Arama sonuçlarınız

1. Yıldırım E.

Soru AliExpress hakkında bilgi almak istiyorum

Merhabalar, gördüğünüz bisiklet için telefon tutacağını almak istiyorum fakat yazan fiyat 0.10 TRY kargo 30 TRY civarı fiyat neden 0.10 TL? Mantıksız bir fiyat birde ben evime gelince üstüne gümrük ücreti ödeyecekmiyim ödersem ne kadar öderim ilk defa, Aliexpress'ten alışveriş yapacağım...
  2. Yıldırım E.

Soru Bilgisayarıma Hangi, Windows Sürümünü Kurmalıyım?

Merhabalar, şuan kullandığım pc, HP all in one bir pc yani laptop ram anakartı vs. kullanılıyor. -i3 2120 -6gb ram 1333mhz 4x1, 2x1 -intel hd graphics -anakart bilmiyorum şuan pc win10 32bit maks. 4gb ram kullanabiliyor ya win10 64bit olacak ya da alt sürümlerden 64bit olacak.
  3. Yıldırım E.

Yardım Sammobile Sitesinden Indirdiğim Rom Dosyasında Cp Dosyası Yok.

Odin ile, Galaxy Tab S3 cihazım açılmadığı için sıfırdan yazılım yükleyeceğim fakat indirdiğim dosyada CP dosyası yok ne yapmalıyım?
  4. Yıldırım E.

Yardım Galaxy Tab S3 Cihazım Hiçbir Şekilde Açılmıyor!

Daha dün cihazımı açmaya çalıştığımda cihazın şarjı 0 idi. Hemen şarj aletini alıp şarja taktım sonrasında açmaya çalıştığımda cihaz kendi kendine samsung yazısı bir gidip bir geliyordu en çok amoled yanığı olacak diye korktum bir süre sonra 1 kez açıldı fakat hemen geri gitti. Saatler sonra...
  5. Yıldırım E.

Realme Buds Air kullanıcıları için güzel haber!

Sevgili, SDN Forum üyeleri. Daha dün itibariyle, Realme Buds Air kablosuz kulaklığa 2.0.0.5 güncellemesi ulaştı eğer güncellemeyi yapmak isterseniz, Realme Link uygulamasına girip kulaklığınızı kaydettikten sonra, uyarıyı onaylayıp bekledikten sonra güncellemeyi kurmuş olacaksınız. Güncelleme...
  6. Yıldırım E.

Genpa mı KVK mı?

Merhabalar, 4 gün önce Vatan Bilgisayar'dan Realme Buds Air kulaklık aldım. Fakat üründe şarj problemi var 15-20 dk sonra, Allah'a emanet ol görüşürüz diyor. Realme müşteri hizmetleri 2 teknik servis seçeneği verdi sizce hangisi sorunumu daha iyi çözer ben değişim istiyorum. Kulaklığa 400TL...
  7. Yıldırım E.

Maksimum 400TL Bluetooth TWS Kulaklık istiyorum

Merhabalar, kursa gittiğim için kulaklık ihtiyacım var ve 400TL lik bir bütçem var bu bütçe arasında bir Airpods 2 tarzı kulaklık istiyorum çünkü silikon uçlu kulaklıkları takınca konuştuğum kişiyi duyamıyorum. Şimdiden teşekkürler.
  8. Yıldırım E.

Philips Android TV hiçbir şekilde Google servislerine erişim sağlamıyor!

Merhabalar, 2015 model Philips 40PFK/6510 Ambilight Android TV kullanıyorum. Dün lanet bir uyarı çıktı güvenli moda alma ile ilgili tamam deyip geçtim sonra ise televizyonu sıfırladı. Sıfırlandıktan sonra hiçbir şekilde, Google servislerine erişim sağlayamadım. Google hesabım bağlı fakat YouTube...
  9. Yıldırım E.

Steam'de alınabilecek uygun fiyatlı oyun tavsiyesi istiyorum

Fiyatı maks. 60TL olan oyun tavsiyelerinizi bekliyorum şuan elimde sadece; -Fall Guys: Ultimate Knockout var.
  10. Yıldırım E.

ADSL modem, VDSL internette router olarak kullanılır mı?

VDSL'e geçişim tamamlandı hız üst katta 22mbps (24mbps VDSL paket) alt katta menzil arttırıcım pek işe yaramıyor. Elimde TP-Link TD-W8961N ADSL2+ modem var, Modemin router desteği var eğer ethernet ile aşağı kata bağlarsam 20mbps interneti bana verebilir mi?
  11. Yıldırım E.

GeForce Now Hyperscape sorunu

GeForce Now'da hiçbir şekilde oyun oynayamıyorum bu uyarı yüzünden yardımcı olursanız sevinirim internetim; 24mbps VDSL 2.4GHz
  12. Yıldırım E.

ADSL'den VDSL'e geçiş sürecim

"Bu mesaj silinmiştir."
  13. Yıldırım E.

Omni DSL N300 en fazla kaç mbps internet destekliyor?

Bu modemin siparişini verdim fakat en fazla kaç mbps internet destekler bilgim yok ileride mesela 75mbps altyapı olan bir yere geçersem verimli çalışır mı? Extra DSL'de gözüm vardı ama pahalı.
  14. Yıldırım E.

