Arama sonuçlarınız

1. M

Meb sınavlar iptali için imza kampanyası

Sınavların iptali için imza kampayası http://chng.it/NbqWrZft Doğru düzgün eğitim göremediğim zamanda sağlığımızın tehlikede olduğu zamanda sınavların iptal edilmesi en doğrusudur
  2. M

Sınırsız internetim yok netflix izlemek istiyorum

Arkadaşlar evimde sınırsız internet yok mecbur mobil internet kullanmaktayım turkcell 50gb platinium 50 kullanıyorum netflix izlemek istiyorum ama sınırsız internet yok ne yapabilirim 1607888534 Biri yardım etsin
  3. M

Evimde 4.5 g çekmiyor diye superbox vermiyorlar

Merhaba uzaktan eğitim için internete ihtiyacımız evimizde altyapı var fakat yolda direkteki kabloda sorun var diye başvurumuzu iki kez iptal etti türk telekom ve mevcut altyapıyı sistemden sildi bu yüzden mecburen kablosuz internete kaldık babam superbox ve redboxa başvurdu fakat evimizde 4.5...
  4. M

Turkcell mobil aldığım internet bilgisayara paylaşılırmı

Merhaba altyapım yok uzaktan eğitim için türk telekom mobil wifi alcaktım fakat cihazı uzun zamandır ellerine gelemediği için veremediler bende mecbur turkcell mobilde 100tl ye 25 gb +25gb sosyal medya ve youtube geçerli paket aldım bir kaç gün sonra aktif olcak paketi incelemek isteyen...
  5. M

Türk Telekom magnet kullanan lar

Merhaba uzaktan eğitim için internet gerekli ama altyapımız yok internette araştırmalar sonucu türk telekom magneti buldum altyapısı olamayan yere veriyorlar 100gb 99 200gb 129 tl herşey dahil incelemek için Magnet Tarifeleri > Tarife ve Paketler > Web > Türk Telekom Redbox veya superbox alın...
  6. M

Türk Telekom Magnet 100 GB internet 99 tl

Merhaba evimde internet altyapısı yok o yüzden kablosuz internet aramaya başladım redbox süperbox baktım ama adresime uyumlu değil vermediler ama mobil olarak çekiyor neyse onlar fiyatlarıda fahiş türk telekomda mobil wifi buldum birde türk telekom magnet i buldum Mobil wifi herkese veriyor ama...
  7. M

Türk telekom mobil wifi ile ilgili sorularım

Merhaba uzaktan eğitim için internet gerekli evimizdede altyapı olmadığı için türk telekom mobil wifiyi araştırıp buldum 50gb internet 64 tl modemsiz Evimde Mobil Wifi Tarifeleri > İnternet > Web > Türk Telekom Bu linkten bakabilirsiniz Şimdi biz bu tarifeyi alınca bize sim kart vercekler bunu...
  8. M

Vodafone Redbox için altyapı gereklimi

Merhaba uzaktan eğitim için ev internetine ihtiyacımız var bizde türk telekoma başvurduk bizim evim 150 metre yakınında kabloda kopuk var diye kabloyu yapmadılar başvuruyu iptal ettiler mevcut altyapıyıda sistemden sildiler ama halbuki evimizde daha önce 4 yıl internet kullandık biraz zaman...
  9. M

Su içtikten sonra bağırası gelip bağıran varmı

Beyler soğuk su içtikten sonra bağırası gelip oğğggğ diye bağıran varmı
  10. M

Xiaomi garantisi ile ilgili sorum

Arkadaşlar 3 hafta önce telefoncudan xiaomi redmi note 8 aldım telefon kutusundan 2 tane belge çıktı biri kullanma kilavuzu ve warranty card denen bir kart 2 yıl garantili sıfır aldim kutu teledonu ilk kurdum suan gayet iyi çalışıyor fakat birsey dikkatimi çekti xiaomi turkiye garantilimi bu...
  11. M

Liseye yeni geçtim canlı ders uzaktan eğitim nasıl olcak?

