Arama sonuçlarınız

1. Y

Yardım Amd işlemci ayağı sorunu

2.el anakart aldım ama işlemci ayağı yoktu. Bende bir yerden ayakları buldum ama arkada bulunan vidaların tutturulduğu braketi yoktu. Bende plastik kelepçe attım. Anakarta sorun çıkarır mı?
  2. Y

Eve internet bağlatacağım

önerdiğiniz bir marka varmı 1604262550 türktelekomun 79 tlye bir paketi var alınırmı 1604262558
  3. Y

tahmini aylık ne kadar öderim 1604261853 aylık rahat 200 gb kullanırım çünkü 2 telefon 1 televizyon 1 tanede pc var
  4. Y

öncelikle herkeze merhaba arkadaşlar evime internet bağlatacam maddi durmum fazla yok tahmini olarak bana ne kadar masraf çıkarır alt yapı yok buralarda
  5. Y

hepsiburada iade işlemi kaç gün sürer

hepinize teşşekürler arkadaşlar halletim
  6. Y

işte sorunda orda kargom gitmiyor ne zaman baksam dağıtım aracında gözüküyor yani hala evde aldığı yerde gözüküyor
  7. Y

arkadaşlar pc me 4 gb ram almıştım pcme uyumsuz olduğu için geri iade etmek istedim iade talebi oluşturdum ve kargomu evden aldılar kargoyu alan şirket hepsijet kargocu adam bana paran en geç yarın yatar dedi ama ne param yattı ne kargom yerine ulaştı kargo haraeket etmiyor gözüküyor en son...
  8. Y

Mining yapmak hala mantıklımı

tahmini aylık kazancı ne olur 1tane 8 gblık ekran kartı ile
  9. Y

Mining yapmak hala mantıklımı

tarih 25.10.2020 pc boşta ve kullanmıyorum bende minning yapmak istiyorum hala mining yapmak mantıklımı
  10. Y

8 yollık pc canlandırma cerrahları bekliyorum

arkadaşlar 8 yıllık pc mi canlandırmak istiyorum bütçem fazla yok yani 2. elde önerebilirsiniz işlemcim intel g1820 anakart ecs h81h3-m4 ddr 3 anakart ramimim ise elixir marka 4gb ddr 3 ram daha yeni bozulan 500 gb lık harddiskimin yerine 120 gb ssd aldım kasam ise dark sentinel kasa...
  11. Y

sizce almalımıyım ?

Kingston 4GB DDR3 1333MHz Ram Fiyatı - Taksit Seçenekleri sizce bu ramı alınırmı 1602774605 Kingston ValueRam 4GB 1333MHz DDR3 Ram (KVR1333D3N9/4G) Fiyatı bide bu var bununla onun arasındaki fark nedir 30 tllik bir fark var
  12. Y

Ram almak istiyorum.

ÇOK TEŞEKÜRLER TAM 5 GÜNDÜR cvp arıyodum
  13. Y

Ram almak istiyorum.

çok pahalı bütçemi fazlasıyla zorluyor 1602760213 ramtech ram anakartıma uygunmu
  14. Y

Ram almak istiyorum.

https://www.hepsiburada.com/ramtech-8-gb-ddr3-1600mhz-masaustu-pc-ram-amd-islemcilere-ozel-1-5w-p-HBV00000VE4EV?magaza=PeraElektromarket 1602759282 1602759375 buda kingston Kingston ValueRam 4GB 1600MHz DDR3 Ram (KVR16N11S8/4) Fiyatı
  15. Y

Ram almak istiyorum.

arkadaşlar ecs h81h3-m4 anakartıma ram alacaktım ilk başta kingston valueRam 4 gb ddr 3 modelini alacaktım 190 tlydi sonra ramtech 8 gb ramı gördüm fiyatı 200 tl şimdi kingston ram anakartıma uygun olduğunu biliyorum ama ramtech uyumlumu bilmiyorum anakartın kendi internet sitesindede ramtech...
  16. Y

Ne duymak istersiniz ?

shappire rx570 8 gb 1990 tl verilirmi
  17. Y

Ne duymak istersiniz ?

ne kadar oldu fiyatı
  18. Y

Ne duymak istersiniz ?

dolar 0.25 oldu rx570 200 tl oldu
  19. Y

yotube başlayacam edit için yardım

arkadaşlar youtube başlayacam ama daha yeni başlayacam için video edit uygulamalrına para vermek istemiyorum bana şimdilik bir edit uygulaması öneririmisiniz bide vidolarda filigran olmayan bir tane olsun
  20. Y

Cooler Master MasterLiquid Lite 120

arkadaşlar başlıktaki soğutucuyu alacam ama bazı yerlerde katlanılmayacak ses çıkardıkları yazılmış doğrumu
  21. Y

soğutucu tavsiyesi

arkadaşlar 190 180 tl bütçem var 1150 soket tipine uygun bir soğutcu önerirmisiniz
  22. Y

bu ekran kartı alınırmı?

teşekkürler
  23. Y

bu ekran kartı alınırmı?

göürürse iyidir 1601329833 yok render sadece 1601329872 adanada oturuyorum zaten tek satılmamış rx570 ilanıda bu Gigabyte rx 570 4 gb gaming - Gigabyte Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 865160976
  24. Y

bu ekran kartı alınırmı?