Keenetic Omni DSL vs. Extra DSL

VDSL2 altyapıya geçiyorum, ev 2 katlı benim için önemli olan çekim alanı gücüdür bir tane 2.4GHz menzil arttırıcım var ama arada 200TL fark var yani az değil AC desteği benim ne işime yarayacak? Evime en fazla 54mbps internet geliyor. Omni DSL siparişini verdim 298TL'ye ama benim gerçekten Extra...
  15. Yıldırım E.

Keenetic Extra DSL vs. TP-Link Archer VR300 sizce hangisi alınır?

Bütçem bu kadar zorladım anca bunları alabilirim eğer bu segmentte daha iyi tavsiyeniz varsa yazın bakalım. İnsanlar, genelde Keenetic Extra DSL'den daha memnun. Alacağım internet, 24mbps VDSL olacak ev 2 katlı bu katlarda kopma olmadan kullanmak istiyorum elimde, Airties 4430 var. Ne kadar iş...
  16. Yıldırım E.

400TL f/p VDSL modem istiyorum

Bütçem, 400TL üstü olmsaz VDSL modem istiyorum işimi görsün yeter.
  17. Yıldırım E.

Devam eden paket varken numarayı taşırsam pakete ne olur?

Şuan, Türk Telekom hat kullanıyorum. Numaramı, Turkcell'e taşımayı düşünüyorum bu ay paketim yenilendi eğer başvuru yaparsam paket ne olacak? 32 liram boşa gitsin istemem açıkçası. 1610205962 Konu hakkında bilgisi olan yok mu? :D
  18. Yıldırım E.

Papara, Play Store'da yeniden kullanıma sunuldu!

Bildiğiniz gibi bugün, Papara Play Store'da yok olmuştu bu akşam bir güncelleme ile tekrardan kullanıcılarla birlikte.
  19. Yıldırım E.

Plastik yanığı kokladım zehirlenir miyim?

Az önce evde plastik malzeme yaktım kokusu burnuma geldi çok rahatsız ediciydi 2 kere girdi zehirlenmeye neden olabiliyormuş bir sıkıntı olur mu?
  20. Yıldırım E.

Ucuz bir OnePlus telefon geliyor!

OnePlus Nord N10 5G, İşlemci olarak; Snapdragon 690 kullanan telefon, 6.49inç bir IPS panel ile bizleri karşılıyor. Ram olarak 6GB hafıza olarak 128GB seçeneği bulunmakta bataryası ise 4300mAh tasarımı güzel olan telefonun ekran çözünürlüğü ise 1080x2400. Maalesef max. 4K 30fps çekim sunuyor...
  21. Yıldırım E.

Genpa servis nasıldır?

Redmi Note 8 cihazımda wifi kopma sıkıntısı olduğu için garantiye göndermeye karar verdim. Cihazım TürkMI garantili yani genpa siz garantiye gönderdiyseniz lütfen yorum bırakın.
  22. Yıldırım E.

SDN Wild Rift Sunucusu Kurdum

Bildiğiniz gibi, Wild Rift; LoL oyununun mobile uyarlanmış hali oyun yeni çıktı benim çok hoşuma gitti ve forumda oynayan kişiler ile beraber rahatça oynayalım diye bir, Discord sunucusu kurdum rolleri vs. ayarlamadım odalar şuanlık yeterli çok kişi gelirse ekstra oda açacağım sunucu linki hemen...
  23. Yıldırım E.

Papara - Tosla Karşılaştıma

Yaklaşık 4 aydır Papara, 1-2 haftadır ise Tosla Kart kullanıyorum. Baştan söyleyeyim, 18 yaş altı iseniz direk Papara Black Card alın. 18 Yaş üstü iseniz size kalmış. Şimdi söyleyenler olur neden 18 altına, Papara dedin direk; Çünkü, Tosla Kart 18 yaş altına hiçbir hak tanımıyor ki 18 yaş...
  24. Yıldırım E.

2020'nin 5 Dakika'da Özeti

25. Yıldırım E.

Prof Dr. Uğur Şahin: Koronavirüs en az 10 yıl hayatımızdan tamamen çıkmayacak

Yaklaşık 1,8 milyon kişinin hayatını kaybetmesine neden olan COVID-19 pandemisine karşı aşıların dünyada kullanımına başlanırken ABD’li Pfizer ile birlikte aşı geliştiren Türk bilim insanı ve BioNTech’in CEO’su Uğur Şahin, koronavirüsün en az 10 yıl daha hayatımızdan tam anlamıyla çıkmayacağını...
  26. Yıldırım E.

Call Of Duty Mobile'ı 3. parti yazılım ile 60fps oynayabilir miyim?

Cihazım, Xiaomi Redmi Note 8 eskiden oyunu 60fps oynayabiliyordum fakat oyun artık battle royale modunda maksimum 30fps sunuyor bana. PUBG MOBILE oyununda GFX Tool tarzı yazılımlar vardı buna benzer bir programı, Call Of Duty Mobile oyununda kullanmak mümkün müdür? Oyunu configli bir şekilde...
  27. Yıldırım E.

2. El VDSL2 modem almak mantıklı mı?

Para sınırım maks. 120TL letgo'da bir satıcı ile anlaştım Türk Telekom'un modemini verecek garanti belgesi var. 34 Ay garantili ürünü alırken kontrol edemeyeceğim eve gidince bakacağım 125 tl olarak anlaştık sizce mantıklı mı?
  28. Yıldırım E.