Merhaba liseye geçtim hocalarım kim olduğunu bilmiyorum sınıf arkadaşlarını bilmiyorum ders saatlerini bilmiyorum ben şimdi liseye öğretmenleri arkadaşlarımılamı derse gircem
  12. M

Xiaomi redmi note 8 için fortnite mobile varmı

Merhaba arkadaşlar eskiden samsumg j7 kullanıuorudum epic games i indirdim j7 ye sonra forniteyi kur dedim ama cihazının uyumlu değil dedi bugün redmi note 8 e epic gamedi indirdim fortniteyi kur dedim ve kurmaya başladı yüzde ikisini bekledim sonra iptal ettim boşuna beklemeyin belki çalışmaz...
  13. M

Arkadaşla gittidiyordan ürün sipariş ettim başka ürün geldi iade ettim param geri gelirmi

Merhaba dostlar pazar günü bir ürün sipariş ettim gittigidiyordan zero 11 diye bir satıcı bana siparişimla alakası olmayan bambaşka ürün geldi ptt ye gittim iade için iade kodunu onlara söyledim sonra ürünü tekrar verip iade için kargolattım sonra gittigidiyordan iade bildirdim barkod numarasını...
  14. M

Torku Noon kolayı nerede bulurum

Torku Noon kolayı nerede bulurum mahallemizdeki bakkallarda aradım ama bulamadım nerde bulurum dostlar
  15. M

14-15 yaşında basketbolcu olabilirmiyim

Merhaba yaşım 14 iki ay önce 14 yaşınü doldurdum 15 e geçtim yani tam 15 değil 14 yaşındayım liseye geçtim bu sene boyum 8 ay önce 176 idi şimdi 180 civari kilom 58 civarı biraz zayıfım bu yaşta bu bedenle basketbolcu olabilirmiyim herkes bana boyun uzun diye basketbolcu ol diyor bende...
  16. M

Basketbol da kendimi nasıl geliştirirm

Merhaba arkadaşlar sizden yardım istiyorum 2 ay önce 15 yaşına girdim bu sene lise 1 e gidicem boyum 7 ay önce ölçdüğümde 176 idi şimdi kaç bilmiyorum boyum baya uzun kilom ise 57 civari zayıfım herkes bana boyum uzun diye basketbola yazıl felan diyor ama yazılmak istemiyorum çünkü basketbolda...
  17. M

Ben çalışıp kendi paramı kazanıcam babam harcatmıyicak

Arkadaşlar okul açılana kadar yani 26 gün felan çalışıcam ve elime 1170 tl para geçicek 700 tl kumbaramda birikmiş param var yani toplam 1800 tl civarı param olucak bu parayla ps4 almak istiyorum fakat babam kendi param olsa bile aldırmiyicak o kadar para oyuna verilirmi diyecek (BU ARADA BU...
  18. M

1600 tl ye ps3 alırmısınız

Merhaba birkaç aydır ps4 almayı kafaya koydum fakat 2.5 yıl önce mediamark teknosa gibi yerlerde 1400 tl ye satılan ps4 ve yanında 3 oyun hediyeli paket 1400 tl idi şuan ise 1600 tl ye ps3 satıyorlar Hepsiburada bakabilirsiniz şuan bir ps4 fiyatı mediamark teknosada 3600 tl Galiba ekim yada...
  19. M

Sizce çalıştıcığım yerden ne kadar para istemeliyim

merhaba ben 15 yaşındayım yazın boş oturmiyim birde para biriktirmek için bizim dünürlerin mahhalede bir lokantası var orada çalışıyorum(yani akrabalarımız).Neyse işyerinde sabah 9 da orada oluyorum akşam 5 buçukta çıkıyorum bugün işe yeni başladım bu akşam işten çıkarken abi dediki sen yarın...
  20. M

Babam gibi televizyonda müzik dinleyen bekleyen varmı

Beyler babam her gece işten gelince saat 11 e kadar televozyon bakar sonra yatar şuan televizyonda türkü dinlemek için bejliyor neden telefonda play müzik varken televizyonda müzik dinliyor veya youtube varken televizyonu kullanıyor sırf internet fazla işine yaramıyor diye beni sınırsız ev...
  21. M

Sony PS4 desteğini kesince kaç para olur

Merhaba bu sene 2020 sonunda ps5 çıkıcak ps5 çıktıktan sonra sony ps4 e 2 ila 3 yıl daha destek vericekmiş bu destek bitince kaç tl olur 1594572144 Mesela diyelim artık ps4 ün son üretimi kaç tl olur
  22. M

