Arama sonuçlarınız

1. KRZMNİTK

Soru Ktm rc 125 alınır mı

Ben 17 yaşında 190 boy 75 kg bir akadaşım yaklaşık 5 aydır bir honda activa kullanıyorum ve daha gösterişli bir şeyi niye almayayım dedim. Normalde cross motorları ilgimi çekiyordu çünkü bulunduğum yere yakın çok fazla tarla boş arazi vs var. Ama bi gün karşıma ktm rc 125 diye bir şey çıktı ve...
  2. KRZMNİTK

Öneri Ayakkabı Önerisi

Voleybol oynuyorum ve yeni bir ayakkabı alıcam. Ancak 48.5 numara ayaklar biraz sıkıntı çıkarıyor. Malum fiyatlarda 3 seçenek belirledim Luka 2, Giannis 3 ve Nike prescion üçü arasında biner tl fark var ancak fiyat farkına değecek fark varsa alınabilirler. Eğer başka öneriniz varsaca 4.000 tl ti...
  3. KRZMNİTK

Soru Çakı Bıçak Önerisi

İyi günler sevgili forumdaşlarım, sdn forumun açılış amacına çok uygun mu bilmiyorum ancak size de sormak istedim. Minik boyutlu bir çakı(sadece bıçak) arıyorum, öyle büyük bir şey istemiyorum kapalı hali 6 7 cm olan mümkünse anahtarlık olarak da kullanabileceğim bir çakı arıyorum. Minik bi...
  4. KRZMNİTK

Öneri Mouse önerisi

Max 200 250 tl ye mutlaka yanda makro tuşu olan(neredeyse her görev bu tuşlara atalı hayati öneme sahip benim için acayip alıştım) kablolu kablosuz farketmez hangisi daha ucuzsa. Bir mıuse arıyorum. Mümkünse bu fiyat içinde bir de mıusepad önerin.
  5. KRZMNİTK

Öneri Forumda, içinde sadece sdn linki bulunan haberler.

Forumda gezinirken karşıma sürekli ilgi çekici başlıklı bazı konular(enteresan haberler vs.) çıkıyor. İçindeki yazıyı okumak için tartışmaya girdiğimde karşımda çok kısa bi özet ve shift delete.nete giden bi link görüyorum. Yazıyı oradan okumamız isteniyor. İlk başlarda çok rahatsız etmiyordu...
  6. KRZMNİTK

Öneri Bluetooth kulaklık

Maksimum 500 TL ye kadar iphone xr uyumlu Bluetooth kulak içi kulaklık arıyorum. Kalitesiz bir şey önergenin lütfen. Üst sınırı aşma şansımız kesinlikle yok hatta olabildiğince ucuz şeyler önerirsiniz sevinirim.
  7. KRZMNİTK

Öneri 6.000 Tl altı Samsung Telefon Önerisi

Telefon kapasitesi hiç önemli değil şu anki telefonumda 50gb bile kullanılmış alan yok. Çok fotoğraf çekmem. batarya benim için çok önemli, uzun süre kullanıma uygun olması lazım, Samsung veya huawei dışında başka bir marka önermezseniz sevinirim. Öyle çok oyun oynamıyorum. günlük kullanıma...
  8. KRZMNİTK

Öneri Max 600 tl amd uyumlu anakart tavsiyesi

Bi arkadaş toplayacakmış bana sordu sistemin diğer hiç bi parçası belli değil işlemci büyük ihtimal amd olacak ama o da kesin değil. Max 600 tl bi anakrt önerebilir misiniz
  9. KRZMNİTK

Soru Rtx 2060+I5 9300H Mı Rtx 2060 Max-Q+I5 10300H Mı?

elimde şu an rtx 2060 + i5 9300 h lı bir laptop var. yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve 11.700 e 2. el alıcı buldum. Sizce 11.300 e rtx 2060 max-q+ i5 10300h'lı laptopbu alsammı. Hem laptopu yenilemiş hemde elimde 400 tl kalmış oluyo. Ancak beni korkutan ekran kartı düştüğü için performans kaybı...
  10. KRZMNİTK

