Arama sonuçlarınız

1. 1bit

kırmızı elmadan galaxy buds 2 alışverişi

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-buds-2-bluetooth-kulaklik-green-sm-r177nzgatur-p-HBCV00000LG8N9?magaza=K%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1Elma galaxy buds 2 almak istiyorum fakat satıcı kırmızı elma güvenilir midir, replika ürün gönderir mi acaba deneyimi olan veya bilgi sahibi olan var mı? ayrıca...
  2. 1bit

Yardım Wi-Fi çalışıyor ama bilgisayara bağlanmıyor

LAN2’ye taktim neyin ekran goruntusunu atiyim? 1691680500
  3. 1bit

Kusura bakmayin hic boyle bir sorunla karşılaşmadım ve klasik gibi olucak ama bilmemek degil öğrenmemek ayıptır. Hikayemi derli toplu anlatayım. Eski modemim ısınınca kendini resetliyordu oyunlarda vs beni zor duruma sokuyordu. ben daha sonra yeni bir modem aldım zyxel markalı. dün gece kurulumu...
  4. 1bit

ethernet surucusu ne demek bilmiyorum anakarta kablo ile taktigim zaman bu zamana kadar calisiyordu eski modemimi taktigimda bilgisayara internet gidiyor fakat yeni modemimde bilgisayarima internet gitmiyor
  5. 1bit

Merhaba, Az önce müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek modemimi kurulumunu tamamladım. Modem başlangıçta IP adresi bulamıyordu, ancak kurulum sonrasında sorun çözüldü ve telefonlarımı Wi-Fi üzerinden bağlayabildim. Ancak bilgisayarımı ethernet kablosu ile bağlayamıyorum. Kablonun kendisinde...
  6. 1bit

Öneri 5000 liraya telefon önerileri

cok tesekkurler
  7. 1bit

m serisi iyi o zaman genel olarak alsam bir sure goturur gibi hem 2022 de cikmis bir telefon guncelleme de alir
  8. 1bit

ikinci el dusunmuyorum 1670172022 ikinci el dusunmuyorum maalesef 1670172033 ikinci el dusunmuyorum... 1670172058 abimde m12 var memnun gayet 1670172076 biraz daha derken 2k falan oluyor
  9. 1bit

5000 lira civarı telefon arıyorum önerilerinizi bekliyorum beklentilerim sadece 64gb üstü depolama olması ve alabileceğimin en iyisi sadece redmi 10 gördüm 90hz vs yeni çıkmış o kadar çokta bir bilgim yok.
  10. 1bit

Yardım hdd verilerini kurtarma

bilgisayarcım win10 kurarken hddmi sıfırlamış onları geri getirmesi için geri verdim bilgisayarı bugün programlar denemiş fakat yapamamış pazartesi tekrar getir farklı uygulamalarla deniyeceğim dedi. Pazartesiye kadar bilgisayarda bir şey yapmalı mıyım hiç bir şeye dokunmamalı mıyım? NE...
  11. 1bit

Yardım 4500 liraya apu sisten

topladım hocam psu ayrılmama muhabbeti cahilliğime gelmiş :D
  12. 1bit

Yardım 4500 liraya apu sisten

merhaba arjadaslar butcem 4500 lira kasam ve psum var fakat kasam biraz eski psu ise kasaya bagli olur da kasaya sigmazsa uzay kurulum olarak kullanmayi dusunuyorum ne olur olmaz psu da eklerseniz sevinirim 3200g diye dusundum 2400g de olabilir 2200g biraz dusuk kalir diye dusundum ama o da olur...
  13. 1bit

Yardım Sürücü Hatası

uyumluluk modundaki ayari ben de bulamadim ama lobide sag usteki çarka basarsaniz orda bir suru seçenek var oyun a bastiktan sonra en üstte eski dx9 legacy kullan gibi bisi yaziyor onu dedi sanirim
  14. 1bit

Yardım Sürücü Hatası

evet güvenli modda silip yükledim sizle özelden de konuşmuştuk yaptiktan donra tekrar olmuştu ilk dediginizi yapmayi deniyecegim olmazsa tekrar kuracagim cunku tekrar bozuldugunda guvenli modda silmiştim daha sonra normal modda suruculeri yuklemistim denedikten sonra buraya yazacagim
  15. 1bit

