Arama sonuçlarınız

1. larsbutgod

Soru Playstation 4 Stok, Gelecek mi?

Playstation 4 almak istiyorum ve alışveriş mağazalarında( teknosa, mediamarkt, vatan) gibi mağazalarda stok yok. Ps4 hala üretiliyor diye bir yazı okumuştum ama bu mağazalarda yoklar. Nasıl temin edebilirim internet siteleri hariç?
  2. larsbutgod

IPhone XR ısınma problemi...

evet bugün bir problemimi dile getireceğim.. telefon elime 7 haziranda ulaştı ve o günden itibaren kullanmaktayım fakat cihazda ısınma sorunu var... bir arkadaşım beni telefonla arıyor ve 10 dk sonra derecesi 40lara ulaşıyor... arkadaşımla konuşurken twitter , instagram , youtube da dolaşıyorum...
  3. larsbutgod

ısınma normal mi?

yeni iphone telefonumu alalı 2gün oldu tam olarak fakat sarja taktiğim zaman adaptör ilk 10 dakidan bile deli gibi ısınıyor... bu normal mi arkadaşlar daha 2 günlük adaptör cunkü??
  4. larsbutgod

Güncellemeli miyim?

merhabalar cihazım 13.3 kullanıyorum son güncelleme 13.5.1 yüklemeliyi miyim acaba geçiş yapanlar deneyimini aktarabilir mi?
  5. larsbutgod

İçime kurt düştü... Yorumunuzu alırsam sevinirim

Merhabalar telefonum için 9d ekran koruyucu aldım.. eke bırakıyorum nasıl bir ekran koruyucu olduğunu.. tam olarak gordugunuzun aynisi..fakat kamera bölgesini kapatıp , sadece ahize bölmü açık kalıyor.. bunun ön kameraya , faceidye bir problemi olur mu.. kalite düşmesi gibi vs.. yorumunu...
  6. larsbutgod

telefon alacağım.. yardımcı olabilir misiniz..?

Merhabalar herkese.. 6100-6200 tl bütçem var.. bir süredir fikrim xr almaktı fakat sahibinden gezinirken bunu gördüm.. Ne düşünüyorsunuz... Bu ürün sanırsam garantili değil.. ya bu ya da garantili xr.. yorumlarızı belirtirseniz sevinirim..
  7. larsbutgod

IPhone 11 Ve XR ekranı Note 10+ dan Daha İyi ?

Evettt merhabalar.. Bazı forumda dolaşan arkadaşlar yok IPhone 11 ekranı kötü yok XR ekranı çöp 326 ppi nedir yoaw diye düşünen bir takım insan topluluğu var onlar için bu videoyu bırakıyorum. Samsungcular seri kızgın atıyor videoya ?? ?????
  8. larsbutgod

Vatan Bilgisayar Kepenklerini Kaldırıyor ! ( Tarih Konuda )

Herkese selam.. Vatan bilgisayar 1 HAZIRANDA mağazalarını açmaya karar verdi.. Diğer teknoloji mağazalar bilemiyorum ama muhtemelen onlarda bu tarihte açarlar ama VATAN BILGISAYAR için bu tarih kesin bir tarih..
  9. larsbutgod

iPhone alıcaklar bakmalı

Merhabalar.. Sizlere bilgi edindiğim bir konu hakkında bilgi vermek istiyorum. Bir çok kişi Apple telefon ya da ürünlerini almayı planlıyorlar , dolar yükselişte , herkes ne yapmalıyız bu durumda diye merak ediyor.. O yüzden sizin işinize yaracak bilgiler vericeğim. Öncelikle INDIRIM bundan...
  10. larsbutgod

İkinci El iPhone X Alınır mı?

Merhabalar, herkese iyi günler dilerim. Acaba 2020 yılında ikinci el iphone x alınır mı?.. Kullanan arkadaşlar kullanıcı yorumlarını belirtebilirse çok mutlu olurum.. Ya da düşüncesi,fikri olan arkadaşlar yanıt verebilirse iyi olur.. bütçem artarsa ikinci el iphone xs olabilir.. burdaki olay...
  11. larsbutgod

Teknoloji Mağazaların Ne Zaman Açılacağı ile İlgili..

Merhabalar arkadaşlar herkese iyi akşamlar dilerim.. Sizlere sormak istediğim bir soru var, teknoloji mağazalarının ne zaman açılacağı ile ilgili.. Avmler açılmış durumda ama Teknosa/Mediamarkt/Vatan olan 3 dev Teknoloji Mağazalarından herhangi bir açıklama bulunmamakta. Sizce ne zamana açılması...