Arama sonuçlarınız

1. Ghost Man

Soru Kulaklık Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Arkadaşlar kulaklık alacağım bununla ilgili birkaç sorum olacak. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler... Kulaklığın Frekans (Hz) değeri ne kadar önemli? Kulaklığın sürücü çapı ne kadar önemli? Akustik yapının kapalı, açık, yarı kapalı olması ne anlama geliyor hangisi daha iyi? Sizce L jak mı...
  2. Ghost Man

Mouse da mı sıkıntı var?

Arkadaşlar merhaba Macrolu bir mouse a sahibim (Rampage smz-r15) laptopu açtığımda mouse ayarladığım profilden devam etmiyor. Değişik bir şekilde, atadığım makro tuşlar kalıcı olurken rgb ayarları kalıcı olmuyor. 1 yılı aşkındır kullanıyorum (garantisi mevcut) daha öce böyle yapmıyordu laptopu...
  3. Ghost Man

Hangi kulaklık daha iyi?

Teşekkürler, oraya da yazayım 1604849088 Size hangi markayı tavsiye etmişti? Sizin için bir mahzuru yoksa öğrenebilir miyim?
  4. Ghost Man

Hangi kulaklık daha iyi?

Yeni bir kulaklığa ihtiyacım var tercihim kulak içi (kanal tipi) kulaklık. (BİLGİLENDİRME) Şuan kullandığım kulaklık Xiaomi Mi Hybrid Pro 2 HD ses kalitesi olarak çok güzel fakat metal kısmı keskin olduğu için uzun kullanımda rahatsızlık veriyor. Bundan önce de yine Xiaomi Hybrid Pro HD...
  5. Ghost Man

Windows ürün anahtarı

Yani formatlandıtan sonra tekrar kendin girmen gerekiyor doğru mu
  6. Ghost Man

Windows ürün anahtarı

Peki hiç formatladın mı cihazı formatlandiktan sonra sıkıntı oluyormuş diye duydum da
  7. Ghost Man

Monitör Kaç İnç Olmalı?

17.3 inc ve üzeri bence ne kadar büyük olursa o kadar ayrıntı görürsün
  8. Ghost Man

Windows ürün anahtarı

Arkadaşlar size 2 sorum olacak Öğrendiğim kadarıyla Windows ürün anahtarının çeşitleri varmış (aktivasyon keyi, retail key, oem key) bunlar arasındaki fark nedir ? Bunları ayırt etmenin bir yolu var mı yani internette oem diye satılan bir keyin oem olduğunu herhangi bir şekilde anlayabilirmiyiz ?
  9. Ghost Man

UEFI ve Normal Windows kurulumu arasımdaki fark ?

Peki uefi laptop destekliyor mu nereden öğrenebilirim aldığım laptop bu
  10. Ghost Man

UEFI ve Normal Windows kurulumu arasımdaki fark ?

Freedos bir laptop aldım şuan elimde usb 2.0 32gb lık bir flash bellek içinde windows var (microsoftun sitesinden indirmiştim). Şuanda elimde olanla UEFI şeklinde hazırlanmış windows flash'ı arasında ne fark var
  11. Ghost Man

Monster Abra A7 mi A5 mi

Sizin tavsiyeniz nedir
  12. Ghost Man

Monster Abra A7 mi A5 mi

Laptop almayı düşünüyorum Monster markasında karar kıldım fakat modelinde karar veremedim 2 model var kafamda abra a7 mi abra a5 mi 2si arasında en çok kafama takılan fan çıkışlarının sizce fazla olması soğutma bakımından herhangi bir fayda sağlar mı yardımlarınızı bekliyorum...
  13. Ghost Man

Hangi Gaming Laptop'u Almalıyım

8500 max
  14. Ghost Man

Hangi Gaming Laptop'u Almalıyım

Laptop almayı düşünüyorum ama hangisini alsam karar veremedim. Asus Tuf Gaming Monster Abra A7 Hp Pavilion Gaming Ya da sizin önerebileceğiniz başka birşey var mı ?
  15. Ghost Man

Laptop Fiyatları düşer mi

Laptop almayı düşünüyorum enson baktığımda (Temmuz-Ağustos'da) 5000-6000 arasına çok güzel laptoplar vardı şimdi bu fiyatlarda adam gibi bir laptop yok. Sizce eylül sonunda eski oranlarına geri düşecek olan gümrük vergilerinin etkisiyle fiyatlar eski haline döner mi ? Ne düşünüyorsunuz ?
  16. Ghost Man

İşlemcim normal mi

Frekans düşünüyordurdan kastın 2.50GHz mi
  17. Ghost Man

İşlemcim normal mi

Laptopumda İntel Core i5 4200M 2.50GHz işlemcim var işlemcinin %100 ü kullanılıyorken 2.50GHz görünüyor fakat işlemcinin %20 felan kullanılıyorken 3.05GHz ye kadar çıkıyor bu normal mi ? Bu konuda bir bilginiz varsa paylaşabilir misiniz şimdiden teşekkürler.
  18. Ghost Man

İstanbul Bilişimden Ürün Alınır mı ?

