Arama sonuçlarınız

1. M

Soru Şarkının türünü bulabilir miyiz?

Merhaba, Distrokid de seçim yapacağım. Tür ve alt türünü tam olarak belirleyemedim...
  2. M

Haber Cumhuriyet 100 Yaşında Albümüm

12 eserden oluşan "Cumhuriyet 100 Yaşında" albümüm yayında. Cumhuriyet'e ve mevcudiyetimize armağan olsun.
  3. M

Enstrümantal Müzik Dünyası

4. M

Soru Son günlerde dilinize takılan şarkı

5. M

Soru merhabalar tanışalm

Ankara'dan yazan, müzikle yaşayan biriyim. Özellikle enstrümantal eserlerime söz yazmak isteyen arkadaşlarla tanışmak isterim. Hatta daha ilerisi moğollar gibi bir grup ile eserlerimi sahnede insanlara ulaştırmak...
  6. M

Merhabalar, 40'dan fazla enstrümantal eserim var. Birkaç tane buraya eklemek isterim. Fazlası kanalımda...
  7. M

Soru Dinlerken sizi başka bir evrene götüren şarkılar

Sizleri kaç sene geriye götürebildiğimi sormak isterim, kendi çalışmamdır...
  8. M

Haber Fotoğraflarla 1915 Çanakkale Belgeselimiz (Türkiye'de ilk!)

Çanakkale ruhunu günümüze taşımak ve yeni nesillere aktarmak adına, bir asır önce çekilmiş fotoğrafların günümüz coğrafyasında ki konumlarını bularak, karşılaştırmalı olarak hazırladığımız "Çanakkale 1915 Sırları" belgeselimiz yayında.
  9. M

Haber 100.Yıl Senfonik Marş Çalışmalarım

Hazırlamakta olduğum Cumhuriyet 100 yaşında albümümü sizlerle buluşturmanın mutluluğuyla...
  10. M

Merhaba, 40 kadar esnstrümantal eserimi beğenilerinize sunuyorum, kanaldan inceleyebilirsiniz.
  11. M

Öneri Belgesel ve senfoni çalışmalarım

Merhaba, Cumhuriyetin 100.yılına özel hazırlamakta olduğum senfonik albümümden ilk eser; Yine Çanakkale Destanı için hazırlamakta olduğum 1915-2021 karşılaştrımalı fotoğraf belgeselim; İyi seyirler, lütfen youtubedan etkileşimde kalalım, saygılar.
  12. M

ATA'M Enstrümantal (senfonik) Bestem

Merhabalar, 10 Kasım için yapmış olduğum bir çalışma. Paylaşımlarınız çok değerli, teşekkürler.
  13. M

Doğu Ekspresi görüntüleriyle enstrümantal bestem

"Bu Aralar"
  14. M

10 Kasım için yapmış olduğum bestem

Eyvallah :)
  15. M

10 Kasım için yapmış olduğum bestem

Destekleriniz için teşekkür ederim.
  16. M

Enstrümantal Gerilim Müziğim (soundtrack)

8 şarkılık albümümden sonra düzenlemesini sonra bıraktığım, gerilim müziği kategorisine belki girebilecek bir soundtrack yaptım. Yorumlarınızı bekliyorum :)
  17. M

70'ler Yeşilçam Müzikleri tarzında bestelerim...

teşekkrüler, evde bu kadar :)
  18. M

Aramızdaki amatör ruhlar gösterin kendinizi

amatör klibimle
  19. M

70'ler Yeşilçam Müzikleri tarzında bestelerim...

Pandemi döneminde Kemal Sunal filmleri izlemekten olacak aşırı duygulanıp ortaya çıkan enstürmantal bestelerim. linkde oynatma listesi mevcut olup 8 şarkıyı dinleyip beğenirseniz ve abone olursanız beni motive edeceğinizi bilmelisiniz. Şimdiden teşekkürler. Tanıtım yapamadığım müziklerimi siz...
  20. M

6 şarkılık (şimdilik) enstrümantal albümüm...
  21. M

Yeşilçam müzikleri tarzında enstrümantal bestelerim

Yeşilçam müziklerine yakıştırdığım 6 şarkılık çalışmam, iy idinlemeler...
  22. M

Yeşilçam müzikleri tadında bestelerim

70'lere özlemle yaptığım, beste ve düzenlemeleri bana ait, yeşilçam müzikleri tadında bestelerimin oynatma listesi; Not: Tabiki haddimiz değil.
  23. M

İlk albümümden çıkış parçam video klibiyle

Çok teşekkürler.
  24. M

Saol hocam, evde bu kadar. Görüntüleri youtubedan topladım :) Render yaparken pc delirdi, iyi ekipmanlar lazım...
  25. M

Tamamen evimde yapmış olduğum (esasen mühendisim) albümümden alaturka-pop tarzında düzenlediğim şarkımın video-klibi. Desteklerinizi lütfen esirgemeyin. İyi dinlemeler.