4 aylık Papara deneyimim

Papara Black Card'ı 4 ay önce aldım, fakat AGT Kurye sağolsun 15 günde getirdi. Birde ismi "Aynı Gün Teslim"miş bruh! Neyse kartı aldığımda zarf içinde geldi aktivasyonunu gerçekleştirdim. 10 Gün sonra Kuveyt Türk ATM'den para yatırdım en sevdiğim şey de bu istediğim ATM'den rahatça para...
  29. Yıldırım E.

64GB F/P USB Tavsiyesi

Usb lazım param maksimum 70 TL okuma yazma hızı iyi 64GB'lık USB bellek istiyorum.
  30. Yıldırım E.

Linux Peppermint'te USB'ye İso yazabilir miyim?

Dün bilgisayarıma linux kurdum fakat memnun kalmadım işletim sistemi bana uygun değil 32bit sürümdeyim (peppermint) usbye nasıl iso yazabilirim?
  31. Yıldırım E.

Linux Peppermint'e nasıl Zoom kurabilirim?

Bugün @rise sağolsun linux peppermint kurdum fakat kullanımı hakkında bilgim yok derslere girmek için zoom'u nasıl kurabilirim?
  32. Yıldırım E.

Bu PC'ye hangi Linux sürümü kurulmalı?

Elimde eski bir bilgisayar var ve çok kastığı için ya Linux ya da MacOS kuracağım, Linux kesinlikle daha iyi çalışır şuan Win7'deyim özellikler; Windows 7 Ultimate x64bit Intel Pentium E6600 G41 Express Chipset 2GB Ram 100+200GB HDD Linux kurulumu hakkında bilgim 0 lütfen yardımcı olun.
  33. Yıldırım E.

JBL T205 alınır mı?

Bildiğiniz gibi QCY T5 almıştım fakat cızırtı sorunu vardı ve gittikçe yükseldi T5'i iade ettim satıcı sağolsun onayladı. Bundan sonra BT kulaklık işine bulaşmayacağım, JBL'in T205 adlı bir modelini buldum bütçem 120 TL bu kulaklık iyi midir kullanan varsa yazabilir teşekkürler. Linki...
  34. Yıldırım E.

Security Code kazınmış kulaklığın iadesi kabul edilir mi?

Qcy T5 aldım ama sıkıntıları var gelir gelmez orijinal mi diye security code u kazımıştım iade kabul olur mu?
  35. Yıldırım E.

QCY T5 ilk bakış

Pazar günü verdiğim QCY T5 siparişi elime Salı yani bugün ulaştı ilk görünüşte tasarım gayet hoş malzeme kalitesi idare eder 100 liralık kulaklık için normal fakat sağ kulaklıkta hafif bir cızırtı var eğer evinizde ADSL bir internet varsa bitersiniz ki bende de ADSL var 2.4Ghz bir kulaklık ile...
  36. Yıldırım E.

En sevdiğiniz teknolojik alet ne?

PC ama yok.
  37. Yıldırım E.

Trendyol çok fazla ürün iptal etmek sıkıntı olur mu?

benim 4-5 tane siparişimi iptal ettim ürünlerden vazgeçip bir sıkıntı olur mu bana bir zararı bu iptalleri ard arda yaptım.
  38. Yıldırım E.

Earbuds S vs. QCY T5

Bir arkadaşım BT kulaklık alacak ikisi arasında kalmış hangisini tavsiye edersiniz?
  39. Yıldırım E.

QCY T5 alınır mı?

Uzun araştırmalar sonucunda QCY T5 almaya karar verdim kullanan varsa veya daha iyi bir alternatif önerecek varsa yazabilir ona göre alacağım. bana göre eksileri şunlar; 1) Micro USB üzerinden şarj olması. 2) Dokunmatik alan hakkında şikayetler olması artıları; 1) Tasarım 2) Silikon kulak...
  40. Yıldırım E.

BT 5.0 kulaklık, BT 4.2 telefonda dizi izlerken fark edilebilir gecikme yapar mı?

Bütçem max 200TL kulaklık alacağım fakat, Xiaomi gitmiş Redmi Note 7'ye BT 5.0 koyarken Redmi Note 8'e BT 4.2 koymuş ben daha çok; Youtube, dizi-film, müzik ve Canlı Derslerde kullanacağım ağız kayması olması benim canımı çok sıkar fakat çok belli olmazsa sıkıntı olmaz arasında kaldığım bir kaç...
  41. Yıldırım E.

Geri döndüm

Forumdaki @Umut Çelik ile instagramdan iletişime geçtim ve sağolsun bir mod hesabımı açtı çok teşekkürler.
  42. Yıldırım E.

Hesabımın kalıcı olarak banlanmasını talep ediyorum

Hesap kalıcı bir şekilde banlansın hiçbir şekilde açamayayım teşekkürler.
  43. Yıldırım E.

Papara kart mahalle adını 2 kere yazmışım

Evet, mahalle adını 2 kere yazmışım yanlışlıkla bir sorun olmaz diye düşünüyorum ama size de bir sorayım dedim bazı kargo şirketleri bu konuda sıkıntı çıkarabiliyorlar. Şimdiden teşekkürler.
  44. Yıldırım E.

Papara kart başvurusu yaptım, ne kadar sürede gelir?

Papara kart başvurusu yaptım internette çok şikayet var süre ile ilgili İzmir'de oturuyorum ne kadar sürede gelir?
  45. Yıldırım E.