Yardım Sürücü Hatası

Windows has restarted your GPU druver due to a problem,driver upgrade or physical removal. League of Legends will terminate. League Of Legends oyununda bu hatayi aliyorum sürekli.Oyuna girdikten 5 10 saniye sonra bu hata çıkıp oyun kapanıyor. DDU ile sürücüleri silip tekrar yükledim düzelmedi...
  16. 1bit

Yardım Gpu Sıkıntısı

çok teşekkür ederim peki yine olmazsa :/ bir cok yol denedim bunu ilk defa duydum. olmazsa yeni bir bilgisayar bakmaya mi baslamaliyim?
  17. 1bit

Yardım Gpu Sıkıntısı

bir çok kez denedim. :( ama hep aynı sonucu alıyorum belki ben yanlış yapiyorumdur boyle bir konu açildi mi hem intel hem amd atarsaniz sevinirim hem apu ekran karti (intel hd graphics 520) var hem de amd (r5 m330 veya m430) 1623526968 Bunu tam olarak nasil yapabilecegimi anlatan bir konu...
  18. 1bit

Yardım Gpu Sıkıntısı

Merhaba arkadaşlar bu sorunu yaşıyorum 1 haftadır ve çözemedim bilgisayarciya sorduğumda ekran kartin bozulmuş dedi.(laptop) Belki yanlış biliyordur diyip buraya da danışmak istedim.Yardim ederseniz mutlu olurum. İyi Forumlar
  19. 1bit

Yardım Oyunu Kaldırmasına Rağmen Açılmama Sorunu

evet dediğiniz her şey oluyordu inş düzelir düzgün yaptıktan sonra
  20. 1bit

bir şey daha sorabilir miyim bu sürücü yüklenmediğinden dolayı laptopun genel olarak perfonmansı düşer mi çünkü eskiden daha hızlıydım bilgisayarım google da bazen kasıyor eskiden böyle yapmazdı 1623186026 indirdim ikisinide kuruluyor şuan
  21. 1bit

yok gözükmüyor şimdi yapmaya çalışacağım çok teşekkürler 3 haftadır lol valo ve daha saymadığım bir sürü oyunu oynayamıyodum zaman da geçmiyordu foruma sormak anca aklıma geldi
  22. 1bit

hem amd ekran kartı hem de apu ekran kartım var hangisini yüklemeliyim önceki olduğunda tanıdık bir abimiz yapmıştı fakat kendisi yurtdışında o yüzden soramadım, 1.ekran kartı: intel hd graphics 520 2.ekran kartı: r5 m330
  23. 1bit

Merhaba arkadaşlar laptopum lol valorant gibi oyunları açıyor ve bunları oynuyordum herneyse laptopumda sistemsel bir hata oldu önceden de olmuştu format attırdım düzeldi, fakat format attıktan sonra lol valorant ve roblox oyunları açılmıyor. açılıyor fakat 5 10 saniye içerisinde ekran donuk bir...
  24. 1bit

Pc yi topladım psu ve kasa seçiminde yardımcı olurmusunuz

direk çıkar demen pek hoş olmamış sanki belki ihtiyacı olduğundan eklemiştir
  25. 1bit

LGS Sorunu [Bıktım Artık]

anlamadım ben de .d matematik 13d 4y ve örnek sorular benzer değildi
  26. 1bit

Valorant bi garip fps sorunu?

bende de aynı sıkıntı var iki güncelleme önce falan skye gelmeden önce çok rahat oynuyordum şimdi hem maça geç giriyor hem de fps drop yiyorum
  27. 1bit

LGS Sorunu [Bıktım Artık]

