Arama sonuçlarınız

1. M

Yardım elektrikli scooter aküsü erken şarjdan çekme

herkese iyi akşamlar. küçük bir bilgiye ihtiyacım var. 4 aydır kickscoter kullanıyorum son birkaç şarj edişimde daha tam dolmadan şarjdan çekmek zorunda kaldım. ve sonrasında lastiği patladığı için bir hafta dışarda yattı. bugün lastiğini tamir ettirip sürdüğümde eskisi kadar verim alamadım. 60...
  2. M

Yardım Aliexpres yanlış adres verdim

Herkese merhaba 9 Eylül günü Aliexpres’ten ürün sipariş verdim fakat sonradan adre bilgilerime baktığımda el ile yazdığım adresim tamamen doğru fakat sonradan il seçme kutucuğunu boş bırakmam nedeniyle adresi Adana Aladağ olarak değiştirmiş. Ürün kargoya verildi şu an Aladağ’a yola çıkmış olarak...
  3. M

Yardım Aveo aracımda beyin sorunu (kafası karışık)

Herkese merhaba uzun süredir kullandığım 20212 1.3D aveo aracımda yeni hatalarla karşılaşıyorum. Daha öncesinde araca multimedya taktığımda fark ettim aracın ön kapısını açtığımda multimedya ekranında arka kapıyı açtığımı gösteriyordu. Aynısının tam tersi şekilde arka sol kapı açıldığı da ön...
  4. M

Soru 1660ti donanımıma uygun mu

Arkadaşlar 780ti ekran kartımın yanmasından sonra 980 ya da 1660ti gibi bir ekran kartı almaya karar verdim fakat darboğaz mevzusundan çok fazla anlamıyorum. Birde performans olarak bilgisayarım ne durumdadır yardımcı olur musunuz? MSI 990fxa-gd65 anakart Amd fx-9590 cpu 16gb ram 256gb ssd 2tb...
  5. M

Yardım Kasada rgb çalıştırma

Herkese iyi geceler. Evimi taşıdıktan sonra ikinci el aldığım kasayı temizlemek için açtım. Kasayı temizlerken kasanın kendine ait rgb si olduğunu fark ettim. Uzun uğraşlar sonucu fan ve kasa üstündeki rgb kablolarını birleştirerek hepsini tek parça haline getirdim. Bu birleşmiş kabloları nereye...
  6. M

Yardım Ekranın belli bir kısmı çalışmıyor

herkese günaydın. Fotoğrafta belli oldüğü gibi ekranın o kısmı basmıyor. Gece yıyamdığımda fark ettim. Ekranı silmeme rağmen düzelmedi. Sorın yazılımsal mıdır? 1665108458
  7. M

Yardım Yanık gtx 780ti

Herkese merhaba geçenlerde evde şalter atmasından dolayı bilgisayarım kapandı ardından ne kadar açmaya çalışsamda açamadım. Acaba şalter atınca power supleyim mi arızalandı diye denemek için ekran kartının üstündeki pinleri sökerek bilgisayara güç verdim. İlk iki basışımda birşey yoktu fakat...
  8. M

Siri hiç bir dediğimi anlamıyor

Siri beni duyuyor açılıyor fakat ne dersem diyeyim ne sorarsam sorayım sadece üstünde çalışıyorum diyor ardından bir sorun oluştu diyor.
  9. M

Whatsapp geçmişimi iOS’a aktaramıyorum

Herkese iyi akşamlar iOS telefona geçiş yaptım fakat androiddeki wp mesajlarını geri yükleyemiyorum be yaparsam yapayım sohbet geçmişini geri yüklemeyi sadece iCloud üzerinden yapıyor gmail hesabımı bağlamama rağmen o hesabı wp içerinde göremiyorum ve geri yükleme yapamıyorum. Yardımcı olabilir...
  10. M

Ios’a taşı

Merhabalar. Az önce Androidden geçiş yaparak ikinci el XS aldım en baştan tüm uygulamaları indirdim ve sonrasında iOS’a taşı uygulamasıyla fotoğrafları aktarabileceğimi öğrendim. Android telefonuma bu uygulamayı indirdim fakat iOS’da o uygulamaya nasıl ulaşacağımı bilmiyorum. AppStore’da bu...
  11. M

Ekran kartı 5 dakika sonra kapanıyor

İyi akşamlar. Amd r7 264 ekran kartı kullaniyorum. Gece 13.Cuma oyununu acmak istedim oyun acıldı ama siyah ekran geldi. Oyundan cikis yapamayınca reset cektım. Sonrasinda bilgisayar acıldı beş dakika internette gezindim. O sira bilgisayar kendini yine kapattı. Tekrar açtım fakat windows yükleme...
  12. M

Ps3 uzaktan başlatma

Herkese iyi günler yakin zamanda ikinci el ps3 superslim aldım. Konsolu uzaktan ps3 kolu ile çalıştıramıyorum. Kol konsola kablo ile baglı olsa bile ps tusuna bastıgimda konsol acılmiyor. Nasıl düzeltebilirim. Sanırim bu ps3 önceden ps kafede kullanılmıs o ozelligi kapatılmış olabilir mi.
  13. M

Bilgisayardan yüksek çöžünürlük alamıyorum

Merhabalar Gigabyte 970 anakartım yandıgı için asus un am3+ destekli anakartını aldım. Anakart dısında tüm parçalar aynı olmasına rağmen 1920x1080 olan mknitörden 1440x900 ün üstünde çözünürlük alamıyorum ve 1920x1080 seçeneğini hiç listede göremiyorum. Sorun şu en yüksek seçenek 1600x1200...
  14. M

Bilgisayarım açılmıyor (fanlar dönüyor görüntü yok)

merhabalar Amd fx-6100 işlemcili bilgisayar kullanıyorum. bilgisayarın çok ısındığını düşünüp kapadım ve 10 dk sonra hiç açılmadı. bilgisayarın özellikleri şu şekilde 2gb 6670 amd ekran kartı. amd fx-6100 işlemci 8 gb ddr3 ram. birde gigabyte am3+ 970a-d3 şöyle bir anakartım var. bilgisayarı...
  15. M

2gb Gddr3 mü? 1gb gddr5 mi?

Kendime ikinci el yeni bir bilgisayar aldım onceden kullandıgım bilgisayarda 1 gb gddr5 amd 5570 varken yeni aldığım bilgisayarda 2gb gddr3 amd 6670 var. Sizce hangisini kullanmalıyım. Yeni aldığım bilgisayarda youtubede izlediğim videoların bazılarında sanki şekil hatlarında kırçıllanmalar...
  16. M

quad core işlemcimden tam performans alamıyorum

Dün arkadaşıma kendi işlemcim olan quad core q8300 den aldık ve bilgisayarı biraz kurcaladıktan sonra görev yöneticisinde ki işlemci performansını fark ettim. Sıkıntı şurda, bende %78 tam performans yazan kısımda arkadaşımda %100 yazıyordu. yazılımsal olarak olabileceğini düşündüm ve başka...