Arama sonuçlarınız

1. Berker Güler

Soru Steam Diske Yazma Hatasi

Merhaba,common’dan silme,steam silme,onbellegi temizleme yapilicak herseyi yapiyorum ve hala bu yaziyi veriyor.Forza Horizon 5’i 1050ti Omen’ime indiriyorum.25GB’a geldi denedim denedim sonra sildim.Sifirdan basladi ve 12.GB’de disk yazma hatasi verdi.Lutfen yardim edin kafayi yiyecegim.
  2. Berker Güler

Soru Farfetchden Gumruge Takilmasi

Merhaba farfetch uzerinden 180-185 euro’ya ayakkabi almayi dusunuyorum.Gumruge taklirisa ptt ye para odeyip mi aliyorum yoksa ayakkabi iade mi oluyor?Sanirim ptt ye para oduyoruz ayagina kadar gidip ama bilen varsa cok makbule gecer.Tesekkurler
  3. Berker Güler

Soru Social Club Pc ps4 aktarma

Merhaba 4 ay once biraktigim pc gta online hesapimda 100m param vardi,ps4e gectim simde anca 3m yapabildim.Sonuc olarak da pc social clubimi ps4’e baglamak istiyorum.Oyle birsey mumkun mu?Veya direk ps4 teki hesapi pc social cluba baglayip hile yapsam.Ps 4 te para hilelj girebilir miyim?Tesekkurler
  4. Berker Güler

Soru Farfetch Gumruk Olayi (Acil)

Merhaha farfetchden 180 euroya ayakkabi almayi dusunuyorum ama gumruge takilma,takilmadan gecince ne kadar gumruk vergisi oduyecegim beni bilgilendireblirseniz cok iyi olur
  5. Berker Güler

Soru SİP DEEVRE DIŞI BIRAKILIR MI

merhaba acil sroua cevap vermeniz lazım teşekkürler macime euro truck sim 2 kurdum steamden para ve level hack için de cheat engine kurdum ama ets 2 yi seçtiğimde System Integrity Protection'(SIP devre dışı bırak diyor.sizce devre dışı bırakmalı mıyım hileyi yaptıktan sonra tekrardan açmak şartıyla
  6. Berker Güler

Lebron 18 Low vs Curry 8

Merhaba ilk olarak ayakkabi kategorisini arayip arayip bulamadigim icin buraya yaziyorum hemen reportlamayin.Curry 8 veya Lebron 18 Low alicagim.cok arada kaldim sizce hangisi dhaa iyi?
  7. Berker Güler

Yiyecekten Kurt çıkması acil bakın ama acil

arkadşalar merhaba dün akşam nektarin yiyordum ve bi baktım rengarenk mini minnacık bir kurt bir tane gördüm ama dışındaydı belki de 2 tane vardır bilmiyorum görmedim veya hissetmedim ama yediysem nolur mide asiti eritir ama ama erirken çoğalıp akciğer veya karaciğeri sarabilir gidip midemi...
  8. Berker Güler

Öneri Arayıp Bulamama Sorunu-Önerisi

Merhaba,yaklaşık 1.5 yıldır SDN Forum'u kullanıyorum.Sorunlarıma çözüm bulduğum için ve fikir verdiği için severek kullanıyorum.Ama konu açarken bir arama kutusu olmadığı için konuyu tek tek bulmaya çalışmak zor oluyor.Konu bulma kısmına bir arama butonu gelse ve aradığınız şeyi daha kolay...
  9. Berker Güler

Yardım Macbook'a Steam indirince kurarken izin vermeme.