Haklısınız fakat elimizden başka bir şey gelmiyor çalışmamız lazım matematiği anlamıyorsanız diğer derslerinizin hepsini doğru yapın matematikte de elinizden gelenin en iyisini yaparsanız güzel bir okula yerleşirsiniz fakat dikkat etmeniz gereken nokta sadece matematiğe yüklenip sonra diğer...
  28. 1bit

psu önerisi ve anakart mhz sınırı

o.c yapabilir miyim bu sistemle
  29. 1bit

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-prime-a320m-k-amd-a320-am4-ryzen-ddr4-3200-o-c-mhz-usb-3-0-anakart.html 1608223710 uzun bir süre geliştirme yapmayacağım bence 400 almak makuldur attığım psu nasıldır? https://www.hepsiburada.com/aerocool-vx-plus-400w-guc-kaynagi-ae-vxp400-pm-HB00000GU3RY
  30. 1bit

sistem alttadır ryzen 3 2200g adata xpg 8gb ram gtx 1050 2gb asus prime a320 1.sorum bu sisteme kaç W psu önerirsiniz? ben 400 yeter diye düşünüyorum yeterse bu psu yu değerlendirir misiniz? https://www.hepsiburada.com/aerocool-vx-plus-400w-guc-kaynagi-ae-vxp400-pm-HB00000GU3RY 2.sorum...
  31. 1bit

Ram arttırma

ekran kartının modeli önemli bir de işlemci ram yeterlidir
  32. 1bit

Anakart, ssd ram uyumu

Çok teşekkürler 1607341344 anladım teşekkürler 1607341399 teşekkürler aralarında 60tl falan var almayı düşünebilirim
  33. 1bit

Anakart, ssd ram uyumu

ryzen 3 3200g 1607287273 bi de ssdleri çok bilmiyorum mesela ikisinin arasındaki farklar nedir sadece okuma yazma mı önemli ssdlerde
  34. 1bit

Anakart, ssd ram uyumu

Anakart: gigabyte b450m s2h ram: GSKILL 8GB (1x8GB) RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16 1.35V Tek Modül Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da ssd: Crucial 240GB BX500 Serisi Sata 6.0Gb/s 3D NAND SSD (Okuma 540MB / Yazma 500MB) fiyatı, teknik özellikleri...
  35. 1bit

10100 mü ryzen 5 2600 mu 1600 af mi

0 candır bence de i3 10100F al.
  36. 1bit

Masaüstü Bilgisayar Upgrade

650 çok olmaz mı bide bir süre hdd ilekullansam 2 ay falan
  37. 1bit

Masaüstü Bilgisayar Upgrade

Ben eski kasamı upgrade etmek istiyorum içinde 400w psu var onu kullanmak istiyorum ama 12 yıllık olduğu için pek güvenemedim.İçinde bi de SATA2 hdd var onu kullanacağım 1 2 ay sonra ssd alacağım upgrade: ryzen 3 2200g b450 s2h 8gb ram şeyi soracağım psu yeterli mi eski olduğu için yerine psu...
  38. 1bit

Valorant değerleri

ben de çok drop yapıyor
  39. 1bit

9.Sınıfım öneri istiyorum.

uzaktanla yuzyuze ayni degil ki bi de memleketteydim her yer kucuk cocuk ders mi calisayim cocuklarin bagrismalarini mi dinliyim 1604611960 oyle yapcaz artik herkese eyw iyi geceler
  40. 1bit

:( ezberle çözülür mü pazrtesi mat salı biyoloji çarşamba fizik perşembe kimya cuma tde 1604610428 @Fair The Ban yapılmaz mı
  41. 1bit

9kasımda sınavlar başlıyor çok eksiğim var kimya biyoloji fizik matta fazla korkuyorum fen lisesindeyim koca uzaktan eğitimi memlekette geçirdim evimde olsam belki daha iyi olurdu benim için ama önerileriniz var mıdır
  42. 1bit

Apu Sistem

https://www.vatanbilgisayar.com/pc-toplama/amd-ryzen5-3400g-soket-am4-wraith-spire-3-7ghz-4-2ghz-6mb-65w-12nm-islemci.html https://www.vatanbilgisayar.com/pc-toplama/asus-prime-a320m-k-amd-a320-am4-ryzen-ddr4-3200-o-c-mhz-usb-3-0-anakart.html...
  43. 1bit

Arkadaşımla oynayacağımız saracak oyunlar?

rust derim susarım sarıyo beni izleyerek sardı pc ve oynucak arkadaşım olsa daha çok sarar
  44. 1bit

