Arama sonuçlarınız

1. fortekno

İpucu İtopya Philips Gaming Mouse 50₺

Bu ürün mükemmel bir indirime girmiş, uygun fiyatlı bir mouse arayanlar kaçırmamalı. https://www.itopya.com/philips-spk9403b-rainbow-siyah-kablolu-gaming-mouse/
  2. fortekno

Öneri 2500₺'Ye Kadar Telefon Önerisi(Yurt Dışı Dahil)

Merhabalar, az önce bir arkadaşım yeni bir telefon almak istediğini ve bütçesinin de en fazla 2.500₺ olduğunu belirtti. İmei kayıtlı almayı planlıyor ve mümkünse aşağıdaki listeden olmasını istiyor(tanıdığıymış) liste içindeki bütçesine uygun olan en iyisi Poco X3 NFC ama yine de sizlerin farklı...
  3. fortekno

Yardım Laptop Hoparlörü Ses Kesilme Sorunu

Merhaba, herkese iyi forumlar. Bilgisayarımın hoparlörü bilgisayar açılınca bir süre çalışıyor sonra ses kesiliyor, düzelmesi için kapatıp açmam veya uykuya alıp uyandırmam gerekiyor. Kulaklık taktığımda böyle bir sorun olmuyor, sorun sadece hoparlör için geçerli. Sürücülerimi hem gerekli...
  4. fortekno

Laptop Kapağında Hasar

Merhaba, herkese iyi forumlar. Anneme 10 gün önce falan Lenovo İdeapad Flex 5 almıştık. Bugün kitaplığı kurcalarken bir kitap kaydı ve cam kolonya şişesi bilgisayarın üstüne düştü, tam şişe kırılmadı diye sevinirken bir baktım bilgisayarın kapağında bir göçük oluşmuş. Şişenin kapağının denk...
  5. fortekno

Windows 10 Alıntı Ve Taslak Her Şeyi Siyah Çekiyor

Merhaba, herkese iyi forumlar. Yaklaşık 10 gündür "Ekran alıntısı" için "Alıntı ve Taslak" ile kaydetmek istediğim alıntılar siyah bir şekilde gözüküyor, yani hiç bir şeyi alıntılayamıyor. Win Tuşu+Print Screen yaptığıma çekiyor ama bu sefer de bütün ekranı çekmiş oluyor sonra bir de kırpmaya...
  6. fortekno

Bill Gates Boşanıyor

Bill Gates 27 yıldır evli olduğu Melinda Gates'ten boşanacağını Twitter hesabından, "İlişkimiz üzerinde epey düşündükten sonra evliliğimizi bitirme kararı aldık" paylaşımıyla duyurdu.
  7. fortekno

İşlemcinin Sonundaki G1-G7 Vs Ne Anlama Gelir?

Başlıkta da belirttiğim gibi merak ettiğim şey işlemcinin sonundaki bu semboller. H, F, U gibi değil bunlar, internette de düzgün bir bilgi bulamadım. İntel'in kendi sitesinde U, H ve S açıklanmış. (11. Nesil Intel® Core™ İşlemciler - Intel) Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Ben...
  8. fortekno

Yer imli mesaj

Forumdaki mesajları yer imine eklediğimizde tekrar nasıl buluruz? 1611767957 Tamam buldum gözümün önünde olmasına rağmen görememişim.
  9. fortekno

Laptop Pil Optimizazyonu

Öncelikle herkese iyi forumlar. Bilgisayarımın bataryası öldüğü için 1-2 yıl önce değiştirdim, batarya orijinal değil ama kötü de değildi. Ta ki 4-5 ay öncesine kadar. Başlarda %20'nin altına inince uyarı vermeden pat diye kapanıyordu, şimdi bazen %40 bazen %30'un altına inince kapanıyor...
  10. fortekno

"R" Harfi

Herkese merhabalar, ben "R" harfini düzgün telaffuz edemiyorum. Bununla ilgili bir şeyler yapmaya ve bu sorunumu düzeltmeye karar verdim. Benim telaffuzum ne "V" gibi nede "Y" gibi, "Ğ" ile "R" arasında. Bu durum beni rahatsız etmiyor ancak daha düzgün bir diksiyona sahip olmak varken neden...
  11. fortekno

ETS 2 açılmama sorunu

Öncelikle iyi forumlar. Sorunum şu; bilgisayarıma ETS 2 yükledim ve açmak için kısayola tıkladığımda aşağıdaki resimde belirmiş olduğum uyarıyı alıyorum. Kısayola sağ tıklatıp "Grafik işlemciyle çalıştır/ entegre grafik" dediğimde normal açılıyor. Oyunu birkaç yıl önce aynı PC ile oynarken...
  12. fortekno

600 TL'lik telefonun anakartı 550 TL

Merhaba. Lg K8(2016) cihazım arızalandığı için Ankara'da bulunan Lg yetkili teknik servisini aradım. Ciahızımın bootloop olduğunu(yani açılırken logoda takılı kalma) söyledim, telefondaki kadın anakartın değişmesi gerektiğini ve ücretin 550 tl olduğunu söyledi. Ben de cihazın sıfır fiyatının 600...
  13. fortekno

Telefonumu servis aracılığıyla değiştirme

Merhaba. Telefonum LG-K350TR veya LG K8(2016) anakartı arızalandı. İnternetten tamir talebinde bulunduğumda artık hizmet vermediklerini gördüm ama cihazın kullanım ömrü (5 yıl) dolmadı yani hayla tamir etmeleri gerekiyor. Sorum şu; eğer kullanım ömrü dolmamasına rağmen bakım yapmazlarsa yeni bir...
  14. fortekno

Telefonum Açılmıyor LGK350TR

Telefonumun modeli LGK350TR (K8-2016) Çarşamba günü telefonu sıfırladım sonra açılırken logoda takılı kaldı. Açmaya çalışınca birkaç kez yeniden başlatılıyor sonra logoda kalıyor. Daha önce de bir kez olmuştu ama Download mode'a alıp kurtarmıştım. Ama şimdi download mode'a da girmiyor. Girmeye...
  15. fortekno

Yırtık 100 tl

Merhaba az önce 100 tl'yi yalnışlıkla ortadan ikiye yırttım. ATM ye versem alır mı? Daha önce böyle bir durumla karşılaştınızmı lütfen yardımcı olun. 1589888044 Parayı bantladım ve eksik bir kısmı yok yalnızca yırtık
  16. fortekno

Gta 5 Nvidia 540m

Gta5' i pcme yüklemek istiyorum ama ekran kartım destekler mi emin değilim Nvidia 540m 2GB ekran kartım var Deneyen varmı, sizce destekler mi? Bilgisayar özelliklerim; 8gb ram 250gb ssd + 640gb hdd İntel i5 Windows 10 home Casper nirvana nb 15.6" (2011)
  17. fortekno

Lg K8(2016) PC'ye bağlanmıyor.

Telefonum LG K350TR (K8 2016) Pc de sürücüler yüklü ve kullandığım kablo sağlam ama bağlantı kuramıyorum yardımcı olabilirmisiniz.