Arama sonuçlarınız

1. A

Rehber Yazılım için bilinmesi gereken matematik konuları

Merhabalar benim benim yazılım öğrenip çok büyük projeler geliştirme gibi bir hayalim var hatta bunların içinde yapay zeka uygulamalarıda var bunlar için bilmem gereken matematik konularını söylermisiniz aceba hepsine 1 ay ayırıp yoluma öyle devam etmek istiyorum.
  2. A

Türkiye'den neden bir zuckerberg çıkmıyor?

Selam kendime hayat amacı ve dert edindiğim bir konudan bahsetmek ve varsa tavsiyelerinizi almak istiyorum. ABD olsun Çin olsun hatta İsveç gibi ülkelerden bile son 10 20 yılda milyarlarca dolarlık teknoloji platform şirketleri kuruldu benim merak ettiğim ülkemizde bu kadar çok yazılımcı varken...
  3. A

Teknolojiyle ilgilenmek istiyorum ne yapmalıyım?

Merhaba benim teknolojiye özellikle son zamanlardaki gelişmiş teknolojilerle ilgilenmek istiyorum, örneğin otonom araç teknolojileri, gelişmiş sensörler, nanoteknoloji gibi hatta ileri düzeye taşıyıp belki bu alanlarda bir şirket kurma fikrimde var. Fakat bu konulara nasıl çalışacağımı nereden...
  4. A

Model olmak istiyorum

Abilerim ablalarım ilerde modellik düşünüyorum olur mu yakışıklı mıyım yaş 15
  5. A

Model olmak istiyorum

Abilerim ablalarım ilerde modellik düşünüyorum olur mu yakışıklı mıyım yaş 15
  6. A

Boyum 2 metre olur mu

Merhaba arkadaşlar ben 14 yaşındayım boyum 166 cm annem 160 babam 170 cm basketle ilgileniyorum sizce boyum 2 metre olur mu hiç imkanı yok mu