İstanbul Bilişimden Ürün Alınır mı ? İstanbul Bilişim ürünleri ne garantili bilen var mı mesela xiaomi telefon türkiye garantili mi ? distribütör garantili mi ? yoksa ithalatçı garantili mi oluyor ?
  19. Ghost Man

Hangi Klavye ?

Arkadaşlar ben 3 klavye arasında kaldım sizden isteğim bu 3 ü arasında hangisini tercih ettiğinizi ankette oylamanız, oyunuzu kullandıktan sonra siz hangi klavyeyi önerirsiniz bunu da bilmek isterim (Bütçem en fazla 180 tl).
  20. Ghost Man

Samsung Galaxy A9 mu Xiaomi Redmi Note 8 (64GB) mı General Mobile GM 9 PRO mu ?

Doğru söylüyorsun, bilemedim şimdi? güvenilir bir marka mı pek aktif bir marka değil daha önce duymamıştım bu markayı
  21. Ghost Man

Redmi Note 8 vs Oppo A9 2020 ???

Oppo A9 2020 den se General Mobile Gm 9 Pro daha iyi, Xiaomi ye de o kadar para vermektense yine Gm 9 Pro yu tercih edebilirsin.
  22. Ghost Man

Redmi Note 8 vs Oppo A9 2020 ???

Bence Xiaomi
  23. Ghost Man

1500-2400 TL Arası Telefon önerileri

Peki ne zaman test ettin çok oldu mu bir de amcan yeni mi aldı telefonu
  24. Ghost Man

1500-2400 TL Arası Telefon önerileri

Yeni telefon almayı düşünüyorum 1500-2400 arasında tavsiye edeceğiniz telefon var mı ? Ben 3 telefon arasında kaldım Samsun Galaxy A9, General Mobile Gm 9 Pro ve Xiaomi Redmi Note 8 ama sizin ayrıca önerebileceklerinize de bakarım. Bu 3'ü arasında tavsiye ettiğinizi ankette oylarsanız sevinirim.
  25. Ghost Man

Access point tavsiye

Rica ederim
  26. Ghost Man

Kaç HZ?

Rica ederim
  27. Ghost Man

Kaç HZ?

Masaüstünde sağ tıkla grafik özelliklerine tıkla sonra ekrana tıkla orada genel ayarlar içinde görmen gerek
  28. Ghost Man

Access point tavsiye

Keenetic i tavsiye ederim ben de modemini kullanıyorum ve çok memnunum düzenli olarak yazılım güncellemesi geliyor ve wpa3 şifrelemeyi destekliyor mobil uygulaması da gayet kullanışlı. Ve 4 antenli anten güçleri 5dbi zyxel in 2 anteni var ve 3dbi güçte Keenetic den kesinlikle daha iyi verim alırsın.
  29. Ghost Man

Forumda açtığım konu bende gözükmüyor yardımcı olurmusunuz?

Yukarıda profil resminin üzerine tıkla oradan da Tüm mesajlarınız yazan kısma tıklayın eğer hala görünmüyorsa ben de bilmiyorum ama ben profilini inceledim ve eğer başlık buysa ACİLL!!!CS:GO TOPLULUK PAZARINDAN SKİN ALMA????!!!!?!?!? ben görebiliyorum sizinde dediğim şekilde görmeniz lazım.
  30. Ghost Man

Rn8 pro hızlı şarj sorunu

Aldığın ürünün orjinalliğini sorgulamalısın orjinal ise telefon kusurlu olabilir garantiye gönder ve değişim iste yok tamir edip gönderirlerse sorunun tekrarlaması durumunda tüketici hakem heyetine başvur derim
  31. Ghost Man

Mi 9T'mi Mi Note 10 Lite'mı?

Mi note 10 lite
  32. Ghost Man

Samsung J7 SM-J700F vs Huawei P SMART FIG-LX1

Bu ikisi arasında huawei p smart daha iyi
  33. Ghost Man

Samsung Galaxy A9 mu Xiaomi Redmi Note 8 (64GB) mı General Mobile GM 9 PRO mu ?

Yeni telefon almak istiyorum Samsung Galaxy A9, Xiaomi Redmi Note 8 (64GB) ve General Mobile GM 9 PRO arasında kaldım hangisi F/P ürünü hangisi daha mantıklı ? Ve bu segmentte ne önerebilirsiniz ?
  34. Ghost Man

Freedos Laptop Alınır mı?

Freedos Laptop alınır mı? Eğer alırsak Microsoft'un sitesinden indirip kurduğumuz Windows 10 kalıcı olur mu yoksa lisans anahtarı ister mi ?