Arama sonuçlarınız

1. Q

1000-1200$ Arası iş için(Excel&Word) uzun süre dayanacak laptop

Dell XPS aldım teşekkürler yardımlarınız için.
  2. Q

Bundan başka öneriniz varmıdır peki ? Alacağım kişi biraz yaşlı ve mac os kullanmayı öğrenmesi zaman alacaktır.
  3. Q

Oynadığınız En İyi Oyun?

Mass Effect 1,2,3 The Outer Worlds Fallout NV Dishonored Thief Stelaris Spore
  4. Q

Laptop'u Dubai den getirmek gibi bir olanağım var (Ortalama %10-15 daha ucuz oluyor fiyatlar) Genel olarak aradıklarım: -14 inch+, 1440p üzeri ve 16:10 bir ekran -Windows 10 olmasına gerek yok -Tercihen Ryzen bir işlemci -Batarya hayatı pek önemli değil -Ekran kartı olmasına gerek yok grafiksel...
  5. Q

Pegatron IPX41-D3 RAM Desteği

Tek slot 8gb desteklemiyor bildiğim kadarıyla, ancak hiçbir internet sitesinde kesin bilgi bulamadım açıkçası. 6gb desteklediğini söyleyen birisi var başka bir forumda, eğer o post a güvenirseniz 4x2 yapıp kullanabilirisiniz herhalde. Birde bu anakart ram konusunda biraz seçici diyorlar, bazı...
  6. Q

Aile Hekimliği için bilgisayar yükseltmem lazım

Anladım, teşekkürler yardım ettiğiniz için.
  7. Q

Kasayı satmaya pek pozitif pakmıyorum çünkü birçok pozitif hastanın ziyaret ettiği odanın tozlarını toplamış yinede teşekkür ederim. APU sistem için bir öneriniz varsa alabilirmiyim.
  8. Q

Merhaba bir yakınım benden yardım istedi yükseltme konusunda. Karantina sırasında uzaktan kontrol uygulamalarını bilgisayarı kaldıramıyormuş, hasta izlem yaparken kullandıkları programda "eskisinden daha çok" kasma oluyormuş. Kendi aklımda bir plan oluşturdum ancak sizin fikirlerinizi duymak...
  9. Q

CPU Intensive oyunlar için sistem toplama

CPU intensive derken oyun yapay zeka için çok sayıda işlem yapıyor arka planda, şimdi elimde olan i5 7500 genelde %100 kullanımda oluyor. Ancak ekran kartı %30 bile görmüyor. 1598054269 E Elimde bir 212 soğutucu var, artan parayla da sessiz fanlar alırım artık :)
  10. Q

CPU Intensive oyunlar için sistem toplama

Yaklaşık 7000TL bütçem var CPU+MB+Ram için, elimde zaten bir monitör (1080p) ve 1050ti bulunmakta. Ayrıca 1 stick 8gb 2400mhz ram var ama muhtemelen kullanılmaz diye işlemin dışında tuttum. Ekran kartını fazla kullanmadığım için yükseltme isteğim yok, ayrıca oynadığım oyun tiplerinde fazla...
  11. Q

Pegatron IPX41-D3 RAM Desteği

Şu anda sisteminizde bulunan ram'in mhz sine bağlı, mhz uyumsuzluğu öyle bir sistemde sorun çıkartırmı bilmiyorum ama ddr3 800-1333 mhz arası bir stick daha alıp istediğiniz 8gb a ulaşabilirisiniz
  12. Q

1050 Ti dan yükseltme

Şu anda boşta duruyor, modeli Samsung LC32JG54QQMXUF, Amcamın iş yerinden geldi biraz kullanılmış olabilir. Ben masama sığdıramadım o yüzden kullanmıyorum.
  13. Q

1050 Ti dan yükseltme

Şu an elmide iki adet monitör var, sizin dediğinize göre 1080p olanı satacağım herhalde, diğer monitör 30 inch civarında kavisli bir samsung (tam model ismini bilmiyorum) dar boğaz yapmaz dimi ?
  14. Q

