Arama sonuçlarınız

1. N

Soru Mi 9 T Pro

Telefonumu 12.5.1 kararlı sürüme güncelledikten sonra canlı duvar kağıtlarım kayboldu . Sizce bunun sebebi nedir?
  2. N

Xiaomi güncelleme sorunu

Telefonum Xiaomi Mi 9 T pro 128 GB şuan telefonumda 12.0.3 sürümü var ama araştırdığım zaman 12.0.5 sürümü mevcut ama güncelleme kısmına gelip kontrol ettiğimde güncelleme mevcut değil gözüküyor sebebi nedir . Bilen varsa mesaj atabilirmi.
  3. N

İnspirion 15 3000 (inspirion 3580 model)

Bilgisayarı yeni aldım sayılır üstünde İ5 8265U var uhd grafic den ayrı amd TM 520 var ssd 250 gb 1 tb hdd 8 gb ram sistem bu ama ben cs goda 30-40 fps alıyorum pc den kaynaklı bişeymi var yok sa pc kötümü 3200 tl ye almıştım .
  4. N

Custom Rom

Samsung A7 2018 SM_A750F Odin modu açılmıyor hata veriyor o yüzden sd card ile cutom rom yüklemem lazım bu romu nerden bulabilirim bide telefon rootlu değil bi yardımcı olursanız sevinirim.
  5. N

Samsung A7(2018) SM-A750F

Başlıkta belirttiğim telefon modelinde yazılımsal bir hata sorunu oluşmuştu. Odin programı yardımı ile yeni yazılım atmıştım ama orijinal IMEI değişti telefonun. Orijinal IMEI bı nasıl geri getirebilirim. İşlemci: exynos 7885 Elimde Odin harici program bulunmamaktadir. Bir çözüm...