The Last Of Us Hakkında

Bu oyun serisine başlamak istiyorum. Ancak merak ettiğim şeyler var. Bu serinin galiba 1'i remastred olmak üzere 4 tane oyunu var. Ben seriye hangisinden başlamam lazım. Yani hikaye birbirine bağlı mı. Bu oyunda savaşlarda sürekli pus ve saldır mı yapmam lazım(battlefield hitman ve wolfenstaini...
  11. KRZMNİTK

Offline Oyun Önerisi

Merhabalar, Canım son günlerde çok oyun oynamak istiyor. Ancak online değil offline bir oyun istiyorum. Param hazır ve Sistemim güçlü. Sizden önermenizi istediğim oyunlar mümkünse açık dünya(far cry, gta. rdr2 ) olmasın. Oyun eski olmasın yani gerek grafikleri gerekse mekanikleri günümüze uygun...
  12. KRZMNİTK

Erkek olmanın zorluk ve kolaylıkları.

Geçen arkadaşlarla bu konuyu tartışyıorduk. Ancak kesin bir kanıya varamadık. Bu sebeple size sormak istedim. Sizce erkek olmanın kolaylık ve zorlukları nelerdir. Sebepleriyle birlikte açıklarsanız sevinirim.
  13. KRZMNİTK

Ne olduğunu bilmediğim hata?

bilgisayarda böyle bir sorunla karşılaşan bir arkadaşım var. Ve bilgisayardan hiç anlamıyor. Sorunun çözümünü onuun da anlayacağı biçimde anlatabilir misiniz. 1613630279
  14. KRZMNİTK

SDN'de Kazanacağımız Maksimum Puan

Bildiğiniz gibi bu forumda alınabilecek maksimum puan 113. Bence bu sayı göze daha güzel görünmesi için 100 puan ile değiştirilebilir
  15. KRZMNİTK

War Thunder oynayanlar bi bakabilir mi

Önce Oynayanları ilgilendiren konu: Merhabalar Çok uzun olmayan ama kısa da olmayan bir süredir War Thunder oynuyorum. Ve Önümüzdeki günlerde bir turnuva olacak. Ve ödüllerde 700 dolar ve 100.000 GE dağıtılacak. Ancak 5 kişi lazım . Ve ben tek kişiyim. Eğer 5 kişi bulabilirsek beraber turnuvaya...
  16. KRZMNİTK

Maks. 4.000 TL Televizyon Önerisi

Geçen kardeşim benle kavga ederken televizyona kumanda fırlattı ve televizyon artık marstan gelen gizemli kodları göstermeye başladı. Bizde yeni bir televizyon arayışına girdik. Aradığımız kriterler : 1- Maksimum 4 bin tl 2-4k Olması tercihimiz 3-Mutlaka ama mutlaka smart TV olsun 4-Mutlaka...
  17. KRZMNİTK

Forumun Kralı Artık Aynı Zamanda Forumun Müdavimi

Evet bildiğiniz gibi forumun en iyi, düşünceli, yardımsever, empati kuran, asla yanlış bilgi vermeyen, nazik, Neredeyse her şey hakkında bilgisi olan üyesi (Yani ben) Profesör oldum. Şimdi bende çoğu kişi gibi beni nasıl bilirdiniz konusu açmak istedim. Zaten herkesin beni aşırı sevip...
  18. KRZMNİTK

Çok ironik değil mi

Resimi buraya bırakıyorum. Forumda gezerken karşıma çıktı
  19. KRZMNİTK

Gta 5 hata vermeden kapanma

Gta 5 e bugün gelen güncellemeden sonra oyun açılıyor ancak Online story Ayarlar ve 3x bilmemneyi seçtiğimiz bölümden hikaye modunu seçince oyun yüklenirken birden hata vermeden kapanıyor. Oyun epik gameste ve ve oyun dosyalarına doğrulama yaptım çözüm nedir
  20. KRZMNİTK

