Arama sonuçlarınız

1. Ozguri

Pil kullanımı

Ayarlar-Pil- Güç tüketimi ayrıntıları sonra yukarıda Yazılım a tıklarsan görebilirsin veya dijital denge den
  2. Ozguri

P40 lite ekran

Denedim ama ölü piksel yok dediğim gibi düz beyaz alanda veya yeşil acık renkli bir alanda dikkatli bakıldığında belli oluyor hani silme ihtiyacı duyuyorum bu sebepten öyle birşey ?
  3. Ozguri

P40 lite ekran

Telefonun ekranının beyaz yerlerine dikkatli ve yakından bakıldığında sanki yağlı bir elle dokunmuş gibi renkli gözüküyor ama yakından ve dikkatli bakıldğında durum böyle bu ekran koruyucundan mıdır yoksa telefonun ekranından mı kaynaklıdır
  4. Ozguri

Note 10+ Vs. S20+

Kullanımınıza göre note 10+ daha iyi bir seçenek
  5. Ozguri

Huawei p40 lite

Ben 2 aydır p40 lite kullanıyorum google olmaması pek sorun değil zaten işlerini görebiliyorsun yeni uygulamalarda geliyor. Sadece dediğin gibi instagram dan selfie cekiceksen dediğin sıkıntı var. Ama performans ve fotoğraf kalitesi güzel, video performansı kötü, ben memnunum cihazdan ama realme...
  6. Ozguri

EMUI 11 Tanıtıldı! İşte Yepyeni Özellikler Ve Güncelleme Alacak Modeller

Huawei p40 lite EMUI 11 almıcak mı? Halbuki yeni çıkan bir cihaz
  7. Ozguri

Model öneriniz?

6600 e çıkabilirsen Xr tavsiye edebilirim
  8. Ozguri

Hangisini almalıyım?

Arkadaslar mi note 10 lite ve realme 6 pro daha iyi bir telefon olduğunu biliyorum ben sadece redmi note 9 pro. P40 lite, a71 arasında hangisi alınır demek istemiştim teşekkürler cevaplarınız için
  9. Ozguri

Hangisini almalıyım?

Tamam teşekkür ederm çok konu başlığı için kusura bakmayın
  10. Ozguri

Hangisini almalıyım?

Xiaomi redmi notw 9 pro pardon acele ile yazamadım kusura bakmayın lütfen
  11. Ozguri

Hangisini almalıyım?

Baska telefon söylemenize gerek yok dedm ama xiaomi redmi note 9 en fazla baska cıkamam 3 ü arasında
  12. Ozguri

Hangisini almalıyım?

Hemen alıcam o yüzden
  13. Ozguri

Hangisini almalıyım?

A71 mi p40 lite mı acil diğer telefonları söylemeyin biliyorum ikisi arasında
  14. Ozguri

Telefon önerileri

İphone xr öneririm sıkıntısız en az 4 yıl götürür
  15. Ozguri

Hangisi alınır ?

Teşekkür ederim
  16. Ozguri

Hangisi alınır ?

Peki bu MIUI 12 güncellemesi ile düzelir mi, Yani aldığım zamanda rahat şöyle bi 2-3 yılı cıkarsın en azından
  17. Ozguri

Hangisi alınır ?

Xiaomi için yazılımsal sıkıntıları var işte uzun ömürlü olmaz gibisinden konuşanlar oluyor doğru mu bilginiz var mı
  18. Ozguri

Hangisi alınır ?

Evet işlemci olarak zaten gayet güzel antutu testleri bunu gösteriyor, google uygulamalarıda zaten kolaylıkla indirilebiliyor sadece bankacılık uygulamalarını bilmiyorum düzgün çalışıp çalışmadığını, ki genelde p40 lite kullanan memnun sayılır teşekkürler tekrardan 1595707905 Ahah aynen...
  19. Ozguri

Hangisi alınır ?

Bana da o ikisi bir tık daha yakın geliyor
  20. Ozguri

Hangisi alınır ?

