Arama sonuçlarınız

1. K

Mavi ekran hatası alıyorum

Benimde bir teknik bilgim yok. Bu testleri programlari indirince kendisi yapiyor. Pek teknik bilgilik birsey yok. Sadece mem test icin programda size gosterdigi gibi flashdiskten yapmaniz gerekiyor
  2. K

Yeni monitor baglayinca Kernel Power hatasi aliyorum

daha once mavi ekran ve reset sorunlariyla alakali biur konui acmistim. simdi sorunun ne oldugunu buldum ve sonuc aramak icin baska bir konu actim. spam yaptigim sanilmasin. yaklasik 15-20 gun once aldigim AOC 24g monitorumu bilgisayara baglayyinca cok tuhaftir bir sure sonra bilgisayar rest...
  3. K

Mavi ekran hatası alıyorum

hata farkli olsada bende mavi ekran ve restart sorunlari ile bogusuyorum. bir cok forum ve internet sitesini gunlerdir okuyorum. kisaca onerilenler 1) mem test88 ile ramlarini test edin. bu islem BIOS uzerinden yapiliyor ve uzun suruyor. 2) hd tune ile hard diskinizi test edin. 3) even...
  4. K

Çözülemeyen mavi ekran sorunu

yeni ram ve ssd icin gitti. SSDyi geri verme sansim var ordan aldim. Ram geri verme sansim yok media markt benzeri bir yerden aldim omur boyu garantili 1588598538 event log kayitlarimi aldim. 7zip ile sikistirdim. becerebildiysem kayitlar linkte. log.7z - 30 KB 1588601750 Sanirim ana kart , psu...
  5. K

Deneyecek anakart olmadığı için denenmedi. Bilgisyarcıya az evvel uğradım. Siatemin yaklaşık 6 saattir yeni RAM ile açık olduğunu herhangi bir hata vermediğini söyledi. 1588578935 Değil 1588597152 herkese tekrar merhaba. yeni ram aldim, eski ramlari cikardim. Bilgisayarcinin dedigine gore...
  6. K

Pc bilgisayarcıda. 5dk içinde yanına ışınlanıp söyleyeceğim. Belirteyim yaklaşık 3 yıldır bu şekilde kullanıyordum bir sıkıntı çıkmadı. sıkıntı ntsokrnl.exe sıfır SSDye kuruldu gene bu hata geliyor
  7. K

Cevabiniz için teşekkürler. Konuda belirttiğim üzere güç kaynağı değiştirildi denendi. Sorun çözülmedi.
  8. K

Merhabalar, ryzen5 3600 ( 10 ay evvel alındı ) Gigabyte b350 gaming 3 Corsair 8x2 ram Zalman tam modüler 650w güç kaynağı Asus gtx1060 6gb ekran kartı WD 1tb 7200 rpm HDD Samsung evo 960 250gb SSD Mavi ekran kodu : irlq less or not Kısaca, bilgisayarım zaman zaman bu mavi ekranı...