Valorant FPS Drop

bilgisiyarciya vermistim bios guncellemesi yapmış uygulama fln yuklemedim onun disinda 4gb ram var ondan olabilir mi
  45. 1bit

Valorant FPS Drop

valorantta çok drop yiyorum 2 gündür önceden mis gibi oynuyordum.silip yükledim maalesef aynı.gameusersettings ayarida yaptim fakat ayni ne yapabilirim?
  46. 1bit

Bluetoohtlu Mouse Önerileriniz

Önerileriniz nelerdir fiyat en fazla 250
  47. 1bit

telefonda yeşil çizgi

geçen j7 yaptırdım 500tl tuttu 100 olması imkansız gibi bişi
  48. 1bit

Okuldaki Aldırdıkları Kaynak 500TL

benim abartısız 1500 falan gitmiştir toplamda kaynak şart okul kitaplarıyla okuldaki sınavına bile hazırlanamazsın
  49. 1bit

Hub Bağlantı Noktası Sorunu

Bu sorunu alıyorum.Annem uyku sersemiyken şarj kablosunu usb yerine takmış bu olaydan sonra bu hatayı almaya başladım çözüm önerileriniz nelerdir teşekkürler.
  50. 1bit

Valorant 'Bu oyun senin işletim sisteminde çıkmadı.' hatası

internetim bu cevabı beğenmedi :D yinede teşekkürler
  51. 1bit

Valorant 'Bu oyun senin işletim sisteminde çıkmadı.' hatası

Arkadaşlar daha 17.00 saatlerinde oyunu oynadım fakat tekrar girmeye çalıştığımda bu hatayı verdi yaklaşık 2 haftadır oyunu oynuyorum hiçbir sıkıntı yoktu.Biraz araştırma yaptım 64 bit bilgisayarlar açıyormuş benim leptopumda 64 bit neden açılmıyor?
  52. 1bit

Geliştirme önerileri

Ekran Kartı: GeForce 9500GT İşlemci: Pentium(R) Dual-Core CPU E5400 2.70 GHz Ram :2 GB csgo da atölye haritalarına girebiliyorum ama ölüm maçına zor giriyor ve biraz kasıyor düşük ayarlarda oynanabilir 40 50 fps alacak kadar oynamak için bu sistemde neleri geliştriebilirim ddr3 galiba
  53. 1bit

SDN Üyeleri Hangi Şehirden Katılıyor?

he anladım o yasaklı ne anlama geldiğini bilmiyordum
  54. 1bit

SDN Üyeleri Hangi Şehirden Katılıyor?

hangi okul hocam bende çorlu
  55. 1bit

4 bin TL ye sistem önerisi

bugün 1 nisanda değil yani
  56. 1bit

steam cüzdan kodu

tamam alıyorum o zaman hakkinizi helal edin dostlar :D millet gizli gizli sigara alir saklar ben burda steam cuzdan koduyla ugrasiyorum :D
  57. 1bit

steam cüzdan kodu

şimdi 25
  58. 1bit

spam

unf vakti o zaman :/
  59. 1bit

steam cüzdan kodu

şimdi oyun alacagim diyo oyuna para mi verilir pc toplamama izin veriyor ama oyun almama izin vermiyor ?
  60. 1bit

steam cüzdan kodu

benim kendi telefon numarama atacağım kodu 1598272614 sadece hat babama kayıtli kendi telefonuma attiracagim
  61. 1bit

spam

hyperfenerist öyle bir sey yapmaz diye düşünüyorum
  62. 1bit

steam cüzdan kodu

inialım yok.bim den steam cüzdan kodu alacağım telefonuma mesaj geliyormuş hat babama kayitli ona mesaj gider mi ?
  63. 1bit

Yarın alıyorum nasıl?

evet :) teşekkürler testlere bakınca aklıma yattı ileride 1650super vb alabilirim.
  64. 1bit

Yarın alıyorum nasıl?

sağ olun arkadaşlad 1596945708 dogru unutmuşum 1596947194 @Allah'ın Kulu @EFI Shell @boraK @Emre Özdoğan bişi daha sorucağım güc kaynağı yok sistemde ama
  65. 1bit

