Arama sonuçlarınız

1. L

Öneri RTX 3070 Monster vs RTX 3060 MSI

HP'nin bu modeli çok önerildi fakat bu markaya hiçbir şekilde kanım ısınamadı. Biraz estetiğe önem veren birisiyim, bununla birlikte bu modelin gövdesi metalken, kasası plastik. Ve şekli çok biçimsiz tabii bu benim bakış açım 1649279841 Değerlendirmen için teşekkür ediyorum hocam. Evet...
  2. L

Öneri RTX 3070 Monster vs RTX 3060 MSI

Evet dostlar. Bu iki parça arasında git geller yaşıyorum. Vaktim kısa, indirim günlerini bekleyerek ani fiyat yükselmesi riskini de göze alamıyorum. Sizlerden bu tercihimde tavsiye ve desteklerinizi esirgememenizi rica ediyorum. Oyun bir yana, gelecek vaad eden bir tanesinde karar kılmak ve...
  3. L

Fare bozuldu

Selamlar dostlar. Fareme pil takınca anlık bir kırmızı ışık yanıp sönüyor hemen. Normalde takar takmaz yeşil yanar 3-4 sn boyunca sonra sönerdi ve çalışırdı. Kırmızı yanınca pil bitmek üzere demek oluyordu. Şimdi dediğim gibi pili takar takmaz yanıp sönüyor ve tık yok. Bir öneriniz var mı bu...
  4. L

Kendi mağazasından mı almalı, bireysel satıcıdan mı?

Az önce çok ilginç bir şey oldu. Trendyolda POCO 3780 TL idi. satın alırken indirim kodu girilebiliyordu bende internetten araştırdım. Bir siteye girdim tüm indirimlerin yazılı olduğu bi site. Aktif et diye bir seçenek vardı bi indirimde. Beni trendyola aktardı. Sonra telefon modelini tekrar...
  5. L

Diğerinde yorumlar 300 olunca, trendyoldaki 1 değerlendirmeden sonra insan bi acaba diyor ama haklısın
  6. L

O puanlamaların biraz da sitelerden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Keza hepsiburada'nın paketleme ve hizmet kalitesine pek güvendiğim söylenemez
  7. L

https://www.trendyol.com/xiaomi/poco-x3-nfc-128gb-cep-telefonu-p-55239427?boutiqueId=538046&merchantId=107277 Üst linkteki Trendyol üzerinden Mi-Store'un kendisi ürünü satmakta. Fiyatı 3780 TL...
  8. L

Banggood telefon sitesinden alınır mı?

Link budur dostlar. Buradaki fiyatı tabii çok daha uygun fakat bu sitenin muhabbetini bilen var mı? Gümrük harici sanıyorum bu fiyat. Gümrükte bindirdiklerini düşünüyorum...
  9. L

Telefonlarda MBits/s hızı

Selamlar. Bu belirttiğim ibare, almak istediğim 2 telefon modeli arasında git gele sebebiyet veren bir ibare. Biri 300 MBits/s karşıdan yüklemeye sahipken, diğeri 800 MBits/s karşıdan yükleme gücüne sahip. Bu hız, instagram-twitter gibi uygulamalarda verilerin daha yavaş yüklenmesine sebebiyet...
  10. L

OPPO Realme 6 pro (vs) Xiaomi POCO X3 NFC

Benim için önemli olanlar = Akıcılık (özellikle instagram facebook twitter platformları), hızlı uygulama açılışları (ki POCO fark atıyordu birkaçında), 2 sene sonra donmaların kasmaların olmaması. Kasma kelimesinin varlığına bile ayar oluyorum kısacası. Bu yüzden RAM biraz önemli gibi geldi...
  11. L

Dediğim gibi derdim oyun değil, akıcılık. Garip bi şekilde rahatlatıyor beni. POCO 120 Hz görünce ve hal böyle olunca insan bi acaba diyor. Ekran testlerinde video 60 fps desteklemesine rağmen görebiliyorsun 120-90 arasındaki farkı yada sadece ben görebiliyorum bilemiyorum.
  12. L

Poco x3 mü realme 7 pro mu ?