Çok teşekkürler yorumunuz öneriniz için. Telefonu ne kadar zamandır kullanıyorsunuz, eksi olarak söyleyebilceğiniz birşey varmı
  21. Ozguri

Hangisi alınır ?

Teşekkürlerr
  22. Ozguri

Hangisi alınır ?

P40 lite güzel cihaz fakat bu google desteği olmaması alışabilir miyim diye düşünüyorum evet appgalery var uygulamaları indirebilirim yine de ama insanı düşündürüyor
  23. Ozguri

Hangisi alınır ?

Selam, 3500 tl üstüne maks 3 taksit oluyor bu yüzden sizce, xiaomi mi 9t, xiaomi mi note 10 lite, Huawei p40 lite. Bu 3 cihazdan hangisi alınabilir. Alıcağım zaman eğer Hepsiburada da Realme 6pro 3500 e indirime girerse buda bir seçenek. Benim için önemli olan, batarya, kamera ve uzun ömürlü...
  24. Ozguri

Mi band 5

Peki şuan da mi band 4 alınır mı
  25. Ozguri

S10 lite VS S10e

Selamlar, bilen varsa eğer S10e bataryası 3100 mah. Peki günlük bir kullanımda sadece sosyal medya kullanıyorum oyun oynamam günü kurtarır mı? Üni öğrencisiyim ortalama 8-9 saat dışarda kalıyorum
  26. Ozguri

Mi note 10 lite deneyimlerim

Teşekkür ederim yani fiyatına göre bu zamanda çok iyi bir telefon 2-3 yılda sorunsuz götürürse tadından yenmez
  27. Ozguri

Mi note 10 lite deneyimlerim

Merhaba hayırlı olsun, benim de alabilceğim telefonlardan biri bataryası ekranı çok iyi peki kamerası nasıl ve şuanda performansı nasıl bi sorun varmı?
  28. Ozguri

Note 20 Ultra Kanlı Canlı Karşımızda

Note 20 den sonra Note 10, Note 10 Lite fiyatında düşüş olur mu ?
  29. Ozguri

Telefon önerisi

Video çeken biri değilim zaten fazla. Onun haricinde anladığım kadarıyla s10e de p30 da beni üzmez teşekkürler yorumlarınız için
  30. Ozguri

Telefon önerisi

p30 olabilir aslında şimdi S10e, P30, Note 10 lite arasında kaldım. S10e boyut ekran işlemci kamerası olarak güzel bataryası iyi değil P30 ekranı oled işlemcisi iyi kamerası zaten iyi Note 10 lite büyük bir ekran kamerası orta derecede işlemcisi note9 la aynı benim için artısı speni Bunlar...
  31. Ozguri

Telefon önerisi

Teşekkürler s10e hosuma gidiyor ekran kasa olarak tek kafama yatmayan bataryası, note 10 lite da ekran spen hoşuma gidiyor sadece işlemci 9810 ilerde sıkıntı yaşatmasından çekiniyorum
  32. Ozguri

Telefon önerisi

Merhabalar geçen günlerde de telefon önerisi istemiştim iphone se tercih edilmişti fakat bazı sebeplerden iphone alamıycam sanırım. Yaklaşık 5-6 senedir ios kullanıyorum bu sebepten uzun vadede bakacak olursak sizce 2-3 sene rahat kasmadan götürebilecek bi telefon arıyorum sizce, Samsung Note 10...
  33. Ozguri

Hangi telefonn?

Banada iphone se ağır basıyor güçlü bir telefon, note 10 lite da ekran spen hoş ama 2 sene sonunda telefonda telefon hangi durumda olur orası mechul cevaplarınız için teşekkür ederim
  34. Ozguri

Hangi telefonn?

Yani bana da öyle geliyor samsung note 10 lite da hoşuma gidiyor spen için uygun fiyat ama işte 2 sene sonra kasma donma gibi sıkıntılar olabilir mi diye düşünüyo insan
  35. Ozguri

Hangi telefonn?

