Arama sonuçlarınız

1. Ugurcncan

Soru MYP İLE KESİN KAYIT

arkadaşlar merhaba, ben myp ile bi kaç üniversiteye yatay geçiş başvurusunda bulundum. ilk başvurduğum üniversite sonuçları açıkladı ve kesin kayıt tarihi de açıklandı kazanmıştım orayı başvurduğum diğer üniversiteler ise daha açıklanmadı mecburiyetten ilk açılana kesin kayıt yapmak zorunda...
  2. Ugurcncan

Soru Mi Band 4

Arkadaşlar öncelikle merhabalar, eskiden app indirerek mi 4 e arayüz falan ekliyebiliyorduk şuan olmuyor bir türlü bu sorun sadece bende mi var 1678417972 Sorun çözüldü uygulamadan kaynaklıymış.
  3. Ugurcncan

Turkcell Fatura

Arkadaşlar merhaba, daha bugün turkcell faturaliya geçtiğim gibi ekranda 42 TL gibi bisey çıktı. Ödeyeceğim fatura ise 51 TL. Şimdi daha faturama zaman var iken bu 42 TL nerden çıktı?
  4. Ugurcncan

Internetten para kazanma

Rez
  5. Ugurcncan

Aras Kurye

Arkadaşlar merhaba, 14 Ekim'den bu yana Aras kurye ile İş Bankasından gelecek olan kartım bir türlü gelmedi. Sürekli “ ACENTEDE İADE - ULAŞILAMIYOR” yazısı var. Bu Acente nerdedir gitsem kartı alabilir miyim? Ne yapmam gerek yardımcı olun lütfen..
  6. Ugurcncan

Lenovo Laptop

Bir türlü resim yükleyemedim. Şöyle; Disk hataları onarlanıyor. Tamamlaması bir saatten fazla sürebilir. Diyo
  7. Ugurcncan

Lenovo Laptop

Bir türlü resim yükleyemedim. Şöyle; Disk hataları onarlanıyor. Tamamlaması bir saatten fazla sürebilir. Diyo 1602527464 Bir türlü resim yükleyemedim. Şöyle; Disk hataları onarlanıyor. Tamamlaması bir saatten fazla sürebilir. Diyo
  8. Ugurcncan

Lenovo Laptop

Arkadaşlar merhabalar ben bugün 2.el bi Lenovo laptop aldım. Eve gelince açınca bu yazı çıktı. Ne yapmam lazım bozulmadı değil mi?
  9. Ugurcncan

Matemetiğim Çok Kötü

Bildiğim kadarıyla matematik kursları var dershane tarzı oraya bi danışmanı tavsiye ederim
  10. Ugurcncan

Dershane

Arkadaşlar merhaba lütfen bana bi yardımcı olun ben yaklaşık 1 ay dershaneye gidiyorum suan 11.sinifim ama dershanede 12. Sınıf derslerini görüyorum belki gelecek sene icin iyi ama 11. Sınıf dersleri boşta kalıyor. Ve bende dershaneye gelecek sene planlamayı düşünüyorum. Simdi bu durumda...
  11. Ugurcncan

Dershane

Arkadaşlar merhaba lütfen bana bi yardımcı olun ben yaklaşık 1 ay dershaneye gidiyorum suan 11.sinifim ama dershanede 12. Sınıf derslerini görüyorum belki gelecek sene icin iyi ama 11. Sınıf dersleri boşta kalıyor. Ve bende dershaneye gelecek sene planlamayı düşünüyorum. Simdi bu durumda...
  12. Ugurcncan

İş Bankası

Arkadaşlar ilk önce merhaba Ben iş bankasından bi bankamatik kart istedim ve şubeyden kartımı teslimi almak istedim. Sorun ne zaman şubeye gitmem gerektiği? Şimdi ben kendim mi şubeye gideyim yoksa onların mesajlarını falan mı bekleyeyim ?
  13. Ugurcncan

WhatsApp

Teşekkürler yanıt için. Ama ben zaten hep öyle kullanıyordum.
  14. Ugurcncan

WhatsApp

Arkadaşlar merhaba, eskiden whatsapp webi mobil tarayıcı üzerinden kullanabiliyorduk. Dün karşılaştığım bir sorunla direkt olarak WhatsApp uygulamasına gönderiyor sorun ne acaba ?
  15. Ugurcncan

Yks

Nasıl geçti yks sınavı anlatın bakalım :)