Arama sonuçlarınız

1. aksuhdburak

Ekrrann karıncalanıyor

Merhaba benim pcmde vga. Bozuldu yani sarı ekran oluyordu elimde hdmi kablosu vardı anakartta girişi vardı fakat monitörde yoktu bende hdmi to dvi aldım taktım ondan sonra oyndaım biraz ekran karıncalandı sonra vga yı taktım sarı ekran kabloyu oynatınca düzeldi dönüştürücüyü falan çıkarmıl...
  2. aksuhdburak

İ7 8565U Olmasına Rağmen Kasıyor

Başlıkta Belirttiğim Gibi Normal Kullanımda Sıkıntı Yok Ama İ78565U İşlemci MX110 Ekran Kartı 8 GB Ram Olmasına Rağmen Counter Strike Global Offensive Kasıyor Driverlar Tam
  3. aksuhdburak

CS:GO Kaldırırmı ?

Merhaba PC'm Kötü olduğu için arkadaş çevreme çok katılamıyorum ama belki bir umut diye yukarıdaki özellikler CS:GO Kaldırırmı acaba ??
  4. aksuhdburak

Windows 10 Oyunda Kapatıyor

Windows 7 Olan Bilgisayarımı Windows 10 a yükselttim format yöntemi ile fakat win10a geçtiğimde oyunlar açılıp yalaşık 2 dk sonra masaüstüne atıyodu windows 7 de böyle bi sıkıntım yoktu {örnek oyunlar:Minecraft (hiç açılmıyor) }sistem özelliklerim : İşlemci:İntel İ5 650 3,20 Ghz Bir işlemci...
  5. aksuhdburak

PSU Yeterlimidir

300W PSU Var intel i5 650 3.20 ghz bir işlemci 4 gb ram Ekran kartı yok Fotoğraflardaki gibi bir led var RGB 300W psu var sıkıntı olurmu ledi takarsak 1605111870 1605111901
  6. aksuhdburak

Bilgisayarım Windows 8.1 Kaldırırmı

İşlemci:İntel İ5-650 3,20 Ghz Ram:4 GB DDR3 bir ram var ekran kartım yok ama :Intel (R) HD Graphics Sürümü:8.15.10.2993 windows 8.1 kaldırırmı acaba
  7. aksuhdburak

İndirme Yöneticisi

Herkese Selamunaleyküm ben bir program arıyorom mesela .mp3 uzantılı Müziği Bir Klasöre .mp4 uzantılı bir videoyu başka klasöre yani indirmek istediğim dosyaya bağlı olarak indirilen dosyanın yolunu değiştirmek istiyorm bunun için bir program varmıdır acaba bilgisi olan yazabilirmi lütfen
  8. aksuhdburak

Memu Pubg Mobıle LITE Sistem gereksinimleri

PUBG mobıle LITE Kaldırırmı Ekran Kartı İntel HD Graphics 8.15.10.2993
  9. aksuhdburak

Eba şifre alamıyorum

ebada şifre alamıyorum hanedekilerin bütün herkesin numarasını girdim ama olmuyor babam bir ara telefon numarasını değiştirdi eski numarayıda yazdım olmadı hocayada sordum oda yapamadı nasıl yaparım lütfen yardım şifremi unuttum kısmınada baktım olmadı lütfen yardım edermisiniz
  10. aksuhdburak

Gta 5 Kaldırırmı ?

Gta 5 kaldırımı acaba 6 GB Ram GT525M 1 GB i5 2430M
  11. aksuhdburak

Pc Kasıyor!

Merhaba benim laptopum var Dell n5110 çok kasıyor mesele minecraft kasıyor Ya Bir PC de Zula kasarmı ya onu geçtim Teamfortress kasarmı Buyrun Sistem özelliklerim
  12. aksuhdburak

Ağır Çekim Sorunu

Videoyu ağır çekimde çekiyorum whatsapp da falan göndereceğim zamaan kayboluyor telefon.Huawei p9 lite 2017
  13. aksuhdburak

Ağır çekim Sorunu

Huawei p9 lite 2017 model bir telefonum var ağır çekim çekiyorum tamam herşey güzel ama arkadaşıma göndereceğim anda ağır çekim kayboluyor nasıl kaybedeceğiz
  14. aksuhdburak

Oyun Önerileri

İntel Core İ5 2403M 6 GB Ram Nvidia Geforce GT 525M Evde sıkılıyorum oyun önerisi yapın arkadaşlar lütfen
  15. aksuhdburak

Power Supply önerisi

Merhaba ben powe supply almayı planlıyorum sistemim sistem: intel i5 650 RAM:6 gb ram EKRAN KARTI nvidia gt730 128 bit
  16. aksuhdburak

