Arama sonuçlarınız

1. S-O-U-L

Soru i5 2400 için gtx 1050 ti mi yoksa gtx 1060 mı?

Performans için gtx 1060(3gb) almak istiyorum ama darboğaz yüzünden gtx 1050ti(4gb)ye yöneliyorum sizce hangisini almalıyım? gtx 1060(3gb) çok fazla darboğaz yapar mı?(sürekli drop gibi) Sizce hangisi alınmalı?
  2. S-O-U-L

Soru Arızalı ekran kartı alınır mı?

İyi forumlar öncelikle,sarı sitede gezerken GTX 1060 3GB modelini buldum 1000TL fiyatı var ama açıklamada yakalaşık 3-4 saat oyun oynayınca ekranda pikseller çıktığını yazmış sizce 1000TL ye bu ekran kartı alınır ve ya bu piksellenmeler zamanla artar mı?
  3. S-O-U-L

Soru Sahibinden ve Hepsiburada e-arşiv faturası ne için ?

Bana sahibinden ve Hepsiburada tarafından mailime fatura geldi 1 tanesi 30 tl civarı diğeri ise 9 tl civarı bunları ödemem gerekiyor mu yoksa bilgilendirme amaçlı mı?
  4. S-O-U-L

Apple kimliği güvenlik nedeniyle kilitlendi ve açamıyoruz ne yapabiliriz

Arkadaşlar 2.el iPhone aldım ve telefon iclodlu çıktı eski sahibini vs aradım o da hesabı ve şifresini söyledi ama girmeyi denedim olmadı bende şifreyi bir kaç farklı halini denedim ve denemeler sonra açıldı fakat bu sefer kimlik güvenlik nedeniyle kilitlenmişti açmak için 2 seçenek vardı ya...
  5. S-O-U-L

Yardım Esonic h61ffl ön panel bağlantı yapma

h61ffl anakartımın ön panel reset,usb,power tarzı bağlantılarını yapamadım ve internette hiç bir şey bulamadım belki bilen vardır diye foruma sormaya karar verdim.Rica etsem yardım eder misiniz.(fotoğraf ekleyemiyorum)
  6. S-O-U-L

Soru Huawei p40 lite kaç para eder

Telefonda sorunlar var 1-Telefonun kasası yamuldu bu nedenle ekran ve kasa arası hafif açık 2-Arka kamera camında çatlak var arka kamerayı açınca gözükmüyor 3-Aşırı ısınınca dokunmatik kendi kendine basıyor Bunların dışında sorunu yok 6gb ram/128gb rom versiyondur sizce bu telefon bu halde kaç...
  7. S-O-U-L

Yardım huawei p40 lite 3 ay önceki emui sürümüne düşürme

Huawei p40 lite(emui 12) cihazım yaklaşık 2 ay önce güncelleme gelmişti ve cihaz otomatik olarak yaptı ama cihaz hafif ısındığında rasgele dokunmatik basıyor bu yüzden hi suite ile cihazı 3 ay önceki sürüme düşürme şansım var mı yoksa sadece emui 11 mi geçirebiliyorum?
  8. S-O-U-L

Öneri Hangi telefonu almalıyım?

2.el telefon alacağım elimde -Xiaomi redmi note 9/9s -Oppo A31. -Realme 5i ve ya 3i -Samsung a70 seçenekleri var Bu telefonlardan hangileri beni en uzun süre idare eder? Hepsinin kronik sorunları var özellikle redmi note 9 tarafı o konuda baya eksi durumda. Sensör sorunu,şebeke...
  9. S-O-U-L

Soru Laptop/masaüstü wifi ile şifre olmayan ağları kullanabilir miyim?

Burada belediyenin sağladığı ücretsiz wi-fi noktaları var ve ilk başta erişim izni istiyor, telefonda tarayıcı beni bir siteye yönlendiriyor ve orada daha önce kayıt olduğum şifre vs ile internete bağlanmış oluyorum.İşte bu internete böyle erişim oluyor. Benim asıl sorum laptop/masaüstü wi-fi...
  10. S-O-U-L

Yardım Hangi özelliklere göre istediğim usb wi-fi alıcıyı bulabilirim?

