Arama sonuçlarınız

1. Bedirhan Yılmaz

Unuttuğum Filmin ismini bulmama yardım

Film bir A.V.M de geçiyor ve avm ye ait yaklaşık bir kaç güvenlik var. Hatırladığım kadarıyla bir de küçük bir kız vardı ve filmdeki zengin adam ise onu kaçırmaya çalışıyordu yanında da onun adamları vardı ve güvendiklerle silahlı çatışmaya girmişlerdi. Hatırladıklarım bu kadar yardımcı...
  2. Bedirhan Yılmaz

Sağ Tık Menüsünde Çok Fazla Uygulama Var

Merhabalar bilgisayarımda bir dosya veya uygulamaya sağ tıkladığımda çok fazla uygulama menüsü geliyor ve bu bir karışıklığa yol açıyor kullanmadığım bu menüleri kapatma şansım var mı ?
  3. Bedirhan Yılmaz

Demogoloji mi yapmış oluyorum/olunuyor?

Merhaba benim yetersiz bilgim için affedin ama bir sorum var. İnternet üzerinden bir şahıs kendisinden yaşça küçük başka bir şahısa sözde " velet " kelimesini yaş ayrımcılığı maksadıyla kullandı. benim veya başka bir kişinin, "Bu yaptığın yanlış bir şey" vb. bir tabirle uyarması demogoloji mi...
  4. Bedirhan Yılmaz

Tarayıcınız kuruluşunuz tarafından yönetiliyor hatası

Merhaba. Ben Firefox 75.0 kullanıyorum ve "Tarayıcınız Kuruluşunuz Tarafından Yönetiliyor" hatasını alıyorum. Bu hata yüzünden çeşitli değişiklikler yapamıyorum. Bu hatanın neden çıktığını ve çözümleri hakkında yardım edebilir misiniz?