Arama sonuçlarınız

1. oytunsenkul

iPhone 15 Ses Sorunu yaşayan var mı?

İphone 15 kullanıp ta yüksek seslerde ahizeden seste cızırtı sorunu yaşayan var mı?
  2. oytunsenkul

iPhone 15 Pro renk değişimi

iPhone 15 Pro 256 GB Natural Titanium kullanıcısıyım. Cihazın ses açma tuşunun orada hafif bir renk değişimi var ve silsen de geçmiyor, sizce bu sorun neden kaynaklanmış olabilir?
  3. oytunsenkul

Soru iPhone 15 Pro ısınma sorunu çözülür mü?

iPhone 15 Pro satın aldım ancak ısınma sorunu yaşandığına dair çok bilgi duydum. Bu sorun sizce güncelleme ile çözülür mü? Sorun çıkartır mı sizce bana, bu iddalar çok korkutuyor. AAA oyunlar oynamam en fazla oynarsam PUBG ve fotoğraf çekme ile uğraşırım.
  4. oytunsenkul

Soru iPhone 14 Pro kullananlar bataryasından memnun mu?

iPhone 14 Pro kullananlar bataryadan memnun mu? Yoğun kullanımda 1 günü rahat çıkartıyor mu?
  5. oytunsenkul

Yardım iPhone 15 Pro aldım ama internetteki videolar kafamı karıştırdı

22 Eylül'de Gürgençler'den iPhone 15 Pro 256 GB satın aldım. Ancak cihaz ile ilgili bükülme, kenarların kolay çizilmesi, hızlı ısınma gibi sorunlar yaşayanları duydum ve bunun üzerine aşırı endişelenmeye başladım. Ekstrem koşullarda çalışmıyorum, sağlam bir kılıf ve ekran koruyucu ile...
  6. oytunsenkul

Soru iPhone'lara zam gelir mi?

Merhabalar, 2 ay sonra iphone 15 pro almayı hedefliyorum. 2 ay sonrasına kadar yeni bir zam gelir mi? Düşünceleriniz neler?
  7. oytunsenkul

Soru Kredi çekmeyi düşünüyorum yardımcı olur musunuz

Merhabalar, cep telefonu alacağım elimde bir miktar para var, bunun için de kredi alacağım. Alacağım kredi banka hesabıma mı yatıyor? Yani elimdeki para ile kredi yi birleştirebilir miiyim?
  8. oytunsenkul

S10 Plus Ekran Çizilmesi

s10 plus ın ekranında kılcal bir çizik oluştu. Acaba ekran koruyucu takınca o çizik belli olur mu?
  9. oytunsenkul

Katlanabilir Telefon Önerisi

Katlanabilir telefon almayı düşünüyorum. Galaxy Fold mu yoksa Mate XS mi? Huawei tarafında korkutuğum tek şey android olmamamsı
  10. oytunsenkul

S10 plus ekran koruyucu

telefonu alalı 2 gün oldu ama üzerinde takılı gelen koruyucu çıktı. Yeni koruyucu alacağım ama parmak izi çalıştıracak olanı bulamadım. Birde 360 koruyan ekran koruyucu varmış acaba onunla beraber kilif kullanılır mı?
  11. oytunsenkul

s10e mi s10 lite mı

Telefon almayı düşün,yorum ama bu iki cihaz arasında kaldım. S10e'nin bir çok özelliği bakımından s10 a benzziyor ama s10lite ın ekran boyutu ve işlemcisi beni benden almıyor değil ama bayağı özelliğinin kırpılmış olması kafamı oldukça karıştırdı. Siz hangi cihazı tavsiye edersiniz. Güncelleme...
  12. oytunsenkul

Windows 10 ekran kararması

Asus G G531GT-BQ091T cihazına sahibim. Cihaz elime geldiğinde windows 10 yüklü olarak gelmişti. Aldığım günden beri,masaüstüne geldikten sonra ekran bir saniyeliğine kararıp açılıyor. Ekran kartını güncellememe rağmen sorun devam etmekte. Yardımcı olursanız sevinirim?
  13. oytunsenkul

Cihaz tavsiyesi

Maksimum 5500 TL bütçem var. Telefon almak istiyorum, ekranı mümkünse çok kaliteli olsun (LCD falan olmasın), kamerası çok iyi olsun, doğal olarak performansı da. İkinci el s10+ düşünüyorum, önerilerinize açığım.
  14. oytunsenkul

Gamers Arena Kargo Uzaması

Gamers Arena dan Asus bilgisayar aldım ama kargonun yoğunluk nedeniyle geç ulasavgini söylediler. Öyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Yardımci olur musunuz?
  15. oytunsenkul

Gamers_arena

8 Nisan'da GittiGidiyor uzerinden gamers arena mağazasından Asus g g531gt bq091t isimli bilgisayarı sipariş ettim. Mağazanın hiçbir sıkıntısı olduğunu okumadım. Bir problem yoktur dimi?
  16. oytunsenkul

gamers_arena mağazası hakkında

8 Nisan'da GittiGidiyor uzjerinden gamers arena mağazasından Asus g g531gt bq091t isimli bilgisayarı sipariş ettim. Mağazanın hiçbir sıkıntısı olduğunu okumadım. Bir problem yoktur dimi?
  17. oytunsenkul

Note 10 Ekranı

Note 10 almayı düşünüyorum ama ekranın düşük çöüzünrlüklü olması kafamı karıştıryıor. bilen varsa bana bir yardım eder misimiz?
  18. oytunsenkul

iPhone XS Max mi iPhone 11 mi?

Telefonda film izlemeyi seven birisiyim. ses kalitesi benim için çok önemli. Gece çekimini hangi cihazı alırsam alayım 40₺ değerindeki uygulamayı kullanacağım. aklımda olan tek şey geniş açı kamera mı portre kamera mı? işlemcisi birde aklımı kurcalıyor? bir de iPhone 11'in ekran kalitesi çok mu...