Arama sonuçlarınız

1. WitaLOL

Yardım Photoshop 2024 Grafik İşlemci Uyumlu Değil Hatası

Photoshop'u başlattığımda bu hatayı veriyor ve nasıl çözeceğimi bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz?
  2. WitaLOL

Soru M2 Slotuna Düz Sata 3 SSD Takabilir miyim?

SSD mi yetersiz geldiği için değiştireceğim. Ancak M.2 SSD'ler çok pahalı olduğu için almak istemiyorum. Şu anda kullandığım SATA 3 M.2 SSD'i normal bir SATA 3 SSD ile değiştirebilir miyim? Uyar mı acaba, olur mu? Yardımlarınızı bekliyorum.
  3. WitaLOL

Yardım SSD Değiştireceğim Lisansımda Sıkıntı Olurmu

Merhabalar dizüstü Bilgisayaımın SSD si Artık Yeterli Gelmediğinden Değiştirmeyi Düşünüyorum OEM Windows Lisansım Var SSD değiştirirsem OEM Lisansımda Sıkıntı Çıkarmı Yardımcı Olursanız Sevinirim
  4. WitaLOL

Soru Bilgisayardaki Programların Lisansının Orjinalliğini Nasıl Öğrenirim

Çalıştığım Yerde Çok Crakli Office Kullanan Var Bunları Tespit Etmeye Çalışıyorum Yanı Sıra Diğer Programlarda Crackli Olup Olmadığını Nasıl Öğrenebilirim
  5. WitaLOL

huawei cihazdan samsung cihaza veri aktarımını yapamıyorum

Bugün Yeni Bir Telefon Aldım Samsung S21FE Telefon Güzle Hiçbir Sıkıntısı Yok Ama Eski Huawei p40 Cihazımdan verileri Nasıl Aktarıcağımı Bilmiyorum Yardmcı Olabilirmisiniz
  6. WitaLOL

Yardım Social Club Hesabımın E postasını Değiştiremiyorum

Social Club Hesabımın E Postasını Değiştirmek İstiyorum Ama hesabın şuanki epostasına erişimim olmadığı için değiştiremiyorum yardım edermisiniz
  7. WitaLOL

Faceit Hesabı Açıcam Ama Kaç En Az Kaç Yaşında Olmam Lazım

Ben Bir Faceit Hesabı Açıcam Ama Kaç Yşında Olmam Lazım Bilmiyorum Faceit Hesabı İçin En Az Kaç Yaşında Olmam Lazım
  8. WitaLOL

İphone bildirim sesi değişmiyor

İphonda bildirim sesimi auora seçtiğim halde normal bildirim sesi geliyor bu sorunu nasıl çözebilirim
  9. WitaLOL

Fortnite Regedit Performans Ayarları

Fortnite Da Düşük Fps Alıyorum Bunun İçin Bir Video Buldum Ve Burda Bana Bir Dosya Verdi Ve İçinde De Regedit Performans Ayarları Diye Bir Dosya Var Bunları Tek Tek Çalıştırmamızı İstiyor Peki Bunları Yaparsam Oyunum Bozulurmu Veya Ban Yiyebilirmiyim Daha Önceden Başka Oyunlarada Böyle Dosyalar...
  10. WitaLOL

İphone umdaki Tüm Dosyaları Pc me Aktaramıyorum

İphone mu Pc Ye Bağlayınca Tüm Dosyalar Gözükmüyor Ve Hepsini İndiremiyorum Bütün Dosyalarıma Nasıl İndirebilirim Yardımcı Olurmusunuz
  11. WitaLOL

GeForce Now Hala 3 Aylık Ücretsizmi

Ben Geforce Now 3 Aylık Ücretsiz Diye Almayı Düşünüyordum Ama Orada Hiç 3Ay Ücretsiz Falan Yazmıyor Bende Birine Danışmak İstedim Acaba Hala GeForce Now 3 Ay Ücretsizmi
  12. WitaLOL

Yeni Bir Ön Ödemeli Kart ; Bonus Piu

Garanti Bankası Yeni Bir Ön Ödemeli Kart Duyurdu Bu Bonus Piu Bonus Piu Da ininal,paycel,papara(vs.) Kartlar Gibi Bi Ön Ödemeli Kart Ve Böyle Bir Kartı İninal,paycell(vs.) 10TL ye Satarken Bonus Bu Kartı Size Ücretsiz Veriyor Bonus Piunun Web Sitesine Girerek Bonus Piu yu Almak İçin Bir Form...
  13. WitaLOL

İninalden paycell e para gönderme

İninalden oaycell e para gönderilebiliyormu yada paycell den inina le 1602668318 Bide bende ininal da car patcell de var hangisini kullanıyım kararsız kaldım acaba hangisini kullanmalıyım
  14. WitaLOL

İninal mı PayCell mi

paycell kaç yaş üzeri
  15. WitaLOL

İninal şifre

İninal şifremi bilmiyorum daha bugün aldım ve benden bi kart şifresi gilan isteme kayıtını ininal cüzdan üzerinden yaptırdim ama kart şifresi filan istemedi şifremi badıl orene bilirim
  16. WitaLOL

Telefonumu İTunes dan Nasıl Güncellerim

telefonum 6s Ve ITunes Dan Nası Güncellleceğimi Bilmiyorum Yardımcı Olurmusunuz
  17. WitaLOL