Laptop ramine overclock

Soru gayet açık laptopun acer predetör helious 300-57ph. RAM 16 GB 2666mhz ve rtx 2060 ve i5 9300 H. Ben bu RAM mhz’sini 2800 veya 3000mhz yapabilirmiyim. Ve nasıl yaparım?
  21. KRZMNİTK

Klavyeyle oynanması eğlenceli olan drift yapılabilen araba oyunları

Evde direksiyon yok sadece laptop var. Yani klavyeden oynayacağım. Benim için online yarışlar çok önemli değil ,grafikler güzel olsun ve drift yapılabilen oyunlar olsun yeter. Fiyat çok önemli değil Tabii abartmayın. Boyutu çok olmazsa iyi olur mümkünse steam veya epic storda satılsın. Sistemim...
  22. KRZMNİTK

Steam üzerinden bana 10 liralık oyun almak isteyen var mı?

dirt rally 2.0 10 tl olmuş. Canım hep bir drift oyunu oynamak istedi ancak geçen aylarda humbe bundle ın bedava verdiği f1 2018, forza horizon 4'ün deneme sürümü ve tofaş drift simülasyonlarında öteye gidemedim. Maddi durumum kötü değil. Ancak ailem oyunlara pek sıcak bakmıyor bu sebeple...
  23. KRZMNİTK

Hayatımda ilk defa oyun yapmaya karar verdim. İhtiyacım olanlar

Bir tane 2d basit bir oyun yapmak istiyorum. Daha önce kodlamayla uğraştım ama oyun yapmaya hiç çalışmamıştım. yani oyun yapımı hakkında çok bilgim yok. Sizce hangi programlarla ve hangi yazılımlarla oyun yapmaya başlamalıyım.
  24. KRZMNİTK

İşlemcime gelen sürücü güncellemsi benim işlemcim için uygun değil galiba.

Benim içinde i5 9300h bulunan bir laptobum var. ve geçen günlerde intel driver&support assistantı indirip güncellemelere baktıp bir kaç tane güncelleme yaptıktan sonra bir tane güncelemenin üzerinde7. ve 8. nesiller için olduğu yazıyordu. sizce ne yapmam lazım
  25. KRZMNİTK

15 binlik bi bilgisayar için bu disk dğerleri nasıl olurdu

256 gb olan ssd
  26. KRZMNİTK

bu sistem gta 5 i akıcı oynatır mı

soru başlıktan belli zaten sistem sistem aşağıda: gt740 i3 840m ddr 3 4gb 1600mhz ram 320gb hdd anakart: intel h61
  27. KRZMNİTK

Yeni doçentiniz hayırlı olsun

evet forumda bugün doçent oldum yeeeha. Şu an çok mutluyum. Bu mutluluğu daha fazla yaşamam için yetkili biri beni 1 haftalığına banlayabilir mi?
  28. KRZMNİTK

3.000 TL Samsung tavsiyesi.

3.000 Tl'ye (mümkünse kalemi olan) Samsung telefon önerisi. Önerilerini bekliyorum.
  29. KRZMNİTK

Forumdan kendi isteğiyle ayrıldı ne demek

Uçuşan üyeleri okurken gözüme "bilmem ne forumdan kendi isteğiyle ayrıldı" diye bir mesaj takıldı. Kurallara baktığımda bunun 50 ceza puanı olduğunu gördüm. Bu konuyu biri detaylıca açıklayabilir mi?
  30. KRZMNİTK

Sizce konular hortlatılmalı mı?