Gmail mesajları görememe sorunu

Bu neden böyle oluyor çözümü nedir mesajları okuyamıyorum.
  46. Yıldırım E.

Türk Telekom ADSL'den VDSL'e geçenlere modem veriyor mu?

Sorum şu; Şuan TT ADSL abonesiyim ama VDSL modemler çok pahalı TT ADSL'den VDSL'e geçenlere modem veriyor mu?
  47. Yıldırım E.

Ev interneti isminiz ne?

Benim Wi-Fi ismim, SariKANARYA.
  48. Yıldırım E.

En iyi dizi izleme sitesi önerileri

Korsan kesinlikle yasaktır. 1 - Netflix 2 - Prime Video 3 - Blu Tv 4 - Kanal D 5 - Puhu TV Sizde sıralamanızı yapın korsan söylemeyin sakın, insanlara örnek site önermiş olalım.
  49. Yıldırım E.

Note 20 Ultra deneyimim.

MediaMarkt'da deneme fırsatım oldu 120hz cezbedici çok hoş yağ gibi akıyor ama bir sorun var; Exynos 990. 5 dakikalık Brawl Stars oynamam sonucunda cihaz çok ısındı ve throttle yedi. Telefonda başka oyun yoktu ama tasarım olarak hoştu fakat kamera çıkıntısı abartılı, iPhone 11 Pro ile...
  50. Yıldırım E.

AirTies 4430'u nasıl kurarım?

Arkadaşlar cihaz elimde 5-6 senedir var şuan kullanmak için ihtiyacım var daha önce çalışıyordu ama şuan kurulumu beceremiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  51. Yıldırım E.

Teşekkürler SDN Forum!

Uzun bir süredir SDN Forum kullanıyorum ve çok memnunum, Ne zaman rapor etsem bir cevap geliyor olumlu veya olumsuzda olsa tarafsız bir şekilde bakıldığından eminim raporlara. Mod arkadaşlarada çok teşekkür eder ve minnettarlığımı sunarım. Bütün konularıma cevap geldi sağolsun üyeler, modlar...
  52. Yıldırım E.

Türk Telekom İnternet Müşteri Hizmetlerine Ulaşılamıyor!

Bugün internetim akşam 20.00 gibi koptu 444 1 444 numarasını aradım faturanız ödenmemiş dedi robot bende hemen ödedim sonra internet gelmeyince müşteri hizmetlerine ulaştım ve arıza kaydı oluşturdular bekledim sonra internetin sabah gelebileceğini düşündüm belki akşam açamazlar sonra arıza...
  53. Yıldırım E.

RTX 3090 Tasarım Oylaması

Hangi RTX 3090 tasarımını daha çok beğendiniz merak ediyorum ben görünüm olarak Founders Edition'ı daha çok beğendim fakat konu donanıma geldiğinde işler değişiyor başka markaların özelleştirdiği ekran kartları prototip ekran kartlarından daha kaliteli, işlevli ve stabil olabiliyor fakat bugün...
  54. Yıldırım E.

Bugün Redmi Note 8 cihazımda güncelleyicide MIUI 12 göz kırptı.

Arkadaşlar bugün cihazımda güncelleyiciye girdiğimde MIUI 12 gözüktü bir an hemen gitti bu yakında gelebileceğine işaret olabilir.
  55. Yıldırım E.

Redmi Note 8 cihazımın arkasına hafif tıklatınca ses çıkıyor

Cihazda herhangi bir sıkıntı görmedim garantisi devam ediyor bir sorayım dedim bölgeyi foto olarak gönderiyorum.
  56. Yıldırım E.

Herşey dahil ₺8000 PC Toplama

Yorumlarınızı bekliyorum klavye, mouse ve monitör dahil 8000 TL'lik bütçe için pc toplama montajını alacağım yer yaparsa çok iyi olur ekran kartı RTX olursa çok iyi olur işlemci Intel olursa en aşağı 8. nesil Ryzen konusunda pek bilgim yok şimdiden teşekkürler.
  57. Yıldırım E.

BIOS ile PC'yi geri açma

Arkadaşlar pcde bu üzgün surat hatasını verip duruyor biosa girdim kurtarmak için ne yapmam gerekli
  58. Yıldırım E.

Bilgisayarımı Windows 8.1'e yükseltmeli miyim?

İşlemci Intel Pentium(R) Dual-Core CPU E6600 @ 3.06GHz (2 CPUs), 3.1GHz Ram 2GB Ekran Kartı Intel(R) G41 Express Depolama Alanı 200GB SSD Windows 7 Ultimate 1601987693 hangi win sürümünü ve kaç bit indirmeliyim?
  59. Yıldırım E.

PC'yi satsam ne kadar eder?

İşlemci Intel Pentium(R) Dual-Core CPU E6600 @ 3.06GHz (2 CPUs), 3.1GHz Ram 2GB Ekran Kartı Intel(R) G41 Express Depolama Alanı 200GB SSD Windows 7 Ultimate Kasa HP Pro
  60. Yıldırım E.

Bu PC LoL Kaldırır mı?

Sorum bu atmam gereken başka birşey varsa söyleyin atayım alacağım fps'yi belirtirseniz sevinirim.
  61. Yıldırım E.

Hangi ekran koruyucu türü daha iyi?