Bende Realme 6 pro ve Poco x3 arasında kaldım hocam. Realme 6 pro 8 GB RAM'e sahip ama 90 Hz akış hızı var. POCO 6 GB RM'e sahip ama 120 Hz akış hızı var. Kaldım arada. REalme 7 pro çıktı şimdi, ama oda 60 Hz akış hızına sahip. Akıcı gelmiyor bana
  13. L

Hmm, anlıyorum hocam. Kullanıcılar canlılığı için daha çok tercih ediyorlar sanıyorum ama dediğim gibi. POCO baya soluk gelmişti gözüme. Dediğinizde mantıklı geldi güncellemeler önemli. Ama şöylede bir algı var, sanki pro 6 ya hiç güncelleme gelmeyecek 7 daha stabil gibisinden. Eski jenerasyon...
  14. L

Bu ikisi arasından dostum. Amoled beni ilgilendirmiyor açıkçası. 90 Hz olsaydı direkt onu alırdım
  15. L

Teşekkürler, inceliyorum
  16. L

Realme 7 pro almak istemiyorum zira renklerin canlılığı da benim için önemli değil. Akıcılık esasım. Yani Realme 7 pro'da 90 Hz olsaydı inan direkt onu alırdım 1604500674 Uygulama açış süreleri olsun, hız olsun akıcılık olsun aradığım şeyler bunlar. Beni kararsız bırakan sorun şu, POCO 6 GB...
  17. L

11 Kasım indirimi Telefonlara vurur mu?

SOnuçta parasız insanlar değiliz çok şükür ama insanın kendini aptal gibi hissetmesi kadar kötü bir şey yok. Sanıyorum bekleyeceğim. Olmazsada olmasın. Dolarla birlikte en fazla 100 TL yansır, ama indirim olma şansı %30 bile olsa değer diye düşünüyorum. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum
  18. L

Acaba şişirdikleri fiyat mı bu? 1-2 hafta öncesine kadar POCO x3 3200 TL iken şuan 3600 TL civarı mesela. Şişirip şişirip 6 gün sonra bir anda eski fiyatına geri döndürme şansları olabilir gibi geldi bian bana.
  19. L

Merhabalar. Telefon almayı düşünüyorum yakın zamanda fakat 11 kasım indirim günleri diye bir etkinlik varmış, trandyol gibi sitelerde oluyormuş. Telefonu almak için 11 kasıma kadar beklemeli miyim? Yoksa 8 güne kadar dolar kuru telefonlara yansır mı? Kafam karıştı biraz. Bilgisi veya tecrübesi...
  20. L

Süre kısıtlı. Dolar aldı başını gidiyor ve fiyatların çıkması an meselesi dostum. Ne kadar çabuk o kadar iyi. Hem mağaza fiyatlarının maşallahı var en az 100-200 fark ediyor 1604421552 Evet hocam hatta POCO'yu sırf 120 Hz için bile tercih edesim geliyor, açıkçası hoparlörmüş şarj süresiymiş pek...
  21. L

Ekran tazeleme 60 Hz olunca Amoled falan pek önemseyesi gelmiyor insanın hocam
  22. L

Sizin tercihiniz hangisi?
  23. L

Realme 6 siparişi verdim ama...

Telefonlardan pek anlamıyorum hocam. O yüzden dediğini araştıracağım, tavsiyen için teşekkürler
  24. L

Biliyorum hocam. Ki benim en çok taktığım şeydir. Lenovo Legion laptop modelinde farenin hareket hızı 120 FPS'ti yanılmıyorsam. Beni bırak sabaha kadar sıkınlmadan sadece onunla oynarım. 1604418413 Hocam özelliklerine baktım hoparlör veya daha iyi ön kamera umrumda değil. Ekran tazeleme hızı 60...
  25. L

