Arama sonuçlarınız

1. M

Yardım Bilgisayar Aniden Mavi Ekran Veriyor

Öncelikle merhaba. Benim HP 15 BW019NT model numaralı bilgisayarım var. Dün gece mavi ekran hatası aldım. Hatayı almadan önce son yaptığım şey ise Bluetooth kulaklığımı bilgisayarıma bağlamak oldu. Ardından iki saniye geçmeden mavi ekran verdi. (Glitchlenmiş gibi, yani yazılar okunmuyordu.)...
  2. M

Soru Hangi RAM'i Alabilirim?

Arkadaşlar, sorum kısa ve basit. Laptopuma hangi ram uyumlu olur? Araştırdım ama bulamadım 1866mhz ddr4 ram. Cpu-Z görüntüleri;
  3. M

Yardım Menteşesi Sıkışan Laptop'u Çalıştırabilir Miyiz?

Öncelikle merhaba. Benim bir HP marka laptop'um var. Sol menteşesi sıkıştı, yani sıkıştı derken açılmıyor mânâsında. Açmaya kalkarsam ekranın köşesindeki plastik çerçeveleri sökmeye başlıyor. Azıcık aralayabiliyorum ekranı. Ancak sanırım ekranı kapalı olarak algılayıp tuşa bassam bile açılmıyor...
  4. M

HD Tune Health Gözükmüyor

Evet zaten başlıktan anlamışsınızdır uzatmaya gerek yok bence. Eskiden gözüküyordu. Şimdi bomboş health kısmı. Neden olabilir? 1614367666 Diğer sekmeler çalışıyor bu arada sadece health kısmı bomboş. 1614367766 buyrun bu da ekran görüntüsü
  5. M

Euro Truck Simulator 2 Açıldıktan 30 Dakika Sonra Çöküyor

Öncelikle selamlar. Ets2 oynarken yaklaşık yarım saat sonra oyun hiçbir hata vermeden kapanıyor. Ets2 klasörünün içinde crash log'u var. Ona baktığımda ise içinde şu kodun olduğunu gördüm: Exception code: C0000005 ACCESS_VIOLATION. Bu kod sanırım programın erişim izni olmayan bir yere bir dosya...
  6. M

AMD ekran kartı driveri yüklerken %68'de takılı kaldı

Direk kısa keseyim çünkü korkmaya başladım hiç böyle olmamıştı. ? Bildiğiniz sağ tık yapıp AMD Radeon software a tıkladım. Güncelleme var dedi yükledi. (Güncelleme den önceki sürüm 20.11, yükselecek olan sürüm 20.12) Kurmaya başladı. Bir yere geldikten sonra ekran siyah olup geri geldi (olması...
  7. M

Ekran kartı sıcaklığı çok mu yüksek? Eğer yüksek ise ne yapabilirim?

Evet benim laptopu bilen bilir. :D HP 15-BW019NT AMD Radeon 520 ekran kartım var. Ve AMD A9 9420 apu işlemcim. Çocukluk oyunumu açtığım zaman (Need for speed underground 2) ekran kartım 85 dereceye çıkıyor. (Genelde) En yüksek 89 gördüm, bugün. (yine nfsu2 de) İşlemci sıcaklığına AMD olduğu için...
  8. M

AMD Ekran Kartı Sorunu

Öncelikle merhaba; Sistemimde bir AMD Radeon R5 graphics (dahili) ekran kartı, bir de AMD Radeon m330 (aslında AMD Radeon 520 ama auto detect ile driver kurunca m330 a dönüştü ve ikisi de aynıymış ben de ellemedim.) ekran kartım var. Stick Fight oyununa girdiğimde oyun açılmıyor crash veriyor...
  9. M

Stick Fight Açılmıyor

Öncelikle merhaba. Bilgisayarımın özelliklerini ilk önce size söyleyeyim. HP 15-BW019NT. AMD A9-9420. AMD Radeon 520. 4 GB 1866 MHz Samsung RAM. 1 TB 5400 RPM HDD. Ekran kartı Driver sürümü: 20.7.1 olması lazım (hatadan sonra sağ tık yaptığımda Radeon ayarları gözükmüyor ve giremiyorum)...
  10. M

Bios Sürümünü Güncellemeli miyim?

Öncellikle merhaba; Benim bir HP 15-bw019nt laptopum var. HP'nin kendi sitesine acaba güncellemesi vb. var mı diye girdim. Ve gördüm ki bir sürü güncellemesi var. Bios güncellemesi de var. Şu an bilgisayarda Insyde F.23 bios sürümü var, sürüm tarihi 3.04.2018 olarak gözüküyor. (Sistem...
  11. M

AMD Auto Detect yazılımı yanlış driver kuruyor.

Öncelikle merhaba ; Bu forumdaki ilk konum. O yüzden hatalarım varsa kusura bakmayın. Benim bir laptopum var. Ekran kartı ise (normalde) AMD Radeon R5 520. Ama Windows'un yüklediği driver'ın tarihi 2018 yılına aitti. Ben de doğal olarak güncellemek istedim. AMD'nin sitesine girdiğim zaman %20...