Arama sonuçlarınız

1. R

Aşırı ısınma problemi

Merhabalar dostlar.Bilgisayarım Dell Inspiron 5593 Intel Core i5 1035G1 8GB RAM Nvidia Geforce MX230 GDDR5 . Aşırı derecede ısınıyor bilgisayarı lol vb oyunlar oynamak için almıştım bu forumdan biri tavsiye etti ama fps 30 lara kadar düşüyor ısındığında.Tavsiyeleriniz nelerdir? Bazı arkadaşlar...
  2. R

Laptop um LoL oynarken helikoptere dönüyor !

Evet maalesef durum böyle. Bilgisayarım Dell Inspiron 5593 Intel Core i5 1035G1 8GB RAM Nvidia Geforce MX230 GDDR5 bu özelliklerde kasması normal mi hem kasıyor hemde oynarken aşırı ısınıyor fan deli gibi çalışıyor.Yakıcam diye korkuyorum.Acaba işlemci hızı mı düşük geliyor
  3. R

Ubuntuyu Windows a çevirmek hakıında

Selamlar herkese. Bugün dell marka laptop aldım içinde ubuntu işletim sistemi var internetten birkaç video izledim oradan yola çıkarak Windows 10 u flasha attım fakat videoda bazı sürücüleri de indirmem gerektiği eğer indirmezsem bilgisayarın İnternete dahi bağlanamayacağı hakkında bişeyler...
  4. R

4000-5000 TL arası dizüstü bilgisayar tavsiyeleriniz?

Merhabalar. Bu konulardan pek anlamadığım için soruyorum. Bütçem 4000-5000tl arası ödev vs için kullanıcam ama LoL CS GO gibi oyunları da oynayabilmek istiyorum. Bu fiyatlara en iyi ürün hangisidir acaba tavsiyelerinizi bekliyorum.