Arama sonuçlarınız

1. ZyXonTR

Soru LOGİ M930 MP4 Player

Elimde başlıkta yazdığım mp4 ve mp3 player var fakat içine hangi formatta mp4 denedim wmv denedim fakat mp4 ün içine atınca gözükmüyor.
  2. ZyXonTR

Zyxel Ayarları

Modemimin modeli Zyxel VMG1312-B10D internetten ayarlara gelince alttan "Ağ Ayarları" kısmından "Koblosuz" kısmınaa tıklayınca sonsuz bir bekleme ekranı geliyor ne kadar beklersem bekliyim açılmıyor o sayfa, yardımcı olursanız sevinirim.
  3. ZyXonTR

GTA 5 Save Dosyam Silindi!

Gta 5 oynuyordum ve herkesin yaptığı gibi save etme ihtiyacı duydum keşke etmeseydim yanlışlıkla arkadaşımın save dosyası üzerine kayıt ettim nasıl geri getirebilirm yardımcı olurmusunuz.
  4. ZyXonTR

Shadow of Mordor vs. Shadow of War

Steam Kış İndirimleri başladı ve bende elimi boş tutmak istemedim Skyrim Special Edition ve Halo: The Master Chief Edition aldım ama hala param var ve biraz dolaşayım derken Middle Earth Serisinin oyunları gözüme çarptı, ikisinde güzel yapımlar olduğunu duymuş ve oynamak da istiyordum ama bi...
  5. ZyXonTR

Direksiyon Seti ETS 2

Arkadaşlar benim bi Microsoft Sidewinder Direksiyon Setim var 270 derece dönüyor ama malum ETS 2 deki direksion gerçek olduğu için 2 tur falan dönüyor ben oyundaki direksiyonunda 270 derece dönmesini istiyorum ne yapabilirim bilen varmı? NOT:Bu arada direksiyon seti eski zaten ekte görünüyor ve...
  6. ZyXonTR

GTA 5 Ban Yedim

20 Mayıs 2020 GTA Online da dolaşıyordum sonra aklıma görev yapmak geldi ve bende bir göreve girdim sonrasında görevi tamamladık ve çıktım bir mağaza soydum polisten kurtuldum ve Lester'ı aradım tabi bu sırada arabadaydım sonra bir an oyun dondu ve oyundan banlandın yazdı.Sadece Türkçe Yama...
  7. ZyXonTR

Trendyol

Beyler geçenlerde trendyoldan kulaklık aldım havana 50 tl olmuştu indirimdeydi 15 gün sonra sol kulaklık ses vermemeye başladı.Şimdi Gamepower kulaklık alcam 160TL yine aynı problem olmaz değilmi?
  8. ZyXonTR

Call Of Duty World At War Grafik Ayarları Değişmiyor

Bugün evde dvd sini buldğum CoD WaW'ı açıp oynadım bide ne göreyim oyunun çözünürlükleri çok düşük(1024x768) forum forum gezmeme rağmen herhangi bir cevap bulamadım yardımcı olabilirmisiniz?