Biraz saçma durabilir ancak eski ve günümüzde bile insanlara katkı sağlayabilecek konular hortlatılıp yeniden gündeme getirilmeli mi.
  31. KRZMNİTK

6000 tl altı bilgisayar tavsiyesi

maksimum 6000 tl'ye monütör dahil sistem. Güncel oyunları oynamayacağım. İş yerinde kullanacağım. Nvidia ekran kartı ve intel işlemcisi olsun. Vatan, hepsiburada gibi bilindik yerlerden önermenizi isteyeceğim. şimdiden önereceğiniz sistemler için teşekkürler.
  32. KRZMNİTK

bu leptoba yorum

https://www.hepsiburada.com/hp-15-da2080nt-intel-core-i5-10210u-8gb-512gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-1s7y1ea-pm-HB00000WNP4B?wt_gl=cpc.6802.dsa.elk.it-dizustu-bilgisayar-laptop&gclid=Cj0KCQjwqfz6BRD8ARIsAIXQCf0rLa85S0BntjGOeoOS-0vRFRopet3OIT4MOk1vuqL7xaND3zpjGS0aAvFaEALw_wcB...
  33. KRZMNİTK

max 6500 tl iş laptobu

Merhabalar 6500 tl'ye sağlam bir iş leptobu arıyorum yardım. Ancak monster veya casper istemiyorum. Bu hafta içinde alacağım. Acil yardım ederseniz sevinirim. İşlemcidde ryzen olmasını istemiyorum ayrıca. Teşekkürler.
  34. KRZMNİTK

hitman 2016 oyunu daha zor yapma

merhabalar, absolutionu bitirdikten sonra hitman 2016 ya başlamaya karar verdim. ve fark ettim ki oyun çok basit. absolutionda oyunu profesyonelde bitiremdiğim için zorda bitirmiştim. Normal bile basit geliyordu. ancak hitman 2016 ya başladığımdan beri sanki oyunu absolutiondaki kolay modda...
  35. KRZMNİTK

HİTMAN 2016 SİLAH DEĞİŞTİRME NASIL YAPILIR.

Hitman 2016 da silah değiştirme nasıl yapılıyor. illa envantere mi girmek gerek. envantere girip silah değiştirmek oyunun heyecanını yok ediyor. lütfen yardım edin.
  36. KRZMNİTK

Bu laptobu aldığıma pişman olmalı mıyım?

https://www.acer.com/ac/tr/TR/content/predator-model/NH.Q5QEY.005 Elimde böyle taş gibi 2 aylık Bi leptop var. Sizce aldığıma pişman olmalı mıyım. 10.000 tl verdim. Onun yerine hangi leotobu alabilirdim? Not : hiç bir oyunda kasmıyo.
  37. KRZMNİTK

Windows kurarken takıldım yardım

Resimdeki ekranda kaldım windows 250 GB ssd ye kurmak istiyorum ne yapmalıyım. Galiba resim açılmıyor. Windows 10 u nereye kurmak istersin diyor. Bende 250 GB olanı seçiyorum ancak altta yeni seçeneği açılmıyor
  38. KRZMNİTK

Laptop Soğutucu tavsiyesi

100 TL Bandında Kaliteli Laptop Soğutucusu. Ama teknosa vatan gibi mağazası olan yerlerden olsun çünkü gidip alacağım 1595785983 Preo My Cooler MGF01 Gaming Notebook Soğutucu Fiyatı ve Özellikleri Ben bu modeli beğendim bu arada
  39. KRZMNİTK

Laptop Soğutucu fan ÖNERİSİ

SOĞTUCULARDAN hiç anlamıyorum. bütçe 100 TL civarı. teknosa vatan gibi mağazası olan bir yerden önerin. Ben TEKNOSADAN Hem Uygun Fiyatından Hem BİLİBMİŞ Bir Marka Olmasından Dolayı https://www.teknosa.com/preo-my-cooler-mgf01-gaming-notebook-sogutucu-p-125047055 Modelini Buldum. tavsiye ve...
  40. KRZMNİTK

Msi afterburner vs NZXT CAM

Oyundaki fps imi gpu cpu sıcaklıklarını ve kullanım oranlarını görmek istiyorum. Mümkünse sade bir arayüz olsun. Aralarındaki farklarıda anlatırsanız sevinirim.
  41. KRZMNİTK

