Arama sonuçlarınız

1. ofarslan18

After effect yeşil ekran sorunu

Merhaba after effect i açtığımda (ilk kez) yeşil ekran oluyor mavi ekran gibi ama yeşil insider programındayım sebebi insider programı mı ?
  2. ofarslan18

Ets 2 dlc ve online

Merhaba bildiğiniz üzere black sea paketi indirimde şuan onu alsam( içinde going east ve road to black sea var) online a sadece ikisiyle girebilir miyim normal TruckersMP sunucusuna 1616696607 ?
  3. ofarslan18

Gameplus tan gelen mesaj

Merhaba bugün telefonuma bir mesaj geldi ne yapmalıyım ?
  4. ofarslan18

Windows 7 için linki

Merhaba kendimi bildim bileli bir pc m var windows xp 1gb ram e2160 (64 bit) windows 7 linki varsa atabilir misiniz ayrıca yardımcı olursanız sevinirim hayatımda hiç yapmadım
  5. ofarslan18

Cs:Go eşleştirme saçmalığı

Merhaba bugün dünyadaki en saçma eşleştirme sistemine sahip olan oyun(bana göre) olan cs:go hakkında bir şey sormak istiyorum yardım ederseniz sevinirim benim oyunda 80 saatim var 35-40 saatte prime aldım sebebini biliyorsunuz kimsenin sevmediği hileciler Aldıktan sonra normal bir rekabetç...
  6. ofarslan18

Laptop klavyesine çay döküldü

Öncelikle merhaba kardeşim dün laptopa çay dökmüş ve bize söylememiş laptopta herhangi bir sorun yok fakat klavye kafayı yemiş durumda power tuşunun ışığı ctrl basınca flaan yanıyor caps lock yanmıyor num lock yanmıyor yanıyor ama F.. tuşları ile yanıyor t ye basıyorum t54 yazıyor y ye basıyorum...
  7. ofarslan18

Half life 1 oyun süresi

Merhaba steam indirimlerinde valve complete pack almıştım half life 1 oynamayı düşünüyorum kaç saatimi alır yardım ederseniz sevinirim
  8. ofarslan18

Steam hata (?)

Merhaba bugün GTA trilogy aldım (gta III, Gta VC, Gta SA) ama profilde hepsinden iki tane gösteriyor bilgisayardada telefondada şimdi iade etsem ikiside gidermi :D Steam Community :: ÖFA sizdede öyle gözüküyor mu bu arada yoksa benle alakalı mı
  9. ofarslan18

3 ay Spotify Premium üyelik

merhaba spotify da dinlerken 3 ay ücratsiz vs şeyleri çıkıyor buraya kartı girsem 3 ay içinde iptal etsem para kesiyor mu
  10. ofarslan18

Usain banlanmış??

@Usain Acaba niye banlandı 1604300116 ? 1604300155 Buldum konu kapanabilir özür dilerim rahatsızlktan
  11. ofarslan18

Herkes çocukluk bebeklik fotoğrafını paylaşsın

Dediğim gibi herkes çocukluk veya bebeklik fotoğrafını paylaşsın birbirimizi tanıyalım 1603910922
  12. ofarslan18

Papara sanal kart güvenli mi

Merhaba ben yaşındayım :) papara hesap açtım fakat onaylamadım tc kimlik vs istiyor güvenilir mi sanal kart alacağım ailemin bilmemesi lazım çünkü steamden oyun alcam yardımcı olursanız sevinirim
  13. ofarslan18

Bilgisayarı böyle kapatmak zararlı mı

Merhaba ben biraz üşengeç olduğumdan direk masaüstüne shutdown.exe -s -f -t 00 Yazarak kısayol oluşturdum basınca kapatıyor bunu yaklaşık 7-8 aydır kullanıyorum herhangi bir sorun olur mu zararlı mı
  14. ofarslan18

Amazon Prime Kullananlar Kulübü

Daha geleli 2 hafta falan oldu bende bir kulüp kuralım dedim hiç türkiye ile alakalı içerik yok inşaallah gelir AMAZON PRİME .
  15. ofarslan18

İPHONE 12 ne zman çıkacak bilen var mı

Bilen varsa YAZSIN !!! Merak ediyorumm m
  16. ofarslan18

İOS 14 Yayınlandı mı

Saat 22:15 ama hala herhangi bir soluk yok babamın ve annemin teldede böyle saat 20:00 da gelmesi gerekiyordu İstanbul içün nedenini bilen var mı ?
  17. ofarslan18

Üyecik ten nasıl çıkabilirim

çoğu kişide asistan doçent Gibi yani bilmediğim bir sürü isim kategori var bunlara nasıl erişebilirim yardım için tşk
  18. ofarslan18

İnternet var ama yok

Merhaba bugün interneti açtığımda karşıma bu çıktı pc dende başka tellerdende deniyorum böyle oluyor ışıklar da sorun yok aynı reset ledim yine aynı yardımcı olursanız sevinirim 1596812722 Lütfenn cevapppppp
  19. ofarslan18

ERROR 2020 ACCESS DENİED HATASI

BU HATAYI NASIL ÇÖZEBİLİRİM
  20. ofarslan18

Cs de arkadaşım hile onla girsem ban yermiyim

not: rekabet deil kesinlikle yıkım uçan gözcü vs.
  21. ofarslan18

Dizi LCDP 5. sezon son

SENDEEE BİTMEEE LÜTFENNNNN düşünceleriniz nedir
  22. ofarslan18

Bu nasıl Overclock

23. ofarslan18

Opera mı Chrome mu diğerlerimi

Yakın zamanda video izlerken çoğu kişide opera olduğunu farkettim ve opera ya geçtim ben memnunum peki siz ne kullanıyorsunuz
  24. ofarslan18

İphone 6s e İos 14 Beta kurulur mu

Benim bir iphone 6s im var gğnlük hayatta her zaman kullanıyorum bu telefona ios 14 beta indirsem sorun yaşarmıyım
  25. ofarslan18

Sistem tavsiyesi

https://www.casper.com.tr/excalibur-e600-satin-al-konfigure-et-ozel-fiyatlar-02?gclid=CjwKCAjwrvv3BRAJEiwAhwOdM9RGa3st8gcqE2SDZ8W4RTav46MSSYPHKU8ajowgJPtDTUqeFOHvkhoCIccQAvD_BwE Bu sistem beni üzermi ekleme olarak bunlar olcak i5 9500 ,16 gb ram w10 home eklencek mesela cs go da kaç fps alırım...
  26. ofarslan18

Laptopımdan cızzzzzz diye ses geliyor

Bugün pes 2020 ye girdiğimde bir süre sonra cızzzzzzz diye ses geliypr sonra gitmiyor normal şartlarda elran kartım karşılamıypr ama sorun yoktu 5 aydır niye böyle olur teşekkürler
  27. ofarslan18

Amd mi İntel mi (oyun)

Ben bir gamer pc almayı düşünüyorum ve önemli olan detay şuki amd mi intel mi amd den pek bakmadım ama intel olarak i5 9500 almayı düşünüyorum birde bu işlemci 6 çekirdekli 3.0 ghz ama turbo 4.4 ghz bu temel hız önemlimidir oyun için amd mi intel mi iyi yazarsanız seviniirm teşekkürler
  28. ofarslan18

Bu wifi nedir

Bugün wifi kesildi sonra wifi a baktığımda fotoğrafta yazan şey var windows 10 laptopımın adıda içinde adın üstünü çizdim bu nedir şütfen bakarmısınız ayrıca laptopı kapatıınca oda gidiyor