Arama sonuçlarınız

1. T

MacBook Pro kapak açılınca açılmıyor

Merhaba, MacBook Pro 16 İnç kullanıyorum fakat son 2 gündür kapağını kaldırınca uyku modundan uyanmamaya başladı. Açmak için güç butonuna tıklamam gerekiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Teşekkür ederim.
  2. T

Rtx 2070 Super Amd Ryzen 7 3700x sistem kapanmıyor

Sistem özellikleri: - AMD Ryzen 7 3700X. -MSI RTX 2070 Super Gaming X Trio. -MSI X570 GAMING Edge Wi-Fi. -Corsair Vengeance RGB Pro 16 GB 3600MHz. -Samsung 500GB 970 Evo M.2 SSD. - Seagate Barracuda 2TB harddisk. Merhaba, yaklaşık 2 aydır GTA 5'de ani FPS düşüşleri yaşıyorum. Oyunu sabit 60 FPS...
  3. T

Msi X570 Gaming Edge Wifi Ethernet çalışmıyor.

Yanıtınız için teşekkür ederim. Evet daha önce bilgisayarımda CD okuyucu olmadığı için internet üzerinden indirip kurmuştum. Zaten dün akşam bilgisayarı kullandım. Çalışıyordu.
  4. T

Msi X570 Gaming Edge Wifi Ethernet çalışmıyor.

Merhaba, bu sabah bilgisayarımı açtığımda internet olmadığını fark ettim. Ethernet kablosu bilgisayara bağlı fakat bilgisayar ethernet kablosunu algılamıyor. Aynı ethernet kablosunu başka bir bilgisayara taktığımda çalışıyor. Yaklaşık 1 hafta önce ese hoparlörüm bozuldu diye başka bir hoparlöre...
  5. T

MacBook Pro 16 inç çok fazla donuyor

Merhaba, yaklaşık 3 ay önce MacBook Pro 16 inç aldım. İlk aldığım bilgisayar arızalı çıktı değiştirdim. 2. aldığım cihazda aldığımdan beri yaşadığım sorunlar var. Bilgisayar herhangi bir uygulama açarken ya da kapatırken kasıyor. Açılıp kapanması çok uzun sürüyor. SSD hız testi yaptım. Sonuçlar...
  6. T

Amd Ryzen 7 ve Rtx 2070 Superli sistem 2. kez mavi ekran verdi.

Merhaba, Sistem Özellikleri: - AMD Ryzen 7 3700X. -MSI RTX 2070 Super Gaming X Trio. -Corsair Vengeance RGB Pro 16 GB 3600MHz. -Samsung 500GB 970 Evo M.2 SSD. - Seagate Barracuda 2TB harddisk. -Corsair VS650 Daha önce sistemimde oyunlarda ani FPS düşüşü oluyordu. Premier Pro kasıyordu...
  7. T

Rtx 2070 Super ve Amd ryzen 7 3700x Mavi ekran verdi.

Merhaba, Sistem Özellikleri: - AMD Ryzen 7 3700X. -MSI RTX 2070 Super Gaming X Trio. -Corsair Vengance RGB Pro 16 GB 3600MHz. -Samsung 500GB 970 Evo M.2 SSD. - Seagate Barracuda 2TB harddisk. -Corsair Vs650 Daha önce sistemimde oyunlarda ani FPS düşüşü oluyordu. Premier Pro kasıyordu.Bilgisayara...
  8. T

Kapsama alanı geniş VDSL modem önerisi

Merhaba, eski modemim bozulduğundan dolayı yeni modem almak istiyorum. Kapsama alanı geniş bir modeme ihtiyacım var. Kablolu ile ortalama internet hızım ortalama 110 Mbps. Önerdiğimiz bir modem var mı? Teşekkürler.
  9. T

RTX 2070 Super Gaming X Trio GPU-Z ve FurMark sonuçları normal mi? FPS düşüşü sebebi nedir?

Hayır. Yaklaşık 2 Aydır aynı sorun vardı. Fakat son 2 haftadır oyunlar oynanamayacak seviyede kasıyor. Gta 5 20 Fps'lere kadar düşüyor. Flight Simulator yaklaşık 40 Saniye boyunca donuyor. Oyunu kontrol edemiyorum.
  10. T

RTX 2070 Super Gaming X Trio GPU-Z ve FurMark sonuçları normal mi? FPS düşüşü sebebi nedir?

