Arama sonuçlarınız

1. C

Soru Kullandığım işlemci yeni aldığım anakartım ile uyumlu mu?

Merhaba dostlar. Intel i3 10100f işlemci kullanıyorum. Şuan mini ITX bir sistem toplamaktayım bu yüzden bugün stokta tek kalan bir anakart sipariş ettim. Gigabyte Z590i Aorus Ultra Mını ITX. Internet sitesine girdiğimde 11. nesli destekler diye bir yazı karşıma çıktı. 11. nesil ve sonrasında...
  2. C

Asus ROG Strix RX5700XT in sizce değeri düşer mi? Satsam mı? Bi soruma bakabilir misiniz rica etsem?

Herkese merhabalar. Yeni çıkacak RTX 3070 ekran kartını almayı düşünüyorum. Ama şöyle bir durum var. Elimde bulunan Asus ROG Strix RX5700XT 8gb ekran kartına 3800 tl ye yarın satabilirim. Normalde 3500 TL ye falan satıyorlar ikinci elleri. Sıfır fiyatları 5300 liradan aşağı yok. Elime geçecek...
  3. C

Video ismini değiştiremiyorum veya başka diske taşıyamıyorum.

Merhabalar. Telefon üzerinden bir ekran kaydı almıştım. Uzantısı .mp4 . Dosya ismini yani video ismini değiştirmek istiyorum ama değişmiyor. Yeniden adlandır bölümünden mevcut ismi siliyorum ve yeni ismi yazıyorum ama kaydetmiyor. (( İsmi kaydetmemesiyle alakalı bir uyarı vermiyor. Youtube da ki...
  4. C

Hangi programlama dilini öğrenmeliyim. Sıfırdan başlayacağım. Nereden başlayayım. Fen lisesi öğrencisiyim.

Herkese merhabalar. Fen lisesi öğrencisiyim. 11. sınıfa geçtim. Hayalim yazılım yada bilgisayar mühendisliği. Bu yaz derslerime ve bir programlama diline yönelmeyi planladım ama hangi programlama dilinden başlayacağım onu bilmiyorum. Şuan bilgim sıfır diyebilirim. Tanıdığım insanlar C# yada C++...
  5. C

7000TL Bütçeli Gaming Laptop Lazım. Minimum GTX1650 performansında olması gerek.

Merhabalar. Tatilde oyun oynayabileceğim bir laptop arıyorum. En az GTX 1650 performansı istiyorum. Max 1660Ti olur herhalde. Ama uygun fiyatlı olursa benim için çok iyi olur. 120 Hz ekranıda olursa benim için muhteşem olur. Yaklaşık 6000-7000 lira bütçem var. Siz güzel ve uygun fiyatlı...