Arama sonuçlarınız

1. C

Soru FİFA 23 Kol Çalışmıyor

Merhabalar FİFA 23 e girdiğimde kol ile kendini hep sıfırlıyor onu çözdüm girdikten sonra takıyom kolu fakat bu sefer de kariyer oynarken antremanları yapamıyorum.Yapamıyorumdan kastım antremanları kol ile yaptırmıyor klavye ve mouse ile yaptırıyor bunu nasıl çözebilirim?
  2. C

Yardım Ofsayt yok

tamamdır teşekkürler
  3. C

Yardım Ofsayt yok

Evet dediğim gibi ofsayt yok Fifa 23`te. Oyunu dün steamden EA üyeliğiyle aldım arkadaşımla oynuyoruz falan bir baktık ofsayt yok.Topu defansın istediği kadar arkasına bırakalım hakem ofsaytı vermiyor.Ayarlara baktık falan ama bulamadık.Yardım edin lütfen
  4. C

Yardım Wifi gözükmüyoe

Tamam bastım 1687242565 modem şuan böyle 1687243008 Modemi resetledim sorun çözüldü teşekkürler.
  5. C

Yardım Wifi gözükmüyoe

Merhabalar.Sorunum şu televizyon ve pc internete kabloyla bağlanabiliyorken telefonlarımız wifiyi görmüyor.Apartmandaki tüm wifiler gözüküyor fakat bizim wifimiz gözükmüyor.Nasıl çözücem bu sorunu? Teşekkürler.
  6. C

Soru Evdeki telefonlar modemi görmüyor

Merhabalar.Sorunum şu televizyon ve pc internete kabloyla bağlanbiliyorken telefonlarımız wifiyi görmüyor.Apartmandaki tüm wifiler gözüküyor fakat bizim wifimiz gözükmüyor.Nasıl çözücem bu sorunu? Teşekkürler. 1687243056 Sorun çözüldü.
  7. C

Soru Güç kaynağından gelen kablo

Tamamdır teşekkürler cevap verdiğin için
  8. C

Soru Güç kaynağından gelen kablo

Merhabalar.Bilgisayarı alalı 2 hafta civarı oldu ve geldiğinde ekran kartını taktığımda güç kaynağından ekran kartına taktığımız kabloda fotoğraftaki gibi bir plastik kilit sanırım bilmiyorum.Onlar takılı taktım.Zararı var mı sisteme herahngi bir.Çıkartmam gerekiyor mu?
  9. C

Soru Win11 Pro for Workstation

Merhabalar.Dün masaüstü pcmi win 11 e yükselttim.Fakat normal pro olarak yükselmedi workstation olarak yükseldi.Bunun Win 11 Prodan farkı nedir?Bilgisayara herhangi bir eksi yönü var mı?
  10. C

Soru Windows 11'e Geçmeli miyim?

Merhabalar. Pc'im win11 destekliyor fakat aklıma soru takıldı yükseltmeli miyim diye. 1.Sizce geçmeye değer mi? 2.Win10 a göre + - leri neler? 3.Yüklü olan onca oyun dosya vs. silinir mi yükseltirken 4.Optimizasyon sorunu olur mu çok bilmiyom ama win11 çıkalı 1 yıl civarı oldu sanırım. İyi...
  11. C

Yardım Kablosuz bağlantı masaüstü

İkinizede teşekkür ederim
  12. C

Yardım Kablosuz bağlantı masaüstü

Merhabalar.Bugün yeni bilgisayarım geldi fakat anakartta kablosuz wifi özelliği yokmuş.Nasıl kablosuz bağlayabilirim.Herhangi bir usb ile bağlanan kablosuz wifi adaptörü alsam çalışır mı? Anakartım:Gigabayte B450M K
  13. C

Soru SinerjiGenTr stok ve sipariş sorunu

Teşekkürler.İlk defa sipariş verdiğimiz için biraz endişelenmiştim.Sağolun cevap verdiğiniz için.
  14. C

Soru SinerjiGenTr stok ve sipariş sorunu

Merhabalar.SinerjiGenTr den dün hazır sistem siparişi verdim.Sistem var gözüküyor stokta fakat bileşenlerinde anakart şuanda temin edilememektedir diyor.Bu durumda işlem nasıl gerçekleşicek.Sistemim gelir mi?Olmasa stokta yok diye gözükmesi gerekmez miydi?İlk defa internetten sipariş...
  15. C