2 sene kullanmış
  25. Y

bu ekran kartı alınırmı?

bi sorim hemen geliyorum
  26. Y

bu ekran kartı alınırmı?

fazla bütçem yok olsaydı sıfır alacaktım bu kart beni 1 sene götürse yeter alınırmı
  27. Y

bu ekran kartı alınırmı?

arkadaşlar 2. el gigabyte rx570 4gb gaming modeli buldum fiyatı 760 bi ihtimal pazarlıkta yapar belki siz olsanız alırmıydınız satıcı kartı render.video editleme için kullandığını söylüyor
  28. Y

eve modem bağlatacam

arkadaşlar eve modem bağlatacam süreçleri neler bide bi ortalama fiyat söylermisiniz
  29. Y

sizce ne yapmalıyım

arkadaşlar şu an elimde ecs'nin h81-h3 m4 anakart'ı var işlemcimi tam olarak bilmiyorum ama intelin olduğunu ve çok güçsüz olduğunu biliyom ram olarak ddr3 elixirin 4 gb modeli var 1 tane ekran kartımda yok pc bundan 4 yada 5 yıl önce gizerlerden hazır olarak alındı şimdi ben buna bi 8 gb ram...
  30. Y

internet sorunu

arkadaşlar işletim sistemim win 10 hergün internetim kesiliyor komşudan ortak çektik interneti hergün internet birden kesiliyor ama karşı tarafta modemde internet var bunun çözümü nedir 1600367120 arkadaşlar int kesildiğinde kablo kopuk beya düzgüntakılmamış olabilir dior
  31. Y

HDD Yavaşlaması

pc sıfırlandı şimdi yapmam bişe değiştirmez dimi 1594729497 1594729549 bu yazı çıkıyor
  32. Y

HDD Yavaşlaması

oney 1594728600 pc kafayı yedikten sonra tekardan açtıktan sonra onarmaya girdim ordanda sıfırladım pcyi içinde gerekli bişe yoktu fazla ama hala windows açılırken yavaş
  33. Y

HDD Yavaşlaması

yo çalışmaya devam ediyor tek bir windows açılırken yavaşladı 1594727273 ssd alsam windowsu ona kursam hdd yi kullanmay devam etsem sorun çıkarırmı
  34. Y

HDD Yavaşlaması

arkadaşlar hdd ye bişe yüklenirken güç kablosu çıktı pcye bişeyler oldu siyah ekran yedi format attım hala pc y açtıktan sonra şifremi girdikten hemen sonra 10 15 saniyelik siyah ekran yiyip düzeliyo nasıl düzeltebilirim bu sorunu
  35. Y

hangisi alınır

benimde yattı acaba öbürü nie ucuz ucuz die merak ettim iyiyse onu alırım die
  36. Y

hangisi alınır

ekteki speakerlerden hangisi alınır
  37. Y

bu speaker alınırmı

böyle üstün bir ses vermesine gerek yok şu anlık alanileceğim speaker bu fiyatına değermi
  38. Y

bu speaker alınırmı

arkadaşlar ekte olan speaker alınırmı
  39. Y

hangi lise seçilir

meslek lisesinemi gidilir yoksa anadolu lisesinemi konum adana
  40. Y

r440 mı r500 v8 mi

arkadaşlar hang araç alınır scania r440 mı yoksa r500 v8 mi ikiside 8×4 yani kırkayak
  41. Y

lgs cvp

arkadaşlar lgs cvp anahtarı yayınlandıysa sözel ve sayısal bölümünün cvplarını ss atarmısınız
  42. Y

steam oyun önerisi

düşük sistemli en fazla 7gb olan internetsiz oyun önerisi
  43. Y

ETS 2

yok yani okadarını biliyorum modifiyede eksiklikler taşımacılıkta eksiklikler en önemlisi bir süresi varmı oyunun yani en fazla 1 hafta deneme sürümünü kullanabilirim onun gibi
  44. Y