Ekran koruyucu alacağım sizce hangisi daha koruyucu olur?
  62. Yıldırım E.

Vodafone'dan TürkTelekom'a geçtim ama servis bağlantısı yok

Arkadaşlar salı günü Vodafone'dan TT'ye sim geçişi için başvuru yaptım MNG Kargo cumartesi günü getirmiş ben evde değildim o yüzden alamadım bugün hattı MNG ofisinden aldım ve telefona taktım kilit ekranında Türk Telekom yazıyor fakat servis bağlantısı yok bu neden oluyor birde kaç gün sürer...
  63. Yıldırım E.

Kanal D uygulaması seçenekler sekmesi boş!

Hekimoğlu izleyeceğim ama seçenekler sekmesi boş bu yüzden dizi seçemiyorum uygulamayı sildim bir işe yaramadı.
  64. Yıldırım E.

Redmi Note 8 vs. Redmi 9

Cihazların her ikiside 4/64 cevaplarınızı bekliyorum. Redmi Note 8 ?+1
  65. Yıldırım E.

Spotify telefonu tablet olarak gösterme

Spotify premium'a verecek param yok uygulamanın kendisinde telefonu tablet olarak nasıl gösterebilirim? Apk olarak yükleyince uygulama güncellenmiyor yapabileceğim birşey varsa yazarsanız sevinirim.
  66. Yıldırım E.

VDSL Modem alacağım

VDSL modem tavsiyelerinizi bekliyorum 5GHz olursa çok iyi olur. Bütçe 360.
  67. Yıldırım E.

VDSL'e geçiş için yapmam gerekenler nedir?

Bugün internetimin VDSL ile 50mbps'ye kadar down alabileceğini öğrendim ve kuzenimi aradım kablolar eski yeni modem alman gerekli falan dedi hiç uğraşma dedi ben türk telekom'un ADSL eziyetinden kurtulmak istiyorum kablo çekme vs. hakkında bilgim yok bu işleri nasıl halledebilirim maaliyet ne...
  68. Yıldırım E.

PUBGM oynarken telefonum aşırı ısınıyor.

PUBG oynarken Redmi Note 8 cihazım çok ısınıyor biliyorum oyun ağır o yüzden birde GFX Tool gibi bir program kullanıyorum konunun aslına geleyim ; Bu ısınma telefona zarar verir mi? 1599622243 Bu arada oyunu uzun zaman önce oynardım şimdi bir yükleyesim geldi o yüzden soruyorum telefona zarar...
  69. Yıldırım E.

Philips Ambilight TV siyah leke sorunu!

4-5 sene önce Philips 40PFK6510 TV aldık bir kaç aydır bir leke gördüm televizyonun sol alt köşesinde mikrofiber bezle silincede çıkmıyor çözüm için bir fikriniz varsa yazabilirsiniz şimdiden teşekkürler. https://imgyukle.com/i/xjxlIv 1599412472 bu arada LED TV.
  70. Yıldırım E.

Görüşürüz SDN Forum ailesi

Bildiğiniz gibi eğitim yılı başladı benim derslerim bu sene çok yoğun bu yüzden forumdan ayrılmak zorundayım bugün akşam forumdan ayrılıyorum. :(
  71. Yıldırım E.

@Craigdiizzeer hakkında düşünceleriniz

Beni rüyasında gören bir arkadaş hakkında gerçekten merak ettiğim sorular var buraya yazarsa sevinirim yazdığı mesajlar anlatıcı ve nazik oluyor. 1599220925 yeni biri. ;)
  72. Yıldırım E.

@Webhead hakkında düşünceleriniz

Spider-Man'i çok sever, MCU'ya bu konuda çok sinirli. Mi 9T kullanıyor sevdiğim bir arkadaş kafa dengim. Fanboy değil bu arada @Webhead bazıları Mi 9T fanboyu demişte.
  73. Yıldırım E.

@OzkanK. hakkında düşünceleriniz

Daha önce manyağın biri hırsız dedi arkadaşa Ozan'mıydı neydi yok benim nickimi çaldı falan demişti ismi Ozan olan biri Ozkan nickini istiyor iyiymiş. :) Severim @OzkanK. yi onun dışında kızgın emojiden çektiği ne ya.? Dil çıkarmasa iyi olacak birde. ?
  74. Yıldırım E.

@grbzz hakkında düşünceleriniz

Sevdiğim bir arkadaş biri raporlanırsa cezayı yapıştırır. :) @grbzz hakkında denilecek bir şey yok telefon önerilerinde baya yardımcı oluyor ve S10 kullanıyor. 1598976493 Aramızda sır kalsın, arkadaşın ismi; Arda.
  75. Yıldırım E.

@Creative hakkında düşünceleriniz

Forumu çok iyi yöneten her sorumu cevaplayan biri forum için katkıları en fazla olan kişilerden.
  76. Yıldırım E.

Kameramda bir çizik var

Redmi Note 8 cihazımın kamerasında incecik çizik var öyle normal durumlarda gözükmüyor ışığın açısını tam ayarlayınca gözüküyor bir sıkıntı olur mu? Spigen kılıf alana kadar kameranın üstünü kapatım kılıfı üstüne koydum.
  77. Yıldırım E.