Yeni aldığım Acer laptop çok ısınıyor

Bu leptop daha 4 gün önce elime ulaştı. İlk olarak sürücüleri güncelledikten sonra oyunları kumaya başladım. Ve çoğu kişinin yaptığı gibi oyun oynamaya başladım (oynadığım oyun hitman: absolution)ve oyunu ultra ayarlarda oyunuyordum 45-50 dakika sonra acerin kendi programı olan predetör senseden...
  42. KRZMNİTK

Laptoba yorum

PH317-52-50VK Acerin bu model laptobunu alacağım ama hala kafamda sorular var. Ve birilerinin daha yorumunu almak istedim. İlk olarak işlemcisi i5 8300H ve ekran kartı gtx 1060. Bunlar bir sıkıntı çıkarır mı. photoshop gibi ağır programlar kullanmayacağım. Lütfen kimse burada ryzen işlemcili ya...
  43. KRZMNİTK

Gaming Laptop Önerisi

Uzun zamandır gaming laptop almayı düşünüyordum ve yoğun araştırma yapıyordum. Ve evimdeki laptobun bozulması acilen yeni bir laptop aldırmayı zorunlu hale getirdi. Bu yüzden bende yaptığım araştırmaların sıklığını arttırdım ve standartlarıma uygun birkaç laptop buldum ancak her laptobun...
  44. KRZMNİTK

Dizüstü Bilgisayar için tavsiye

Sistemin diğer özellikleri RTX 2060 16 GB DUAL CHANNEL RAM 144 HZ FULL HD EKRAN
  45. KRZMNİTK

Oyun bilgisayarı önerisi

10.000 TL bütçem var. Oyun için kaliteli bir laptop arıyorum. Laptopta olması gerekenler aşağıda. 1-En az 500 gb SSD 2-Herhangi RTX serisi bir ekran kartı(Mümkünse RTX olsun ama GTX de olur) 3- enaz 17" ekran 4-En az 16 GB ram 5-Windows zorunlu değil NOT: Mümkünse önerdiğiniz bilgisayarın...
  46. KRZMNİTK

NO MAN'S LAND oyunu bilgisayrdan açamıyorum

Elimde orjinal NO MAN'S LAND CD'si var. Arkadaşım çok uzun süredir oynamadığı için bana verdi. Oyunun kurulumunu yaptım ancak oyunun ikonuna çift tıkladığımda oyun açılıyor ancak beyaz ekranda takılı kalıyor.
  47. KRZMNİTK

10350 TL Sistem önerisi

Hayatımda ilk kez leptop dışında bir bilgisayar alacağım. Yani hiç bir tecrübem yok. 10350 tl bütçe ile hazır bir sistem almayı düşünüyorum. Arkadaşlarım toplamamı söylüyorlar ama toplamayla ilgili hiç bir şey bilmiyorum. Bu yüzden hazır bir sistem alacağım. Sistem tavsiyeleri almak için bu...
  48. KRZMNİTK

Bütçem 8850 TL. İlk kez bilgisayar topluyorum

İlk defa bilgisayar topluyorum. Maksimum bütçem 8850 TL. klavye ve mouse almıyorum. Aşağıda kendimin tasarladığ 3 farklı seçenek var rica etsem biraz bu sistemlerin artıları ve eksileri hakkında beni bilgilendirir misiniz? NOT:LÜtfen şu parça kötü diyip geçmeyin. O parça yerine hangi parçayı...
  49. KRZMNİTK

10.000 TL bütçeyle ilk defa bilgisyar toplayacağım. Tavsiyelerde bulunur musunuz?

Bütçem 10.000 TL maksimum 300-400 tl bütçeyi aşabilirim. Kendim kafamda biraz tasarladım. Bana bu sistemin artılarını, eksilerini söyleyip ...'yı ...'yla değiştir. Bence ... yerine ...'yı kullan der misiniz? NOT: Amacım bir oyun bilgisyarı toplamak metro exhadus gibi bir oyunda 100 fps almasına...