Arama sonuçlarınız

1. enolervemir

Ekran Kartınız Çöktü Hatası hk.

üzülerek söylüyorum sorun çözülemedi
  2. enolervemir

tamamdır çok teşekkür ederim
  3. enolervemir

bunu yaparsam düzelecek midir
  4. enolervemir

1596710393 oyun oynarken geforce 920m yi kullanıyor olması lazım
  5. enolervemir

hangi bölümün fotoğrafı olsun ekran kartını gösteren bölümün mü
  6. enolervemir

geforce 920m, tüm sürücüleri güncelledik ama hata vermeye devam ediyor
  7. enolervemir

arkadaşlar bilgisayarıma en son format atmıştık o zamandan beri Valorant oynarken oyundan atıp bu hatayı veriyor ne yaptıysam olmadı yardımcı olur musunuz lütfen
  8. enolervemir

steam oyunları tek bir steam hesabında toplamak mümkün mü?

https://store.steampowered.com/promotion/familysharing?l=turkish dostum bu linkte herşeyi kolay bir şekilde anlatılıyor eğer bir sıkıntın olursa bu yoruma cevap verebilirsin,umarım yardımcı olmuştur :)
  9. enolervemir

Yeni Kullanıcıyım Puan Nasıl Kasabilirim ???

ç bilgilendirme için çok teşekkür ederim,dikkate alacağım :) 1590195177 ç 1590195380 bilgilendirme için teşekkür ederim.iyi ki varsınız :)
  10. enolervemir

Yeni Kullanıcıyım Puan Nasıl Kasabilirim ???

Öncelikle merhaba,foruma yeni katıldım bende burada teknoloji v.b konularda sıkıntısı olanlara yardımda bulunmak istiyorum siteyi uzun zamandır kullanan kullanıcılar gibi nasıl olabilirim,nasıl puan kasabilirim,reaksiyon puanı nedir? bu sorularımı cevaplarsanız çok mutlu olurum.
  11. enolervemir

gta 5 trainer silme

eğer native trainer dışında kulandığın bir mod varsa mods klasörünü sildiğin an bütün modlar gider.eğer trainer oyun dosyaları içerisinde rastgele biryerdeyse teker teker arayıp silmen lazım,hangi klasör trainer klasörü anlamak için indirdiğin siteden dosyayı tekrar indir ve oraya bakarak...
  12. enolervemir

GTA 5 Ban Yedim

kanka türkçe yama oyun dosyalarını tamamen değiştirir aynı cs:go'da olan vac sistemi gibi düşün sen oyundayken bilgisayarındaki dosyalar taranıyor birde hangi yamayı kullandın bilmiyorum GtaTr'nin Türkçe yamasını kullanırsan daha iyi olur GtaTr'nin yaması Türkçe yama çalışırken online oynamaman...