Merhaba,bu sorunun software ile alakalı olduğunu düşündüğüm için buraya yazıyorum.Macbook Air M1 bilgisayarıma Steam indirdim,kurarken “steam_osx” is damaged and can’t be opened. You should move it to the Bin. Yazısı çıkıyor çözümü nedir?(çöp kutusuna atmak dışında ne yapılabilir çünkü steam...
  10. Berker Güler

Yardım OMEN 15

Merhaba,2018 başında aldığım Hp Omen 15 1050t bilgisayarımı satmayı planlıyorum.Ama aklıma sattıktan sonra sattığım kişi hack veya kötü şeyler yaparsa sattığım bilgisayarda benim başım yanar diye korkuyorum.Beni bu konular hakkına aydınlatırsanız sevinirim.İyi günler
  11. Berker Güler

Yardım Konularım silinebilir mi?

merhaba açmış olduğum bütün konularıu bir moderatör veya yetkili biri rica etsem kapatabilir mi ben bulamadım da (bu konu da dahil) teşekkür ederim
  12. Berker Güler

Soru 3060tı vs Mac air

Merhaba,14 yaşındayım.Sizce 3060TI I7 10700K 144HZ 1080 Kasa mı,Macbook Air M1 mi sizce?Arada bir Fortnite giriyorum.Alırsam da max mc girerim mac de sizin terchiniz olurdu?
  13. Berker Güler

Soru 1050Tİ 2021’de hala iyi mi?

Merhaba,2018 ocak yılında aldığım Hp Omen 15 İ7,1050Tİ olan oyuncu dizüstümün eskidiğini düşünüyorum.Hala iş görüyor ama görüş,fikir almalıyım.Sizce 1050ti 2021’de iş görür mü?Fortnite,BeamNG,GTA V online oynuyorum.BeamNG’de cidden deli kasıyor.Fortnite da herşey lowda perf mod 80fps yırta...
  14. Berker Güler

Soru Grand Theft Auto V İndirme Sorunu

Merhaba,önceden kökten (Rockstar uygulamaları dahil)sildiğim GTA V’yi Epic Games üzerinden indirmeye karar verdim.2-3 saattir iniyor 32GB oldu ama şöyle bir sıkıntı var: 208gb gösteriyor.Benim bildiğim 103 veya 90gb idi.Güncellemelerle vs mi alakalı yoksa bir sebepi mi var?32GB indiği için...
  15. Berker Güler

Soru Hey Mercedes Sorunu

Merhaba,Dün Mercedes Benz GLB 2021 model arabamı aldım.Ama Hey Mercedes diye seslendiğimde buyrun sizi dinliyorum diyor havalandırmayı 24 derece yap diyince,veya herhangi bir anlaması gerekn bir şey dediğimde üzgünüm dediğinizi anlayamadım diyor.Ama her defasında,yardım ederseniz sevinirim.İyi...
  16. Berker Güler

Yardım Mercedes Glb 2021 0 Hey Mercedes Sorunu

Merhaba,Dün Mercedes Benz GLB 2021 model arabamı aldım.Ama Hey Mercedes diye seslendiğimde buyrun sizi dinliyorum diyor havalandırmayı 24 derece yap diyince,veya herhangi bir anlaması gerekn bir şey dediğimde üzgünüm dediğinizi anlayamadım diyor.Ama her defasında,yardım ederseniz sevinirim.İyi...
  17. Berker Güler

Yardım Media Markt Siparişlerim Kısmında Gözükmüyor

Merhaba,5 dakika önce Media Markt’dan bir şey sipariş ettim.Mail olarak da geldi sipariş numarasıyla.Ama hesapım,Siparişlerime geçtiğimde göremiyorum.Nedeni ne olabilir?Teşekkürler
  18. Berker Güler

Rehber Mercedes C180 Coupe Amg 2018 Deneyimlerim

Merhabalar araçta amg nin en pahalı jantları var ( hava atmak için söylemiyorum adını bilemdiğimden) dışı siyah içi taban full bir araç cidden mercedes zevkini yaşatıyor bana genelde eco veya comfortta kullanıyorum ama satmaya karar verdiğim için bu aralar sport plusta kullanıyorum aracım stok...
  19. Berker Güler

Soru Bmw 3 Serisi Vs Audi Q3

merhabalar biliyorum ikisi aynı sınıf değil ama ikisinden birini alıcağım ya bmw 320İ 2021 vs Audi Q3 35 TFSI sizce hangisi?İkiside çok iyi araçlar ikiside dolu olucak.Uzun yola vs çıkıcağız ikisinin de fiyatları hemen hemen aynı ama birisi 3 serisi birisi q3 insan arada kalıyor q3 için fiyatı...
  20. Berker Güler

