Arama sonuçlarınız

1. Ed Stafford

Lol Fps Düşüşü

Lol de oyun başlarında 60-70 fps alıyorum minyonlar çıkmaya başlayınca 50lere düşüyor fightlarda 30a kadar iniyor bunlar orta ayarlarda oluyor en düşüyede alsam sorun aynı yükselmiyor fps neden acaba ne yapmam lazım sistem gereksinimim amd rodeon a6 4400m işlemci amd rodeon hd 7520g 8gb ram...
  2. Ed Stafford

Sony Vaio Laptop Ekran Kartı Ve Ram Yükseltmesi Olur Mu ?

Abilerim kardeşlerim Sony Vaio laptopum var eski model benim isteğim csgo ve gta 5 de orta ayarlarda oynatacak bir sistem acaba bu laptopu yükseltebilir miyim diğer pc amd idi o olmuyo dendi bu intel bi sorayım dedim belki bu olur özellikleri İşlemci: intel core i3 m370 2.40 ghz Ram : 4 gb...
  3. Ed Stafford

Cs Go da bilgisayarım çok kasıyor

sistem gereksinimim: işlemci: AMD A6-4400M ram: 8gb ekran kartı: AMD Radeon HD 7520G -768mb- sata: 240 gb cs go da kasıyor full düşük ayarlara ve penceriyi kucultmeme ragmen bir siteden baktım cpu dan dolayı oyunları kaldırmıyor diyordu işlemci hangisini almam gerek laptopu yükseltmek...
  4. Ed Stafford

Sistem Gereksinimlerim Açıklamada Oyun Önerisi Lütfen

AMD Elite A6-4400M @ 2.7GHz AMD Radeon HD 7520G Graphics 8GB RAM 240GB SSD SİSTEM GEREKSİNİMİM BU ÖNCELİKLE FAZLA PCDEN ANLAMAM ONUN İÇİN SORUYORUM SİSTEM İYİ Mİ BİR DE HANGİ OYUNLARI OYNAYABİLRİM GTA 5 MESELA HERLESİN MERAK ETTİĞİ O SORU AÇAR MI ? ŞİMDİDEN TEŞŞEKÜR EDERİM
  5. Ed Stafford

Kulak Üstü Kulaklık Önerisi

200 tl bütçem var öncelik olarak kablosuz kulaklık istiyorum oyun çok fazla oynamadıgım ıcın muzıklerde ve konusmlarda benı gotursun yeter kablolu olursa da fark etmez biraz ışıklı felan olursa iyi olur zaafım var :D şimdiden teşekkür ederim iyi günler
  6. Ed Stafford

Laptop Önerileri

Mimarlik Öğrencisiyim Hem Çizim Hem de Oyun Oynamak İstiyorum Güzel Çok pahalı Olmayan laptop önerir misiniz
  7. Ed Stafford

Hem Çizim İçin Hem Oyun İçin Kullanabilceğim Laptop Önerileri

Arkadaşlar hem çizim hem de oyun oynamak istiyorum fiyat bandım 6-7-8 bin oyun çok fazla oynamıyorum öyle arada bir girebilceğim oyunlarda olur monster abra a7 modeli nasıl onuda bi sorucam oyun için güzel ama çizim felan yaparsam rahat eder miyim cevaplarsanız çok sevinirim teşekkür ederim
  8. Ed Stafford

Kamp Yapmak Yasak Mı?

Samsunda yaşıyorum 2 kişi engiz tarafında kamp kurmak istiyoruz yasak mı acaba çarşamba günü kurucaz bilen var mı
  9. Ed Stafford

18 yaş altı yasak

arkadaşlar şimdi 18 yaş altı yasakta 18 yaşındakiler çıkabiliyor mu herkes çıkamıyor diyor
  10. Ed Stafford

gamepad ile oynanacak oyun tavsiyesi pc

arkadaşlar 4gb ram 2 gb ekran kartı intel core i3 2.40 ghz sistem var arkadaşımla oynayabileceğim gamepad oyun önerisi yapar mısınız futbol var dövüş oyunu olabilir şimdiden teşekkürler
  11. Ed Stafford

Yabancı Rap önerileri

arkadaşlar ben aynı şarkıları dinlemekten sıkıldım travis scoot,drake vb. bildiğiniz sanatçılar var mı tarzları verdiğim örnekteki gibi olsun lütfen teşekkürler şimdiden
  12. Ed Stafford

Seyehat İzin Belgesi

arkadaşlar dedemi köye götürmem gerekiyor evi orada burda çok riskli onun için köyde yasak felanda yok orda daha rahat olabilicek durumda fakat samsunda hala sehirlerarası yol yasagı devam ediyor dedem 100 yaşında onun için korkuyoruz burası onun için çok riskli özel arabamla alıp köye bırakıp...
  13. Ed Stafford

Anneme telefon önerisi

Anneme telefon alacağım malum durumlardan dolayısıyla param da fazla yok bütçem 800 tl ne alabilirim arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim
  14. Ed Stafford

Laptop Harici Hoparlorden Az Ses Geliyor

Eskiden kalma bir hoparlor buldum çalışıyor ama laptopa taktığım zaman çok az ses çıkarıyor telefonada taktım ondanda aynı sesi çıkardı laptopa jak aldım yine olmadı yardım edebilir misiniz 2 haftadır bununla uğraşıyorum (laptopun sesi normal laptopta sıkıntı yok ama harici bir hoparlore...
  15. Ed Stafford

Harici Hoparlorden Ses Az Geliyor Lütfen Yardım Eder misiniz?

Eskiden kalma bir hoparlor buldum çalışıyor ama laptopa taktığım zaman çok az ses çıkarıyor telefonada taktım ondanda aynı sesi çıkardı laptopa jak aldım yine olmadı yardım edebilir misiniz 2 haftadır bununla uğraşıyorum