Yarın alıyorum nasıl?

https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama/Config/EGR9NC3J vega 11 varmış içinde ileride ekran karti alacağım önerileriniz ve bu sistemi alınca kurunca vega da içinde kuruluyor dimi
  66. 1bit

Sistem hakkında tavsiyeleriniz?

ig verir misin daha rahat konuşmak için
  67. 1bit

bu oyunlaei kaldirir dimi
  68. 1bit

vega alsam bundan daha mı iyi 1596728037 böyle alınca vega içinde mi oluyor
  69. 1bit

hocam her şeye aynı cevabı veriyorsun ben kısmadım 1600 var :/ 1596724677 bi de ben vega falan çok bilmiyorum
  70. 1bit

bu sistem 3350 civarı çok çıkamam öneriniz nedir? indirim koduyla 3350 normali 3500
  71. 1bit

ANAKART Biostar A320 2933MHz İŞLEMCİ AMD İŞLEMCİ SERİ Ryzen 5 İŞLEMCİ MODELİ 1600 3.2GHz 16mb EKRAN KARTI AMD Radeon EKRAN KARTI SERİ Radeon RX EKRAN KARTI MODEL PowerColol Red Dragon RX570 4GB 256Bit BELLEK Currical Ballistix 8GB 3200MHz CL16 DEPOLAMA NETAC535S 240GB SATA SSD...
  72. 1bit

teknobiyotik a2.5

oyun testleri iyiydi benim için ondan sormuştum o zaman hayaller suya düşüyor
  73. 1bit

teknobiyotik a2.5

a2.5 a 570 ve 1600 ekleyince daha iyi perfonmans gösterir bence
  74. 1bit

teknobiyotik a2.5

ekran kartı vs. yok :D?
  75. 1bit

Bütçe 3200 tl

ram mhz düşük öneride bulanamam çok bilmiyorum ama mhz yükseltmen lazım
  76. 1bit

teknobiyotik a2.5

pahalı hocam
  77. 1bit

RAM konusunda nasıl bir yol izlemeliyim?

bilgisiyarcıdan yaptırabilirsin belki
  78. 1bit

teknobiyotik a2.5

570 le 3417 tl oluyor max 3550? veya 3600 1596608232 Bir şey daha soracağım 1600 eklemeli mi? sonradan ekleyebilir miyim
  79. 1bit

teknobiyotik a2.5

ekran kartını 570 yapsam iyi bir ürün olur mu?
  80. 1bit

Mavi ekran hatası.

nasıl güncelleyebilirim
  81. 1bit

Mavi ekran hatası.

bilgisayarcıya götürüp bu yorumu göstersem anlar mı ? veya düzelmezse
  82. 1bit

Mavi ekran hatası.

lenovo intelhd graphics 520 intel i5 6200U 4gbram başka vermem gereken bişi yok galiba
  83. 1bit

Mavi ekran hatası.

intel hd graphics 520 ekran kartım
  84. 1bit

Mavi ekran hatası.

BSOD hata kodu aldım mı bilmiyorum çok bilgim yok zaten formatıda win10 da kurtarma bölümü var ordan herşeyi sil yaptım çok bilgim yok ama lütfen yardım edin
  85. 1bit

Mavi ekran hatası.

3 sene önce aldım leptopun kendi fanı var galiba ama csgo oynarken çok ısınıyordu şuan oynayamıyorum
  86. 1bit

Mavi ekran hatası.

evet dizüstü
  87. 1bit

Mavi ekran hatası.

10 15 Haziran arası csgo lol oynayabiliyordum ondan sonra Lgs bitti bende oyuna sarcam böyle cs de rütbe kasıcaktım fakat tam oynucağım zaman iki oyunda oynanmaya başladı lol de daha yeniyim botlarla oynuyorum maça giriyor başta 4 5 saniye bekliyoruz ya biraz ilerliyorum mavi ekran veriyor veya...
  88. 1bit

TOFAŞ şipariş veremezmiyim

dayımda vardı gayet iyi
  89. 1bit

teknobiyotiğin son topladığı pc sizce nasıldır?