@ConfickerBelasi hakkında düşünceleriniz

? yüzünden ban yiyen ve sonra hatasını düzeltip aramıza giren arkadaş bazıları onun kötü olduğunu düşünüyor ama ben iyi kalpli biri olduğunu düşünüyorum bu arada sorumu sorayım bu kızgın emojilerini neden attınız @ConfickerBelasi hocam? Olgun bir insan bildiği konulara cevap atıyor genelde...
  78. Yıldırım E.

@Usain hakkında düşünceleriniz

Bence iyi biri insanlara sert davranmıyor yumuşak bir şekilde hatalarını anlatıyor hem iyi bir dost hem iyi bir arkadaş her soruya olgun bir şekilde yanıt veriyor. @Usain teşekkürler.
  79. Yıldırım E.

Benim hakkımda düşünceleriniz

Biraz agresif bir insanım sinirim bozulduğunda bilinki uyarı almışım. :)
  80. Yıldırım E.

Atatürk hakkında düşünceleriniz

Bence çok iyi bir liderdi o olmazsa Türkiye olmazdı. Teşekkürler Paşam!
  81. Yıldırım E.

Liseye yerleştim, kayıt vakti ne zamana kadar?

Anadolu lisesine yerleştim daha okula kayıt yaptırmadım ne zamana kadar vaktim var veya vakit bitti mi?
  82. Yıldırım E.

Türkiye'nin Lider Forumu SDN Forum

Birkaç gün önce bir üye geldi ve GB yerine gb yazdığı için farklı bir forumdan atıldığını söyledi bende bir bakayım dedim ve dün o forumda hesap açtım. Bir baktım banlanmışım, sebebe gelelim; Konu başlığında nokta koyduğunuz için forumdan bir süreliğine atıldınız. Bende gerçekleri öğrenince...
  83. Yıldırım E.

Asus Rog Strix 3090 Sızdırıldı!

Uzay mekiği gibi mübarek düşüncelerinizi alabilir miyim?
  84. Yıldırım E.

@"Melih" hakkında düşünceleriniz

Benim düşüncem; ?
  85. Yıldırım E.

İnternet hızınız şuan kaç mbps?

Herkes şuanki internet hızını Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test den ölçsün bakalım sizinki ne kadar?
  86. Yıldırım E.

Kasmadan izleyebileceğim yabancı dizi sitesi

The 100 7. sezonu izleyeceğim ama 6. sezon izlerken baya çile yaşadım 2 dakikada bir donuyor kasmayacak site önerirseniz sevinirim korsan izleme diyen arkadaşlar için cevabım şu netflix'e her ay para veriyorum ama 2 sezon geride şuan o yüzden böyle bir şey yapıyorum.
  87. Yıldırım E.

Ağustos Ayı'nın En İyi F/P Telefonları

2000-2500 =} -Redmi Note 8 4/64 -Redmi Note 9 3/64 2500-3000 =} -Galaxy M31 6/128 -Redmi Note 9S 4/64, 6/128 -Oppo Reno2 Z 8/128 -Realme 6 8/128 3000-4000 =} -Mi Note 10 Lite 6/64 -Mi 9T 6/64 (Tam ekran isteyenler için) -Realme 6 Pro 8/128 -Redmi Note 9 Pro Yazmadığım cihaz varsa...
  88. Yıldırım E.

Telefon Tahmin Etme Oyunu?

Başta bir kişi telefonunun ana ekran resmini atıyor sonra alttaki kişi cihazı tahmin edip kendi ana ekran fotoğrafını atıyor eğer tahmin doğruysa üstteki kişi, alttakinin mesajını beğeniyor. Lütfen üyenin profiline bakmayın. :) Herkes istediği temayı kullanabilir. İyi oyunlar.
  89. Yıldırım E.

Google Arama ve Mesajlaşma uygulamalarından nasıl kurtulabilirim?

Redmi Note 8 kullanıyorum ve bu gıcık olan 2 uygulamadan kurtulmak istiyorum (Google Arama ve Mesajlaşma). Bunun yerine Xiaomi'nin kendi Arama ve Mesajlaşma uygulamasını kurmak istiyorum. Benim PC'im yok olsaydı TWRP ile Hindistan Rom'u kurardım başka yolu varsa yazarsanız sevinirim.
  90. Yıldırım E.

Netflix, Dizi Önerir misiniz?

İzlediklerim; Prison Break The 100 Breaking Bad Stranger Things Bodyguard Sherlock La casa de Papel Hakan : Muhafız Arrow Dizi iyi olsunda izlerim hangi türde olursa.
  91. Yıldırım E.

Redmi Note 8 - MIUI 12 Sizce Ne Zaman Gelecek?

Redmi Note 8 kullanıyorum Ağustos'ta MIUI 12 güncellemesini Redmi Note 8'in alacağı açıklanmıştı, herkes ayın kaçında geleceğini tahmin etsin bakalım kimin tahmini doğru çıkacak.
  92. Yıldırım E.

Kontenjanı dolu olduğu halde okulu seçmek mantıklı mı?

Bu sene LGS sınavına girdim ve %20'lik dilime girdim puanım 350 idi tercihlerimde Yerel Yerleştirme bölümüne 3 adet Anadolu Lisesi yazdım hocalarım okulların seviyesini yüksekten düşüğe doğru yazmamı söylediler bende yazdım benim OBP Puanım 88'di ilk okul önceki sene 93 ile almıştı 2. okul 86...
  93. Yıldırım E.

Yanlışlıkla Armağan Oyuncak Havale İşlemi Seçtim.

