Arama sonuçlarınız

1. C

Soru 18 Yaş Altı Veli Olmadan Maaş Kartı Çıkarılabilir Mi?

Herkese merhaba kurumsal bir restoranda işe başladım sigortam yapıldı yarın ise patron ile Halkbank'a gidip banka kartı çıkaracağız maaş için. benim sorum 18 yaş altına patron aracılığıyla bir banka kartı çıkarılabilir mi? normalde veli izni ile çıkarılabiliyor ancak ailem de çalıştığı için...
  2. C

Dahili HDD'ye Rufus programı ile FreeDos yüklemek

Öncelikle herkese merhaba mağarada yaşamıyorum ama elimde 2003 model ECS marka bir anakart var USB'den boot etme seçeneği var ancak ne yaptım ettim USB'den boot etmiyor. Ne Windows 7 kurulum USB'sini çalıştırıyor ne de Rufus ile yüklediğim FreeDos yazılımını çalıştırıyor Rufus yüklü olan USB'yi...
  3. C

Sesi Yükseltince Ses Kesiliyor

Merhaba arkadaşlar Windows 7 Ultimate x64 kullanıyorum kulaklık takılıyken sesi yükseltince ses bir anda kesilip kesilip geri geliyor sorun neyden kaynaklı olabilir? bayağı araştırdım ama bununla ilgili bir konu bulamadım var mıdır bir çözümü?
  4. C

Windows 7'de en fazla kaç kullanıcı hesabı açabilirim?

herkese iyi akşamlar dilerim sorum windows 7 bir cihazda en fazla kaç tane kullanıcı hesabı oluşturabilirim? cevaplarınız için teşekkürler.
  5. C

Lg x140 netbookuma fabrika çıkışı windows 7 starter yazılımı

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar yıllar önce modelini başlıkta belirttiğim bir netbook almıştım format atınca orijinal yazılımı gitti ve bilgisayar daha yavaş çalışmaya başladı internette uzun aramalarım sonucu bu bilgisayarın fabrika çıkışı windows 7 starter yazılımını bulamadım yardımcı...
  6. C

Ipad 4 Sürüm Yükseltme

öncelikle herkese merhaba forumda yeniyim eğer konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim benim şöyle bir sorum olacaktı bende nir ipad 4 var ve ios sürümü 10.3.3 bu sürümü daha yüksek birşey yapma imkanımız varmı çalıştıracağım çoğu uygulamayı çalıştıramıyorum.