PS5 çıktığında PS4 ikinci el kaç para olur ucuzlarmı

Merhaba ps5 çıktığında ps4 ucuzlarsa almayı düşünüyorum ikinci el veya sıfır hangisi daha uygunsa ps4 slim alıcam daha ps4 ün bir tane oyununu bile oynamadım ps3 üm var şuan o yüzden ps5 almıyacam ps4 alıcam sizce kaç para olur
  23. M

Pubg mobile kaç gb internet yer

Merhaba pubg mobili mobil veri ile eskiden oynarken nerdeyse hiç kota yemiyorsu şimdi ise bu güncellemelerden sonra çok yiyiyor gibi sizdede öylemi kotadan ne kadar internet harcıyoe
  24. M

Bu hafta sonu cumartesi eft yaptım haftaiçi ne zaman para hesabıma düşer

Bu haftasonu Cumartesi yani 2 gün önce işbanktan yapıkrediye eft yaptım ama şuan pazartesi saat 10:07 eft ile ilgili mesaj gelmedi eft ile ilgili mesaj gelmesi gerekmiyormu yoksa gelmesimi gerekiyor
  25. M

Elektrikli sinek raketi işe yararmı

Elektrikli sinek raketi almaya karar verdim burada çok sinek var savaş içerisimdeyim daha önce kullanan varmı ürünümüz bu https://www.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/elektrikli-sinek-oldurucu-raket-sarjli_pdp_571973185 1593976756 Bu ürünü tavsiye eden vaemıdır
  26. M

Xiaominin hangi modeli pubg mobili kasmadan oynatır

Merhaba Xiaomi alacağim pubg mobili hangi modeli kasmadan oynatır en fazla 2500 tl olsun
  27. M

Xiaomi Mi 8 Lite telefonu nerede bulurum

Merhaba Xiaomi Mi 8 Lite alıcam teknosanın ve vatanbilgisayarın sitesinde baktım ikisindede stokta yok nerede bulanilirim birde bu telefonun pubg performansı nedir birde en fazla fiyatı kaç tl dir 1593870347 İnternetten almam pahalı şeylere pek güvenemiyorum
  28. M

Xiaomi redmi note 8 pubg mobile kaç fps verir

Merhaba Xiaomi redmi note 8 almayı düşünüyorum pubg mobilede kaç fps verir ve uygun fiyatlı nerede bulurum ve batarya ömrü hakkında bilgi verirmisiniz
  29. M

Sizce bu bilgisayar oyunlarda kasarmı

Merhaba pc arıyorum oyun için bu bilgisayar iyimidir pubg de mesela kaç fps alır pubg nin steam versiyonu bu arada mobil değil Bilgisayar bu:Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol Birde bilgisayarı internetten alıcam internet üzerinden almaya teknlojik ve pahalı şeylere pek...
  30. M

Ailem kendi biriktirdiğim paramı bana vermiyor

Merhaba 6 yıllık leptopumu değistiricem malum para lazım 1 yıl önce kumbara açmıştım o açtığım kumbara 4 yıllıktı bayramlarda ekstra kalan paralarla harçlıklarımla doğum günlerimde hediye yerine verilen paralarla sağdan soldan misafirlimize gelen akrabalarımız bana vermişti 9 yıl önce...
  31. M

Windows 10 u internet sitelerinde ucuza almak yasalmı ve bu kodlar çalışırmı

Merhaba yeni pc alıcam windows 10 işletim sistemi alıcam internet sitelerinde 30 40 tl ye almak güvenlimi bir sorun olurmu örnek olarak site bu https://orjinallisans.com/index.php?route=product/product&product_id=77&gcl Birde ben key almasam windowsu direk sitesinden alsam sonsuza dek...
  32. M

Bu bilgisayarsa işletim sistemi varmı yoksa nasıl kurarım

Merhaba vatanda bu bilgisayarı alıcam işletim sistemi varmı bimiyorum alacağım pc bu INTEL I3 9100F-ASUS DUAL-RX580-O4G-H310M-K R2.0-WD 1TB DİSK-CORSAIR 8GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da İşletim sistemi yoksa windows 10 kurmak istiyorum windows...
  33. M