Uno Kart oyunu alacağım için internet sitelerini araştırıyordum ve Armağan Oyuncak'ta kapıda ödeme seçeneği olup olmadığını merak edip üye olmadan havale işlemini seçtim parayı göndermessem sipariş kendiliğinden iptal olur mu?
  94. Yıldırım E.

En Sevdiğiniz Sosyal Medya Platformu Ne?

Netflix gibi dizi platformlarıda dahildir benim favorim ;
  95. Yıldırım E.

Oneplus 8 Satışta!

Ağırlık 180 g Arttırılabilir Hafıza Yok Assisted GPS (Baz İstasyon Destekli Küresel Konumlama Sistemi) Var Bağlantı Hızı 42.2 Mbps Bekleme Süresi Bekleme süresi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır, ürünün modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Bluetooth Var Boyutlar...
  96. Yıldırım E.

Mi 9T alayım mı?

Mi 9T almayı düşünüyorum fakat Pop Up'tan korkuyorum görüntülü vs. konuşmasam dert etmem ama durum böyle istediğim özellikler cihazda var amoled olması parmak izi çok hoşuma gitti cevaplarınızı bekliyorum.
  97. Yıldırım E.

PS4 Slim almak için beklenmeli mi? Ucuzlar mı?

Beklenmeli mi yoksa ucuzlar mı?
  98. Yıldırım E.

3300 TL'ye kadar telefon önerisi.

Telefon abartılı büyük olmasın amoled ekranlı olsun.
  99. Yıldırım E.

Galaxy S8 64/4 2000TL'ye İkinci El olarak alınır mı?

Cevaplarınızı bekliyorum 5.8inç telefon kullanmak istiyorum Samsung istiyorum. Sadece alınır mı alınmaz mı onu söyleyin. :) 1593000185 .
  100. Yıldırım E.

Mi 9T almayı düşünüyorum, almalı mıyım?

Pop-Up kamera hakkında kötü yorumlar gördüm motorlu sistem bozulur vs. Eğer 3300 fiyat bandında amoled ekranlı başka telefon tavsiyeniz varsa Bu şekilde yazabilirsiniz. 1592844051 Whatsapp görüntülü arama gelince açılıyormuş.
  101. Yıldırım E.

En sevdiğiniz süper kahraman.

102. Yıldırım E.

45nm işlemci.

103. Yıldırım E.

3200 tl Pubg Mobile telefon.

Amoled ekranlı olacak ekran boyutu en fazla 6.5 olacak.
  104. Yıldırım E.

LGS Sınavına çalıştım ama kendimi kazanamayacakmış gibi hissediyorum.

Bildiğiniz gibi yarın LGS var ben sene içinde derslerde hocayı dikkatlice dinledim kurslarıma haftada 4 kere düzenli olarak gittim ve denemelere düzenli şekilde girdim puanlarım 350-420 arasında oldu ve kazanamayacakmış gibi hissediyorum :(
  105. Yıldırım E.

24 Ay Delta Servis Garantili Sıfır S7 edge 2500TL'ye alınır mı?

Şuan ucuz bir telefon almak istiyorum sonra bu telefon 2016 model alınır mı?
  106. Yıldırım E.

Hayatı kaç FPS yaşıyoruz?

Gözümüzle hayatı kaç FPS yaşıyoruz? Merak ettim.
  107. Yıldırım E.

A51 vs. Mi 9T vs. Mi 9 Lite

A51 3100TL 128GB Mi 9T 3200TL 64GB Mi 9 Lite 3400 TL 64GB Bol bol selfie ve foto çekeceğim oyunda oynayacağım cevap bekleniyor.
  108. Yıldırım E.

Herkes hayalindeki cihazı yazsın.

iPhone 11 Pro
  109. Yıldırım E.

Bana 3000-3300 TL telefon önerir misiniz?

Amoled ekranlı olsun. Snapdragon 700 serisi olsun.
  110. Yıldırım E.

Mi 9T'mi Mi 9 Lite'mı

3-4 sene kullanacağım Pop-Up sensörü dikkate alarak yazarsanız sevinirim oyun oynarım bol foto çekerim.
  111. Yıldırım E.

Mi 9T alınır mı?

Mi 9T almak istiyorum bütçem 3000-3350 TL fakat Pop-Up kameradan tırsmadım değil diğer bir alternatif olarak Mi 9 Lite var bu fiyat aralığında tavsiye edebileceğeniz "AMOLED" ekranlı bir telefon varsa yazabilirsiniz.
  112. Yıldırım E.

3000-3300 TL Telefon önerisi istiyorum.

Tavsiyeleri bekliyorum.
  113. Yıldırım E.

Mi 9 Lite Alınır'mı

Sadece alınır veya alınmaz yazın bir diğer alternatif Mi 9T eğer alınır ama mi 9t daha iyi olur derseniz lütfen " Mi 9T Lite" yazın çünkü ayırt etmek zor geliyor. 1592245012 Pop up nazik gibi geliyor baya foto çekeceğim 1592245030 Oyun oynamam belki 40 yılda bir.
  114. Yıldırım E.

Xiaomi Mi Note 10 Lite 128GB 3599 TL oldu!

Fiyat düştü!
  115. Yıldırım E.

Mi 9T alınmalı mı?

