Arama sonuçlarınız

1. Serkan CS:GO

Soru Modem kopma sorunu

Selamlar arkadaşlar direk olaya giriyorum geçen gün laptoptan modeme wi-fi yoluyla bağlı bi şekilde video izliyodum ger zamanki gibi ama birden video dondu ve ağa bağlı olmadığımı gördüm tekrar bağlan dedim bu aga baglanilamiyor dedi bütün cihazlarım sorunsuz baglanirken bilgisayarim bağlanmıyor...
  2. Serkan CS:GO

Soru 5000 Tl Pc Toplama Önerisi

Öncelikle merhaba başlıkta da belirttiğim gibi 5000 tl civarı bir sistem arıyorum hazır veya toplama farketmez işlemciyi aldım sayılır zaten toplama olursa daha iyi olur AMD Ryzen 5 3600 (aldığım işlemci) CS:GO Valorant Cod Rainbow six gibi oyunlar oynamak istiyorum bu oyunları iyi fps...
  3. Serkan CS:GO

Soru Cs:go Cpu Sorunu

Laptop Casper nirvana f650 Intel core i5 8250u Nvidia geforce mx130 Intel uhd graphics Başlıktan da anlaşıldığı üzere csgo oyununda işlemci ile ilgili bir sorunum var İşlemci kullanımım %20 falan seyrediyor ve %28 %29 un üzerine çıkmıyor sıcaklıklar ise 80 90 dan aşağı değil hatta 98 i gördüğü...
  4. Serkan CS:GO

Sistem önerisi lazım

Merhabalar Bir bilgisayar almayı düşünüyorum da ancak bu konularda fazla bir bilgim yok acaba bana sistem önerebilir misiniz? -Bütcem 7.000 e kadar çıkıyor -Bilgisayarda CS:GO oynayacağım -Video çekeceğim -Ve bu 7 bin tl ye monitör mouse klavye kulaklık hoparlör mousepad mikrofon dahil olacak...
  5. Serkan CS:GO

Gerçekten artık canımı sıkmaya başladı

Bugün steam hesabımın oturumunu kapatmıştım ve sabah tekrar giriş yaptım ve bununla karşılaştım pls help
  6. Serkan CS:GO

Bilgisayar kendi kendine işlemler yapıyor

Aylar önce webcamimde kırmızı bi ışık vardı ben de bant yapıştırıp format atmıştım hala geçmedi bende bandı kaldırmıyorum bi ara mikrofonumu da kapatmıştım çünkü gerçekten bilgisayarımın hacklenmiş olmasından şüpheleniyordum pc başında bişeyler tartışırken kardeşimle oyunda biri birden o konu...
  7. Serkan CS:GO

RTX 2060 + İ7 4770K

Evvet başlıkta gördüğünüz gibi yeni bir bilgisayara ihtiyacım var ve bu bilgisayarın cs go da 200 fps falan almasını istiyorum ama bütcem 10.000 tl ile sınırlı Bana RTX 2060 ve İntel core İ7 4770k işlemcili bir hazır sistem lazım yardım edebilir misiniz?