Arama sonuçlarınız

1. Q

1000-1200$ Arası iş için(Excel&Word) uzun süre dayanacak laptop

Laptop'u Dubai den getirmek gibi bir olanağım var (Ortalama %10-15 daha ucuz oluyor fiyatlar) Genel olarak aradıklarım: -14 inch+, 1440p üzeri ve 16:10 bir ekran -Windows 10 olmasına gerek yok -Tercihen Ryzen bir işlemci -Batarya hayatı pek önemli değil -Ekran kartı olmasına gerek yok grafiksel...
  2. Q

Aile Hekimliği için bilgisayar yükseltmem lazım

Merhaba bir yakınım benden yardım istedi yükseltme konusunda. Karantina sırasında uzaktan kontrol uygulamalarını bilgisayarı kaldıramıyormuş, hasta izlem yaparken kullandıkları programda "eskisinden daha çok" kasma oluyormuş. Kendi aklımda bir plan oluşturdum ancak sizin fikirlerinizi duymak...
  3. Q

CPU Intensive oyunlar için sistem toplama

Yaklaşık 7000TL bütçem var CPU+MB+Ram için, elimde zaten bir monitör (1080p) ve 1050ti bulunmakta. Ayrıca 1 stick 8gb 2400mhz ram var ama muhtemelen kullanılmaz diye işlemin dışında tuttum. Ekran kartını fazla kullanmadığım için yükseltme isteğim yok, ayrıca oynadığım oyun tiplerinde fazla...
  4. Q

1050 Ti dan yükseltme

2 yıldan daha uzun bir süredir 1050ti kullanıyorum ancak son zamanlarda VRAM yetersiz gelmeye başladı. RDR2 gibi oyunlarda ayarları yükseltmek istediğimde donma vb çok yaşamaya başladım, ilk başta kartı açıp tozunu aldım ve içindeki thermal paste i silip icy dimond sıktım ancak birşey...
  5. Q

6000 TL Bütçeli Bilgisayar

Bir arkadaşımın sistem toplamasına yardım ediyorum. Sadece kasa için 6000 TL bütçesi var ayrıca işlemci olarak kesinlikle Intel istiyor. Muhtemelen çoğunlukla oyun oynamak için kullanılacak, monitörü 1080p. Lütfen AMD alamay ikna et demeyin uğraştım ama istemiyor. Şimdiden teşekkürler...
  6. Q

3500-4000 TL Arası Laptop

Küçük kuzenim için bir laptop arıyorum ancak mobil işlemciler/ekran kartları hakkında pek bilgim yok açıkçası. Çocuk sadece Fortnite ve PES oynuyor bildiğim kadarıyla. Amcam ikinci el bilgisayara sıcak bakmıyor ancak yinede bilmek isterim ben ikinci el laptoplar hakkında. Şimdiden teşekkürler...
  7. Q

Sistem Yükseltme İçin Öneri

Merhabalar, şu zamanalarda yavaşlığını daha çok hissetiğim için ve yükseltme konusunda deneyimim olmadığı için sizlerden yardım almak istedim (Hissetiğim yavaşlıklar hoi-4 gibi oyunlarda yaşanıyor genellikle ancak Mass Effect, Fallout oynarken frame düşüşleri yaşadığım oluyor) Sistem: - i5...