Arama sonuçlarınız

1. ZeWo EmRe

amd sorun

ben bulamadım amd ryzen 3200 linkini atarmısınız
  2. ZeWo EmRe

amd sorun

amd radeon nasıl indircem pc ye
  3. ZeWo EmRe

etkinleştirme hatası

windows 10 pro yazıyo 1611680241 yo sistemden bişiler yaptım ama kodu yazmadım
  4. ZeWo EmRe

etkinleştirme hatası

o neki
  5. ZeWo EmRe

etkinleştirme hatası

bu hatayı alıyom
  6. ZeWo EmRe

ekran kartınının sürücüsümü driverimi öyle bişi

ekran kartınının sürücüsümü driverimi öyle bişi pek bilgim yok bulamadım siz bulurmusunuz amd radeon tm vega 3 graphics
  7. ZeWo EmRe

ders kanalı önerin

9 . sınıfım ders çalışmam lazım bütün dersleri hangi kanaldan çalışmam lazım ( mesajın altına abuksabuk bişey yazmayın modlar size bişe yapmıyo beni banlıyo )
  8. ZeWo EmRe

Wallpaper önerisi

siyah kırmızı şık durucak arkaplan lazım telefon için
  9. ZeWo EmRe

sim kartı hatası

sağol oldu sorunum çözüldü
  10. ZeWo EmRe

sim kartı hatası

nereye yazcamı bulamadım buraya yazmak mantıklı geldi .sim kartım takılı olmasına rağmen yok gözüküyo çıkarıp taktım ama yine olmadı çözümünü bulamadım
  11. ZeWo EmRe

GM 20 pro telefonum yeniden başlatma ekranında takıldı

SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR
  12. ZeWo EmRe

ne bilim ben sanki hergün kurallara bakıyom ve bana acil lazım benimki nedensiz oldu sen bişr eklemişsin fark bu
  13. ZeWo EmRe

Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık. Bu mesajı düzenleme süresi (15 dakika) süresi doldu. bunu veriyooo telefonu nasıl düzeltcem
  14. ZeWo EmRe

başlatma ekranında takıldı pc ye de bağlamaya çalıştım olmadı başlıkta bi sorun yok acil yardım gerekli
  15. ZeWo EmRe

gm 20 pro telefonum yeniden başlatma ekranında takıldı müzik dinlerken kapandı yeniden başlatma yaptı otomatik general mobile yazısında kaldı napcam
  16. ZeWo EmRe

Telefon Önerisi

2500 lira o telefon gm20 pro daha iyi https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08FTWJ2Y9/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 6.30 inç Ekran, 2340x1080 Piksel Çözünürlük 48MP+8MP+2MP (108 MP Super Pixel Modu) Arka Kamera, 16 MP Selfie Kamera Mediatek Helio P70, 2.1 GHz 4050 mAh...
  17. ZeWo EmRe

Babama cihaz alacağım. Turkcell mağaza çalışanı reeder P13 Blue Max önerdi. Kullanışlı mıdır?

gm 20 pro alabilirsin ben kullanıyom hiçbir soruunu yok aldığım siteyi linki General Mobile GM 20 Pro Single Akıllı Telefon, 6 GB RAM, 128 GB Dahili Hafıza, İnci Siyahı (Telpa Türkiye Garantili): Amazon.com.tr 1601974687 GM20 PRO özelliği reederden kat kat iyi 6.30 inç Ekran, 2340x1080 Piksel...
  18. ZeWo EmRe

Telefon Önerisi

gm 20 pro alabilirsin ben kullanıyom hiçbir soruunu yok aldığım siteyi linki General Mobile GM 20 Pro Single Akıllı Telefon, 6 GB RAM, 128 GB Dahili Hafıza, İnci Siyahı (Telpa Türkiye Garantili): Amazon.com.tr 1601974449 gm 20 pro alabilirsin ben kullanıyom hiçbir soruunu yok aldığım siteyi...
  19. ZeWo EmRe

Babama cihaz alacağım. Turkcell mağaza çalışanı reeder P13 Blue Max önerdi. Kullanışlı mıdır?

o telefon 2200 tl turkcellde 2200tl ben amazondan gm20 pro aldım o daha iyi
  20. ZeWo EmRe

1500₺ Bandında Tablet Önerisi

ikinci el istemiyo anlamıyonmu
  21. ZeWo EmRe

Allah bizi niye yarattı?

