Arama sonuçlarınız

1. Anti Septic

Ryzen 5 3600x Sıvı soğutma ile 80 derece?

Merhaba arkadaşlar, Ryzen 5 3600x işlemcimi CoolerMaster ML240 v2 ile birlikte kullanıyorum. İşlemciye herhangi bir şekilde OC yapmadım, zaten anlamıyorum. Sıvı soğutmayı aldığımdan beri işlemci boşta 38-45 arası (bazen 51 e falan sıçrıyor nedense) çalışıyordu. Prime95 ile test yaptım ve 81...
  2. Anti Septic

Ryzen 3 3100 lü sistem uygun mudur?

Merhaba arkadaşlar. Bir yakınımıza Photoshop, Autocad, Rhino gibi programları kullanacağı ve pubg steam gibi oyunları oynayabileceği bir sistem arayışı içerisindeyiz. Bütçemize göre bir sistem toparladık. Bu sistemi yorumlar mısınız, uygunmudur? Bu sisteme önerebileceğiniz psu kaç w lık olur ve...
  3. Anti Septic

Üst tarafa 360mm sıvı soğutma takılabilen kasa önerisi

Merhaba arkadaşlar! Şu anda Corsair Spec Delta kasa kullanıyorum. Üst tarafa 240mm sıvı soğutma radyatörü desteği var ve bende 240 mm sıvı soğutma aldım üst tarafa takarak kullanıyorum. Şu anda kullandığım işlemci Ryzen 5 3600X ve 240mm sıvı soğutma yetiyor. İleride daha güçlü bir işlemciye...
  4. Anti Septic

AOC CQ27G2U 2K / 144Hz / 1Ms / VA Panel FreeSync ALINIR MI?

Merhaba arkadaşlar yeni toplamış olduğum için monitör bakıyorum. Uzun zamandır monitörleri inceledim. Sistemim Nvidia RTX 2060 Super li sistem. G SYNC gerekiyormuş ancak G SYNC monitörler çok pahalı. Freesync lerde GSYNC açıldığını öğrendim. 2K 27'' monitör arıyordum. Genellikle FPS oyunları...
  5. Anti Septic

CoolerMaster MB511 için Egzoz Fan Önerisi!!!

Merhaba arkadaşlar yarın fan siparişi vermek durumundayım. Cooler Master MB511 RGB model kasasını siperiş ettim. Önce 3 tane fan ile geliyormuş sadece. Arkadaya mecbur bir tane fan alacağım. İşlemcim Amd Ryzen5 3600X bu işlemciyi stok soğutucuyla kullanacağım bu yüzden üste de 2 tane fan takmam...
  6. Anti Septic

Asus TUF Gaming VG27VQ vs Asus TUF Gaming VG259Q

Merhaba arkadaşlar. Rtx 2060 Super Gaming X ve Ryzen 5 3600X li sistemim için monitör arayışı içerisindeyim. Bu iki monitörün uygun olabileceği söylendi. Gsync olayı kafamı kurcalıyor ve beni kararsız bırakıyor. Sizce hangisini seçmeliyim ya da farklı bir öneriniz var mı? (Yurtdışında yaşıyorum)...
  7. Anti Septic

PUBG ve Canlı yayınlar için kulaklık önerisi.

Merhaba arkadaşlar, 600-800 lira arası bir bütçem var. Yurt içi Yurt dışı farketmeksizin Pubg gibi FPS oyunlarında ses kasabileceğim, youtube ya da twitch yayınlarında mikrafonunu kullanabileceğim bir kulaklık önerirmisiniz. Daha önce özellikle oyun için bir kulaklık kullanmadım. Genellikle FPS...
  8. Anti Septic

RTX 2060 Super için monitör önerisi!!!

Merhabalar, Msi Rtx 2060 Super Gaming X ve Ryzen 5 3600X lü sistemim için monitör önerisi istiyorum. Genellikle fps oyunları oynayacağım (Pubg - CS:GO gibi). Bu konuda bir çok söylem var, freesyng Gsync gibi. Freesync lerde gsync yapılabildiğini duydum ancak Nvidia bazı modellerde...
  9. Anti Septic

Hangi RTX 2060 Super Ekran kartı?

Merhabalar, Daha öncede tavsiye almıştım ancak ekran kartları kafasında ortada birçok bilgi kirliliği var. Yurtdışındayım ve sistem toplayacağım. Sistemin tüm parçalarında hem fikirim yanlızca ekran kartında hangisini alacağım sorunsalıyla boğuşuyorum. Sizden ricam paylaşacağım siteden bir...
  10. Anti Septic

Cooler Master MB 511 Mesh RGB EGZOZ ve üst FAN

Merhabalar, Arkadaşlar sistemim için Cooler Master MB 511 kasa almaya karar verdim. Sistemimde oyun oynayıp canlı yayın da yapma planım olduğundan soğutma önemli. Ancak baktığımda Egzoz fan gelmiyormuş (Türkiyede belki geliyordur ancak yurtdışındayım) sadece önce 3 tane RGB fan geliyor. Arkaya...
  11. Anti Septic

MESH Kasa önerisi

Merhaba arkadaşlar, MESH kasa önerilerinizi bekliyorum. MESH olarak Cooler Master Master Box MB 511 alacaktım ancak içeriğinde 1 tane fan geldiğini öğrendim (Eğer yanlış öğrendiysem lütfen düzeltin). RGB modelinde sanırım 4 tane geliyormuş ancak daha pahalıya geliyor. Hemde RGB den ziyada...
  12. Anti Septic

Monitör Önerisi

Merhaba arkadaşlar, sistemime monitör alacağım, bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. 1080 mi 2k mı vs. anlayamadım, sadece monitörün 1ms gecikmeli olmasının en iyisi olduğunu duydum. Sistemimi aşağıya atıyorum bana hangi özelliklerde monitör almam gerektiğini, kaç inc in daha iyi olacağını ve...
  13. Anti Septic

Asus tuf gaming x570-plus uyumlu ram önerisi

Merhaba arkadaşlar Asus tuf gaming x570-plus uyumlu ram satın almak istiyorum. 3600 MHz CL16 2x8 Ram takmak istiyordum ancak bir çok yerde uyumlu ram konusunda uyarılar var. İlk defa da pc topladığım için kafam karıştı, anakartımın ram frekansları bu: Ram Frekans Hızı:2133 MHz, 2400 MHz, 2666...
  14. Anti Septic

Rtx 2060 Super Sistem Yorumlama

Merhaba arkadaşlar. Sistemi benim için yorumlar mısınız? Bu sistemle aynı zamanda basit yayıncılık yapmak istiyorum, yapabildiğim kadar canlı yayın eğer canlı yayın yapamazsam amatör oyun videoları. - İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X - Ekran kartı: MSI RTX 2060 Super Gaming X - Anakart: MSI B450...