Rehber Nike Zoom Freak 2 Midnight Navy Düşüncelerim

Zoom freak 2,cidden görünüm olarak çok tatlı,çok iyi bir ayakkabı.Ama bir özelliği var ki onu sınıfta bırakıyor keşke almasaydım dedirtiyor.Yastıklaması berbat ötesi,tam emin değilim yastıkları olmayabilirde.Ayakkabı dışarıya çok uygun değil.Normal atağa çıkarken veya savunurken çok sürtme...
  21. Berker Güler

İnstagram Keşfet Yenileme

Merhaba,İnstagram keşfet hesapımda görmek istemediğim şeyler çıkıyor.Önceden arabalara meraklaydım ve keşfette çıktıkça bakıyordum.Artık pek bir ilgim kalmadı ve araba görmekten bıktım.Uzun lafın kısası keşfetimdeki istemediğim şeyleri nasıl kaldırabilirim,yenileyebilirim?teşekkürler.
  22. Berker Güler

Aliexpress iade kosullari

Merhaba 20 ocak 2021(20.01.2021) tarihinde aliexpressten 430tl degerinde birsey almistim,su an iade etmek istiyorum iade edebilir miyim ve nasil iade ederim?tesekkurler
  23. Berker Güler

Razer Huntsman Mini Kısayol Sorunu

Arkadaşlar merhaba.Normalde fn+ctrl+ 1-5 arasından herhangi bi birisine basarsanız ışık modu değiştirmesi gerekir ama ben basınca değişmiyor.Yardım edebilecek olursa çok teşekkür ederim
  24. Berker Güler

Pahali Vs Ucuz mousepad

Merhaba suan aktif olarak 70tl lik markasiz 90x40 mousepad kullaniyorum birkac arkadasim pahali mousepad cok daha iyi dedi bende neyinin daha iyi oldugun anlamadim,hyperx fury s xxl almayi planliyorum sizce pahali mousepad ucuzdan cok farkli midir hissedilir mi arasindaki fark
  25. Berker Güler

Corsair Vs Steelseries

Arkadaslar merhaba 1 ay icinde arctis 5 veya corsair void elite alicagim.Ikiside cok guclu kulakliklar karar vermesi nerdeyse Imkansiz.Siz olsaniz arctis 5 mi corsair void Elite rgb mi alirdiniz? Kullanim alanlarim:Fortnite/pc de bisey izlerken vs
  26. Berker Güler

Corsair void elite vs hyperx cloud 2

Arkadaslar merhaba 1-2 ay icinde kendime guzel markali 700 tl bandinda bir oyuncu kulakligi alicagim.Corsair Void Elite ile Hyperx cloud 2 buldum ikiside hemen hemen ayni corsair bir tik daha rahat diye dusunuyorum fikirleriniz nelerdir yazarsaniz cok mutlu olurum tesekkurler
  27. Berker Güler

Kumas Pedli oyuncu kulakligi

Arkadaslar selam kumas pedleri olan terletmeyecek markali oyuncu kulakligi ariyorum butcem 700tl,arctis 1e bakiyorum simdilik ama bana fiyatini hak etmiyor gibi geldi bilen varsa kumas pedli oyuncu kulakligi markali yazarsa sevinirim tesekkurler
  28. Berker Güler

Hyperx cloud 2 vs SteelSeries arctis 1

Arkadaslar selam 1-2 ay icinde 700tl butceli guzel markali bir oyuncu kulakligi alicagim aklimda Hyperx cloud 2 ve steelseries arctis 1 var.Incelemelere baktigimda cloud 2 ile hep arctis 3 karsilastirilmis anladigim kadariyla cloud 2 arctis 1den bi kac gomlek ustte.Bi fikri olan vs. yazarsa...
  29. Berker Güler

Anlamadim

Merhaba bi 10dk once aliexpressten bir mouse aldim siparisler kisminda simdi ode diye bi kisim var sanirim bu tusa basana kadar para aliexpresste bekliyor bastiktan sonra da firmaya gidiyor basmazsam urunu gondermezler mi birisi olayi soyleyebilir mi nasil oldugunu acil cok tesekkur ederim
  30. Berker Güler

