Arama sonuçlarınız

1. C

Soru FİFA 23 Kol Çalışmıyor

Merhabalar FİFA 23 e girdiğimde kol ile kendini hep sıfırlıyor onu çözdüm girdikten sonra takıyom kolu fakat bu sefer de kariyer oynarken antremanları yapamıyorum.Yapamıyorumdan kastım antremanları kol ile yaptırmıyor klavye ve mouse ile yaptırıyor bunu nasıl çözebilirim?
  2. C

Yardım Ofsayt yok

Evet dediğim gibi ofsayt yok Fifa 23`te. Oyunu dün steamden EA üyeliğiyle aldım arkadaşımla oynuyoruz falan bir baktık ofsayt yok.Topu defansın istediği kadar arkasına bırakalım hakem ofsaytı vermiyor.Ayarlara baktık falan ama bulamadık.Yardım edin lütfen
  3. C

Yardım Wifi gözükmüyoe

Merhabalar.Sorunum şu televizyon ve pc internete kabloyla bağlanabiliyorken telefonlarımız wifiyi görmüyor.Apartmandaki tüm wifiler gözüküyor fakat bizim wifimiz gözükmüyor.Nasıl çözücem bu sorunu? Teşekkürler.
  4. C

Soru Evdeki telefonlar modemi görmüyor

Merhabalar.Sorunum şu televizyon ve pc internete kabloyla bağlanbiliyorken telefonlarımız wifiyi görmüyor.Apartmandaki tüm wifiler gözüküyor fakat bizim wifimiz gözükmüyor.Nasıl çözücem bu sorunu? Teşekkürler. 1687243056 Sorun çözüldü.
  5. C

Soru Güç kaynağından gelen kablo

Merhabalar.Bilgisayarı alalı 2 hafta civarı oldu ve geldiğinde ekran kartını taktığımda güç kaynağından ekran kartına taktığımız kabloda fotoğraftaki gibi bir plastik kilit sanırım bilmiyorum.Onlar takılı taktım.Zararı var mı sisteme herahngi bir.Çıkartmam gerekiyor mu?
  6. C

Soru Win11 Pro for Workstation

Merhabalar.Dün masaüstü pcmi win 11 e yükselttim.Fakat normal pro olarak yükselmedi workstation olarak yükseldi.Bunun Win 11 Prodan farkı nedir?Bilgisayara herhangi bir eksi yönü var mı?
  7. C

Soru Windows 11'e Geçmeli miyim?

Merhabalar. Pc'im win11 destekliyor fakat aklıma soru takıldı yükseltmeli miyim diye. 1.Sizce geçmeye değer mi? 2.Win10 a göre + - leri neler? 3.Yüklü olan onca oyun dosya vs. silinir mi yükseltirken 4.Optimizasyon sorunu olur mu çok bilmiyom ama win11 çıkalı 1 yıl civarı oldu sanırım. İyi...
  8. C

Yardım Kablosuz bağlantı masaüstü

Merhabalar.Bugün yeni bilgisayarım geldi fakat anakartta kablosuz wifi özelliği yokmuş.Nasıl kablosuz bağlayabilirim.Herhangi bir usb ile bağlanan kablosuz wifi adaptörü alsam çalışır mı? Anakartım:Gigabayte B450M K
  9. C

Soru SinerjiGenTr stok ve sipariş sorunu

Merhabalar.SinerjiGenTr den dün hazır sistem siparişi verdim.Sistem var gözüküyor stokta fakat bileşenlerinde anakart şuanda temin edilememektedir diyor.Bu durumda işlem nasıl gerçekleşicek.Sistemim gelir mi?Olmasa stokta yok diye gözükmesi gerekmez miydi?İlk defa internetten sipariş...
  10. C

İbanez G850-NT gitar

Merhabalar. Ben gitar öğrenmeye başlamak istiyorum. Biraz araştırdım ve bütçeme uygun bu gitarı almaya karar verdim gibi. Fakat almadan sizlerede danışmak istiyorum. Sizcebu gitar alınır mı? Gittiğim yerde ki görevli biraz çaldı sesi falan güzel geldi. Fakat bu gitarla ilgili çok yorum...
  11. C

3 Bin 6 Bin Arası Laptop

Herkese merhabalar.3-6 bin arası csde ortalama 65 fps valoda 60 65 arası loldede en düşükte 80 90 arası veren bir laptop arıyorum.Bildiğiniz var mı? Teşekkürler.8 gb ram olursa iyi olur.
  12. C

Ayarlardan Kapanıyor Fakat Orda Hala Açık Gözüküyor

Merhabalar.Samsung J7 Prime telefonumda bugün güç tasarufu moduna aldım sonrasında çıkardım ve o kısımda hala açık gözüküyor ve hiçbir türlü tıklansada basılı tutulsada kapanmıyor.Aç kapa denedim olmadı.Ayarlardan kapadım modu fakat yine de orada açık gözüküyor.Ne yapmalıyım?
  13. C

CCC gözükmüyor.

Evet dediğim gibi gözükmüyor.Ben şimdi Amd CCC yi sildim dhaa güncelini indirmek için sonra yükledim baştan başlattırdı laptopu fakat açtığımda sağ tık basıyom yok oraya bakıyom yok.Neden yok? Ekran kartı:Amd Radeon Hd 6320
  14. C

Valorant Yüklenirken Hata

Valorant giriş yapıyom yüklenme ekranın val 43 bazen van 6 bazende val 31 hataları geliyor oyuna hiçbir türlü giremiyom zibilyon tane video izledim hepsini denedim yapamadım sildim yükledim olmadı ne yapmalıyım ticketta yolladım cevapta vermediler
  15. C

Arkadaşlar telefonum suya düştü ne yapmalıyım?

Telefonum suya düştü ama 2 3 cm yükseklikteki suya düştü zaten hemen aldım fakat her şeyi çalışır durumda ama kulaklık takılı gösteriyor o yüzden tek kulaklığı taktığımda ses geliyor kulaklık takılıyken ses gelmiyor ne yapmalıyım. Telefonum j7 prime
  16. C

HYPERX STINGER CORE

Ben bu kulaklığı alıcam 3.5mm jack girişi olduğunu söylüyor ama telefonla uyumlu mudur taksam çalışır mı?
  17. C

Hangisini almalıyım?

-Mei -Kizaru -Mihawk -Ghost shark 7 -James donkey 712 -HS35 Maks bütçem 380
  18. C

280-360 Tl arası oyuncu kulaklığı olarak ne önerirsiniz

3-4 kulaklık arasında kaldım ama emin değilim siz ne önerirsiniz?
  19. C

İlk PC toplamam sizce nasıl olmuş?

İlk önce günaydın.Kendime 1 ay sonrası için PC toplayacağım ve şu parçaları seçtim.Çalışırken bi sorun falan olur mu? Anakart:Asus PRIME B450M-K AMD B450 Soket AM4 Ryzen™ DDR4 4400MHz(O.C) M2 USB3.1 Ekran kartı:SAPPHIRE RADEON™ RX 5500 XT PULSE GDDR6 8GB 128Bit AMD Radeon Ekran Kartı...