Hmm. Sizin bu yorumunuza göre bana hitap eden pro 6 sanıyorum 1604417624 Peki sizce grafik işlemcisi olarak pro 7 mi pro 6 mı daha iyi?
  26. L

Sabaha jadar gider bu hocam. Bakıyorum bide aralarında hep 100'er TL fark var. Bunu alacağına bu, şunu alacağına bu falan. Beynim hallaç pamuğuna döndü 1604416233 Mesela az evvel baktım pro 7 sine. Ekran yenileme 60 Hz, pro 6 90 Hz. Kamera hiç önemli değil benim için. Ekran akışkanlığı ve...
  27. L

Sanıyorum Realme 6 pro 3500 TL dahası olmaz bu bile fazla hocam. Kendimi enayi gibi hissetmeme az kaldı. Piyasa çökmüş haberimiz yok. 3500 TL vericem, alacağım performans yine kısıtlı. Ne günlere kaldık
  28. L

4 GB Ram'in sıkıntılı yanlarını gördüm. Sanıyorum sırada skalayı yükseltip 3000 TL lik en iyi telefonlara bakmakta :/
  29. L

Hocam hiçbir şey anlamadım. Önce iptal ettim kendimkini. Sonra 2964 TL Beyaz olanı seçtim. Sepete eklenemiyor dedi 2-3 kere. Sonra f5 atmamla fiyatı 3309 TL oluverdi. Yani şans mı diyim ne diyim çıldırıyorum şuan
  30. L

https://www.hepsiburada.com/oppo-realme-6-128-gb-8-gb-ram-realme-turkiye-garantili-p-HBV00000UPE0G?magaza=C%C4%B0NC%C4%B0N&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=epey.c.k.pc 1604413373 Arayıp öğreneceğim 1604413396 Sıkıntı iyi yapmamış olmam. Şuan sipariş...
  31. L

Evet dostlarım. Siparişi verdim fakat 4 GB RAM'lisine 2600 TL yerine 8 GB'lısına +363 TL farkla sahip olabilirmişim onu anladım. Azıcık canım yanmadı değil. Çok büyük bir fark yaratır mı diye düşünmeden edemiyorum. Pişman olmama değer mi sizce?
  32. L

Realme 6 alıyorum, nereden almalıyım?

Saolun dostlar. Hepsiden almaya karar verdim. Sonuçta garanti garantidir. Sadece muhattap bulamamaktan korkardım ama kendileriymiş satıcılarıda.
  33. L

Realme 6 alıyorum, nereden almalıyım?

Selamlar dostlar. Açtığım 2 konudan gelen yorumları da değerlendirerek bu telefonu almaya karar verdim. İnternetten sipariş vermeyi düşünüyorum. Nereden sipariş vermeliyim sizce? (Garanti güvencesinin farklarını kastediyorum) En ucuzu Hepsiburada. Türkiye Garantili diye özellikle belirtmelerinin...
  34. L

2000-2500 TL telefon önerisi

Fiyat 3500 TL bunun. Maalesef 2500 TL maximum
  35. L

OPPO çok yeni bir marka sanıyorum. O konuda az bir tereddütüm var
  36. L

Xiaomi'ye garip bir şekilde sempati besliyorum. O daldan önerebileceğin bir model var mı?
  37. L

Telefon işlemci modellerinden pek anlamam. Yeteri kadar güçlü mü?
  38. L

Selamlar dostlar. Bundan önce açtığım konuda, 2500 TL'ye Snapdragon 600 serili işlemci performansına sahip bir iki telefon önerildi. Fakat MEIZU marka bana bu konuda daha cazip geldi. Mesela 2000 TL'lik MEIZU x8 hem işlemci hızı konusunda hem Snapdragon 720 işlemcisi açısından daha iyi gibi...
  39. L

2000 TL telefon önerisi

2500 TL'ye çıkabilirim. Buna göre verdiğiniz önerilerin dışında ne gibi seçenekler var acaba? 1604267013 Bir de yeni dolar kuru telefonlara ne zaman vurur bilginiz var mı?
  40. L

