Arama sonuçlarınız

1. oldukcagereklihesap

Oldukça gerekli şiirler birikimi

yeni konu açmaya gerek yoktur bu açılan son konudur çileğin uykusu yoktur mıti muhtemelen uyuyodur çileğin hiç işi de yoktur sadece bu hayatta kaşınıyodur gün batmadan basket oynamak istiyordur
  2. oldukcagereklihesap

herkes şiirine baksın iki

BUGÜN KAFAM BOMBOŞ RUH HALİM SARHOŞ NE BİÇİM ŞARKI YAPTIN HER RUH HALİME YATKIN TŞK EDERİM HAYKOŞ TUTUN KOLLARIMDAN DÜŞERİM ŞİMDİ ZATEN SIKINTILI Bİ TİPTİM SENİ GÖRÜNTÜLEMEYE BALKESTE ALIŞTIM BURSADA ARTIK SALDIM
  3. oldukcagereklihesap

kapatılacağını bile bile açılan konu

ö bugün yine ev taşıdım z oradan oraya ışınlandım g domestostan zehirlendim e korona partisine geç kaldım ç skolyoz sal beni i sinirlendirdim çileği l uyuyamam bu saatten sonra e kahvelenmek lazımdır bize k iyi geceler size
  4. oldukcagereklihesap

dokunmayınçokfenayım

bugün yine dertliyimdir belki karantinadan bezmişimdir mıti 3 kilo erik yemişimdir karantina bana bile yetmiş midir evcimen falan değilimdir en büyük derdim konsersizliktir bugün cidden bezmişimdir az önce korona partisinde farketmişimdir
  5. oldukcagereklihesap

ortaçilek

can alıcı olmadı yemedi sözüm acımasız olalım hadi gel iki gözüm bu da çözüm olmadı can acısına seni öne yazalım yürek atamasına -çilekortaç
  6. oldukcagereklihesap

Bayram şiiri

kimdedir bu derdimin dermanı belki yarimdedir kim bilir bayram neşeyle gelirdi benim sinirlerim gerildi zaten sevmezdim bayramları yine de kutlu olsun mıti
  7. oldukcagereklihesap

Herkes şiirine baksın

m uhabbet bağında bir gül açıldı ı ile bişi bulamadım t anısam seni bulurdum i nş tanırım