Arama sonuçlarınız

1. B

Başlangış USB si bootable olmadan kullanılırmı?

Özür dilerim Daha yeni Öğrendim Daha Dikkatli Olmaya Çalışacağım 1603805812 Hayır O şekilde Değil Ben USB Belleğin 2 veya 3 ay önce Format diski yapmıştım ama Format Diski Yapmadan önce Bootable yapmadım sadece özellikler diyerek biçimlendirdim şuan ise PC ye format atmak istiyorum bu USB...
  2. B

Başlangış USB si bootable olmadan kullanılırmı?

Ben Format İçin 2 3 ay önce format USB si yapmıştım ama Bootable Yapmadan özellikler kısmından biçimlendirmiştim bu USB diski kullanırsam sorun yaşar mıyım Teşekkürler.
  3. B

Bir Sorum Var!!!

Anladım Çok Teşekkürler!!
  4. B

Bir Sorum Var!!!

Merhaba Arkadaşlar Ben Bilal :D Öncelikle 2 Sorum Olacak! 1. Sorum:Bilgisiyarım x32Bit uygulamalara veya oyunlara ne kadar ram verebilirim? 2. Sorum:Format Atmayı Biliyorum Ama Temiz Kurulum Sonrası Sürücü güncellemeyi Bilmiyorum Bilen Varsa Yardımcı Olursa Sevinirim!
  5. B

RAM ve sistem türü hakkındaki sorularım

Dekan Arkadaşım Zaten Açmak İstediğim Uygulama x64Bit Kurulum Dosyası Teşekkürler.... 1595326451 Yorumun İçin Teşekkürler...
  6. B

RAM ve sistem türü hakkındaki sorularım

Merhaba!!! Ben Bilal pek fazla bilgisayar'dan anlamam Bu Konuda İki adet sorum olacak!!!! 1. Bilgisayardımdaki Yüklü Bellek Yani Ram'İmin Tamamını Neden Kullanamıyorum??? 2. İse Bilgisayarım'da x32Bit İşletim Sistemi Mevcut x64Bit yapmak istediğimde İse Hata Veriyor x64Bit Yapmak İstediğimde Ne...
  7. B

Letgo PS4 satıcısı

Ben de bilemiyorum ki adam askeri kimliğimi atam sözleşme imzalayıp dip ama inanamadım ki
  8. B

Letgo PS4 satıcısı

Değil işte ben edirnedeyim adam İstanbul'da şimdi İstanbul'a gitsem 200 lira tutar bilet üstüne masraf olur diye gitmiyorum.
  9. B

Letgo PS4 satıcısı

Adam dioki ben askerim asker kimlik var onun fotosunu atam sözleşme imzalayıp atam bilemedim.. 1594047220 Adminlerden hangisi başlığı değiştirdiyse sağolsun
  10. B

Letgo PS4 satıcısı

Vardıda ilana giriyorum fotodaki hatıyı alıyom. 1594047065 Evt bu hatayı almadan önce vardı fotoları hiç bir ilanda olmayan fotolar videodaki PS4 ile fotodakilerde aynıydı zaten
  11. B

Letgo PS4 satıcısı

Beyler ben ps4 almak istiyorum letgo sahibinden vb. Sitelerden araştırdım 600 liraya nasıl oluyorsa PS4 slim buldum sadece üstünde çizik var adam video filan attı inandım sorum şu Bugün letgoya girdim adamın ilanına bastım oradan bakın bide adam bana TLF no filan verdi WhatsApp ta filan konuştuk...
  12. B

Plastation 4 mü? Pro mu??

Peki PS4 PS4 Pro PS4 slimde fortnitede tahmini kaç fps alırım Teşekkürler
  13. B

1500 2000 civarında ikinci el olabilir otürde
  14. B

Aga Üzülerek söylüyorum ki bütçe kısıtlı...
  15. B

Bende ki Televizyon 4K FHD Smart TV Ps 4 ile Ps 4 Pro'nun benim bildiğim kadarıyla sadece birazda fps artışı gözlemleniyor birde kenar yumuşatması veriyor ikisinin arasında 1000 lira kadar da fark var sizce ps 4 pro almaya değermi değmezmi ?? Teşekkürler....
  16. B

Hangi Windows sürümünü kullanmalıyım ?

Windows 8.1 64 bit indiriyorum ozaman 1590312436 Beyler indirdim iso dosyasını dediki 32 bit indirin olsun saolun. İyi bayramlar.
  17. B

Eyvallah saol
  18. B

Hangisi daha iyi olur
  19. B

PC bin adı: asus x54c Beyler PC nin özellikleri: İşlemci ModeliIntel® Pentium™ B950 İşlemci Hızı2.10 GHz İşletim Sistemi Windows 7 Home Basic Ram 4 GB ama PC 8 yıllık olduğu için aşınıp 2.9 olmuş Sabit Disk (HDD) 490GB Ekran KartıIntel HD Graphics (Paylaşımlı) Soru şu win 8.1 veya 10 olurmu...
  20. B

Bilgisayarım win 7 win 8.1 veya 10 olurmu?

9 derken
  21. B

Win 8.1 32 bit mi önerirsiniz 64 mi? Kursam kasarmı?
  22. B

Ne kadar düşer?
  23. B

Arkadaşımın pc win 8.1 ve o geforcenin now uygulamasını kullanıyor ben uygulamayı açmaya çalıştığımda ise windowsu update edin diyor ben de win 8.1 ve ya 10 yapmak istiyorum ama kaldırırmı bilmediğim sorumu sordum 1590237476 bilgisayar laptop
  24. B

Beyler bilgisayarımın adı asus x54c notebook Sistem özellikleri: İşlemci ModeliIntel® Pentium™ B950 İşlemci Hızı2.10 GHz İşletim SistemiWindows 7 Home Basic Sistem Belleği4 GB Sabit Disk (HDD)460 GB Ekran KartıIntel HD Graphics (Paylaşımlı) Ekran Özelliği15.6" LED Ekran Çözünürlüğü1366 X 768...