Epic games siyah ekran sorunu

Epic games launcher siyah ekran soprunu lütfen yardım edin
  17. aksuhdburak

Epic Games Siyah Ekran Sorunu

Epic games i Açtığımda siyah ekran karşıma çıkıyor ama ayarlar kısmına girebiliyorum Naısıl Çözeceğim nolur söyleyin
  18. aksuhdburak

Merhaba Huawei Diye Telefonum Var

yer Sıkıntısı çekiyorum PC den ADB falan hepsini denedim geliştirici secenekleri falan hepsini denedim olmadı nasıl SD kartı telefon hafızası yapacağım rootsuz
  19. aksuhdburak

Telefon hafızasını artırma

ARKADAŞLAR Merhaba Benim telefonumun 16 GB boş alan var hemen buda sistem dosyaları ile kapanıyor 3 GB yer kalıyor bana bende SD kart aldım onu nasıl telefon hafızasına geçireceğim yani hiç yer açmadan uyg. Yüklemek istiyorum böyle birşey mümkün müdür
  20. aksuhdburak

GTA 5 Gidiyormu ?

1.sorum ?:Ben Gta 5 indirdim epic gamesden ama 2 saat oyanamayınca gidiyomuş öylemi ? 2.sorum Ben Indirdim Fakat şarj adaptörüm bozuldu bilgisayar acilmiyor sarji yok diye gta 5 inmis durumda butun dosyalari var bilgisayarda hic oynamadim gidermi
  21. aksuhdburak

GTA V Kaldırır mı?

İntel i̇5 i̇şlemi̇ 6 gb ram 1gb ekran karti gt 5 kaldirmaz di̇mi̇ kardeşi̇m tutturdu gta 5 de gta 5 i̇ye
  22. aksuhdburak

Elimde Boraks tozu ve silly gel diye bişe var

Elimde Boraks tozu ve silly gel diye bişe var bunlarla nasıl slime yapabilirm
  23. aksuhdburak

Fortnite Kaldırırmı ?

intel core i3 4005U 1.7 GHz 4 GB RAM EKRAN KARTI:İNTEL (R) HD GRAPHİCS FAMİLY SÜRÜCÜ SÜRÜMÜ 10.18.14.5074
  24. aksuhdburak

CD ROM Nasıl Açılır

Benim Eski Bir Bilgisayarim var artik calismiyor cd kutusndada cd m kalmis onemli cd onu nasıl cikartabilirim gerekirse parcalaya bilirim nolur cevap yazin
  25. aksuhdburak

Gta 5 Kaldırırmı

Intel i5 650 3.2 ghz 6gb ram Gt730 4 gb 128 bit Kac fps alırım
  26. aksuhdburak

Power Supply

ESONIC H55KEL DDR3 VGA SES LAN SATA HDMI 2XP 1156p anakarta uygun power supply lazım önerileriniz
  27. aksuhdburak

ACİİİLLLL BAKIN

ESONIC H55KEL DDR3 VGA SES LAN SATA HDMI 2XP 1156p anakarta uygun power supply lazım acill
  28. aksuhdburak

3ünden hangisi

MSI R7 240 MI ? Quadro gt730 mu ? NVidia GEFORCE GT730 4 GB 128 Bit DDR3 Ekran Kartı Yoksa Bu Mu? Ekran resimlerini koydum bakabilirsiniz
  29. aksuhdburak

Bu ekran kartı nasıl

Msı r7240 mı alayım yoksa gt730 4 gb mı Hangisi daha iyi
  30. aksuhdburak

450 TL Bütçe ile alınabilecek ekran kartı.

Sizce hangisini alayım
  31. aksuhdburak

Hangi ekran kartı

Gt710 2 gb ddr 3 mü yoksa msi r7 240 2gb ddr3 mü hangisi daha iyi
  32. aksuhdburak

Bilgisayarım Ets2 kaldırır mı ?

İşlemci:İ5 650 3.2 ghz Ram:6gb ram Ekran kartı:R7240 ETS 2Kaldırırmı
  33. aksuhdburak

Ekran kartı Nasıl

MSI R7 240 2GD3 64B LP 2 GB Radeon R7 240 DDR3 64 Bit Nasıl Ekran Karti Gta 5 Kaldırırmı İşlemci:İ5 650 3.2 ghz Ram:6gb ram Ekran kartı:R7240
  34. aksuhdburak

MSI R7 240 2GD3 64B LP 2 GB Radeon R7 240 DDR3 Nasıl Ekran Kartı

Arkadaşlar öncelikle Selamlar ben Anakart +Ekran kartı alacağım. Birinci Sorum Anakartım:ESONIC H55KEL DDR3 VGA SES LAN SATA HDMI 2XP 1156p Bu MSI R7 240 2GD3 64B LP 2 GB Radeon R7 240 DDR3 64 Bit Ekran Kartı İle Uyunlumu. Bide intel işlemci amd ekran kartı uyunlu olurmu Bide Ekran Kartı Nasıl...