Arama sonuçlarınız

1. K

Kulaklık Ayıracı ile Mikrofon Sorunu

Merhabalar. Elimde bir adet orijinal iPhone 3.5 mm earpods var. Bilgisayar kasasında malum kulaklık ve mikrofon soketleri ayrı. Mikrofonuyla beraber kullanabilmek amacıyla şu ürünü aldım...
  2. K

Windows 10 Hızlı Boot

Merhaba arkadaşlar. Son 6 ay içinde gelen iki güncelleme ile acaba windows boot süresini mi kısalttı? Sistemimde SSD bulunmamasına rağmen 15 saniye gibi bir süre içerisinde açılıyor sistemim. Sizde durum nasıl?
  3. K

R5 1600AF Clock Ayarı Yapamıyorum

İşlemci ASUS B450M Dragon anakart üzerine kurulu. Bios ayarları sıfırlasam bile 3.60 bandı civarı çalışıyor, kendim bir değer girsem de fayda etmiyor. AIDA64 stress testine girdiğimde 2-3 dakika sonra 80 derece üzerini görmeye başlıyor. Boşta sıcaklığı 40-45 arası. 3.30 frekansında falan...
  4. K

Zalman N3 Alınmalı mı?

https://www.akakce.com/siparis/?p=704367928 Bu kasayı önerir misiniz? Fiyatına göre çok iyi gibi duruyor mesh panel ve fan kontrolcüsü desteği ile. 380 TL civarını geçmeyecek başka alternatif önerileriniz var mı? Bu arada elimde bu anakartta var fan kontrolcüsü desteği var mı...
  5. K

GTX 690 Anakart Desteği

Şu anda elimde: Asus H81M-K Anakart i7 4790 İşlemci 2x 4 GB RAM 1600 MHz şeklinde bir sistem var ve ben bu sistemi birisine satmak üzere anlaştım. Alacak kişi pek bilgisi olan birisi değil ekran kartını da (GTX 690) ikinci el olarak almış daha ucuza daha güncel ve iyi bir kart alabilecek...
  6. K

Ryzen 5 2600 Sistem Toplama

Elimde Gigabyte RX 570 4 GB ekran kartı ve High Power 500W PSU bulunuyor. Şu anki sistemimdeki parçalar olan: ASUS H81M-K anakart i7 4790 3.6 GHz işlemci 2x4 GB Crucial 1600 MHz RAM Bu sistemi 1400 TL civarında satıp aşağıdaki sistem toplamak istiyorum. Gigabyte GA-A320M-H Ryzen 5 2600 3.4...