Sistem özellikleri: - AMD Ryzen 7 3700X. -MSI RTX 2070 Super Gaming X Trio. -MSI X570 GAMING Edge Wi-Fi. -Corsair Vengeance RGB Pro 16 GB 3600MHz. -Samsung 500GB 970 Evo M.2 SSD. - Seagate Barracuda 2TB harddisk. Merhaba, oyunlarda ( Microsoft Flight similator, GTA 5, Forza Horizon 4) ani FPS...
  11. T

Msi Rtx 2070 Super oyunlarda ani FPS düşüşü.

Amd Wraith Prism kullanıyorum. 75 ile 80 derece arası değişiyor.
  12. T

Bilgisayar’ı yeni aldığım için monitörümü değiştiremedim. Şu anki monitörüm Full HD 60hz. Bundan kaynaklanıyor olabilir mi? Teşekkürler.
  13. T

Flight Simulator'ı SSD'ye kurdum fakat hala sorun devam ediyor.
  14. T

Yanıtınız için teşekkür ederim. M.2'ye kuduğum bir oyun yok. Bir oyun kurup test ederim. Size sonucu paylaşırım.
  15. T

Sistem Özellikleri: - AMD Ryzen 7 3700X. -MSI RTX 2070 Super Gaming X Trio. -MSI X570 GAMING Edge Wi-Fi. -Corsair vengance RGB Pro 16 GB 3600MHz. -Samsung 500GB 970 Evo M.2 SSD. - Seagate Barracuda 2TB harddisk. Merhaba, yaklaşık 2 aydır Gta 5'de ani fps düşüşleri yaşıyorum. Oyunu sabit 60 FPS...
  16. T

Macbook Pro 16 inç kapanırken ve açılırken touchbar kırmızı oldu.

Merhaba, bugün Macbook Pro bilgisayarımda montaj yaptıkdan sonra bilgisayarı ”Sistemi Kapat” üzerinden kapatırken touchbar bir anda kırmızıya döndü. Daha sonra bilgisayarı bir kere daha açtım açarken touchbar yine kırmızıydı. Bilgisayar tamamen açılana kadar kırmızı kaldı. Daha sonra normale...
  17. T

Macbook 16 inç aldığımın 2. Günü arıza verdi

Teşekkür Ederim.
  18. T

Yanıtınız için teşekkür ederim. Peki sizce rezervasyonsuz gidersem bir sıkıntı çıkar mı?
  19. T

Dün Teknosa İstinyepark mağazasından Macbook Pro 16 inç 16gb aldım. Bilgisayarı aldığım gün “Mac bir sorundan dolayı yeniden başlatıldı” uyarısı aldım. Bugün de “Sisteminizdeki uygulama belleğinde hiç yer kalmadı” hatası aldım. Fakat sadece Google Chrome ve Podcast açıktı. Günlük olarak...
  20. T

Intel uyumlu RAM’i AMD Sisteme Takmak Sorun Çıkarır Mı?

Merhaba, almış olduğum bilgisayarımın parçalarını seçerken aynı model iki farklı RAM ile karşılaştım. 1. Corsair 16GB(2x8) Vengeance RGB Pro 3600mhz CL18 DDR4 Ram (CMW16GX4M2D3600C18) (Kutuda Intel yazıyor) 2. Corsair 16GB(2x8) Vengeance RGB Pro Siyah 3600mhz CL18 DDR4 Ram (CMW16GX4M2C3600C18) (...
  21. T

Windows 10 güncellemesi sonrası Windows hata verdi ve sistem yavaşladı

Merhaba, Sistem özellikleri(bilgisayar daha 1 Aylık): - AMD Ryzen 7 3700X. -MSI RTX 2070 Super Gaming X Trio. -Corsair vengance RGB Pro 16 GB 3600MHz (2x8) -Samsung 500GB 970 Evo M.2 SSD. - Seagate Barracuda 2TB harddisk. Geçen gün Windows 10‘un güncellemesini yaptıktan sonra bilgisayarımda...
  22. T

İşlemcinin ısınması ömrünü kısaltır mı?

Belirtmeyi unutmuşum, 2x8.
  23. T

İşlemcinin ısınması ömrünü kısaltır mı?