Tüm Dosyalar Gözükmüyor

Benim İphone Marka Bir Telefonum Var Fotolara Bakınca 1056 Tane Foto 16 Tane Video Gözüküyor Cihazımı Bilgisayara Bağlayınca Toplam 73 Foto Ve Video Gösteriyor Bunun Sebebine Nasıl Geri Kalan Dosyaları PC me Aktarabilirim Bu sorunu Nasıl Çözebilirim
  18. WitaLOL

Uygulama gizleme

iPhone telefonumda uygulama gizlemek istiyorum ama istemediğim uygulamalarda gizleniyor uygulamaları nasıl gizleyebilirim programla programsız farketmez yeterki gizlensin
  19. WitaLOL

Dolby İle Bass Arttırmak

Merhabalar benim iPhone Bir telefonum Var Ama Dolby Den Bass Arttırmak istiyorum Ve birsürü uygulama var hangisinin ne işe yaradığını bilmiyorum acaba hangi uygulamayı indirmeliyim
  20. WitaLOL

4000 TL Sistem Önerisi Monitör Dahil

4000 TL Sistem Önerisi Monitör Dahil
  21. WitaLOL

İzoly Bilgisayar Markası Kötümüdür

Başlıktata Söylediğim Gibi Bazı Kişiler Bu Markaya Kötü Yorumda Bulunup Laf Atıyorlar Ve Bende Merak Ediyorum Acaba Bu Marka Kötümü
  22. WitaLOL

GTA 5 Regedit kayıtlarını değiştirsem ban yer miyim?

GTA Dan Ban Yerimmi
  23. WitaLOL

Pc Kaldırırmı (Laptop)

GTA 5 Kaldırırmı
  24. WitaLOL

İşlemci Frekansım Neden Bu Kadar Düşük

hemde nesli yüksek
  25. WitaLOL

Fortnite kaç fps alırım

merhaba acaba bu sistemde fortnite kaç fps alırım
  26. WitaLOL

dizüstü bilgisayarıma zarar gelirmi

merhaba az öce dizüstü bilgisayarımın üstüne sert bir cisim düştü 90 cm gibi bir yükseklikten dizüstü bilgisayarıma zarar gelirmi veya geldiyse nasıl öğrenebilirim
  27. WitaLOL

Laptopum Donuyor

Laptopumu Açığımdan Biraz Geçtikten Sonra Donuyor Kapatamıyorum Ve Fişini Çekmek Zorunda Kalıyorum Hiç Tepki Vermiyor Donunca Her Açtığımda Bu Sıkıntıyı Yaşıyorum Acaba Bunu Nasıl Düzeltebilirim
  28. WitaLOL

GTA V 2 saat oynanmazsa gidiyor iddiası

Mrb benim suanlık bir pcm yok ama nasıl gta 5 in gitmesini engelliycem epic games hesabımda
  29. WitaLOL

Epic Games GTA 5

Benim Şuan Bir Pcm Yok Ve gta 5i epic gamesin sitesine girip yükle butonuna bastım peki gta 5 kütüphaneme yüklenmişmidir kütüphanemde duruyormudur
  30. WitaLOL

Pc Parcaları Tamir Olurmu

Merhaba Bende Bir Pc Var Ekranına Yumruk Atıldı Ve Birkac Kez Masadayken Masaya Devrildi Ve Eski Performansını Vermiyor Parcaları Zarar Gördüğü Icin Peki Pc Min Parcaları Tamir Edilirmi(Pc All İn One)
  31. WitaLOL

Dizüstü Pc Sogutma Yöntemler

Sogutucum Yok Nası Laptop Umu Soguturum Evdeki imkanlarla
  32. WitaLOL

Laptop Umun Özelliklerini Ve Donanımının Nelerden Oluştuğunu Bilmiyorum

Merhaba Adım Aliosman Antepte Yaşıyorum Laptopumun Özelliklerini Ve İçindeki Parçalar Hangisi Merak Ettim Ama Hiçbir Sonuç Bulamadım Markası HP Ve Modeli dv5 1110et Nasıl Makinem İn İstedigim Bilgilerine ulaşa bilirim
  33. WitaLOL

Laptopum 5 dakikada bir kapanıyor

Laptopum 5dk De Bir Kapanıo Ve Soğutucu Veya İçini Temizletecek Durumum Yok
  34. WitaLOL

GüzelOyun Tavsiye

GüzelOyun Tavsiye
  35. WitaLOL

Bu Forumda Crack A Tövbe Olayı Ne

Tövbe olayı ne
  36. WitaLOL

1500 tl lik bir bütcem var nasıl bu bütceye pc toplarım

1500 tl bütcem var nasıl pc toplarım
  37. WitaLOL

Şekilli Şukullu Bir Gamer Logosu Yapmak İstiyorum Hangi Siteyi Önerirsiniz

Şekilli Şukullu Bir Gamer Logosu Yapmak İstiyorum Hangi Siteyi Önerirsiniz
  38. WitaLOL

Masaüstü Msi All In One Pc em Var 2013 Te Aldım ekranı Patlak Üstüne Üslük Parçaları zarar Görmüş Tamir Edilmeye Değermi

Masaüstü Msi All In One Pc em Var ekranı Patlak Üstüne Üslük Parçaları zarar Görmüş Tamir Edilmeye Değermi
  39. WitaLOL

Bilgisayarım Isınıp Kapanıyor Markası HP Neden Olabilir

Bilgisayarımoyun Oynamayıp Internette Gezindiğim Halde 5 Dakikada Isınıp Kapanıyor Ne Yapabilirim