Arama sonuçlarınız

1. S

Office 2016 tarzı sürümler kaç cihazda kullanılabilir?

Office 2019 diye açılıyor ama lisans türü 2016. 1614759939 1614760169 Office 365 sevmiyorum. Almadığıma eminim. Bir siteden 43 tl ye Windows 10 Pro Key + Office 2019 Pro Plus Paketi aldım. Office'te hesabımdaki 2016 lisansı ile değiştirdi.
  2. S

Dizüstü bilgisayarıma işletim sistemi önerisi

Linux Lite, Mint XFCE, Debian Stable Non-free XFCE, Xubuntu, Lubuntu...
  3. S

Office 2016 tarzı sürümler kaç cihazda kullanılabilir?

Arkadaşlar ben eski pc'ime 2017 yılında office 2016 lisansı satın almıştım ve lisansı o pc için kullandım. Şimdi bir Mac'im var ve Parallels ile Windows kullanıyorum. Ben, 2017 yılında aldığım Office'i Parallels için kullanabilir miyim? Eski PC'yi microsoft hesabımdan kaldırdım. Şu an tek cihaz...
  4. S

GTA 6 Çıkış Tarihi Detayı

Merhaba arkadaşlar, Crackwatch sitesinde dolaşırken böyle bir GTA 6 detayı gördüm. Doğruluğu nedir sizce? Çıkış tarihi falan yazıyor.
  5. S

macOS ve Windows İnternet hızı farkı

Driver la ilgisi yok ki bunun. macOS ile ilgisi var ya da Modem kanallarıyla ilgisi var. Şuan ki modem 5GHz desteklemiyor.
  6. S

Yani, Big Sur kullanıyorum. Tüm her şey güncel.
  7. S

MB/S
  8. S

MacBook Pro 13 2020 4 Thunderbolt modelini kullanıyorum. İnternet indirme hızım 4,2 MBPS. Windows PC'de tarayıcından bir şey indirdiğimde bu hızla indiriyor fakat Mac cihaz da tarayıcıdan bir dosya indirdiğimde Max 1.5 MBPS ile indiriyor. Genelde 1 MBPS. Bu sorunu nasıl çözerim? Bu sorun sadece...
  9. S

Öneri Linux

Arch Linux ile beyin egzersizleri yapabilirsiniz.
  10. S

Hangi linuxu kullanayım

Debian Live Non-free i386 XFCE öneriyorum. LXQT ve LXDE de olur. Index of /cdimage/unofficial/non-free/cd-including-firmware/10.7.0-live+nonfree/i386/iso-hybrid
  11. S

Debian vs Fedora

Debian en sorunsuz gibi şu an.
  12. S

Debian vs Fedora

CentOS öldü. Seneye bitiriliyor. Rocky Linux çıkacak sunucular için. Benim zaten sunucular ile alakam yok.
  13. S

Debian vs Fedora

Açıkcası şu an MacBook Pro kullanıyorum ve dağıtımlar T2 yüzünden sistemdeki donanımları algılamıyor. Github'da mbp kernelli Fedora, Ubuntu, Arch ve Manjaro var. 1608368663 Dual boot yapmak istiyorum.
  14. S

Elementary OS kullananlar

macOS kullanıyorsanız ve Mac arayüzüne alışıksanız önerebilirim ama Ubuntu tabanlı dağıtımlarda bence Ubuntu'dan da kat kat iyi olan Linux Mint öneririm.
  15. S

Debian vs Fedora

Mint'te çok iyi. Özellikle LMDE. Ama söylediğim iki dağıtım ana dağıtımlar. Bende ana dağıtım yani independent dağıtımlar kullanıyorum.
  16. S

Debian vs Fedora

İki dağıtımı çok seviyorum. Lakin hangisini kullanmalıyım? Sürekli git gel yapıyorum. Debian'ın en beğendiğim tarafı en stabil os olması ve hiç çökmemesi. Fedora'nın beğendiğim kısımları ise geliştirici kısmında çok iyi ve Linus Torvalds kullanıyor. Daha sevdiğim özellikler vardır ama yazmaya...
  17. S

GTA Online ve Red Dead Online

GTA 6 olmaz zaten de şimdiki GTA 5'in Online'ı.
  18. S

GTA Online'ı ayrı satmak daha mantıklı geliyor bana. RDR'den önce onu yaparlar sandım. Neden RDR acaba?
  19. S

Rockstar Games GTA Online'ı galiba ayrı oyun olarak satma ihtimali var artık. RDR'de bunu gördük. Sizce gelir mi?
  20. S

Red Dead Online Satışa çıktı

30-35 FPS'te oynuyorum. Oyun kastığını hissettirmiyor. GTX 950M. Red Dead Online.
  21. S

Red Dead Online Satışa çıktı

Ben almayı düşünüyorum ancak rdr 2 de lazım mı?
  22. S

Hp Omen 15 BIOS

Şarjı bitince fişe taktım açtım. Sorunsuz şekilde güncelledi garip.
  23. S

Hp Omen 15 BIOS

HP OMEN 15 BIOS güncellemesi yapamıyorum. 20 de takılı kaldı. Yardım edebilirseniz sevinirim.
  24. S

Linux Dağıtımları ile MacBook Sorunu

Tam performans almak için. 1605348240 Ubuntu. 1605350194 Github tarzı yerlerde mbp kernel patch uygulanmış Ubuntu, Fedora ve Arch sürümleri buldum. Live ortamda Wi-Fi çalışmıyordu. Apple topluluk yerinde ise Ubuntu 20.10'da sorunsuz destek sağlanacağını söylediler.
  25. S

Linux Dağıtımları ile MacBook Sorunu

Arkadaşlar 13 inch 2020 MacBook Pro aldım. Bootcamp ile arada CS:GO atmak için Windows 10'da kurdum. GNU/Linux'ta kurmak istiyorum ama dağıtımlar klavyemi ve trackpad tanımıyor. Bu sorunu nasıl hallederim? Ses konusunda hiç bir fikrim yok. Sorunsuz boot edebiliyorum.
  26. S

Geceye Bir Şarkı Bırak

27. S

iMovie Ses Efektleri Gözükmüyor

Arkadaşlar, iMovie'de ki varsayılan ses efektleri var lakin gözükmüyor. Nasıl çözerim?