Merhaba, Sistem özellikleri: - AMD Ryzen 7 3700X.(Stok soğutucu) -MSI RTX 2070 Super Gaming X Trio. -MSI X570 GAMING Edge Wi-Fi. -Corsair vengance RGB Pro 16 GB 3600MHz. -Samsung 500GB 970 Evo M.2 SSD. - Seagate Barracuda 2TB harddisk. Sistemim yük altındayken işlemcimin ısısı stok soğutucu ile...
  24. T

Davinci Resolve 8K kasma sorunu

Merhaba, Sistem özellikleri: - AMD Ryzen 7 3700X. -MSI RTX 2070 Super Gaming X Trio. -MSI X570 GAMING Edge Wi-Fi. -Corsair vengance RGB Pro 16 GB 3600MHz. -Samsung 500GB 970 Evo M.2 SSD. - Seagate Barracuda 2TB harddisk. Bugüne kadar bu sistemimde Davinci Resolve ile hep 4K montaj yapardım...
  25. T

Windows ses problemi

Sürücüleri kontrol ettim hepsi güncel. Problem olunca ilk onu kontrol ettim.
  26. T

Windows ses problemi

Yapınca bu hatayı verdi. Tşk.
  27. T

Windows ses problemi

Merhaba, Sistem özellikleri(bilgisayar daha 1 aylık): - AMD Ryzen 7 3700X. -MSI RTX 2070 Super Gaming X Trio. -Msı x570 Gaming Edge Wifi -Corsair vengance RGB Pro 16 GB 3600MHz. -Samsung 500GB 970 Evo M.2 SSD. - Seagate Barracuda 2TB harddisk. Bugün otomatik Windows güncelleştirmesi sonrası...
  28. T

Windows aniden yavaşladı.

Hayır yüklemedim
  29. T

Bitdefender ile 2 Kere tam sistem taraması yaptırdım fakat virüs bulamadı.
  30. T

Merhaba, Sistem özellikleri(bilgisayar daha 1 Aylık): - AMD Ryzen 7 3700X. -MSI RTX 2070 Super Gaming X Trio. -Corsair vengance RGB Pro 16 GB 3600MHz. -Samsung 500GB 970 Evo M.2 SSD. - Seagate Barracuda 2TB harddisk. Bugün Camtasia Studio 9 üzerinde video montajlarken bilgisayarım dondu. Daha...
  31. T

Windows açılışta komut yürütmesi.

Devre dışı bıraktım fakat hala açılışta cursor gözüküyor.
  32. T

Cevabınız için teşekkür ederim. Güvenli mod ile açtığım zaman cursor çıkmıyor.
  33. T

1590254445
  34. T

Windows 10 64 bit
  35. T

Merhaba, daha önce rtx 2060 ekran kartım vardı windows açılıştı 1 sn kadar siyah ekran üzerinde parlak beyaz bir Cursor oluşup yok oluyordu. Daha sonra fps değerleri de düştüğü için Msi'a gönderdim değişim çıktı. Ben de onun yerine rtx 2070 super aldım. Aynı beyaz cursor bunda da görünmeye...
  36. T

Nvidia ekran kartı değişikliğinde sürücü silmeme gerek var mı ?

Cevabınız için teşekkür ederim. Eski ekran kartım elimde değil. Eski ekran kartımın sürücülerini ekran kartım olmadan nasıl silebilirim? (Rtx 2070 super bilgisayara takılıyken)
  37. T

Nvidia ekran kartı değişikliğinde sürücü silmeme gerek var mı ?

Merhaba, daha önce Msi rtx 2060 gaming z kullanıyordum. Fakat ekran kartım arızalandı. Ekran kartımı söküp Msı'a gönderdim, değişim onayı çıktı. Onun yerine Msı rtx 2070 super gaming x trio alacağım. Bundan dolayı eski ekran kartım elimde değil. Aldığım yer eski ekran kartımın sürücülerimi...
  38. T

Ekran kartı değişikliğinde sürücü silmek

Cevabınız için teşekkür ederim. Şu anda Pc'nin üzerinde herhangi bir ekran kartı bulunmadığı için bilgisayarı açamıyorum. Ancak 2070 super geldiği zaman bilgisayarı açabileceğim. Bu durumda 2070 super takılı iken 2060'ın sürücülerini silebilir miyim? Teşekkürler.
  39. T

Ekran kartı değişikliğinde sürücü silmek

Merhaba, daha önce Msi rtx 2060 gaming z kullanıyordum. Fakat ekran kartım arızalandı. Ekran kartımı söküp Msı'a gönderdim, değişim onayı çıktı. Onun yerine Msı rtx 2070 super gaming x trio alacağım. Fakat daha sonra öğrendim ki eski ekran kartının sürücülerini silmem gerekiyormuş. Ekran kartım...