bu kadar artıramam hocam daha 30dk önce 3 tane kalmıştı neyse stoğa düşer veya parçaları indirimli alırım parçaları nasıl anlamında dedim (ilk kez pc topluyorum kb) 1591736984 bu kadar artıramam hocam daha 30dk önce 3 tane kalmıştı neyse stoğa düşer veya parçaları indirimli alırım parçaları...
  90. 1bit

TOFAŞ şipariş veremezmiyim

Honda Civic derim başka da bişi demem teşekkürler
  91. 1bit

teknobiyotiğin son topladığı pc sizce nasıldır?

başka birinin ismini vermek inş ban sebebi değidir
  92. 1bit

rx570 mi rx470mi

araştırayım hocam eyw
  93. 1bit

rx570 mi rx470mi

bana bir sürü konuda yardım eder misin pek bilmiyorum bu konuları fakat pc toplamak istiyorum
  94. 1bit

rx570 mi rx470mi

youtubeda testlerde ikisinin arasında çok fark yoktu :/
  95. 1bit

rx570 mi rx470mi

youtubeda ki testlerde ikisi benzer fpsler alıyordu yardım ederseniz sevinirim veya bu fiyatlarda başka ekran kartı önerirseniz sevinirim arkadaşlar :)
  96. 1bit

Kasa

Kasa Önenir Misiniz Not:Kasa önermek için gereken şeyleri bilmiyorum siz sorun ben söyliyeceğim Teşekkürler Biraz cahilim üzgünüm yardımcı olursanız sevinirim :/ 1590687400 Yardım edin lütfen
  97. 1bit

Toplamış olduğum sistem hakkında

sağolun teşekkürler önerileriniz için doların düşmesini bekleyip para biriktiriyorum
  98. 1bit

başka bir öneriniz var mı acaba
  99. 1bit

geçmiş bayramınız yazıcaktım kusura bakmayın 4500 civarı biraz fiyat perfonmans lazım neyleri değiştirebilirim bu sistemde 4552 tl civarı
  100. 1bit

Selamın Aleyküm Arkadaşlar Bayramınız Kutlu Olsun Öncelikle aşağıda verdiğim sistem nasıldır?Bir arkadaş önermişti bu siteden anakartın stoğu bitmiş galiba Bir de benim donanımdan anlayan bir arkadaşım şöyle bir iddiada bulundu.Kasanın güç kaynağı dandiktir ona da bir el atarsanız sevinirim...
  101. 1bit

Bu pc yi alip pupg gibi oyunlari sorunsuz oynayabili miyim

Çok teşekkürler sistem topluyorum da aklımın bir kenarına yazıcağım
  102. 1bit

Kötü mü pek bilmiyorum da
  103. 1bit

Bu işlemciyle rx570 alamaz miyiz
  104. 1bit

1 Yıldır Platonik Aşığım

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
  105. 1bit

i5 9600k ve RX 470 Oyunlardaki FPS Değerleri

Mouse kulaklık klavye dışında ne kadar?
  106. 1bit

Fiyat Perfonmans

Fiyat perfonmans + monitörle 4500 tl lik sınırım var(monitor 75hz olabilir diğerleri pahalı ama 60 olmasa sevinirim)şimdiden teşekkürler.
  107. 1bit

telefon fiyatları :-( !!!

Para biriktirmeni öneririm
  108. 1bit

Leptopum iyi mi?

satmak istesem ne kadara gider 1589629031 teşekkürler
  109. 1bit

Leptopum iyi mi?

leptop maalesef :/ 1589628903 bunun yerine pc toplamak istiyorum da bu pc ne kadara gider acaba
  110. 1bit

Leptopum iyi mi?

işlemcim nasıl? 1589628808 pc toplamak istiyorum da pc ne kadara gider?
  111. 1bit

Leptopum iyi mi?

İntel(R) HD Graphics 520 60hz İntel(R) Core (TM) i5-6200U CPU @ 2.30GHz 4gb ram(3.44 kullanılabilir) 64 bit Windows10 bilgisayar konusunda biraz kötüyüm de 2 sene önce almıştım 1300e dolar düşük tabi :D arkadaşım bu formu önerdi yardımcı olursanız sevinirim şimdidden teşekkürler