Masaüstü bilgisayarım için usb wi-fi alıcısı alacağım,ama hangi alıcıların iyi olduğunu bilmiyorum.Bana özelliklerini anlatabilir misiniz? Mesela 600 Mbps ile 300 Mbps arasında ne fark var,menzillerini nasıl öğrenebilirim,300 Mbps antenli alıcı ile 600 Mbps antensiz alıcı gücü ve menzili aynı mı?
  11. S-O-U-L

Yardım steamda yüklemiş olduğum oyunlarım,yüklenmemiş gözüküyor

Steamda hali hazırda yüklü olan oyunlarım nedense hiç yüklenmemiş gözüküyor hatta ounların dosyaları halen bilgisayarımda bunu nasıl düzeltebilirm yardım ederseniz çok mutlu olurum. mesela cs böyle
  12. S-O-U-L

Yardım G41mxe anakart nasıl monte edilir?

Elimde foxconn G41mxe anakart var ve sorunsuz şekilde monte etmek istiyorum şu soketi şuraya tak gibi beni yönlendirir misiniz?
  13. S-O-U-L

Yardım Ekran kartımı nasıl aktifleştirebilirim ya da ekran kartım aktif mi?

Merhaba riser ile ekran kartımdan görüntü aldığımı düşünüyorum ya da bana öyle geliyor öncelikle, abakartımın normal x16 slotu bozuk bende riser aldım taktım riseri kurulumu yaptım bu arada vga kablosu anakarta takılı çalıştı riser ışık vs. yanıyo,hatta ekran kartı sürücüsünü yükledim ama...
  14. S-O-U-L

Öneri Ekran kartından riser ile görüntü alınır mı?

Merhaba benim anakartımın ekran kartı yuvası bozuk ben bu ekran kartından usb to PCİ olan riserler ile ekran kartından görüntü alabilir miyim ve o riserler usb 3.0 ama benim anakartım 2.0 anakartımda çalışır mı?
  15. S-O-U-L

Soru Bozuk anakart diğer bileşenlere zarar verir mi?

Elimde asusun bi anakartı var ve %90 yanık ve ya bozuk ben bu anakarta çalışan bileşenler taksam diğer bileşenler zarar görür mü?(ekran kartı,ram,psu gibi)
  16. S-O-U-L

Satılık Arızalı Gts 250 ekran kartı

Arızalı gts 250 ekran kartımı satıyorum soğuutucu blok sorunsuz çalışıyor sadece fanın 1-2 yaprağı kırık bu şekilde 50 tl her yere alıcı ödemeli kargo olur. İyi forumlar
  17. S-O-U-L

Yardım Gts 250 Kartım Fanı Dönüyor Ama Görüntü Yok

Gts 250 ekran kartı aldım bugün 2. el olarak. Kargo ile aldım eve geldi. Ben kutuyu açtım hemen taktım pcye ama fanlar dönmüyordu ve görüntü gelmedi bende diğer girişleri fln denedim olmadı (bu arada kart ısınıyo) d-sub yani no signal geldi. Bende kartın soğutucu kısmını açıp bi göz gezdirdim...
  18. S-O-U-L

Yardım Gts 250 Kartım Isınıyor Ama Fan Dönmüyor,Ekrana Görüntü Gelmiyor?

İyi forumlar öncelikle, bugün aldığım 2.el gts 250 kartımı bilgisayarıma taktım ve görüntü gelmedi,sonra fanın dönmediğinide fark ettim ama kart ısınıyordu şuan hiçbir sürücü vs. yüklemedim sizce nası çözebilirim şimdiden teşekkürler. 1625161608 Bu konuyu nasıl silcem
  19. S-O-U-L

Yardım Paycell Kimlik Doğrulaması

Bu paycell kartı aldım telefondan aktif ettim ve içine para yükledim ama para göndermek istediğimde kimlik doğrulaması istiyo sonrada 4-5 tane banka gösteriyo bende bu banka hesaplarından hiç biri yok nasıl yapabilirim atm ile oluyo mu?
  20. S-O-U-L

Öneri İnternette Ne Yaparak Para Kazanabilirim?

Ben 15 yaşındayım ve internetten 200tl civarı para kazanmak istiyorum sizce bunu nasıl yapabilirim ve ne öneririrsiniz?
  21. S-O-U-L

Soru Athlon 3000G Için Kaç W Psu Lazım?

