Arama sonuçlarınız

1. Emirhankurt07

Modem tavsiye eder misiniz?

Benim bütçeme uygun bir modem tavsiye edebilir misin peki
  2. Emirhankurt07

Ara sıra kopma olmaya başladı ve oyunlarda ping yüksek oluyor değilse bi sorun yok elimdeki modemden. Birde kapsama alanı genişletmek istediğim için yenisini almak istiyorum.
  3. Emirhankurt07

https://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w9970v3-vdsl2-adsl2--modem-p-HBV00000H9SJG?magaza=ekuralkan
  4. Emirhankurt07

Bu 400₺'yi geçmek istemiyorum. Aşırıya gerek yok 1605346969 Elimdeki mevcut modemden iyi olsun yeterli.
  5. Emirhankurt07

200 300 arası düşünüyorum. 1605346321 F/P ürünü arıyorum bir tane.
  6. Emirhankurt07

1. Ürün: https://www.hepsiburada.com/keenetic-omni-dsl-n300-2x5dbi-cloud-vpn-wpa3-amplifier-usb-4xfe-vdsl2adsl2-fiber-mesh-wifi-modem-router-p-HBV00000MI5NJ?magaza=Yenisey 2. Ürün: https://www.hepsiburada.com/tenda-d305-300mbps-4x5dbi-anten-adsl2--modemrouter-p-HBV000009EIXA?magaza=Teknorya 3...
  7. Emirhankurt07

Eski bir oyunun adını istiyorum.

Yok warband gibi değil onu çok oynadım. Age of empires a benziyor ama Q tuşu ile fpp ye geçiliyordu kadın karekter vardı onu yönetiyorduk.
  8. Emirhankurt07

Eski bir oyunun adını istiyorum.

Iyi geceler arkadaşlar. Oyunu eskiden oynuyordum 2010'larda önce bile olabilir. Hem stratejiydi (age of empires gibi) hemde fpp (1. Şahıs) oynanıyordu. Fpp modunda bir tane kadın vardı mısırlı giysileri bulunan ve ok ve kılıç kullanıyordu. Filler vardı ordular, oyundan hatırladığım bunlar ama...
  9. Emirhankurt07

Hangi internet servis sağlayıcısı?

200 civarı olabilir
  10. Emirhankurt07

Olabilir ikisindede kullanılıyorsa
  11. Emirhankurt07

ADLS modem tavsiyesi?

Tp-link modem mi ZyXEL mi ya da vs...
  12. Emirhankurt07

Şimdi ADLS modem tavsiyesi alabilir miyim? 2 senedir tp-link kullanıyoruz (tt nin verdiği).
  13. Emirhankurt07

Türk telekom ile devam ettim hız 8mbps'ydi. Artık 16mbps, fiyatda 73 den 79.90 a çıktı. Hiçbir şikayetim olmadığı için ayni serviste devam etmek daha mantıklı.
  14. Emirhankurt07

Öyle kullanıyorum zaten. Büyük ihtimalle Türk telekom ile devam ederim. En azından sorun olursa hızlı çözüm desteği var ve 2 senedir hiç büyük bir arıza, uzun süre bir kesinti yaşamadım.
  15. Emirhankurt07

Nasıl yani?
  16. Emirhankurt07

Windows 7 ultimate

Bilgisayarıma windows 7 ultimate format atmayı düşünüyorum ama aktif değil. Aktifleştirmesem sorun olur mu?
  17. Emirhankurt07

Bu ay türktelekom evde internetimin 2 senelik taahhütü bitiyor. 8 Mbps (Altyapi ADLS max:16mbps) 73 lira civarı kullanıyordum. Şimdi hangisini tavsiye edersiniz. Altyapım ADLS max:16 mbps
  18. Emirhankurt07

E TAB4 Okulda dağıtılan tablet

Biraz daha açıklar mısın? Bir şeyler indirdim trwp modu felan diyor orasi neresi recovery ekranı mı?
  19. Emirhankurt07

E TAB4 Okulda dağıtılan tablet

Arkadaşlar bu tabletten vardı root yapıp normal kullanmak istiyorum. Mobogenie uygulamasında internet bağlantısı sorunu diyor ne yapabilrim. Internete pc ve tablet bağlı. Kingroot da kurulmuyor.
  20. Emirhankurt07

Nasıl format atacağım? Görüntü gelmiyor

Sorun ekran kartındaymış, fırınlama tekniği ile çözüldü. Eyvallah yinede (:
  21. Emirhankurt07

Ekran kartı yanlış driver yükledim.

Dostlar fırınlama taktiğini uyguladım sorunsuz çalışıyor. Orjinal sitesinden driver mi yükleyeyim yoksa son sürümün bir altını mı? 1595611644 Dostum işe yaradı. Orjinal siteden son sürümü yükleyeyim mi yine. Son sürümün bir altını mı?
  22. Emirhankurt07

Tamam dostum. Teşekkür ederim. Araştırayım uygulama şansım var ise yaparım.
  23. Emirhankurt07

Çözüm olarak ne yapabilirim?
  24. Emirhankurt07

Yanlış driver yükleme sorunu ile alakası olabilir mi?
  25. Emirhankurt07

Direkt bu ekranda kalıyorum.
  26. Emirhankurt07

Ekran kartı modelim: ATI HD 4650 Ekran kartıma orjinal siteden driver yükledim oyun esnasında hata verdi çalışmayı durdurdu diye sonra bende driveri sildim ekran kartımın bir alt sürümü olan driveri pc kendisi yükledi. Yeniden başlatma önerdi kabul ettim ve Resimdeki ekranda kalıyor ne...
  27. Emirhankurt07

