Arama sonuçlarınız

1. takerisk

Focus To-Do YKS Çalışma Grubu Kodu PXVX8

KOD: PXVX8 KOD: PXVX8 herkese iyi akşamlar arkadaşlar amacım reklam falan değil bana bir getirisi yok zaten focus to do dan pomodro ile ders çalışıyoruz siz de buyurmak isterseniz bekleriz gerçekten aktif çalışanlar gruba gelsin lütfen :)
  2. takerisk

WhatsApp ile yurt dışı konuşmak ücretli mi?

Arkadaşlar merhaba oyunda bir arkadaş ile tanıştım WhatsApp numarası istedi verdim Endonezyalı kendisi... Herhangi bir mesaj atmak veya görüntülü olsun ses atmak olsun bunlar WhatsApp üzerinden ücretli mi? Türk Telekomluyum faturama yansır mı?
  3. takerisk

Diyanetin Bütçesinin SpaceX'ten fazla olması...

arkadaşlar kimse beni yanlış anlamasın ben dine verilen paranın neden bu kadar çok olduğunu düşünüyorum elhamdülillah müslümanım... sizlerle olumlu/olumsuz tartışmak istiyorum neden diyanetin bütcesi spacexten fazla? 2020 yılında diyanet'in bütçesi 11.5 milyar tl (1.68 milyar usd). 2019...
  4. takerisk

Bilgisayar öğretmenliği okuyan var mı?

arkadaşlar bilgisayar öğretmenliği düşünüyorum fakat kpssden kaç puan alıyorlar ataması ne kadar yüksek okuyan varsa tavsiye eder mi?
  5. takerisk

Besyo Okuyan Var Mı?

arkadaşlar besyo hazırlanmak istiyorum aranızda besyo okuyan varsa sormak istediklerim var... sınavı geçmek zor mu neler yapmalıyım hazırlanmayı sınavlar hangi ay olur(tahminen)
  6. takerisk

GOD OF WAR'da cinsellik var mı ?

arkadaşlar god of war'a başlıyacağım fakat god of warda cinsellik var mı herhangi bir açık bir şey var mı bir sahnesinde vs vs umarım yoktur(en son çıkan gow)
  7. takerisk

arkadaşlar kargom haftalardır gelmiyor

merhaba arkadaşlar n11den telefon almıştım fakat kargom halen gaziantep şubesinden çıkıp maraş şubesine gelmiyor aradaki mesafe sadece 70 km ne yapmam lazım
  8. takerisk

odamda bir sürü örümcek var ne ile dezenfekte edebilirim odamı

arkadaşlar bildiğiniz gibi havalar çok sıcak pencereyi açmak zorundayım fakat ilk başlarda bir kaç örümcek görüp rahtsız olup arada sırada kapatmaya karar verdim penceremi. şimdi ise odada 10-20 tane 0.5 cm örümcekler var öldürüyorum fakat gene varlar gene varlar özellikle ampülün olduğu yerde...
  9. takerisk

Arkadaşlar renk körüyüm besyo okuyabilir miyim?

arkadaşlar renk körüyüm besyo okumak istiyorum sporcu çevik bir kişiliğe sahibim. fakat renk körlüğü polislik askerlik fiziksel sınavda kalıyor. besyoda da böyle bir durum var mı yoksa? acaba besyoda renk körü okuyabilir miyim ? aranızda herhangi bir fikri yada bilgisi olan var mı? (filiz futbol...
  10. takerisk

gta v online bağlanma hatası

arkadaşlar sabah oynamıştm online fakat şuan giremiyorum neden ? hata fotoğrafı bu
  11. takerisk

Arkadaşlar epicgamesten indirdiğim gta offline nasıl oynanır?

social clube bağlıyor ben offline hikaye oynamak istiyorum hiç social blade bağlamadan bir yerden açamaz mıyım?
  12. takerisk

GTA V Yükledim açılmıyor.

arkdaşlar epic gamesten gta v i indirdim kurdum hata verdi sildim yeniden yükledim yine aynı hata ne yapıcağım bir bilgisi olan var mı