- Asus prime A320M-F anakart - 500gb wd HDD - Athlon 3000g işlemci - 2x4gb 8gb crucial 2400mhz ram Kararsız kaldım bu sistemde peki kaç W psu lazım?
  22. S-O-U-L

Öneri Athlon 200Ge Işlemciye Min. Kaç W Psu Yeter?(Çözüldü)

Sistem - Athlon 200ge - 2x4gb 8gb crucial 2400mhz ram - Asus prime A320-F anakart - 500gb wd 3.5 harddisk Bu sisteme min.kaç W psu lazım? Yardımcı olursanız sevinirim.
  23. S-O-U-L

Gtx 460 se reballing fiyat

Artık gtx 460 se kartımın reballing olması gerekiyormuş en ucuza nasıl yapabilirim,şuan ancak 100tl verebilirim ekran kartıma
  24. S-O-U-L

sürücü yüklerken no signal hatası

Ddu ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp nvidianın kendi sitesinden sürücü indirip kurarken kurulum %50 civarlarında no signal hatası geliyor. Son olarak ekran kartını güvenli modda ve Bios da kullanabiliyorum.Monitör yerine tv ile dene aynı şekilde ve genel pnp monitör olarak gözüküyor.Ekran...
  25. S-O-U-L

Gtx 460 se'nin sorunu fırınlama ile çözülür mü?

Gtx 460 se 'nin sorunu ekrana görüntü gelmiyor no signal hatası alıyorum , güvenli moda ve biosa girebiliyorum .Güvenli modda sürücü kurmaya çalışır iken bi anda kapanıp no signal veriyor.Ekran kartının soğutucu bloğuna bakınca siyah izler olduğunu gördüm galiba yanık neyse bu sorun fırınlama...
  26. S-O-U-L

2.dönem yapılacak lise sınavları 1.dönem girilmeyen dersler için mi?

Kafam çok karıştı şu mart ayında 2.dönemde yapılacak sınavlar 1.dönem girilmeyen dersler için mi yoksa norma bütün derslerden mi olucak?
  27. S-O-U-L

Gtx 460 se kartımın nesi var?Nasıl düzelir?

2. El Gtx 460 se adlı kart aldım ,her neyse dönüştürücü ile taktım kartı çalıştı lol fln oynadım sonra 2 gün sonra arkada steam arkada yükleme yaparken the long dark adlı oyuna girdim hikaye modunu açtım tam sinematik bitti oyun bi dondu sonra d-sub yazısı geldi ve hiç bir şekilde açılmıyor...
  28. S-O-U-L

Gtx 460 se için aktif kullandığınız sürücü nedir?

Windows 8.1 pro 64 bit işletim sistemim var , gtx 460 se için hangi sürücüyü yüklemeliyim , aktif kullandığınız sürücü nedir?
  29. S-O-U-L

Benim ekran kartımın sorunu ne?

Benim gtx 460 se ekran kartım var. Bugün oyun oynarken birden görüntü gitti ve d-sub hatası oldu. Kabloyu onboardan yapınca görüntü geliyor. Ekran kartı ile başlatmayı denerken HP logosunda etrafta küçük noktalar oluyor ve sadece o logoda oluyor. Windows açılmıyor her seferinde d-sub veriyor.Bu...
  30. S-O-U-L

Masaüstü pc hata verdi ve açılmıyor

En son arkada steam açık bir şekilde the long darka girdim hikaye moduna girip sahneyi geçtim tam kontrolleri bana vericekken bi kastı sonra d-sub hatası verdi pc'yi tekrar açmaya çalışınca sadece d-sub hatası veriyor bunu nasıl çözebilirim ?
  31. S-O-U-L

Steamdan gece oyun indirmek istiyorum ama fark edilmeden.