Teşekkürlerr
  36. Ozguri

Hangi telefonn?

Yok normal günlük işler ya oyun falan nadir oynarım zaten
  37. Ozguri

Hangi telefonn?

Sizce samsung note 10 lite, iphone se, xiaomi mi note 10 lite 3üde farklı bir telefon iphone se kücük bir ekran olması benim için sorun değil hangisini almak daha mantıklı olur en azından 3-4sene rahat kullanabilmek açısından
  38. Ozguri

İphone 7 plus

Şuanda ortalama 2400.2900 gibi satılıyor sahibinden de batarysını apple a gönderip orjinal taktırıcam camıda değiştiricem ekrana dokunmıcam 2000 az değil mi?
  39. Ozguri

İphone 7 plus

32 gb şarj aleti var yani en azından 2500 e vermek isterim
  40. Ozguri

İphone 7 plus

İphone 7 plus ön cam catlak dokunmatiğinde sıkıntı yok ön camını değiştircem ve bataryasını apple a gönderip değiştirip satmayı düşünüyorum 3 yıllık cihaz normal olarak garantisi yok ve faturasınıda bulamıyorum sizce hangi fiyat aralığında satabilirim?
  41. Ozguri

İphone ön cam

iphone 7 plus telefonun ön camı catladı ve ön kameranın üstünden geçiyor cam değişimi olduktan sonra düzelir mi yoksa kamera çizilmiş midir
  42. Ozguri

Kırık ön cam

Apple komple ekran değişimi yapıyor ve bin tl ben sadece ön camı değiştirmek istiyorum 1591119761 Evet öyle olabilir aslında mantıklı
  43. Ozguri

Kırık ön cam

İphone 7 plus ım var ön camı kırık dokunmatiği çalışıyor hiç bir sıkıntı yok ön camını yaptırıp satmak istiyorum ama herhangi bi telefoncuya güvenipte veremedim orjinal ekranı alıp yan sanayi bi ekran takmasından korkuyorum nerde yaptırabilirim
  44. Ozguri

iPhone 5/6/7

Kanka bende 7 plus var ama ön camı kırık satmayı dusunuyorum da camını güvenip te yaptıramadım adam orjinal ekranı alıp yan sanayi takmasından korktuğum için :d
  45. Ozguri

Telefon önerisi

2340 tl ile alıyor bu telefonu işte geriye ortalama 3000 kalıyo bence iyi gayet
  46. Ozguri

Telefon önerisi

İphone 7 plus var suan kullandıgım telefon sadece ön camım catlak onu yaptırp satmayı dusunuyordum ama hepsiburada da böyle bi kampanya oldugunu bilmiyordum o halde yaptırıp ordan artık ne kadar indirip yapacaklarına bağlı belki iphone se alabilirim veya dediğiniz gibi mi note 10 lite veya mi9t...
  47. Ozguri

Telefon önerisi

Evet arada fiyat farkı var haklısınız note 10 lite da gayet iyi bir telefonmus ben bakmamıştım daha önceden alabilirsem note 10 lite alırım olmadı mi9t de iyidir diye düşünüyorum :d
  48. Ozguri

Telefon önerisi

evet mi note 10 lite olabilir aslında biraz daha beklemem lazım onun için ama olabilir teşekkürler
  49. Ozguri

Telefon önerisi

2.500-3500 tl arası
  50. Ozguri

Telefon önerisi

Sizce huawei p40 lite, xiaomi mi 9t veya samsung a71 arasında kaldım veya varsa sizin öneriniz nedir?
  51. Ozguri

Faturasız telefon

Evet bi arkadas dedi ben satarken istediler yok calıntı olup olmadıgı anlasılması için falan diye benimde kafama takıldı merak ettm teşekkür ederim
  52. Ozguri

İphone

Ya zaten sadece ön camı değiştirmek daha mantıklı ama bazı yerler komple ekran değiştiriyolar artık ön cam değişimi yok diye duydum o yüzden aklıma takıldı
  53. Ozguri