HZ.ADEMİN CEZA olarak indiği yerde yaşıyoruz
  22. ZeWo EmRe

1500₺ Bandında Tablet Önerisi

huawei matepad t8 wi-fi varda bunda google serviisleri yok ama iyi
  23. ZeWo EmRe

2 Klavye arasında kaldım

Bence değmez
  24. ZeWo EmRe

Sabotaj açılmıyor

Sorun sabotaj discord yetkilisi tarafından çözülmüştür 1600958169 Sorun sabotaj discord yetkilisi tarafından çözülmüştür dc adresine giderek yardım edebilirler
  25. ZeWo EmRe

update sorunu

Cihazınız için önemli güvenlik ve kalite düzeltmeleri eksik. Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden deneyeceğiz. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir...
  26. ZeWo EmRe

Sabotaj açılmıyor

pardon sabotaj oyunu internette bakın türk yapımı oyun iyi ama açamadım
  27. ZeWo EmRe

Sabotaj açılmıyor

Açilmiyo bi̇ hata var di̇ye devama tiklrsan tekrar denencek di̇yo basiyom güncellem kontrol edi̇li̇yo di̇yo hep orda kaliyo yardim edi̇nn ,
  28. ZeWo EmRe

3000 TL’ye Telefon

REDMİ NOTE 9 PRO
  29. ZeWo EmRe

Telefon açılmıyo pc ye taktım gözükmüyo

nereye açacağımı bulamadım telefon açılmıyo pc ye taktım gözükmüyo yardım edin içinde ki dosyalara ulaşmam lazım
  30. ZeWo EmRe

Sorun

NASIL İŞTE YARDIM EDEBİLİR MİSİN?
  31. ZeWo EmRe

Sorun

Uygulama görev çubuğunda ama masaüstünde deği̇l masaüstüne alamiyom yardim eder mi̇si̇ni̇z?
  32. ZeWo EmRe

Babamı telefon aldırmaya nasıl ikna ederim?

16 temmuz olmadan babami telefon aldirmak zorundayim yoksa almaz zor i̇kna oluyo i̇yi̇ çözüm bulun sabah bakicam (şuanki̇ teli̇mi̇n ekrani kirik markasi lgq6 kötü telefon olduğu i̇çi̇n yardim edi̇n teli̇m donuyo takiliyo nasil çözüm bulcam yardim eddi̇n
  33. ZeWo EmRe

mi9t vs realme 6 pro

xiomi mi 9t mi realme 6 pro mu
  34. ZeWo EmRe

yazıcı eklenmiyor

çok teşekkür ederim yaptım ilk test kağıdı başarılı çıktı çok sağolun
  35. ZeWo EmRe

yazıcı eklenmiyor

bu konularda bişey bilmiyom ayrıntılı yazarsanız sevinirim
  36. ZeWo EmRe

yazıcı eklenmiyor

hangisi
  37. ZeWo EmRe

yazıcı eklenmiyor

nası kurcam yardım edebilirmisiniz
  38. ZeWo EmRe

yazıcı eklenmiyor

pantum p2500
  39. ZeWo EmRe

yazıcı eklenmiyor

hangi site linkini atın baktım ben siz atın
  40. ZeWo EmRe

yazıcı eklenmiyor

laptop umda dvd girişi yok yazıcıda kurulm için dvd var nasıl yapcam [YAZICI PANTUM P2500 series ] yardım edin
  41. ZeWo EmRe

amd hatası nasıl çözcem

kulaklığı takınca ses gelmiyo nolur yardıım ediinnn 1590670102 1590670132 çözdüm
  42. ZeWo EmRe

Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi ne demek

Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi diyo şehir kırklareli diyo ben tekirdağdayım yardımcı olabilecek