Bu leptop satsam kaç para eder

Merhaba 6 yıllık bir leptopum var satıp üstüne para ekleyip yeni bir pc almak istiyorum Leptopun özellikleri: RAM:4GB İŞLEMCİ:AMD A8-6410 APU with AMD readeon R5 graphichs 2.00 GHz İşletim sistemi:Windows 10 Markası:Acer Ekran Kartı:512mb Amd marka 1593165978 420 gb hdd var
  34. M

Monitör tavsiyesi

Merhaba vatanda 3400 tl ye hazır pc almaya karar verdim alacağım pc bu https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i3-9100f-asus-dual-rx580-o4g-h310m-k-r2-0-wd-1tb-disk-corsair-8gb-ram.html bu pc için monitör arıyorum önerebileceğiniz varmı ortalama 500 tl olsun
  35. M

500lira civarlarında mönitör önerisi

Merhaba bu bilgisayarı almaya karar verdim https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i3-9100f-asus-dual-rx580-o4g-h310m-k-r2-0-wd-1tb-disk-corsair-8gb-ram.html# yanına hamgi monitörü alsam karar veremiyorum en fazla 550 veririm önerilerinizi bekliyorum
  36. M

Vatan bilgisayarda 3400 tl ye oyun bilgisayarı

Merhaba bugün vatan bilgisayarda 3400 tl ye oyun bilgisayarı buldum fiyatı güzel mesela bu pc ile pubg de gta 5 de kaç fps alırım birde vatan bilgisayar nakit paraya taksit yapıyormu yoksa sadece kredi kartınamı taksit yapıyorlar Pc linki: INTEL I3 9100F-ASUS DUAL-RX580-O4G-H310M-K R2.0-WD 1TB...
  37. M

Hepsiburada kendi sattığı ürünü hangi kargo ile gönderiyor

Merhaba hepsiburadadan bir ürün satın almak istiyorum satıcısıda hepsiburada hangi kargoya verir duyduğuma göre kendi kargosunu hepsiexpress adında bir kargo ile gönderiyormuş
  38. M

Cinayet romanları için yaş sınırı varmı

Merhaba bir cinayet romanı almak istiyorum virüs olmadan önce okul varken bir arkadaşım okuyordu bende aynısı alıyım dedim almak istediğim kitap Sekiz Adlı bir kitap yazarı emirhan birkeç yaş sınırı varmı kitapları bazı yerler satmıyormuş yaş sınırından dolayı
  39. M

Lgs de matenatiği full boş bıraksam

Selam sdn üyeleri yarın lgs ye giricem matematik durumum o kadar kötüki anlatamam konularda iyiyim ama sınav sorularını yapamıyorum ilk dönem okuldayken ilk deneme sınavını yaptığımda 4 doğrü 6 yanlış yaptım matematikten 2 tanesini sallamıştım ikinci denemede 2 doğru 3 yanlış felan yaptım...
  40. M

Sınavsız liselere girişte lgs puanı etki edermi

Merhaba bizim oturduğumuz ilçede 2 tane sınavsız alan anadolu lisesi var 4 ay önce felan okulda bir arkadaşımla oturmuş konuşuyorduk öylesine arkadaşım dediki sınavdan kötü alsak ne olur bende dedim sınavsız anadoluya nakil aldırırız o da dediki he aldırırız onun içinde puanının iyi olması...
  41. M

Ptt kargo dağıtıcıya verildi ne zaman gelir

Merhaba internetten ürün sipariş versim kargo ptt şuanda bana 10km uzaklıktaki bir posta dağıtım merkezinde kargo takip yerinde Dağıtıcıya Verildi-Cihet No:(dağıtıcı nunarası) Yazıyor 16 haziran saat 8.30 da dağıtıcıya verilmiş bugün gelirmi
  42. M

Değiştirdiğimiz telefon numarasını başkası kullanırmı

Birşey sormak istiyorum operatörlerden aldığımız numarayı değiştirdiğimiz zaman operatörler bizim eski numaramızı başka birine verirlermi
  43. M

Arabamın direksiyonunu çevirince ses geliyor (ara sıra)

Honda Civic 2012 model otomobilde dönüşlerde direksiyonu çevirince takılmış gibi tık tık ses geliyor sebebi ne olabilir nasıl çözebilirim (Babamın arabası daha demin 8.sınıfım diye konu açtım arabanmı var demeyin)
  44. M