Bende kasalı pc var steamdan cs go indirmek istiyorum hem fark edilmemek hemde indirme sırasında bazı şeylerden tasarruf etmek istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim
  32. S-O-U-L

Bilgisayarım normal olarak telefonu görüyor ancak usb tethering yaptığımda algılamıyo ve ağ kısmında ünlem simgesi çıkıyor

Bilgisayar bu şekilde usb sürücüsünü güncellemeye çalıştığımda güncellemeyi yapamıyor (sanırım uygulama gerekli) telefon Samsung grand prime ve pc Windows 8.1 Pro Bunu nasıl düzeltirim 3 gün önce hiç bir sorun yoktu.
  33. S-O-U-L

Anakartıma gtx 560 takar mıyım?

Bende Foxconn H-I41-uATX anakart var ben bu anakarta gtx 560 (pci 2.0) takabilir miyim?
  34. S-O-U-L

Biosumda overclock yapabilir miyim?

Ama fotoğraf ekleyemiyorum
  35. S-O-U-L

(çözüldü)bios tuşu ne????

Windows 8.1 pro Foxconn H-I41-uATX anakart ile nasıl biosa girerim??? Delete işe yaramıyor ve ben hep pc başlatışımda kırmızı bir yazı geliyo ve f2 basmam gerekiyor bios nasıl girerim??
  36. S-O-U-L

Intel core 2 duo E7500 overclock

Sistemim -İntel core 2 duo E7500 @2,93 GHz -Foxconn h-i41-uatx - Kinston 2×2 4 GB 1333 MHz DDR3 ram -600w 80+ bronze psu İşlemciyi nasıl voltaj vermeden 3 ghz+ yapabilirim bios ayarları nedir??
  37. S-O-U-L

İntel core 2 quad q6600 overclock

Ben de q6600 var ve baya eskidi ,ekran kartı ise darboğaz yaptığı için overclock ile sorunu halledebileceğime inanıyorum sistemim bu şekilde ; -intel core 2 quad q6600 2.4 ghz -g41 anakart -2×2 kinston 1333 MHz DDR3 ram -Stok fan -600w 80 plus bronze psu Sistem bu şekilde böyle...
  38. S-O-U-L

Yanmış olma olasılıklı işlemciyi düzgün çalışan sisteme takarsam nolur

Dediğim gibi intel işlemcim var 1 tane onun yanmış olma olasılığı çok fazla bunu normal çalışan bir pc ye takarsam nolur anakartda yanar mı?Sistem çalışır mı?
  39. S-O-U-L

P5G41T-M LX anakart psu çalıştığı anda çalışıyor gibi ama monitore görüntü gelmiyor

Arkadaşlar merhaba ,benim sistemim bu; Anakart: P5G41T-M LX İşlemci:İntel core 2 quad core q6600 Ram:2x2 Kingston 1333 MHz DDR3 ram Psu:600w 80+ Bronze Psudan açınca anakart çalışmaya başlıyor bütün fanlar dönüyor ama nedense hiç görüntü gelmiyor anakartı aldığım kişi çalışıyor diyip duruyor...
  40. S-O-U-L

Pc fanlar çalışıyor ama monitore power saving mode yazısı geliyor

Bütün fanlar çalışıyor fakat ekrana power saving mide yazısı geliyor bunun çözümü var mı?
  41. S-O-U-L

Bu sistem iyimi?

İntel core 2 quad q6600 4 çekirdekli işlemci HD 6850 1 GB VRAM 256 bit 4 GB DDR3 1600 MHZ RAM 500 GB sata 3 HDD 775 PİN DDR3 anakart 600w 80+ bronze psu SSD eklenecek İşlemciye overclock çekecem ve 3.0 GHZ gibi bir değere yükseltecem. Bu sistem sizce nasıl yaza kadar idare eder mi?
  42. S-O-U-L

2. el 300 TL'ye AMD Ryzen 3 1200 alınır mı?

2. ele bakınırken bi AMD Ryzen 3 1200 buldum 300-350 TL civarlarında sizce alınır mı yoksa işlemci yerine başka bir şey yollarlar mı ?
  43. S-O-U-L

2.el 600 TL'ye gtx 960 2 gb buldum almalı mıyım?

Malum sıfır ekran kartları doların yükselişi ile çok yükseldi bende 2. El ekran kartlarına yöneldim ve sahibinden 600 tl civarları gtx 960 buldum sizce alınmalı mı mining yapılma ihtimali var mıdır?Bana sorun çıkartırmı? Size iyi forumlar ? 1602532530 Bunlar ilan fotoları
  44. S-O-U-L

2.el 600 TL'ye gtx 960 2gb buldum almalı mıyım?