İbanez G850-NT gitar

Merhabalar. Ben gitar öğrenmeye başlamak istiyorum. Biraz araştırdım ve bütçeme uygun bu gitarı almaya karar verdim gibi. Fakat almadan sizlerede danışmak istiyorum. Sizcebu gitar alınır mı? Gittiğim yerde ki görevli biraz çaldı sesi falan güzel geldi. Fakat bu gitarla ilgili çok yorum...
  16. C

3 Bin 6 Bin Arası Laptop

Herkese merhabalar.3-6 bin arası csde ortalama 65 fps valoda 60 65 arası loldede en düşükte 80 90 arası veren bir laptop arıyorum.Bildiğiniz var mı? Teşekkürler.8 gb ram olursa iyi olur.
  17. C

Ayarlardan Kapanıyor Fakat Orda Hala Açık Gözüküyor

Merhabalar.Samsung J7 Prime telefonumda bugün güç tasarufu moduna aldım sonrasında çıkardım ve o kısımda hala açık gözüküyor ve hiçbir türlü tıklansada basılı tutulsada kapanmıyor.Aç kapa denedim olmadı.Ayarlardan kapadım modu fakat yine de orada açık gözüküyor.Ne yapmalıyım?
  18. C

CCC gözükmüyor.

Evet dediğim gibi gözükmüyor.Ben şimdi Amd CCC yi sildim dhaa güncelini indirmek için sonra yükledim baştan başlattırdı laptopu fakat açtığımda sağ tık basıyom yok oraya bakıyom yok.Neden yok? Ekran kartı:Amd Radeon Hd 6320
  19. C

Valorant Yüklenirken Hata

Valorant giriş yapıyom yüklenme ekranın val 43 bazen van 6 bazende val 31 hataları geliyor oyuna hiçbir türlü giremiyom zibilyon tane video izledim hepsini denedim yapamadım sildim yükledim olmadı ne yapmalıyım ticketta yolladım cevapta vermediler
  20. C

Arkadaşlar telefonum suya düştü ne yapmalıyım?

Hiçbişi yapmadım 1 2 saate düzeldi yardımlarınız için teşekkürler
  21. C

Arkadaşlar telefonum suya düştü ne yapmalıyım?

Telefonum suya düştü ama 2 3 cm yükseklikteki suya düştü zaten hemen aldım fakat her şeyi çalışır durumda ama kulaklık takılı gösteriyor o yüzden tek kulaklığı taktığımda ses geliyor kulaklık takılıyken ses gelmiyor ne yapmalıyım. Telefonum j7 prime
  22. C

HYPERX STINGER CORE

Oley be teşekkürler
  23. C

HYPERX STINGER CORE

Ben bu kulaklığı alıcam 3.5mm jack girişi olduğunu söylüyor ama telefonla uyumlu mudur taksam çalışır mı?
  24. C

Hangisini almalıyım?

Gamepower mei Gamepower Kizaru Gamepower Mihawk Gamebooster Ghost shark 7.1 Corsair hs35 James Donkey 712 Bunlar kulaklık
  25. C

Hangisini almalıyım?

-Mei -Kizaru -Mihawk -Ghost shark 7 -James donkey 712 -HS35 Maks bütçem 380
  26. C

280-360 Tl arası oyuncu kulaklığı olarak ne önerirsiniz

3-4 kulaklık arasında kaldım ama emin değilim siz ne önerirsiniz?
  27. C

İlk PC toplamam sizce nasıl olmuş?

Ben ana kartı bu yaptım bir sıkıntı olmaz dimi MSI B450-A PRO MAX B450 Socket AM4 AMD Ryzen™ DDR4 4133MHz (O.C.) USB3.1 Anakart 1591198741 bide ramleri bu yaptım CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance Siyah DDR4 3200Mhz CL16 Dual Kit Ram
  28. C

kasayı THERMALTAKE VERSA J24 650W 80PLUS RGB 3x120mm FANLI MidT ATX OYUNCU KASASI olarak değiştirdim rame bakarım
  29. C

Teşekkürler sormamın sebebi bi vdeoda sapphıre halinin gtx 1060 ekran kartıyla arasında bazı oyunlarda 10 15 fps farkı olduğunu gördüm diğeri overclok özelliğinin olduğuny görünce daha yüksek performansı ve fps olur diye düşünmüştüm teşekkürler
  30. C

Bişi sorabilirmiyim bunla mı daha iyi fps alırım SAPPHIRE RADEON™ RX 5500 XT PULSE GDDR6 8GB 128Bit AMD Radeon Ekran Kartı yoksa MSI RADEON RX 5500 XT MECH 8GB OC GDDR6 128Bit DX12 AMD Radeon Ekran Kartı
  31. C