Benim gibi sınava girecek kişilere hile veriyim

Selam beyler canım sıkıldığımdan yazıyorum bu taktiği ben bulmadım 5-6 ay önce okulda deneme sınavına girerken inek bir arkadaşım buldu (bu sene lgs ye giricem) Taktik:mesela sınavdasınız farzedin ilk sözel derslerin oturumu bitti geriye sayısal kaldı 40 dakika sonra sayısala giriceksiniz ve...
  45. M

Oyun videosu için masaüstü bilgisayar önerisi

Merhaba oyun videosu çekmek istiyorum bunun için masaüstü bilgisayar gerekli benim leptopum var oda 5 yıllık zamanında 1300 tl idi Onla doğru dürüst oyun oynanmıyor zaten oynansada video çekilmez.Neyse masaüstü bilgisayar toplamadan pek anlamam hazır olarak almak istiyorum monitör klavye mouse...
  46. M

18 yaş altındayım adsende hesap açabilirmiyim açabilirsem nasıl açarım

Selam sdn üyeleri 18 yaş altıyım youtube kanalı ile ek gelir elde etmek istiyorum adsense hesabı nasıl açarım 18 yaş altı olmam bunu etkilermi para çekme sıkıntı değil babamın işbankası ve yapıkredide hesabı anneminde yapı kredide hesabı var ibanlarını istesem verirler merak ettiğim adsense 18...
  47. M

Leptop monitörünü açınca menteşe gevşiyor

Merhaba sdn üyeleri 5 yıllık leptobum var leptobun monitörünü açınca menteşe gittikçe açılıyor 5 yıllık kullanımında 2 kez menteşe değiştirdik doğru açmadığımdan dolayımı şuanda leptopu menteşenin tam dibinden açıyorum doğru açma şekli bumudur yardım edenlere teşekkürler
  48. M

Mobil interneti pc ye bağlayınca ping sorunu

Selam sdn üyeleri mobil internetimi pc ye bağlayınca online oyunlarda ping sıkıntısı oluyor türk serverinde oynuyorum interneti pc ye kablosuz bağlayınca gene ping sorunu yaşıyorum pingde 10 dakikada bir yükselmiyor oyunu oynadığım her saniye pingli oynuyorum oyundan bazen beni atıyor pc ye usb...
  49. M

Ayağa kalkınca başım dönüyor

Merhaba sdn üyeleri nedenini bilmediğim bir soruyla karşınızdayım bir yerde 30 dakikakadan fazla o civarlarda işte oturduktan sonra ayağa kalkınca başım dönüyor son 8 aydır böyle nedenini bilmiyorum başım dönerken gözlerim ağrıyor ciddi bir sorun yoktur değilmi yardımcı olursanız sevinirim...
  50. M

Ailem netspeede güvenmiyor

Merhaba değerli sdn üyeleri ailem diğer internet servis sağlayıcılar sözleşmeli diye almıyor taahhütsüz istiyorlar bende onlara netspeed ten felan bahsettim diyorlarki onlar dolandırıcıdır felan turkneti felan gösterdim ben nerden bilicem onlar arıza çıkınca eve gelcek diye sizce onların bu iss...
  51. M

Ethernet kablosu nereden bulabilirim

Merhaba sdn üyeleri ethernet kablosu nereden bulabilirim onu arıyorum internetten alamam çünkü ölçüsünü tam bilmiyorum dükkanda kendi gözümle uzunluğu yetermi diye bakmam daha iyi olur nerede bulabilirim ve metresi ne kadar modemdem televizyona bağlıyacam televizyon kablosuz desteklemiyor yardım...
  52. M

Turknet 1000 dakika konuşma nasıl alınır

Merhaba sdn üyeleri size birşey sormak istiyorum turknetin özgür iletişim paketinde 1000 dakika hediyesini nasıl alırız mesela telefon numaramızı yazıcaz onlar adrese sim kart felanmı göndercez.Birşey daha sormak istiyorum bu 1000 dakika yı başvururken almasam başvuruduktan 2 ay sonra felan...
  53. M

Yalın konuşma paketi arıyorum

Merhaba sdn üyeleri yalın konuşma paketi arıyorum 50 dakika olsa bile yeter 10 tl nin altında felan bimcellde gördüm 250 dakika 12 tl daha ucuzu yokmu 250 dakika çok zaten 100 dk 8 tl felan gibi başka paketler varmı yardım edenlere teşekkürler 1590346607 faturasız olsa daha iyi olur 1590347450...
  54. M

