Arama sonuçlarınız

1. K

Müzik Lisansı

Lyrics YouTube kanalı açacağım ve şarkıların yazılı halini paylaşacağım. Nasıl müziklerin lisansını alabilirim?
  2. K

Nerden almalıyım?

iPhone 11 almayı düşünüyorum, onlinedan almayacağım en uygun fiyatlı ve kutusu yeni gelen kutulardan olmayan (şarj ve kulaklığı içinde olan) nerden alabilirim. Airpods ile birlikte kampanyası olan bir yer var mı?
  3. K

Powerbank

Bu powerbank nasıl ömrü uzun mudur?
  4. K

iTunes ile müzik

Telefona iTunes ile mp3 dosya atacağım. Nasıl yapılır ben yapmıştım önceden şuan değişmiş nasıl yapılıyor.
  5. K

Kulaklık

2 tane kulaklık alacağım arkadaşlar 1-) Biri ses diğeri mikrofon çıkışlı (jak girişli) kulaklık arıyorum en fazla 180 lira olsun 2-) Bir tane de kablosuz bluetoothlu düşünüyorum ama 150 den fazla veremem ses kalitesi iyi olmalı ya da earpods alabilirim kararsızım bu konuda yardımcı olursanız...
  6. K

Sayfa

İnstagram sayfası için video edit uygulamalarıı? inshot ı biliyorum.
  7. K

Video edit

Aşağıdaki gibi yazı ekleyebileceğim uygulama ismi?? 1600358099 1600358171 1600358474 Kimsemi bilmez :/
  8. K

Telefonunuzu Ne Için Kullanıyorsunuz?

Telefonunuzu ne için kullanıyorsunuz konuşmak dışında. Depolamanınızın ne kadarını kullanıyorsunuz? Telefonunuz sizi tatmin ediyor mu?
  9. K

Para kazanma

Internetten para kazanma yollari neler? Herkesin yapabileceği. Edit ve photoshopta iyiyimdir. : )
  10. K

İkna edici az öz cümle

iphone almak istiyorum maddi durumumuz yetiyor. zaten kendimde katkı sağlıyorum alırken. ama 4binlik bir şey aliriz diyorlar. Nasil ikna edeceğim
  11. K

Ülkemizi neden tanıtamıyoruz?

Bizim vestel venüsler neden kaliteli değil neden farklı bir işletim sistemi kullanmıyoruz/yaratmıyoruz? Çok pahalıya yaşamamızın sebebi ne? Neden birçok cinayet oluyor kafayı yiyorum ya biz nusrete czn burakla mu tanıncaz sadece ya da baklava kebabla mı? Yazık bize
  12. K

Kılıf

Mi note 10 lite kılıfı arıyorum aşağıdaki gibi redmi note 9 pro ya uygun buldum ama buna uygun bulamadım. Karar değişikliği sebebi olabilir belki benim için.
  13. K

Mi Note 10 Lite renk sorusu

Ben redmi note 9 pro nun buz beyazı rengini çok beğeniyorum ama mi note 10 lite daha uygun benim için kullanan varsa mi note 10 lite ın beyaz renginin fotoğrafını paylaşabilir mi morluk hoşuma gitmedi.
  14. K

Hangisi

1-) Çok oyun oynayan biri değilim. Sosyal medyayı kullanan biriyim sayfam var belli bir kitlem var. Telefondan edit yapıyorum. 128 gb olması önemli ve 3500 lirayı geçmemeli. Hdr yi iPhone kadar çok iyi ayarlamalı. Ne önerirsiniz. 2-) Sayfam olduğu için aktif kullanıyorum ve emojiler önemli...
  15. K

Emojiler

Evet biliyorsunuz ki android telefonlarda emojiler Instagram da vs kullandığınızda çok kötü duruyor ve bunun bir çaresi var Zfont uygulaması. Bu uygulama emojileri iPhone daki gibi yapıyor rootsuz üstelik. Fakat bazı telefon markalarında düzgün çalışmayıp ğ,ş gibi harfleri kutu gibi gösteriyor...
  16. K

Redmi note 9, 9s, 9 pro olanlar

1-) Evet şuan yeni telefon arayışındayım redmi 9 serisi kullanan arkadaşlar avantaj ve dezavantajlarını yazabilirler mi? 2-) Xiaomi telefonlarda Zfont ile emojileri değiştiren arkadaşlar varsa herhangi bir sıkıntı var mı ?
  17. K

Telefonumu sevmiyorum

Telefonumun donması için ne yapmalıyım? Hala düzgün çalışıyor ama kamerası bayağı kötü :/ -iPhone telefonum eski se1. Nesil-
  18. K

Telefon

Şuan 5s kullanıyorum. 8 plusa heveslendim ama alırsam 4 yıl değiştirmem. Hdr ı çok iyi ayarlıyor. 4 yıl gider mi bu kafamda soru işareti. Çok oyun oynayan biri değilim. Shop edit uygulamaları ve sosyal medya kullanıyorum. Çok bütçe yükseltemem. “Xr altına inmeyin” ciler gelmeden ☺️
  19. K

LG G3

Lg g3 dokunmatik çalışmıyor önemli bilgilerimi almam lazım ne yapmalıyım?
  20. K

Telefon önerisi

Oğluma bu yıl telefon alacağım. İlk telefonu iPhone idi hala 5S kullanıyor. Çok memnun. 5 bin civarı bütçem var. Ne önerirsiniz? 1590354252 4 yıl kullanacak bu aldığım telefonu
  21. K

Hangi telefon

8 plus ya da 7 plus düşünüyorum se2020 de belki olabilir siz ne düşünüyorsunuz. 4 yıl kullanırım. Bu 4 yılda çok mu eskir bu cihazlar bilemedim
  22. K

5G uyumlu telefon önerisi verebilir misiniz ?

IPhone 7 Plus veya IPhone 8 Plus almak istiyorum. En az 3 - 4 sene kullanırım aldığım telefonu. Bu telefonlar 5G desteklemiyor maalesef. Yeni çıkacak 5G uyumlu IPhone modellerini mi beklemeliyim? 5G den faydalanamazsam çok şey kaybeder miyim? 5G ülkemizin 81 ilinde ne zaman kullanmaya başlarız...
  23. K

5G

IPhone 7 Plus veya IPhone 8 Plus almak istiyorum. En az 3 - 4 sene kullanırım aldığım telefonu. Bu telefonlar 5G desteklemiyor maalesef. Yeni çıkacak 5G uyumlu IPhone modellerini mi beklemeliyim? 5G den faydalanamazsam çok şey kaybeder miyim? 5G ülkemizin 81 ilinde ne zaman kullanmaya başlarız...