ETS 2

arkadşlar ets 2 demo sürümü ile ful sürüm arasında ne farklılıklar var
  45. Y

anakart işlemciye uyumlumu

cvp için tşk
  46. Y

anakart işlemciye uyumlumu

ecs h81h3-m4 anakarta amd 3 1200 işlemci uyumlumudur?
  47. Y

bu ekran kartı alınırmı

çaktırma diecek söz bulamadım?
  48. Y

bu ekran kartı alınırmı

en düşük şekilde hangi işlemci darboğaz yapmaz amd tarafında 1591976238 kardeş sanada helal olsun ne zaman konu açsam cevaplıyorsun işinin hakkını veriyorsun
  49. Y

bu ekran kartı alınırmı

peki bu ekran kartını nasıl bir canavar işlemci ile besleyebilrim
  50. Y

bu ekran kartı alınırmı

markaya güvenebilirmiyim
  51. Y

bu ekran kartı alınırmı

msi ,asus onlarınkinde durum nasıl
  52. Y

bu ekran kartı alınırmı

PowerColor Red Dragon RX570 4GB 256Bit GDDR5 Ekran Kartı (AXRX 570 4GBD5-3DHD/OC) arkadaşlar bu ekran kartı alınırmı oyunlarda iyi bir işlemci ile fps alırmıyım fiyatına değermi sizin düşünceleriniz nedir
  53. Y

PC Yükseltme

geç yazdığım için özür dilerim biraz araştırdım birazda para toparladım şu ekran kartı alınrmı PowerColor Red Dragon RX570 4GB 256Bit GDDR5 Ekran Kartı (AXRX 570 4GBD5-3DHD/OC)
  54. Y

PC Yükseltme

tşk arkadaşlar yardımcı oldunuz farklı farklı konuşar açtığım için özür dilerim kb
  55. Y

PC Yükseltme

kasayı ordan kasayı çıkarsak çünkü kasayı yeni aldım ssd yerine hdd alsak nasıl bişe çıkar
  56. Y

PC Yükseltme

3800 taş çatlasa 3900 para çıkar 2 el satarsam peki 3900 alınabilecek parçaları sıralarmısınız
  57. Y

PC Yükseltme

yani şu an totalde 3600 3500 gibi para var
  58. Y

PC Yükseltme

fiyat 2500 geçmesse iyidir
  59. Y

PC Yükseltme

250 w psu var değişik bir markası var linkini bulamadım ben onu 650 w ile değişecem onun için ayrı bir bütçem var
  60. Y

PC Yükseltme

arkadaşlar eski sistemimi yükseltmek istiyorum 2500 tl bir bütçem var sistemde ekran kartım yok pc hazır alındı işlemci=intel 1850 anakart=ecs h81h3-m4 monitör=casper 20 w led 50/60 hz
  61. Y

ekran kartı tavsiyesi

açılan konuları silme şansım varmı silip öyle açim
  62. Y

ekran kartı tavsiyesi

750 tl bütçem var işlemcim intel 1850 ayrı ayrı konu açmam evet biraz garip oldu
  63. Y

ekran kartı tavsiyesi

750 tl ve altı ekrankartı tavsiyesi
  64. Y

anakart tavsiyesi

uzun vadede hangisi daha iyi olur
  65. Y

anakart tavsiyesi

700 lira ve altında alınabilecek anakart tavsiyesi
  66. Y

işlemci önerisi

tş tşk arkadaşlar cvp için ben en iyisi işlemci değiştirmek için 1-2 ay daha beklim
  67. Y

işlemci önerisi

arkadaşlar 98 tofaş fiyatları nasıl ya araba ayağaımı yerden kesecek yada pc fiyatları nefesimi?
  68. Y

işlemci önerisi

kaça patlar acaba
  69. Y

işlemci önerisi

ben o zaman ne alacam??
  70. Y

dvı vs vga

sizin tercihiniz nedir bağlantı konusunda vga vs dvı ?
  71. Y

işlemci önerisi

tşk cevapların için
  72. Y

işlemci önerisi

msi r7 240 nasıl alınırmı
  73. Y

işlemci önerisi

hazır seni yakalamışken sorim 750 tlye alınabilecek ekran kartı nedir
  74. Y

işlemci önerisi

arkadaşlar 750 tl bütçem var ne işlemci önerirsiniz b450 anakarta takacam
  75. Y

750 tl ekran kartı tavsiyesi

750 tlye alınabilecek en iyi ekran kartı nedir
  76. Y

cmos settings worg

arkadaşlar pcyi açıyorum pc açılıyo ama ekranda bir anda cmos settings worg yazıyor f2 ye bas diyor basıyorum biosa atıyor sonra ne yapsamada biostam çıkmıyor nedeni nedir acil çözüm lazım 1591882792