Cd çalışmıyor ps4 watch dogs 2

Merhaba 2 yıl önce aldığım watch dogs 2 ps4 cd çalışmıyor arkasındaki alimünyüm kaplı gibi gözüken yerde bir kaç iz var silmeyi deniyorum çıkmıyor foto yükleyemediğim için insta vericeğim ordan bana ulaşın size foto atayım : berkerguler ps4e soktuğumda değişik sesler gelip error diyor lütfen...
  31. Berker Güler

Ethernet kablosu

İnternet alt katta benim laptop üst katta ethernet kablosu çekmek istyorum ama kablo çirkin duracağı için çekemiyorum nasıl çekebilirim/hangi yollarla
  32. Berker Güler

Farklılık

Merhaba internetin yanında telefonum 32mbps çekiyor ama bilgisayarım 2mbps çekiyor aynı yerde telefonum iphone 11 bilgisayarım hp omen 15 ikiside çok eski cihazlar değil ama bilgisyarın neden bu kadar düşük çektiğini anlamış değişim yardımcı olabilecek varsa lütfen yardımcı olsun kendi...
  33. Berker Güler

Ps5 Monitöre bağlanır mı?

Ps5 almayı düşünüyorum yanında da 144hz 1ms monitöre de almayı düşünüyorum kasa olmadan ps5i monitöre bağlyabilir miyim,nasıl bağlarım?Teşekkürler
  34. Berker Güler

Ps4 (CE-3005-8) hatası

Merhaba 5 yıl önce aldığım ps4üme 2 yıldır sorunsuz bir şekilde takabildiğim watch dogs 2 yi takmaya çalışınca 11.669gb a kadar geliyor sonra ps4 den değişik bir ses çıkıyor takılma gibi tekrar ediyor sonra bir hata oluştu diyip oyunun resminin altına bir çarpı işareti düşüyor.Tek kullanan benim...
  35. Berker Güler

Apex 5 gecikme süresi

Herkese selam Steelseries apex 5’in gecikme süresi kaç ms bilen varsa yazabilir mi?
  36. Berker Güler

Apex Pro vs Apex 5

Arkadaşlar selam apex pro ile apex 5’in arasındaki farkları birisi anlatabilir mi?
  37. Berker Güler

Teslimat başarısız oldu,Lütfen postanenizle veya satıcıyla iletişime geçin.

Kargo takibine baktığımda dün varış ülkesine ulaştı diyordu (ulaştığı tarih bu ayın 8i) bugün baktığımda ise Teslimat başarısız oldu,postanenizle veya satıcıyla iletişime geçin diyordu.Ptt'yi aradım ürün takip numarasını verdim bulunamadı dediler.Ürün 350TL gümrüğe falan mı takıldı acaba birisi...
  38. Berker Güler

Çizilir mi

Gençler selam 1 sene önce Razer mousepad almıştım çok ince.Yeni bir SteelSeries mouse aldım.Altının çizilmesini istemem.Mousepadi değiştirmeli miyim?
  39. Berker Güler

Hangisi Alınmalı?

Arkadaşlar selam,bende 2018 ocak ayında aldığım Hp Omen 15 oyuncu bilgisayarı var.Ama pili vasat.40dk bilemedin 35 dk'da bitiyor.Değişmek istiyorum.Onun yerine sizce Macbook Air 2020 alınır mı?Şimdi birisi oyuncu bilgisayarı diğeri iş demeyin.Siz bir başlangıç yapçak olsanız hangisini tercih...
  40. Berker Güler

İpad kullanım süresi

Arkadaşlar selam.Kendime 2015 nisan gibi ipad air 2 almıştım.Geçtiğimiz aylarda yeni ipad pro çıktı.Sizce artık ipad air 2'yi emekli etmeli miyim?Yoksa daha 1 senesi daha varmı? Bence yenisini alma vaktim geldi ama yinede bir soriyim dedim