Malum sıfır ekran kartları doların yükselişi ile çok yükseldi bende 2. El ekran kartlarına yöneldim ve sahibinden 600 tl civarları gtx 960 buldum sizce alınmalı mı mining yapılma ihtimali var mıdır?Bana sorun çıkartırmı? Size iyi forumlar ?
  45. S-O-U-L

Laptop mu masaüstü mü?

Ben genellikle gezen birisi olduğum için hangisini alacağımı bilemedim yardımcı olursanız memnun olurum.Çok ağır oyunlar fln oynamam Dizüstü bilgisayar da VEGA 8 fln. var . Masaüstünde rx 580 var
  46. S-O-U-L

Eskiden oynadığım oyunu arıyorum.

Eskiden oynadığın bir oyun vardı .Bulmama yardımcı olursanız çok sevinirim. -Yarış oyunu -ismi galiba 3 harfli (m harfi olabilir) -oyunu 2010 yıllarda oynuyordum -oyunda hamburg haritası vardı -cd ile kullanıyordum Bilgiler bu şekilde
  47. S-O-U-L

En fazla 150 TL'ye wifi güçlendirici

En fazla 150 TL'ye wi-fi güçlendirici alacağım 3 duvar var.
  48. S-O-U-L

Kaç mbps olmalı?

Ben masaüstü pc ye wi-fi alıcı alacam ve oyunlarda en fazla 150 ping almak istiyorum arada 5 duvar 3 oda 1 koridor var bunun için wi-fi alıcısı nasıl olmalı kaç mbps ile ilgisi var mıdır?
  49. S-O-U-L

Bu sisteme kaç w psu lazım

AMD Ryzen 5 1600 Sapphire nitro+ special edition rx 580 8gb Gigabyte B450 S2H Netac n530s sdd Corsair Vengance 3000 Mhz ddr4 8gb ram 20'inç led monitor 3 adet fan Wi-fi alıcısı Kaç w psu gereklidir?
  50. S-O-U-L

Miningsiz 2. El ekran fiyatı ne kadardır?

Rx 570 Rx 580 Gtx 1060 Gtx 1050 ti Bu ekran kartlarını modelleri (nitro,pulse,fln) 2. El ne kadardır?
  51. S-O-U-L

Xiaomi note 3 cihazım dönüştürücü ile kullandığım kulaklığı görmüyor

Daha önce aldığım rampage Quadro kulaklığı dönüştürücü ile kullanıyordum ama şuan telefon kulaklığı görmüyor ama kulaklığı taktığımda ışıkları yanıyor
  52. S-O-U-L

AMD vs Intel

Orta segment olarak hangisi daha iyidir. Her açıdan Ve işlemci öneriniz
  53. S-O-U-L

2.El RX 580 ekran kartı

Bu zamandaki doların artışı üzerine bende 2.el'e yöneldim ve letgo'da 2 adet rx 580 buldum sizce hangisini almalıyım. MSİ RADEON rx580 gaming 8 GB 950TL (iyi durumda) rx 580 Gigabyte AORUS RGB 4 GB 850TL (iyi durumda)
  54. S-O-U-L

Rampage Quadro usb 2.0 mı ?

Çok acil cevaplayın Rampage Quadro usb kaç????
  55. S-O-U-L

Trendyol'dan gaming kulaklık öneri

Trendyol'dan en fazla 180 TL'ye , usb 2.0 ve 7.1 olsa daha iyi olur , neyse oyunlarda ses kasmalık gaming kulaklık arıyorum.
  56. S-O-U-L

Pc için olan kulaklıkları dönüştürücü ile telefonda kullanabilir miyim?

Başlıkta gördüğünüz gibi rampage chief x için fln
  57. S-O-U-L

Rampage Miracle- x2 PLUS driversiz çalışır mı?

Rampage X2-PLUS telefondan dönüştürücü ile kullanacağım için driver olmadan kulaklık çalışır mı ve 32 ohm olduğundan sıkıntı çıkartırmı telde?
  58. S-O-U-L

Xiaomi note 3 32 ohm kulaklık sıkıntı çıkartırmı?

