Arama sonuçlarınız

1. S

TürkNet hakkındaki deneyim ve yorumlar

Öncelikle herkese selamlar. Ben yaklaşık 1 senedir Türknet kullanıcısıyım. Arkadaşını getir kampanyası olduğu için ve birazda bu firma hakkında merak edilenler hakkında kendi deneyimlerimi yazmanın kararsız kalan arkadaşlara yardımcı olacağı görüşündeyim. Size yardımcı olduğumu düşünürseniz...
  2. S

Ben 6 aydır Türknet kullanıyorum 4 ay kez ücretsiz kullandım.Hiç internetim kesilmedi.5 günde internetimi bağladılar.Kesinlikle tavsiye ediyorum. Başvuru sürecinde bu kodu: AVG69SC69JWT kullanarak başvuranlar 1 ay ücretsiz internet kazanacak. 1600326372 3 aydır arada arkadaşlar benim kodla...
  3. S

Yayın için Türknet mi? Millenicom mu?

Hangi anlamda söylüyorsun anlamadım ama diğer operatörlerde aynı paraya 8 mb veriyor 4 kat daha hızlı düşün biraz o zaman 4 kat daha pahalı olması gerekir aynı hıza oranla tabiki pahalı internet kullanıyoruz kötünün iyisi ama ne yapalım yani çıkıp milletle dalga geçeceğine reel hayatta ki...
  4. S

1 aylık tecrübem 40 mb kadar dowbload 6 mb upload 75 tl daha ucuzu kalitelisi yok 5 günde kurdular hafta sonu dahil yani 3 iş günü sürdü daha ne olsun AVG69SC69JWT bu kodla 1 ay bedava kullanın bende gelecek ay bedava kullanacağım. Tereddüt etmeyin zaten taahhüt yok istersen vazgeçersin ama bu...
  5. S

Yayın için Türknet mi? Millenicom mu?

Dostum yeni 1 ay oldu kullanıyorum Helecek ayda bedava kullanacağım bu kodla AVG69SC69JWT başvur sende bedava kullan 75 tl ile 35 mb 6 mb upload daha ne olsun Hiç düşünme direk başvur