Çok teşekkürler sizide yordum bugün milyon tane soru sordum heyecanlandığım için çünkü olursa ilk defa iyi bir pcm olcaktı ve hiç toplama yapmadığım için meraktan çok soru sprdum iyi günler teşekkürler
  32. C

acelem yok 2 ay sonrasına falan düşünüyom hem o sıra para biriktiririm hem bu sene lgs sınavımda var onda iyi bir okula yerleşmemde gerek o yğzden acelem yok 1589622500 Senin attığın kasadaki psu 650w 80+ iyi mi kalite olarak ve performans olarak internette araştırdım içinde hangi marka psu var...
  33. C

Güzelniş fakat psu su yok psu ya ekstra para verirsem topladığım pcnin fiyatı 400 tl falan artabilir o kadarada alamam şuanki fiyatın 6751tl gibi bişi dolar düşerse 6400 e kadar geriliyebilir ama şuan seçtiğim kasada iyi gözüküyorTHERMALTAKE VERSA J24 650W 80PLUS RGB 3x120mm FANLI MidT ATX...
  34. C

Olabilir 1589620833 Ekran kartı fiyatları çok pahalı dolar yavaç yavaş düşüyo 1 ay sonra böyle devam ederse doların düşüşü ekran kartlarında 150 200 lira düşer mi?
  35. C

Haa ben onu farketmemiştim teşekkürler
  36. C

duvar

Duvarlar çünkğ sen direk savunmayı yükseltirsen senin karşına o zorlukta rakipler gelir
  37. C

AMD Ryzen 5 1600 AF ile AMD RYZEN 5 1600 farklı mı yoksa aynı mı internete 1600 af yazıyom vatan bilgisayar gözüküyor fakat AMD Ryzen 5 1600 yazıyor tek Bide 3466 mhz bir anakartta işlemciye overclok yapıyoz mesela anakartın 3466 mhz olması ghz ını etkiler mi kısıtlar mı 1589615519 İşlemciyi...
  38. C

Dediğin işlemcinin testlerine baktım gerçekten çok iyi bir performans veriyor teşekkürler 1589614697 Baktım güzel bütçeme uyarsa bunu tercih edicem gibi 1589614899 AMD Ryzen 5 1600 AF ile AMD RYZEN 5 1600 farklı mı yoksa aynı mı internete 1600 af yazıyom vatan bilgisayar gözüküyor fakat AMD...
  39. C

Maalesef Vatandan alıcam çünkü 6800 tl gibi bişi tuttu ben yarısını nakit ödemeyi düşünüyorum yarısınıda taksit yaptırmayı düşünüyorum ve zaten bizim kredi kartımız internet alışverişlerine açık değil ve litmitimizde yüksek değil o kadar dediğin kasaları dikkate alacağım 1589614123 THERMALTAKE...
  40. C

Nedenleri yazar mısınız çünkü ilk defa pc topluyorumda neden işlemciyi anakartı kasayı falan değiştirmemi önerdiniz? 1589612203 Peki bu kasa nasıl RAMPAGE SHAKE 4x120mm RGB Fanlı 600W 80Plus BRONZE MidT ATX GAMING KASA olur mu bu kasa
  41. C

Maalesef şuanlık maksimum böyle yapabiliyorum ilerleyen zamanlarda 16 ya yükseltmeyi düşünüyorum 1589608329 Önerdiğin ssdyede bakıcam teşekkürler 1589608757 SSD ye baktım fakat vatanda stokta gözükmüyor artık stokta olursa ve pcyi toplarsam ondan alırım
  42. C

Ben RGB kasa istiyorum o üstte belirttiğim kasanın psu da iyiymiş sessizmiş ve benim internetten satın alma gibi bir imkanımda yok ailemde izin vermez 1589607619 Ve s Ve sana göre kasa ve psu dışındakiler iyi mi?
  43. C

İlk önce günaydın.Kendime 1 ay sonrası için PC toplayacağım ve şu parçaları seçtim.Çalışırken bi sorun falan olur mu? Anakart:Asus PRIME B450M-K AMD B450 Soket AM4 Ryzen™ DDR4 4400MHz(O.C) M2 USB3.1 Ekran kartı:SAPPHIRE RADEON™ RX 5500 XT PULSE GDDR6 8GB 128Bit AMD Radeon Ekran Kartı...