Bende xiaomi note 3 var ve ben bu telefona 32 ohm kulaklık almak istiyorum,telefonda sıkıntı çıkartırmı ve ya 16 ohm kulaklık mı almalıyım?
  59. S-O-U-L

Gaming kulaklıklarda 16 ve 32 ohm farkları

Gaming kulaklıklarda 16 ohm ve 32 ohm ne fark ediyor. Hangisi oyun için daha iyidir.
  60. S-O-U-L

Pubg mobile için grub arıyorum.

PMCO için 3 kişi arıyorum platin üstü ve 3 parmak ve ya 4 parmak oynayabilen.
  61. S-O-U-L

230 TL'ye en iyi gaming kulaklık

230 TL'ye kadar bütçem var ve bu paraya alabileceğim en iyi gaming kulaklık önerileri için cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler (◔‿◔) (oyun odaklı , ses kasmak için olursa daha iyi olur)
  62. S-O-U-L

LGS sözelde hangi dersten başlamak daha iyi olur?

Genellikle denemelerde Türkçe: 14 doğru 6 yanlış civarı bazen 15 doğru olabilir. İngilizce: 9 doğru 1 yanlış Din: 8 doğru 2 yanlış civarında İnkılap: 8 doğru 2 yanlış genellikle Sizce hangi derslerden başlamalıyım?
  63. S-O-U-L

Sil süpür internet gitmiyor

Ben telefonda sil süpür yaptım gece 5 GB çıktı 2 GB bitti sonra online işlemlere girdim 3 GB yazıyo sonra internetten farkında olmada 4 GB oyun indirdim sonra tekrar baktığımda internetten 1 MB bile azalmamıştı sorum şu ay sonu fatura nasıl gelir normal mi yoksa yüksek mi?(not:normal internet...
  64. S-O-U-L

2.el Xiaomi aldım ne yapmalıyım

Dinlenme cihazı vs. koymuşlar mıdır?
  65. S-O-U-L

Xiaomi note 3 6gb ram 64 gb rom alınır mı?

Letgo'da 2.el xiaomi mi 3 buldum 1200 tlye teledonun sağında sarı leke ve sol alt kısmında çatlak var alınır mı?
  66. S-O-U-L

8. sınıf öğrencisiyim matematik problemlerini çözemiyorum ne yapmalıyım?

Denemelerde genellikle 2 veya 3 doğru oluyor kendimi 5-6 doğruya nasıl yükseltebilirim.
  67. S-O-U-L

2019'da LGS 370 puan alanlar

LGS'den 370 puan civarı alanların matematik,türkçe,fen,ingilizce,ınkılâp,din derslerinden kaç doğru kaç yanlışınız vardı?
  68. S-O-U-L

Sizce 3500 tlye masaüstü pc mi ?yoksa apu pc ve 1000 tlye telefon mu ?yoksa sadece telefon mu?

Ben karar veremedim.Sizce 3500 tlye her oyunu açan masaüstü pc mi ?yoksa apu pc ve 1000 tlye telefon mu ?yoksa sadece telefon mu?Yardımcı olursanız sevinirim.
  69. S-O-U-L

Xiaomi redmi note 8 pro kötü yönleri nelerdir?

Bu telefonun yani rn 8pro 'nun kötü yönleri neler en fazla kaç yıl kullanırım?
  70. S-O-U-L

Xiaomi redmi note 8 pro perfomans sorunu yaşar mıyım?

Mediate olduğu için merak ettim yani uzun bir süre 1-2 yıl sonra performans düşüşü yaşar mıyım?Farkedilecek düzeyde?
  71. S-O-U-L

Ben çok sık ağır oyunlar oynarım bunu göz önünde bulundurarak xiaomi redmi note 9s ve xiaomi redmi note 8 pro kaç yıl gider ?

Ben çok sık ağır oyunlar oynarım bunu göz önünde bulundurarak xiaomi redmi note 9s ve xiaomi redmi note 8 pro kaç yıl gider ve hangisinin işlemcisi daha stabil?
  72. S-O-U-L

Letgo dolandırıcılık

Letgodan 2000 tl'ye xiaomi redmi note 8 pro alınır mı?Güvenilir mi?