Format için destek

Şuan deneme şansım yok denerim olmadı bilgisayarcıya giderim. Ama driver yüklemeden önce gayet iyi çalışıyordu. 1 ayda 3. Gidişi olacak :(
  28. Emirhankurt07

Format için destek

Acilista Açılışta ekran gelmiyor parazitli bi ekran geliyor sonra monitör beklemeye alıyor kendini. Eğer bios ekranından rastgele yapabilirsem bir umut olabilir.
  29. Emirhankurt07

Format için destek

Ekran gelmediği için yapamıyorum. elimde USB windows 7 formatı var
  30. Emirhankurt07

Format için destek

Ekran kartımın driveri yanlış yüklendi. Yeniden başlatınca bidaha ekran gelmedi. HDD yi söksem başka pc de driveri yüklesem işe yarar mı?
  31. Emirhankurt07

Format için destek

Ekran gelmiyor parazitli ekran geliyor sonra kapanıyor hangi aşamaya ilerliyor göremiyorum
  32. Emirhankurt07

Format için destek

Eyvallah (:
  33. Emirhankurt07

İşlemci karşılaştırması

Youtube üzerinde çok karşılaştırma videosu var, sana uygun olan belki vardır. İzlemeni tavsiye ederim.
  34. Emirhankurt07

Format için destek

AMD Hd 4650 Ekran kartı driverinı orjinal sitesinden yükledim sorun çıktı, yazılımı geri kaldırdım sonra kendisi hd4600 yükledi ve yeniden başlatma önerdi, başlattım şuan ekran gelmiyor ne yapabilirim. Format USB si yaptım ama ekran gelmiyor. Anakart üzerinde onboard girişi bulunmuyor. Elimde...
  35. Emirhankurt07

Nasıl format atacağım? Görüntü gelmiyor

AMD Hd 4650 Ekran kartı driverinı orjinal sitesinden yükledim sorun çıktı, yazılımı geri kaldırdım sonra kendisi hd4600 yükledi ve yeniden başlatma önerdi, başlattım şuan ekran gelmiyor ne yapabilirim. Format USB si yaptım ama ekran gelmiyor. Anakart üzerinde onboard girişi bulunmuyor. Elimde...
  36. Emirhankurt07

Aranızda Dil Bilgisi baya iyi olan Var mı?

Final sınavım var yardımcı olabilecek var mi?
  37. Emirhankurt07

Tp-link TD-9970 modem güncelleme nasıl yapabilirim ?

Tp-link TD-9970 modem güncelleme nasıl yapabilirim ? Herkese iyi bayramlar...
  38. Emirhankurt07

Asus P5KPL-AM anakart hakkında

Eski anakartım Asus P5KPL-CM bozulduğu için 2. El asus P5KPL-AM modelini alacağım. Ekran kartı ATI hd4650 1gb bu modeli destekler mi İşlemci ve ram uyumluymuş asus.com dan baktım ama ekran kartını bulamadım.
  39. Emirhankurt07

Görüntü gelmiyor, Çözüm önerileri yazar mısınız

Içindeki tüm parçaları yedeği ile denedim ram işlemci gibi, powersupply kalmıştı tek kontrol etmediğim onuda denedim. Anakart arızalı galiba değiştirmeyi düşünüyorum önümüzdeki günlerde.
  40. Emirhankurt07

Benim anakartımda maalesef bu çip yok
  41. Emirhankurt07

Bağlantı kablolarını çıkartıp denedim olmadı yine 1589953325 Kasada bip sesi veren aygıt yok çalışırken de öyleydi
  42. Emirhankurt07

Sistem hoparlörü yok
  43. Emirhankurt07

Oksit temizleme işlemleri bios pili çıkarma gibi kolay şeyleri denedim. İşlemci ve ram yenisi ile denedim. Ekran kartını çıkardım denedim. Başka sisteme kasayi takip denedim. Başka ne yapabilirim ?
  44. Emirhankurt07

Pc çalışıyor ekranda görüntü yok ne yapmalıyım?

Rami değiştirdim. İşlemci değiştirdim. Ekran kartını çıkardım ana karta vga bağladım hala aynı başka ne yapabilirim?
  45. Emirhankurt07

AliExpress fiyat düşürme

100 lira civarı bir ürün zaten
  46. Emirhankurt07

AliExpress fiyat düşürme

AliExpress'ten işlemci alacağım fiyat düşük göstersem satıcı ile iletişime geçip vergi indirimi alır mıyım?
  47. Emirhankurt07

Asus P5KPL-CM anakart (lga775) işlemci öneri

Bana link atma şansın var mi? Şimdilik quad alırım onun siparişini de veririm ne zamana gelirse artık
  48. Emirhankurt07

Aliexpressten çok geç gelir ya quad almaya karar verdim.
  49. Emirhankurt07

Lga 775 işlemci önerisi

Teşekkür ederim araştırayım bu modelleri
  50. Emirhankurt07

Lga 775 işlemci önerisi

Asus P5KPL-CM
  51. Emirhankurt07

Lga 775 işlemci önerisi

Ortalama 100 200 tl arası
  52. Emirhankurt07

Anakart Asus P5KPL-CM (lga775) Ekran kartım: ATI HD4650 1GB Mevcut ram: Kingston kvr800d2n6/2g 1.8v Bana güzel bir işlemci ve Ram söyler misiniz ? Quad serisi işlemci mi xeon mu?