Arama sonuçlarınız

1. N

Kablonet altyapı talebi

Arkadaşlar ben Türktelekom adsl kullanıcısıyım. 16 mbps paketteyim fakat 13 mbps alırken birden hızım 2 ile 5 mbps arasında sürünmeye başladım. Arıza kaydı oluşturmama rağmen yapılamadı. Kablonete geçmek istiyorum fakat altyapısı yok. Sizce altyapı başvurusu yaparsam kabul edilir mi ?
  2. N

Hepsiburada vs Amazon

Arkadaşlar internetten telefon alacağım Amazon ve Hepsiburada arasında kaldım ikisi de aynı fiyat ve Samsung Türkiye garantili sizce hangisini tercih etmeliyim
  3. N

internetten telefon almak

Hepsiburada n11 gibi sitelerden s20 alınır mı? Kargoda kırılma ihtimali veya garanti konusunda sıkıntı çıkar mı ?
  4. N

8k bütçem var hangi telefeon

6k benim olup 2k bana kalıyorsa alırım
  5. N

8k bütçem var hangi telefeon

Arkadaşlar yaklaşık 8000 tl bütçem var hangi telefonu almalıyım herhangi bir marka olabilir
  6. N

Anakart ve işlemci tavsiyesi

zaten diğer oyunlarda yapmıyor odyssey le gta da sadece gtada da çoğu zaman yapmıyor 1920*1080 oynuyorum dediğiniz gibi 1-2 yıl idare edip işlemciyle anakartı satacağım
  7. N

i5 9400f ile oc yapılamıyor diye biliyorum
  8. N

tarattım bir şey çıkmadı ama sonradan odyssey in sistem testlerine baktım zaten çoğu işlemcide darboğaz yapıyormuş yani çoğu oyunu ultrada oynarsam darboğaz yapmıyor
  9. N

korsan yazılım kullanmadım virüs olma ihtimali çok az 1589903259 evet cpu kullanımı 95 üstünde oluyor her oyunda 1589904073 1589904352 Evet gta da darboğaz yapmıyorumuş her şeyi tam olarak fulledim msa ve alasing dahil fakat ac odyssey de çok fazla yapıyor
  10. N

steam den almıştım her şeyi ultrada oynuyorum ama yine de darboğaz yapıyor gpu kullanımının %70 e düştüğünü gördüm gta da
  11. N

1589900797 Aslında evet 1-2 yıl daha bekleyebilirim bu işlemciyle. Sadece gta 5 ve ac odyssey de darboğaz yaptığını gördüm
  12. N

Arkadaşlar ben 1 yıl önce i5 9400f rtx 2070 sistem topladım fakat o zamanlar çok bilmiyordum ve gta 5 ac odyssey gibi oyunlarda darboğaz yaptığını fark ettim. 10. nesil intel işlemci alacaktım fakat ankartım msi mag z390m mortar 10. nesil işlemcileri desteklemeyecek sizce mevcut işlemci ve...