İphone

Bende öyle düşünüyordum adam anlar elbet kendi sadece camını değiştirip daha iyi fiyata bile satabilir o yüzden aklıma takıldı
  54. Ozguri

İphone

İphone 7 plus ım var fakat ön camı çatlak kullanılabiliyor dokunmatiğinde de sıkıntı yok. Telefonu değiştiricem satıcam yani ekranı yaptırıp mı satmalıyım bir telefoncuya yoksa bu halde satmak mı mantıklı fiyat olarak
  55. Ozguri

Faturasız telefon

Ya tabi orası öyle yani ben ortalama 1700-2000 e satsam yeterli benim için
  56. Ozguri

Faturasız telefon

Sıkıntı yok ya, peki normal telefonculara satarken onlar ister mi acaba
  57. Ozguri

Faturasız telefon

Yok 3-4 sene oluyor alalı zaten garantisi bitti
  58. Ozguri

Faturasız telefon

Arkadaslar bende iphone 7 plus var ama faturasını bulamıyorum faturasız telefonu satabilir miyim satarken fiyatını etkiler mi?
  59. Ozguri

Samsung note 8 alınır mı?

yani sararma konusunda haklısınız her telefonda olmaz teşekkürler 1589215595 Yani eğer normal hayata dönersek telefoncuları gezerim :)
  60. Ozguri

Ya kimisi diyor ya yok ekranım yandı yok şöyle böyle diye bende korkuyorum öyle bişy basıma gelebilir mi diye
  61. Ozguri

Haklısınız a serisine bende güvenemiyorum pek mi9t oneplus veya nova5t arasında gidip geliyorum
  62. Ozguri

daha karar veremedim öğrenciyim de zaten almısken pişman olmamak için iyice bakıyorum :)
  63. Ozguri

Sıkıntı yok ya ben zaten hayatımda 3 yıldan fazla bir telefon kullanmadım ?
  64. Ozguri

aslında vatana baktıgım zaman note 8 2999 tl diye gösteriyor şaşırdım ama doğruysa iyi bi fiyat bence o yüzden aklıma takıldı bir tık teşekkürler
  65. Ozguri

yası yet 1589146490 evet ekran olarak iyi oldugu için bataryası yetmiyor maalesef o halde mi9t veya a71 bakarım teşekkür ederim yardımcı oldunuz
  66. Ozguri

Oda ola Oda olabilir tabi ama nedense bi note 8 alasım var tek sıkıntım aldıktan sonra pişman olmamak sıkıntı yaşamamak yani beni rahat bi 2-3 yıl götürürse sevinirim ama dediğinize de bakıcam tşeekkürler 1589146084 En son vatanda 2999 tl yazıyordu doğruysa o yüzden uygun geldi bir an tabi...
  67. Ozguri

2500.3500 civarı yazmıstım ama beceremedim heralde
  68. Ozguri

Arkadadaşlar bana da yardımcı olsanız bu arada fena olmaz ?
  69. Ozguri

Agaha ya en azından 2-3 yıl götürür diye düşünüyorum ben
  70. Ozguri

Android 10 mu ne güncellemesi cıkıcakmıs ta note8 e gelmeyecekmiş sanırım uzun zamandır samsung kullanmıyorum ama note sersii hoşuma gidiyor
  71. Ozguri

Güncelleme almıyor falan diyorlardı bu sıkıntı cıkarır mı tşeekkür ederm bu arada
  72. Ozguri

Samsung Galaxy Note 8 Kullananlar Kulübü

Arkadaslar note 8 almayı düşünüyorum alınır mı en azından 2 yıl sorunsuz kullanabilir miyim
  73. Ozguri

Arkadaşlar note 8 almayı düşünüyorum yani alsam en azından 2 yıl kullanabilir miyim sıkıntı cıkmadan yoksa alınmaz mı önerisi olan?