1050 Ti dan yükseltme

Teşekkürler 1593708626 Peki big navi için beklemek akıllıca mı olur ?
  15. Q

1050 Ti dan yükseltme

i5 7500/ B250m pro-vd/ 2400 16gb ax1500 psu
  16. Q

1050 Ti dan yükseltme

2 yıldan daha uzun bir süredir 1050ti kullanıyorum ancak son zamanlarda VRAM yetersiz gelmeye başladı. RDR2 gibi oyunlarda ayarları yükseltmek istediğimde donma vb çok yaşamaya başladım, ilk başta kartı açıp tozunu aldım ve içindeki thermal paste i silip icy dimond sıktım ancak birşey...
  17. Q

6000 TL Bütçeli Bilgisayar

Teşekkürler 1593272090 Verdiğiniz linkten birşey göremiyorum
  18. Q

6000 TL Bütçeli Bilgisayar

Bir arkadaşımın sistem toplamasına yardım ediyorum. Sadece kasa için 6000 TL bütçesi var ayrıca işlemci olarak kesinlikle Intel istiyor. Muhtemelen çoğunlukla oyun oynamak için kullanılacak, monitörü 1080p. Lütfen AMD alamay ikna et demeyin uğraştım ama istemiyor. Şimdiden teşekkürler...
  19. Q

3500-4000 TL Arası Laptop

Teşekkürler cevabınız için, benim de aklıma ikinci el almak yatıyor. Ucuz bir fiyata Asus fx505dt bulmuştum ancak garantisi vb yok ve kuzenim bilgisayar başında yiyip içtiği için bazen birşeyler dökmesinden korkuyorum. Bir de ikinci el "gaming" laptop u bakarken tam olarak hangi modellere bakmam...
  20. Q

3500-4000 TL Arası Laptop

Küçük kuzenim için bir laptop arıyorum ancak mobil işlemciler/ekran kartları hakkında pek bilgim yok açıkçası. Çocuk sadece Fortnite ve PES oynuyor bildiğim kadarıyla. Amcam ikinci el bilgisayara sıcak bakmıyor ancak yinede bilmek isterim ben ikinci el laptoplar hakkında. Şimdiden teşekkürler...
  21. Q

Sistem Yükseltme İçin Öneri

Muhtemelen Ram + i7700k + Noctua NH-15D alacağım teşekkürler
  22. Q

Hearts Of Iron oynarken işlem sayısı arttıkça/oyunun tarihi ilerledikçe yavaşlamaya başlıyor oyun, fps olarak değil de işlem yapma hızı olarak yavaşlıyor. Bir oyunun başında diyelim 1936-37 arasında 1 yılı tam hızda 1 saat te oynuyorsam 1944-45 arasına varınca 2 saat oluyor. Benim tahminim...
  23. Q

Sadece işlemciyi yükseltmem sistem için sorun mu oluşturur peki ? Grafik olarak yüksek istekli oyunlar oynamıyorum zaten 1591128826 Teşekkürler yardımlarınız için
  24. Q

Ram dışında hiç öneriniz yok mu peki ? 1151 soket kullanan başka bir işlmeciye geçmem mantıklı olur mu ?
  25. Q

M.2 yu sonradam eklediğim için boot drive olarak kullanmıyordum, Toshiba ile daha sorun yaşamadım ama bir bildiğiniz vardır elbet birkaç güne temiz bir windows yüklerim. 1591127844 Peki iki tane 8gb lık mı takmam daha mantıklı olur yoksa şu anki 8 i çıkartıp 2x16gb yapmam mı ?
  26. Q

Merhabalar, şu zamanalarda yavaşlığını daha çok hissetiğim için ve yükseltme konusunda deneyimim olmadığı için sizlerden yardım almak istedim (Hissetiğim yavaşlıklar hoi-4 gibi oyunlarda yaşanıyor genellikle ancak Mass Effect, Fallout oynarken frame düşüşleri yaşadığım oluyor) Sistem: - i5...