Arama sonuçlarınız

1. F

Öneri 200TL Bluetooth Hoparlör Önerisi

Merhaba arkadaşlar bütçem 200tl (15-20 tl aşabilirim) bluetooth hoparlör önerilerinizi bekliyorum.
  2. F

Öneri 300 TL Akıllı Saat Ya Da Bileklik Tavsiyesi

Bütcem 300 tl biraz aşabilirim (20-30 Tl) sorun yok. Akıllı saat (önceliğim) ve ya akıllı bileklik önerebilirsiniz. Arkaplanı özelleştirilebilir olması, uygulamasının detaylı olması, ekran çözünürlüğü ve renkleri güzel olması dışında tasarımı da hoş olursa güzel olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  3. F

750 TL Monitör Tavsiyesi

Arkadaşlar monitöre ihtiyacım var güvenilir siteden tavsiye ederseniz sevinirim. İstediğim monitör hdmi çıkışlı olmalı ve mümkünse 1ms olmalı. Tavsiye eden herkese teşekkür ederim.
  4. F

1650 super kötü mü?

Merhaba arkadaşlar bir sistem topluyorum geçende kasayı sormuştum şimdi sıra geldi ekran kartına. 1650 super düşünüyorum ama bazı yerlerde Vram yetersiz kalır 2 sene sonra 1050 ti gibi olur diyolar sizce 1650 super alınır mı? Alınmaz ise hangi ekran kartını almalıyım? Bütcem max 2k Sistem...
  5. F

Hangi Psu'yu Tercih Etmeliyim?

Merhaba arkadaşlar. Alttaki psu modellerinden hangisini tercih etmeliyim? Sistemim: Ryzen 3 3100, Gigabyte B450M S2H, XPG 8GB Spectrix D50 RGB (x2), MSI GTX 1660 Super, Sharkoon TG4 RGB Fan USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa 1- CoolerMaster 500W Elite V4 80+ Güç Kaynağı (470 TL) 2- Sharkoon 650W SHP650...
  6. F

5500 tllik Pc Önerirmisiniz

Arkadaşlar maximum 5500 tl bütcem var kendim gidip almak istiyorum internetten almak istemiyorum bu kriterlerde 5500 tl ye nasıl bir pc toplayabilirim şimdiden herkese teşekkür ederim
  7. F

Belirttiğim bilgisayar alınır mı?

Bilgisayar hakkında çok bir bilgim yok oyun oynamak için alıcam bilgisayarı biraz da uzun ömürlü olsun istiyorum. Oynuyacağım Oyunlar: Gta 5 Csgo Rust Raft Strended Deep LOL... Bilgisayar özellikleri: AMD Ryzen 3 3100 ASUS TUF GTX1650 SUPER EX-A320M-GAMING KINGSTON HYPERX 16GB RAM SEAGATE 1TB...
  8. F

Gta 5 Ses Gelmiyor

Arkadaşlar dün size safe mode hatası için danışmıştım o sorunu çözdüm şimdi ise karşıma gta 5 den ses gelmeme sorunu çıktı sadece ilk baştaki polis sirenleri geliyor yardım edermisiniz
  9. F

Gta V exited unexpecetdly hatası

Epic games den indirdiğim ücretsiz gta 5 i kurdum ve açmaya çalıştığımda Gta V exited unexpecetdly hatası ile karşılaştım sistem gereksinimlerim fazlasıyla gta V i kaldiriyordu acaba bunun çözümü varmı varsa yardımcı olurmusunuz