Arama sonuçlarınız

1. X

Yardım Klavyemdeki bazı tuşlar çalışmıyor

Merhaba arkadaşlar daha bugün Rampage'in ''KB-RX5 SCORPY'' model klavyesini aldım.Aldığım gibi kurdum ve klavyeyi denemeye karar verdim.Baktım ki windows tuşu ve ctrl çalışmıyor bu yüzden ctrl+a ctrl+c ctrl+v gibi kombinasyonları yapamıyorum ve çok zoruma gidiyor yardım edebilen varsa memnun...
  2. X

Soru Krampon önerisi

Arkadaşlar her yerde krampon arıyorum ama güzel bir şey bulamadım lütfen siz önerir misiniz ? Bütçem 1600 TL,önerecekleriniz biraz aşarsa kotayı aşabilirim
  3. X

Yardım Bilinmeyen USB Aygıtı (Aygıt Tanımlayıcısı İsteği Başarısız Oldu) sorunu

Merhaba arkadaşlar ben James Donkey 711 siyah 7.1 surround gaming kulaklık kullanıyorum.Kulaklığın usb'si kasaya bağlı ve kulaklığın ışığı yanmasına rağmen ses kısmında kulaklık gözükmüyor ve aygıt yöneticisinde (Bilinmeyen USB Aygıtı (Aygıt Tanımlayıcısı İsteği Başarısız Oldu) sorunu karşıma...
  4. X

Yardım Bisiklet zincir sorunu

Zincir böyle oldu ne yapmaliyim.Bisikletten de az anlarım.Bir yardımınız lazım 1654861375
  5. X

Yardım Fifa 2-3 saniye gecikmesi ve oyun esnasında takılma ve kasmalar olması

Merhaba arkadaşlar bugün fifa 22 girdiğimde ana menüde ultimate team'e girerken biraz kastığını ve oyunun 2-3 saniye geciktiğini hissettim.Gamepad ile oynarken sağa kaydırdığımda 1 2 saniye sonra oraya geliyor ve division rivals oynarken de ara sıra kasma oluyor.Tam ekranda oynadığım zaman...
  6. X

Yardım Bilgisayar kulaklığı algılamıyor

Öncelikle herkese merhaba ve şimdi konuya başlayayım.Kulaklığın kablosunu kasaya taktığımda kulaklığın ışığı yanıyor ama aygıt yöneticisinde gözükmüyor,algılamıyor.Normal olarak ses de çıkmıyor. Kulaklığımın modeli James Donkey 711,şimdiden yardım edenlere ve etmeyenlere teşekkürler.
  7. X

Yardım Gta Sa:woozie Görev Bugu

Merhaba arkadaşlar Woozienin bize verdiği ilk görevi yaparken bir bug oldu arabadan indim ve hiç hareket edemedim ve hala çözümünü bulamadım. Yardımınızı bekliyoruz.
  8. X

Yardım Hoı4 World Tension %50 Olmadan Savaş Açabilme

Merhaba hoi4de nasıl world tension %50 olmadan savaş ilan edebilirim justify war basamıyorum çünkü world tensionunun %50 olması gerek diyor hep ne yapmam gerek hile olmadan bunun bir çözümü var mı ?
  9. X

Yardım Arkadaşlar Tlauncher Böyle Bir Hata Aldım Ne Yapmam Gerek ?

Arkadaşlar 1.17 sürümüne girmeye çalışıyorum böyle bir hata veriyor ne yapmam lazım ilk kez gördüğüm bir hata türü.
  10. X

Arkadaşımın bilgisayarı böyle oldu ne yapmalıyız ?

Arkadaşımın bilgisayarı böyle oldu arkadaşlar ne yapmalıyız ? Hep böyle oluyormuş ve bir süre geçtikten sonra kapanıyormuş. dipnot: Bilgisayardan hiçbir şey anlamıyoruz
  11. X

Kimlik doğrulama sunucuları şuanda bakım için kapalı

Arkadaşlar Minecraft'ta aternos ya da hypixel gibi serverlere girmeye veya başka serverlere girmeye çalışıyorum ama hep bastığımda ''Kimlik doğrulama sunucuları şuanda bakım için kapalı diyor'' gerçekten o kadar şey yaptım hala olmadı.
  12. X

Gta 5 özel yetenek tuşu

Gerçekten bu kadar kolay bir konuyu yapamadığım için üzgünüm ve bir hayli şaşkınım.Hep tarayıcıyı açıp ''Gta 5 özel yetenek tuşları'' diye yazınca gamepad için çıkıyor arkadaşlar.Biliyorsanız bir el atabilir misiniz ?
  13. X

Arkadaşımla GTA 5 online giremiyorum

Arkadaşlar arkadaşımla GTA 5 online oynayacaktık,ama bir sorun çıktı.Bu sorun ise online'a bastıktan sonra ilk göreve atması.Bende sorun olmazken onda bir sorun çıktı.Lütfen acil yardımlarınızı bekliyorum.
  14. X

CoD serisi nasıl ilerliyor?

Beyler şimdi bildiğiniz gibi efsane oyun serisi Call of Duty diye bir oyun serisi var.Şimdi size sormak istediğim bunların serisi ve sırası nasıl bilen biri varsa yoruma yazabilir mi ? Hikaye'ye göre oynamak istiyorum. Ben oyunun ilk serisini koyuyuyorum siz devam ettirin beyler bayanlar...
  15. X

Süper ligin maç özetlerini indirebileceğim site ya da mobil uygulama

Arkadaşlar yeni insta hesabı açıcam onda da süper ligde atılan golleri montajliyip koyucam da bein sportsdan başka site maç özetleri vermiyor.Bein sportsdan da maç indirilmiyor mobilde. Bana önerebilecek kişiler var mı ?
  16. X

Facebook hesabını sahte hesap diye şikayet edin lütfen

Arkadaşlar benim tanıdığım biri yanlışıkla yanlış e postaya face hesabı eklemiş onlar da kaybolunca hesabı silememiş. //Link kaldırıldı Sizden ricam gidip şu hesabı şikayet edermisiniz ? Sahte hesap diye
  17. X

Yüklediğim videolara basınca bu eylemi gerçekleştirecek uygulama bulunamadı yazıyor.

İnternet'den video izleyince kastığı için bende ıdm yükleyip ondan dizi indirmeye başladım.Yükledim bir 5 bölüm sonra bakayım dedim böyle beyaz dosya üzerine bastım bu eylemi gerçekleştirecek uygulama bulunamadı yazıyor.Mp3 playerde yükledim örn:MX Player,VLC Player,Xl Player ondada olmadı. Ne...
  18. X

Mobil operaya uygun mp4 player önerisi

Şimdi arkadaşlar ben mobildem giriyorum ve opera mobilden mini opera değil.Dizi izliyorum izlerken basılı tutup indirdim.İndirmelerde basıyorum üzerine video oynatıcıya basıyorum sohra video oynatıcıdan direk girmeye çalışıyorum ama hiç video yok ama ben öyle ki video indirmiştim.O yüzden...
  19. X

Kasaaa

Şimdi yeni bir pc dizmek istiyorum.Monitör her şey ama malum dolar 7 tl civarlarında.Bana 2000 lira civarında 2500 den fazla para olmayan güzel bir kasa ve monitör ne önerirsiniz bana?