2000 TL telefon önerisi

Önerin için teşekkürler. O kadar çıkmaz maalesef.
  41. L

2000 TL telefon önerisi

Selamlar dostlarım. 2000 TL civarı telefon önerisi istiyorum sizlerden. Ekran boyutu aşırı büyük olmaması gerek. Yani 5 inç ideal geliyor bana. Ben telefonda deli dehşet oyunlar oynamam. Derdim menü geçişleri seri olsun. En ufak kasmaya tahammülüm yoktur. Örneğin instagramda gezerken alt...
  42. L

Düşük özellikli laptop SSD yavaşlığı

Selamlar. Laptop markası Packard bell Easynote TG81BA. Özellikleri kabaca; Ekran kartı = Intel HD Grap. İşlemci = Intel Celeron N3050 1.6 Ghz Ram = 2 GB Bu bilgisayar elime çok yavaş olduğu için verildi. Fırmat attım, iç temizlik termal akla gelebilecek her şeyi yaptım. Biraz daha hızlandı fakat...
  43. L

Yavaş bilgisayar

Ciğerine kadar söktüm hemde
  44. L

Yavaş bilgisayar

BIOS update dahil hepsi elimden bizzat geçti. Hatta termal macunu sürdükten sonra klavyenin çalışmama durumu dahi oldu, neyseki onuda hallettim 1600703806 Bilgisayarın yorumlarına baktım, Intel celeron işlemci hakkında baya yeren olmuş şimdi hiç karışmıyorum. En fazla bu kadar oldu diyip teslim...
  45. L

Yavaş bilgisayar

Selamlar. Elime bir bilgisayar verdiler. Packard Bell TG81BA model. Aşırı yavaştı. Aldım formatladım, driverlarını kurdum. Biraz daha iyileşti fakat birde kendi PC'min SSD'sini takıp, farklı bir sorun var mı diye görmek istedim. Ve SSD'ye rağmen tabiricaizse amele gibi çalıştı. CPU analizine...
  46. L

Packard Bell TG71BM Laptop Klavye anakart arası kablo

Selamlar dostlar. Bana bir laptop getirildi. Yavaş dendi baktım termali yenileyeyim dedim. Açtım içini. Klavyeyi anakarta bağlayan siyah geniş ve dar beyaz 2 kablo vardı. Beyaz olanın dişleri vardı ve söktüm. Siyah olanda diş yoktu ve oda kolay çıktı her neyse. BIOS pilini de çıkarıp taktım ve...
  47. L

Ortalama 1500 TL değerinde telefon önerisi

Meizu çok duyulmuş en azından benim duyduğum ve çevremin tercih ettiği bir marka değil, bununla birlikte kaliteyi ucuza pazarladığını duymuştum ama hep bi tereddüt oluyor işte
  48. L

Redmi Note 8 = 2 oy Meizu x8 = 3 oy Realme 5i = 1 oy (Şimdilik az çok fikir oluşmaya başladı)
  49. L

Bütçem 1500 TL kadar o beni biraz aşıyor malesef 1588941551 Bütçem 1500 TL kadar o beni biraz aşıyor malesef
  50. L

Öncelikle tavsiyeleriniz için teşekkürler. Üstünkörü baktığımda önerdiğiniz 3 telefonda 6-6,3 inç arası ekran boyutlarına sahip. Küçük telefonlara alıştığım içinmidir nedir bunlar bana ele avuca sığmayan telefonlarmış gibi geliyor. Elimdekini dahi kaç kere yere düşürdüğümün haddi hesabı yok...
  51. L

Evet dostlar. Ortalama bu fiyata gerçekten sağlam bir telefon almak istiyorum. Telefonda oyun oynamıyorum, fakat ben teknolojik her türden ürünün kasmasına tahammülü olmayan birisiyim. En ufak kasma dahi beni deli ediyor açıkçası. Örneğin instagramda geziyorumdur fakat sayfayı aşağıya çekmemle...