Arama sonuçlarınız

1. 0

Askıya Alınmış Twitter Hesabını Nasıl Kapatabilirim?

Yanlış hatırlamıyorsam geçen çarşamba günü, yurtdışındaki çok ünlü bir Youtube kanalının yaptığı bir çekilişe katılmak istedim. Çekilişin olayı biraz o kanala prim kastırmak içindi. Yapmamız gereken şey basitti. Tweet atıp ordaki arkaplandaki yönetici olan ekibin dikkatini çekmemiz ve onların...
  2. 0

2020'de 12 Pro Max yerine 11 Pro Max Alınır Mı?

Bildiğiniz gibi 12 serisinin fiyatları açıklandı ve büyük ekranlı bir model kullanmayı seviyorum. Ufak bir hesap yaptığımda alacağım aksesuarlarla 128gb 12 Pro Max 18500 liraya gelirken, 64gb 11 Pro Max 13500 liraya denk geliyor. Ve ben aradaki 5k liralık fiyat farkı vermeye değer mi pek...
  3. 0

Logitech Mx Master 3 Alınır Mı?

MacBook'um için bir mouse almayı düşünüyorum fakat kararsızım. O kadar para vermişken güzel bir mouse almak istiyorum. Logitech Mx Master 3 alınır mı sizce nerdeyse 1000 lira gibi bir fiyatla? Logitech Sitesi Linki Teşekkürler şimdiden.
  4. 0

MacBook Pro Bataryası Nasıl Kullanılmalı

Merhaba. Çok yakın zamanda bir MacBook Pro 16'' aldım. Fakat ne yapacağıma karar veremediğim bir konu var. MacBook'umun bataryasını nasıl kullanmalıyım? Yani hep şarjda mı kullanmalıyım yoksa şarj edip 20ye kadar düşene kadar kullanıp sonra tekrar şarj mı etmeliyim. Bu konuda beni bilgilendirir...
  5. 0

E-Devletten İndirilmiş Belge Tebligat Niteliği Taşır mı?

Merhaba, bu forumda daha önce bilgisayarımla ilgili yaşadığım sorunu anlatmıştım. Ben tüketici mahkemesine başvurumu yaptım ve olumlu yanıt aldım. İade talebim mahkeme kararıyla onaylandı. Bu kararın alındığını ben E-Devlet üzerinden gördüm. Karar alındı yazısı (başvuru durum bilgisinde) 19...
  6. 0

MBP 2020 13" Base Model Isınma Sorunu Yaşar Mı? Performansı Yeterli Olur Mu?

Merhaba öncelikle. Bundan yaklaşık olarak bir ay sonra yüksek ihtimalle ücret iadesi alarak eski bilgisayarımdan yeni bir bilgisayar alacağım. Kendim artık mac bilgisayarlara geçmem gerektiğini düşünüyorum. Apple'ın kendi eğitim sitesindeki modellere baktığım zaman MBP 2020 13" Base Model benim...
  7. 0

Samsung / Android Telefonda Kilit Ekranındaki Saati Kaldırmak Mümkün Mü?

Merhaba arkadaşlar, telefonun estetik açıdan daha iyi gözükmesi adına yapıp yapamayacağımı merak ettiğim bir sorun konusunda size danışmak isterim. Bildiğiniz gibi Samsung telefonlarda AOD diye bir özellik var ve onun sayesinde ekranı uyandırmadan saate bakabiliyorsunuz. Bu kolaylıktan dolayı...
  8. 0

Taşınabilir SSD vs Taşınabilir HDD

Merhaba arkadaşlar. Forumda hep bu konu tartışılıyor farkındayım fakat böyle tartışmalarda hep bilgisayarın bileşeni olarak karşılaştırma yapılıyor. Peki ben taşınabilir olarak bir depolama cihazı aldığım zaman, SSD almadığım için pişman olur muyum. Mesela Apple'ın kendi mağazasında 4TB...
  9. 0

Microsoft Store Hiçbir Şekilde Açılmıyor

Öncelikle herkese merhaba. Bugün itibari ile, Microsoft Store'um açılmıyor. Bu sorun neyden kaynaklı olabilir? Bana yardımcı olabilirseniz sevinirim...
  10. 0

Instagram'da Takipten Çıkma Sınırı Ne Kadardır? Ucu ban yemeye gider mi?

Merhabalar, kendi kişisel instagram hesabımda son birkaç saattir takip ettiğim kişilerle ilgili uzun bir temizlik yapmaktayım. 2100 kişiyi takip ederken şu anda 1483 kişiyi takip etmekteyim. Bu işlemi gerçekleştirirken 2-3 defa bir uyarı ile karşılaştım, daha fazla takipten çıkarma yapmanız...
  11. 0

Apple Bedava Beats Bu Sene Ne Zaman?

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Apple geçen sene Mac ve İpad alımında bedava Beats kulaklık vermekteydi, back to uni / back to school adı altında. Bu sene o ne zaman olacak bunun hakkında bir bilgisi olan var mı? Beklemek istiyorum belki mbp alacağım. Ben bir açıklama bulamadım, geçen sene ne zaman...
  12. 0

Ne Yapmamı Tavsiye Edersiniz

Bu adreste okuyabileceğiniz benim bilgisayar maceramdan sonra, siz bana bu süreçte iade talebi yapmamı, değişim talep etmemi veya daha üst modelle değiştirmemi mi önerirsiniz? Ben ne kadar iade almak istesem de üstüne gitmeye gerek olup olmadığı konusunda emin değilim. Değişim de talep...
  13. 0

20 Günlük Tamir Süresi Ne Zaman Başlar ?

Merhabalar, burada bahsettiğim problemde bilgisayarımı zorunlu olarak teknik servise göndermek durumunda kalmıştım. Sonra bu sürecin işleyişi hakkında araştırma yaparken, bu süreçte azami tamir süresi olarak 20 gün verildiğini öğrendim. 15.05.2020 tarihinde teknik servise gönderdiğim...
  14. 0

MacBook için Magic Mouse 2 Alınır Mı?

Merhabalar, birkaç ay içerisinde MacBook alacağım. Fakat bir konuda kararsızım. Hazır Apple ile set dizmeye başlamışken 730 lira verip magic mouse almaya değer mi? Bana fiyatı bir mouse'a vermek için fazla geldi fakat belki kullanmadığım için bilmediğim ve onu özel yapan özellikleri vardır. Bana...
  15. 0

6 Aylık (!) Bilgisayarımın Kullanılamaz Hale Gelmesi ve İade Alıp Alamayacak Olmam Sorunsalı

Merhabalar, başımdan geçen bu olayda para iadesi alabilir miyim acaba? Böyle bir konuda deneyimi, bilgisi veya fikri olan birisi bana yardımcı olabilirse çok mutlu olurum. 6 ay önce orjinal mağazasından aldığım orda yetkililer tarafından Win10 kurulan Monster Tulpar T7 V19.3.1 modelinde olan...
  16. 0

MacBook tavsiyesi?

Merhabalar, Şu anda yanlış bir seçim yaparak bir laptop aldım ve 6 ay içerisinde neredeyse her gün mavi ekran verir hale geldi. Para iadesi alıp MacBook almayı planlıyorum. Fakat bir konuda kararsız kaldım. Yaklaşık olarak maks. 11.500 lira bütçem var. (Eğitim indirimi ile alacağım.) Ek 1 ve Ek...