Matematikte sıkıntılarım var

Merhaba size derslerimle alakalı bahsetmek istiyorum 27 gün sonra lgs ye giricem matematik dışındaki derslerim iyi-çok iyi arası fakat matematik rezalet bir kere denemeden 1 doğru 5 yanlış 15 boş yapmıştım matematikte okulda yaptığımız konulardan iyiyim fakat problemlerde benden rezalet olamaz...
  55. M

Modem dsl ışığı yanmıyor

Merhaba ev interneti almayı düşünüyorum modemimiz var evimizde kurulu türk telekom altyapısı var iss ye başvursam sadece kullanıcı adı ve şifre ile girebilirim fakat dün modemi çıkardım çalışıyormu diye kontrol ettim evimizde eskiden internet vardı o zamandan döşeli internet kablosunu modeme...
  56. M

İndirimler yalanmı

Merhaba bir konuda konuşmak istiyorum sizce indirimler yalanmı hani kıyafet almaya gidersin etikette yazar 60 tl yerine 35 tl felan bugün gördüm bu ürünü 60 tl ye satan zaten bu ürünü 40 tl ye almazmı nasıl oluyorda 25 tl tek seferde iniyor alışveriş yaparken nerdeyse tüm ürünlerde indirim var...
  57. M

Şınav sayımı nasıl arttırabilirim

Merhaba şınav sayımı nasıl arttırırım bunun için yardım almaya geldim tek seferde ortalama 13 şınav çekiyorum bunu nasıl arttırabilirim yardımınız için teşekkürler
  58. M

Su satmak istiyorum

Merhaba bursa da yaşıyorum yazın su satmak istiyorum 20 yaş altıyım o zaman korona biter heralde para biriktirmek istiyorum evdede yapacak birşey yok bari para biriktiriyim insanlar su alırmı veya alsalar ne kadar satarım ucuz su nereden bulurum
  59. M

Telefondan usb ye veri aktaran aparat varmı

Merhaba android telefonumdan usb ye film dosya göndericem bunun için bir adaptör varmı bazılarınız der telefondan pc ye ordan usb ye gönder böyle daha rahat olur benim için neyse böyle bir cihaz varmı
  60. M

Uygun fiyatlı ev interneti önerisi

Herkese selam limitsiz ev interneti almayı düşünüyorum evimizde türk telekom altyapısı var türk telekomda sınırsız uygun ev interneti varmı 12 ay taahhütlü olsa daha iyi olur veya turkcell,vodafone da türk telekom altyapısı ile hizmet sunuyorlarsa onlarda olur türknet millenicom pek düşünmüyorum...
  61. M

144p video izleyen varmı

İnternetim kotası az olduğu için 144p video izliyorum 144p video izleyen biri varmı merak ettim
  62. M

0-2200 tl arası telefon önerisi

Hepinize selam 2200 tl den fazla olmayacak şekilde telefon önerisi yapabilirmisiniz şuan samsung a50 düşünüyorum
  63. M

Türknet ile ilgili sorularım

Herkese selam türknet ile ilgili birkaç soru sormak istiyorum türknete başvururken bizden kredi kartı bilgilerimizi istiyor kredi kartı kullanmıyoruz ininal kart kullansak veya banka kartı olurmu birde türknet in faturalarını bazı bankaların atm lerinden kartsız şekilde ödeme yöntemi yapılıyormu...
  64. M

Ücretsiz Taahhüt Bozma

Herkese selam 1.5 ay önce türk telekomun uydu servis sağlayıcısı olan tivibu süper paket aldık 24 ay taahhütlü aylığı 20 tl.Bize ilk faturası 28 tl geldi dediler ilk ay vergi alıyoruz felan 8 tl vergimi olur neyse dediler sonraki aylar 20 tl gelir dediler umarım 20 tl gelir.Bu arada birşey...
  65. M

Ailem sınırsız internet almıyor

Babam türk telekom mobil internette faturasızda 5gb internete 38 tl veriyor annem faturalıda 6gb internete 31 tl veriyor bende birkaç ay sonra hat alınca 40 tl felan ödeyeceğim ailem bu kadar para kotalı internete verirken 75 tl ye sınırsız interneti çok görüyor daha ucuzuda vardır.Bazıları...