9. Sınıfa geçeceğim mağlum telefon lazım mi 9t uygunmu tek korkum okuldaki insanların saçma sapan şakalar yaparsa telefon düşünce pop up bozulur diye korkuyorum telefon zaten su almıyor başka tavsiyeleriniz varsa yazabilirsiniz.
  116. Yıldırım E.

Mi 9T'mi Mi Note 10 Lite'mı?

Cevapları bekliyorum.
  117. Yıldırım E.

Nokia 3310 alınır mı?

Arkadaşlar gün içinde yılan oyunu oynuyorum e-spor takımındayım çünkü birde gün içinde arama ve sms atıyorum cevaplarınızı bekliyorum :)
  118. Yıldırım E.

Avatarımızı SDN Forum'da nasıl gif yaparız?

Cevabınızı bekliyorum.
  119. Yıldırım E.

Mi 9T Pop-Up alsam bir sıkıntı çıkarır mı?

Mi 9 Lite alacaktım herkes bunu tavsiye etti kafamda soru işaretleri oluştu.
  120. Yıldırım E.

Mi 9 Lite alınır mı?

Uzun zamandır araştırma yapıyorum ve bu telefon 3000tl gibi bir fiyatta istediğim özellikler var bir sorum olacak birde size Hoparlör olarak Redmi Note 8mi daha iyi bu mu?
  121. Yıldırım E.

Xiaomi Mi 9 Lite alınır mı?

Uygun fiyatlı cihaz istiyorum ekran AMOLED olacak başka tavsiyesi olan varsa yazabilir.
  122. Yıldırım E.

Realme XT'mi, 5 Pro'mu?

Lütfen Mi Note 10 Lite yazmayın kavisli ekran sevmiyorum? XT 3500₺ 5 PRO 2800₺ ikisindede SD712 var.
  123. Yıldırım E.

HTC neden yeni telefon çıkarmıyor?

NEDEN?
  124. Yıldırım E.

PUBG Hesabını çaldığım bir kişi bana dava açabilir mi?

Diyelim ki ben birisinin PUBG MOBILE hesabını çaldım o kişi 200tl falan para yatırmış bana bu yüzden dava açabilir mi?
  125. Yıldırım E.

Realme XT alınır mı?

.
  126. Yıldırım E.

PS4 Slim 500GB 2.399₺ 12 Ay Garantili alınır mı?

İkinci El
  127. Yıldırım E.

Iphone 7 Plus alınırmı?

Telefonda oyun oynamayacağım ios'u deneyimlemek istiyorum alınırmı?
  128. Yıldırım E.

Mi note 10 lite

Sorularınızı alabilirim.
  129. Yıldırım E.

Realme XT vs. Mi Note 10

Yazacak birşey yok.
  130. Yıldırım E.

Realme XT hangi renk almalıyım? Beyaz mı Mavi mi

Siyah olsa siyah alırdım ama öyle bir renk seçeneği yok.
  131. Yıldırım E.

Mi 9 Lite (CC9) mu ,Redmi Note 8 Pro'mu ,Redmi Note 9S'mi

Mi 9 Lite daha premium bir cihaz gibi.
  132. Yıldırım E.

2020'de Galaxy S7 Alınır mı?

Galaxy S7 Teknik Özellikleri Boyut: 142.4 x 69.6 x 7.9 mm 152 gram. Ekran: 5.1 inç. (1440 x 2560) İşletim Sistemi: Android 6.0 Marshmallow İşlemci: 2.6 GHz hızında çalışan Exynos 8890 Grafik birimi: Mali T880MP14 Ram: 4 GB LPDDR4 Kamera: 12 Megapiksel f/1.7 değerinde arka, 5 Megapiksel ön...
  133. Yıldırım E.

Realme 6 Pro vs. Xiaomi Mi Note 10 Lite vs. Redmi Note 9 Pro

Hangi telefonu seçerdiniz? 1591682956 Mi Note 10 Lite gibi geldi bana.
  134. Yıldırım E.

Mi 9T

Mi 9t alınırmı? Pop up kamera bozulur diye korkuyorum.
  135. Yıldırım E.

Amoled or LCD IPS

Amoled'mi IPS LCD ekranmı birde amoled ekranda yanık oluşma riski % kaç?
  136. Yıldırım E.

Şarj'da telefon kullanmak telefona zarar verirmi?

4-5 aydır Redmi Note 8 kullanıyorum. Hakkı abimiz sağolsun zam gelmeden aldım. Telefonu şarjda kullanırsak pile zarar verirmi şarjdayken yazıyorum. :)
  137. Yıldırım E.

Xiaomi Mi 10 Lite Ekran değişimi, kırılmaz cam ücreti, Amoled Ekran

Bildiğiniz gibi Mi 10 Lite 2020 model bir telefon ekran tasarımı edge şeklinde ben cihazı almayı düşünüyorum ancak bazı tereddütlerim var. Kırılmaz cam almak pahalı olurmu, Amoled ekran zamanla sorun çıkarırmı, Ekran değişim ücreti. Gün içinde baya PUBG oynayan biriyim onun dışında günlük kullanım.
  138. Yıldırım E.

4500TL'ye kadar telefon.

Telefon ios'mu android'mi farketmez android'se amoled olsun. Çok eski olmasın en az 2017 cihazı olsun.
  139. Yıldırım E.

Ps4

Ps4 fiyatları düşer mi düşerse ne kadar olur ve PS5 çıkınca ne kadara düşer.